Diablo 4

poruka: 2.278
|
čitano: 634.396
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
protjeran
offline
Re: Diablo 4
SamoPitam3 kaže...

Tesko je naci savrseni balans. Uvijek ce nekome nesto smetati. A buduci da uzimaju pare za premium battle passove onda moraju racunati i na guljenje casual igraca. Onih koji mogu odigrati nekoliko sati tjedno, jer za vise nemaju vremena. Za one kojima je "brzo", uvijek mogu igrati na HC. Malo nepaznje i uvijek ih butcher moze resetirati

Nisam baš takav mazohista u životu , još da popušim lika radi nekog disconnecta ili bug-a letio bi komp i monitor kroz prozor . Onda bi natamburao doma svoje da potvrdimo onu tezu kako igrice potiču fizičko nasilje u stvarnom životu. Tako da ništa od HC-a radi očuvanja mojeg zdravlja i okoline.

5 godina
offline
Diablo 4

Hehe. Mene  zna *ebati rubberbanding. Odnosno lag tu i tamo. Lijepo se teleportiram, vidim da sam uspio i odjednom cvrc i pojavi se grob na mjestu odakle sam se teleportirao  .

Ne treba brinuti za promjene. Biti ce svacega. Od runa pa na dalje. Za nekoliko godina biti ce to neka sasvim druga igrica.

Ovo je konj kojeg ce oni ekstremno "jahati" najmanje deset godina. Cak ni onaj promasaj od trojke nije na kraju balade ispao toliko los.

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 4

lag je sveprisutan. rubberbanding kad ulazim u podrucje gje ima puno igraca, kad otvaram inventory, zna se sve zamrznit nekakvih 10 sekunda itd itd... tu je situacija gora nego S1 koliko mogu vidjeti.

reko bi covjek da je ovo neki indy studio, a ne multibilijunska firma... 

It is not who you are, it is who you know.
13 godina
offline
Diablo 4

Ekipa, dobra vijest iz prve ruke. Kupio sam d4 preko steama, a igrao sam ovaj trial preko bneta (jer se samo preko njega i moglo). Uglavnom, ostane vam napredak na steamu od ovog trial-a što ste igrali preko bneta! Samo spojite vaš bnet account sa steam acc-om. Kada prvi put uđete u igru preko steama, igra vam automatski prikaže kod, prebaci na bnet login stranicu, ulogirate se na bnet i connectate gore spomenute accounte i to je to! 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 30.10.2023 3:27 (Baldurion).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Diablo 4

Sutra navečer, možda prekosutra ujutro za nas, novi patch:

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/23964909/diablo-iv-patch-notes

 

Puno puno fixeva

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: Diablo 4
Pokrenio onaj trial..Osto sam zabezeknut uvodnom animacijom .. Likovi bi trebali film snimit s takvim skilom animiranja..U ove 42g nikad me ni jedna animacija iz igre Nije odusevila ..
R33mba#2892
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
Re: Diablo 4
R3nchi kaže...
Pokrenio onaj trial..Osto sam zabezeknut uvodnom animacijom .. Likovi bi trebali film snimit s takvim skilom animiranja..U ove 42g nikad me ni jedna animacija iz igre Nije odusevila ..

 

Blizzard oduvijek ima top cinematicse, još od davnih dana.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.10.2023 9:12 (Bitanga).
16 godina
offline
Re: Diablo 4
R3nchi kaže...
Pokrenio onaj trial..Osto sam zabezeknut uvodnom animacijom .. Likovi bi trebali film snimit s takvim skilom animiranja..U ove 42g nikad me ni jedna animacija iz igre Nije odusevila ..

cekaj kad dođes do kraja kampanje...

It is not who you are, it is who you know.
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Diablo 4
Bitanga kaže...
R3nchi kaže...
Pokrenio onaj trial..Osto sam zabezeknut uvodnom animacijom .. Likovi bi trebali film snimit s takvim skilom animiranja..U ove 42g nikad me ni jedna animacija iz igre Nije odusevila ..

 

Blizzard oduvijek ima top cinematicse, još od davnih dana.

 Da, to im je uvijek bio daleko najveći forte. Starcraft 2 pogtovo ima nezoboravne cinematicse.

14 godina
offline
Re: Diablo 4
Znaci imam PC od 1996g..Igro sam sve Blizzardove igre,al nista nije na mene ostavilo ovakav dobar utisak.. Kapa dole.
R33mba#2892
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 4

 

Best optimized settings (u prilogu slika kome se neda gledat video)

 

Moj PC  
0 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Diablo 4

R3nchi, mene je tamo 2000te ili 2001 oduševila animacija iz filma The spirit within. U to doba to je bilo čudo nad čudima po kvaliteti.

14 godina
offline
Re: Diablo 4
To sam nažalost gledao tek prije nekoliko godina..
R33mba#2892
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Jel tko dobio bilo koji uber unique do sada?
Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Diablo 4
R3nchi kaže...
Znaci imam PC od 1996g..Igro sam sve Blizzardove igre,al nista nije na mene ostavilo ovakav dobar utisak.. Kapa dole.

 Na žalost, samo su dva cinematicsa u igri...taj početni, i onaj na kraju.

15 mjeseci
offline
Re: Diablo 4

meni je pao arandiel's visage jučer!!

16 godina
offline
Diablo 4

Meni nije!

AMD Ryzen 7900X3D; Gigabyte Gaming X670 X AX; G.Skill Trident Z5 Neo RGB DDR5-6000 C30 32 Gb; MSI 4090 24 Gb X Trio; SSD Patriot Viper VP4300 PCIe m.2 GEN4 2 Tb;Lian Li 011 Dynamic EVO; LG C2
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 4

Ako netko slučajno nije znao: 

 

CTRL + R = prikaz FPS-a na ekranu

 

dva puta stisnete CTRL + R = prikaz MS (pinga) u donjem lijevom kutu ekrana

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.11.2023 4:55 (Baldurion).
Moj PC  
3 0 hvala 1
5 godina
offline
Diablo 4

Blizzard mi na Battle.netu nudi popust na (među ostalim i) Standard verziju s kojim ispada 40eur. Nekakva vremenski ograničena akcija. Dal mi je hitno igrat - nije. Kada bi takve cijene mogle postati redovite?

How do you want to do this?
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
U igri ili kod duriela si dobio drop? Kakav je helm jel brutala?
Intel 80286
12 godina
offline
Re: Diablo 4
Apocalypso722 kaže...

Blizzard mi na Battle.netu nudi popust na (među ostalim i) Standard verziju s kojim ispada 40eur. Nekakva vremenski ograničena akcija. Dal mi je hitno igrat - nije. Kada bi takve cijene mogle postati redovite?

 

ja sam kupio, cijene prihvatljiva, mislim da neće od toga jeftinije ići ni za BF

meni je pisalo da je samo danas ponuda aktualna

13 godina
offline
Diablo 4

Evo, i meni došla ista ponuda, ali ajde... nije mi TOLIKO žao jer bi svejedno uzeo igru preko steama 

 

Ovo je vrh ponuda, i neće dugo biti ovakav popust opet. Koliko ja znam, rijetko kad oni imaju velike popuste na svoje igre (pogotovo na novoizašle), tako da ko god misli kupiti igru sad je vrijeme za to.

 

Meni je osobno igra vrhunska (ne znam što se ljudi toliko žale). Trenutno prelazim kampanju i sve od zvuka, grafike, naracije, fluidnosti i osjećaja u borbi mi je top. Priča isto solidna. Možda se ljudi žale na endgame, ali o tome ne mogu pisati jer sam tek 38 lvl. Vidio sam da se masa ljudi žalila na sezonu 1, pa su vjerojatno zato i takve ocjene na steamu. To ne mogu komentirati jer sam kupio igru na popustu pred par dana na steamu i krenuo sa sezonom 2.

 

P.S. Ova ponuda vrijedi samo danas i to za bnet. Nažalost, za steam je nema 

 

Kao što je kolega Hexfire ispod napisao:

 "Bog te ubio i dmg to close enemy, dmg to chilled, dmg to frozen, dmg to poisoned, dmg to crowd controlled... 30 različitih vrsta damagea. Tu kad dobiješ item pojma nemaš valja li što ili ne. Sad nek si ja računam dal mi je bolje 10% to chilled ili 8% to close, ma da." 

 

To i meni smeta, baš je zbunjujuće na momente. Znači, pod hitno treba izbaciti neke statse iz igre jer su nepotrebni! I da, trebaju obavezno ubacit loot filter! To bi olakšalo i ubrzalo stvari masu i fokusiralo bi se na gameplay, a ne da moraš svako malo stati sa igrom i uspoređivati iteme (kada ti se napuni torba sa itemima jel) da li ti jedan item daje 1% veći dmg od drugog itd. E da, mislim da se mount dobije prekasno, to su sjebali. Zašto recimo nisu stavili da se misija za mount dobije automatski na 20 lvl-u? (kao u WoW-u). 

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.11.2023 17:12 (Baldurion).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 4

Baš da će tako brzo biti 40€ ne znam, ali sve ovisi kako će se razvijati. Ako će padati popularnost, padati će češće i cijena. Ja sam dao 50€ i to je čist ok cijena. 200-300h ću sigurno ulupati kroz slijedećih nekoliko godina.

 

 

 

Evo mali osvrt nakon završetka kampanje. Nema više onog prikaza o broju sati unutar igre, ali nije baš kratka kampanja. Bolja je od trojke, puno mračnija, sa jako dobrim villanom. Šteta da Lilith nije i više na ekranu. Ono što kvari dojam je struktura side questova. Za kampanju bi bilo bolje da imaš dostupan side quest-dva po actu koji se malo vežu na main story ili možda par chain side questova. Ovako se dogodi da ti fokus prelako ode na drugu stranu. Jer sad rješavaš usput side questove, dungeone, ubijaš horde po open worldu i lako je zanemariti kampanju. Mounta sam dobio tek na lvl 48, a nije da sam išta grindao, a Lilith riješio na lvl 51-52. Fight je bio baš jako lagan jer sam jednostavno bio prejak u tom trenutku. Mislim da me u cijeloj kampanji samo jedan boss ubio. Trebalo se možda ići na malo više streamlined iskustvo pa bi kampanja u cjelini bila i bolja. Možda ću u Season 3 ponovno igrati kampanju od početka pa se fokusirati što više samo na nju da vidim kako je težina.

 

Igra ko igra je odlična, barem ovaj dio 1-60 gdje sam trenutno. Igram melee rougea i jako je zarazan gameplay. Paragon board mi se sviđa, veliki napredak u odnosu na D3, skill tree je ok iako ne baš pregledan, audiovizualno na očekivano visokom nivou. Itemizacija s druge strane je jedno veliko sranje. Srećom ne planiram igrati end game, nego svaku sezonu s drugim likom pa dok mi ne dosadi (lvl 70-80 vjerojanto). Bog te ubio i dmg to close enemy, dmg to chilled, dmg to frozen, dmg to poisoned, dmg to crowd controlled... 30 različitih vrsta damagea. Tu kad dobiješ item pojma nemaš valja li što ili ne. Sad nek si ja računam dal mi je bolje 10% to chilled ili 8% to close, ma da. Srećom taj dio mi nije uopće bitan, ali kome je, uf. Stvarno loše. Jedno vrijeme sam uspoređivao, ali sad sve što nije legendary instant ide za crafting materijale. Niti ne gledam što je palo. I legedary poweri nisu baš nešto maštoviti. Većina samo diže dmg nekog skilla, ali rijetki drastično mijenjaju sam način igranja kad padnu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Diablo 4

Najveći problem ove igre po meni su monotonost dungeona. Znači uzmi ovo odnesi ovo, aktiviraj ovo. Pogotovo ako umreš, spawnaš se 2 min od točke gdje si umro. D3 definitivno bolje dungeone ima

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 4

Fali jos endgame sadrzaja , loot filter , kraftanje .. Bar jos 2 sezone i biti ce to najbolji arpg 

 

 

Éire
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

Uzeo isto za 39 eura...

Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Diablo 4
yoh1eb kaže...

Najveći problem ove igre po meni su monotonost dungeona. Znači uzmi ovo odnesi ovo, aktiviraj ovo. Pogotovo ako umreš, spawnaš se 2 min od točke gdje si umro. D3 definitivno bolje dungeone ima

 Yup, doslovno tolko dosadno da ne uspijem ni do 50 doci u sezoni. Dungeoni su bas najgori ikada

~beware the beast, but enjoy the feast he offers~
5 godina
offline
Diablo 4

Poceo blizzcon. Nova ekspanzija nagodinu, potpuno nova klasa, a biti ce i "poboljsanja/noviteta" tijekom druge sezone...

 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Diablo 4

 

Definitivno ne kupujem day 1 kao D4. Nek se prvo dokaže

The sky above the port was the color of television, tuned to a dead channel.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
Vracamo se u Flayer Jungle 👍
Intel 80286
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice