Dirt: Showdown

poruka: 60
|
čitano: 10.380
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Dirt: Showdown

Dugo poznata franšiza, DIRT, na kojoj radi Codemasters danas je u Sjevernoj Americi za PC izbacila novi nastavak:

DIRT SHOWDOWN

 

Igra u nas izlazi tek krajem mjeseca, točnije 31. svibnja. Na konzolama je vani već neko vrijeme.

_____

Igra je potpuno drugačija od predhodnika, tj. igra se naravno bazira na autima, ali Showdown je čista arkada.

Evo par trailera:

 

 

EXTRA: Trailer objavljen danas, Launch Trailer:

 

 

Prvi trailer:

 

 

 
 
 

 

See you on runway! {#}

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
Moj PC  
1 0 hvala 2
14 godina
offline
Dirt: Showdown

Naravno, opet problemi s G110 {#}. CM učinite nešto, ima nas koji želimo igrati igru,a ne možemo radi tipkovnice.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dirt: Showdown
softwaremaniac kaže...

Naravno, opet problemi s G110 {#}. CM učinite nešto, ima nas koji želimo igrati igru,a ne možemo radi tipkovnice.

Opet?

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
14 godina
neaktivan
offline
Dirt: Showdown

ako se ne varam igra je za 4 dana vanka? can"t wait.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Dirt: Showdown
athlon64 kaže...

ako se ne varam igra je za 4 dana vanka? can"t wait.

U europi.

 

SAD-ovci igraju već {#}

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
14 godina
offline
Re: Dirt: Showdown
nul-3 kaže...
softwaremaniac kaže...

Naravno, opet problemi s G110 {#}. CM učinite nešto, ima nas koji želimo igrati igru,a ne možemo radi tipkovnice.

Opet?

Na dirt 3 mi se ista stvar događala, sad instaliram showdown, taman se poveselim jer su 3 utrke bile normalne kad ono opet sve zablokira.{#} Nije problem u PC-u.

14 godina
offline
Re: Dirt: Showdown
softwaremaniac kaže...
nul-3 kaže...
softwaremaniac kaže...

Naravno, opet problemi s G110 {#}. CM učinite nešto, ima nas koji želimo igrati igru,a ne možemo radi tipkovnice.

Opet?

Na dirt 3 mi se ista stvar događala, sad instaliram showdown, taman se poveselim jer su 3 utrke bile normalne kad ono opet sve zablokira.{#} Nije problem u PC-u.

Koliko ja znam, ovo pomaže. Nezz kako. Na netu kažu da USB zeza. Tako da bi ovo trebalo pomoči. Imam ja jedan takav viška

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.5.2012 16:44 (nul-3).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dirt: Showdown
nul-3 kaže...
athlon64 kaže...

ako se ne varam igra je za 4 dana vanka? can"t wait.

U europi.

 

SAD-ovci igraju već {#}

da,to i mislim. a jbga xd

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: Dirt: Showdown
nul-3 kaže...
softwaremaniac kaže...
nul-3 kaže...
softwaremaniac kaže...

Naravno, opet problemi s G110 {#}. CM učinite nešto, ima nas koji želimo igrati igru,a ne možemo radi tipkovnice.

Opet?

Na dirt 3 mi se ista stvar događala, sad instaliram showdown, taman se poveselim jer su 3 utrke bile normalne kad ono opet sve zablokira.{#} Nije problem u PC-u.

Koliko ja znam, ovo pomaže. Nezz kako. Na netu kažu da USB zeza. Tako da bi ovo trebalo pomoči. Imam ja jedan takav viška

Pronašao sam i ja doma takav, probat ću pa javim :)

11 godina
neaktivan
offline
Re: Dirt: Showdown

Prošao sam cijeli Showdown na Advanced tezini...

 

I iskreno mogu reči...očekivao sam više...

 

Staze su ono okej, al trebalo bi ih bit barem još malo.

 

Grafika je okej, malo poboljšana od Dirta 3...samo sve sad još više bliješti da nekad i bole oči...

 

Showdown Tour ili ti ga kampanja je prekratka...i nemaštovita...osim šta se "otključavaju auti kojih ionako fali, odnosno ima malo ništa više se i ne dobi osječaj da ste postigli, osim naravno otvorili sljedeču utrku i tako u krug...otvarate utrke koje se ponavlaju sa razlcitim modovima koj se isto pocnu ponavljat i tako do "Prvenstvene" utrke, nju pobjedite i idete u novo prvenstvo...

 

Kao šta sam rekao...jedino sta su napravili dobro je to sta se ne igraju derbiji i 8-Ball staze sa recimo neznam nekim bjesnim autima, nego su to više bas auti za razbijanje...derby klasa nazovimo je.

 

Najviše šta mi nedostaje i šta daje veliki minus su bas upravo ti sudari i oštečenja auta...naime zaletite se u drugi auto i dobrano ga lupite on odleti..ali to je to...nemate neki osječaj da ste nekom nanjeli baš neku veliku štetu...Nije to ono kao u FlatOutu da iskre frcaju, lete komadi na sve strane i sveopci kaos...ovdje znaju otpast branici, vrata, hauba, gepek, auto se udubit...i to je to...nazalost...

 

Neznam dal su pokušavali oštečenja što vjernije prikazat ali ovo nije nimalo zanimljivo...a i ako su misli ic na realna oštečenja kako onda u 80% slucajeva i dalje mogu vozit s autom koji tako reč ni nema haubu nego je to jedan sendvič...

 

Fizika auta i vožnja je očekivano arkadna, do te mjere da doslovno onu gymkanu one dounatove driftove i sta sve ne, mozete izvodit i slijepi...360 napravit oko stupa? Samo zakocite pored njega i okrenite samo malo prema njemu, i nakon toga drzite gas..nista više, on sam ide u krug oko stupa...i tako bi mogao u nedogled...

 

Stvar ne spašava ni nitro kojeg imate tako reč beskonačno jer se puni...a i kome od vas bi trebao nitro u autu koj vozi Ken Block? Onaj Ford...

 

Sve u svemu očekivao sam više..najviše na području oštečenja auta...i očekivao sam barem malo duzu kampanju sa više raznovrsnijih stvari...

 

Ovako zavrsite kampanju, odete na onaj Racenet odnosno multiplayer, odigrate par trka i vjerovatno se više baš nečete vračat često na Dirt Showdown osim pokazat prijatelju ili nešto treče...

 

I za mene največi minus...derbiji ili Rampage i Knockout eventovi se ne igraju na last-man standing nego na bodove...znaci sto više udarate i bolje dobivat če te više bodova....za mene osobno bezveze...

 

U flatouta je bilo izazov preživit i pobjedit derbi, a ovdje jedino sta gledate je bodove i kako nekog udarit u bocne strane( di su vrata) da bi dobili T-bone udarac koj donosi najviše bodova...ili samo da gledate auto sa najmanje štete da ga uspijete nekako sredit da dobijete tih 1000 bodova za Terminal Crash...

 

 

 

 

14 godina
neaktivan
offline
Dirt: Showdown

Vidim da ga već ima na  _ _ _ _ _ _ _ _ _ _ sa jogurtom xd, idem probat.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dirt: Showdown

I da, zaboraivo sam reči...igr aima komentatora koj je tako iritantan i ima tako glupe ispade i gluposti priča da je to nenormalno...a št aje najbolje, nemozete ga iskjucit, nego samo na 50% jacine u Audio stavit xd.

 

Dirt Showdown ce za igrace koj se prvi put susrecu sa igrama takvog tipa di je destruction racing bit zanimljiv i nešto novo...al za one igrace koj su prošli FlatOut i igrali i druge neke destcrution racing igre Dirt Showdown bi mogao loše sjest...

 

Auta ima prokleto malo...i da postoje kao upgrejdovi za auta, al ništa više osim večih statsova, vizualno ništa...

 

 

13 godina
offline
Dirt: Showdown

Uninstall nakon 2 sata igranja. Igra je dosadna do bola i savršena za američku dječicu koja vole vatromet, blještavilo i slične piz...ije. Jedino po meni kaj valja u ovoj igri je grafika, to je moje mišljenje {#}

Moj PC  
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Dirt: Showdown

mhm nisam baš oduševljen, prvo neznam zašto al mijenjali su fiziku automobila u odnosnu na dirt 3, tj zasrali su,ne čini mi se da igra ima baš puno sadržaja, vidit cemo jos.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dirt: Showdown

u šta se to colin mcrae/dirt pretovorio.. katastrofa.

codemasters svaša zna usrati..

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dirt: Showdown
nixass kaže...

u šta se to colin mcrae/dirt pretovorio.. katastrofa.

codemasters svaša zna usrati..

a dirt 3 je bia super,trebali su jednostavno dodat dlc sa još malo arkadnog materijala a ne ovo.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
14 godina
offline
Re: Dirt: Showdown
athlon64 kaže...

mhm nisam baš oduševljen, prvo neznam zašto al mijenjali su fiziku automobila u odnosnu na dirt 3, tj zasrali su,ne čini mi se da igra ima baš puno sadržaja, vidit cemo jos.

Fizika se morala promjeniti. Ono je simulacijska, realna a ovo ovdje arkadna i nerealna

Počeo sam od ničega, i još uvijek imam večinu od toga
14 godina
neaktivan
offline
Dirt: Showdown

Neznam zasto, ali meni grafika cak i na ultra, jednostavno je, meh, dirt 3 mi je djelovao "ljepse" i cistije

[url=http://profile.xfire.com/lux21][img]http://miniprofile.xfire.com/bg/sh/type/0/lux21.png[/img][/url]
Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dirt: Showdown
nul-3 kaže...
athlon64 kaže...

mhm nisam baš oduševljen, prvo neznam zašto al mijenjali su fiziku automobila u odnosnu na dirt 3, tj zasrali su,ne čini mi se da igra ima baš puno sadržaja, vidit cemo jos.

Fizika se morala promjeniti. Ono je simulacijska, realna a ovo ovdje arkadna i nerealna

znam al ono mi je puno draže bilo.

Luxy2501 kaže...

Neznam zasto, ali meni grafika cak i na ultra, jednostavno je, meh, dirt 3 mi je djelovao "ljepse" i cistije

Grafika je izvrsna na ultra,bolja nego u dirt3, ne puno al cini mi se da je.A ti imaš radeona 4850 koji ne podržava dx11 tako da ti ni ne mozes igrat na maksimalnim postavkama.Čini veliku razliku vjeruj mi. Sijecam se kad sam preša sa gtx285 na gtx470 dirt  je u dx11 izgleda duplo bolje.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
15 godina
offline
Dirt: Showdown

Sta ce to tvorci Dirta poceti paralelno izdavati simulacije i arkade? bas kao NFS u zadnje vrijeme

Ne stavljajte ruku u ventilator dok ventilator radi. Upozorenje na klimatizacijskom uređaju
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Dirt: Showdown
nul-3 kaže...
athlon64 kaže...

mhm nisam baš oduševljen, prvo neznam zašto al mijenjali su fiziku automobila u odnosnu na dirt 3, tj zasrali su,ne čini mi se da igra ima baš puno sadržaja, vidit cemo jos.

Fizika se morala promjeniti. Ono je simulacijska, realna a ovo ovdje arkadna i nerealna

{#}

ššššš - možda su u šumi
12 godina
neaktivan
offline
Dirt: Showdown

Bilo bi super kada bi codmasters otkupio WRC licencu, onda bi bilo isplativo kupiti original. Ovakve igre sa nekim no name, nepostoječim eventima mi nisu zanimljive. Grafika može proči, kao i arkadni model vožnje, ali nema natjecateljskog ritma i skupljanja bodova te službenih staza. Neka otkupe licencu i naprave odličnu WRC igru, prvi ću dati pare za nju kao i za f1 od codmastersa.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2012 19:20 (Đapa club).
 
3 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dirt: Showdown

Vi koj ste igrali, sad vidite ono o cemu sam gore pričao..

 

Ja osobno ocekivao sam više, potajice se nadao da bi taj Dirt Showdown mogao bit "Pravi" nasljednik FlatOuta 2( neracunajuci FlatOut Ultimate Carnage koj je kao update sa boljom grafikom ) ali nakraju sam ostao razocaran...

13 godina
offline
Dirt: Showdown

Najžalosnije je kaj većina ''uglednih'' gaming stranica će ocjeniti ovo sra... od igre s ocjenom 80-90/100.

Koji Ken Block, vatrometi i takve gluposti, nek nam daju pravi rally!

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.5.2012 19:33 (vrinho).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dirt: Showdown
vrinho kaže...

Najžalosnije je kaj većina ''uglednih'' gaming stranica će ocjeniti ovo sra... od igre s ocjenom 80-90/100.

Koji Ken Block, vatrometi i takve gluposti, nek nam daju pravi rally!

 

IGN je igru popljuvao i dao joj 6.0 ocjenu..dok gamespot je ja mislim dao oko 8.0 ili 8.5...nisam gledao metascore al sumljam da je ocjena visoka...

13 godina
offline
Dirt: Showdown

http://www.metacritic.com/game/pc/dirt-showdown

Ko ocjenjuje ove igre? Osmogodišnjaci {#}

Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Dirt: Showdown
vrinho kaže...

http://www.metacritic.com/game/pc/dirt-showdown

Ko ocjenjuje ove igre? Osmogodišnjaci {#}

 

Katastrofa...i onda prema tim ocjenama ovakve igre postanu "Polu" hit a neke originalnije igre i stvarno bolje budu popljuvane samo zato jer vecina kritičara se nemoze prilagodit nečem novom..

 

Mora da su oco sve neki casual kriticari ocjenjivali kad je tako visoka ocijena...

12 godina
offline
Re: Dirt: Showdown
nul-3 kaže...

Fizika se morala promjeniti. Ono je simulacijska, realna a ovo ovdje arkadna i nerealna

  DiRT je bio i ostao arkada u svakom pogledu. Nema to veze sa simulacijom skoro nimalo.

athlon64 kaže...

Grafika je izvrsna na ultra,bolja nego u dirt3, ne puno al cini mi se da je.A ti imaš radeona 4850 koji ne podržava dx11 tako da ti ni ne mozes igrat na maksimalnim postavkama.Čini veliku razliku vjeruj mi. Sijecam se kad sam preša sa gtx285 na gtx470 dirt   je u dx11 izgleda duplo bolje.

  Duplo bolje?!? Ako pričamo o DiRT 2 onda ja dajem ruku u vatru da nije tako jer znam provjereno i igrao sam čim je izašla u DX11 i DX9.

Who fucking cares
14 godina
neaktivan
offline
Re: Dirt: Showdown
Ranko Kukumar kaže...
nul-3 kaže...

Fizika se morala promjeniti. Ono je simulacijska, realna a ovo ovdje arkadna i nerealna

  DiRT je bio i ostao arkada u svakom pogledu. Nema to veze sa simulacijom skoro nimalo.

athlon64 kaže...

Grafika je izvrsna na ultra,bolja nego u dirt3, ne puno al cini mi se da je.A ti imaš radeona 4850 koji ne podržava dx11 tako da ti ni ne mozes igrat na maksimalnim postavkama.Čini veliku razliku vjeruj mi. Sijecam se kad sam preša sa gtx285 na gtx470 dirt   je u dx11 izgleda duplo bolje.

  Duplo bolje?!? Ako pričamo o DiRT 2 onda ja dajem ruku u vatru da nije tako jer znam provjereno i igrao sam čim je izašla u DX11 i DX9.

Jasno sam napisa da govorimo o dirt3, dirt 2 je činio malu razliku između dx9 i dx11. probao i sam.

Nikad te necemo zaboraviti. RIP EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
offline
Dirt: Showdown

Zbog ovakvih igri vjerojatno više nikad nečemo dobiti pravi rally jer ovakve bullshit igre prolaze kod dječurlije željne kiča a pravi rally bi isti popljuvali jer bi im bio pretežak. Užas {#}

Moj PC  
4 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice