Diablo 4

poruka: 1.930
|
čitano: 497.594
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Diablo 4

3 puta ulazio, prvi queue bio 55min, pa nakon par min prebacio na 20tak (i ušlo nakon tih 20tak),
ostala 2 pokušaja ušlo u roku par min.

uredno odigrao cca 5-6 sati, nit izbacivalo nit ikakvih problema, 95% vremena sve glatko (pokoji lag tu i tamo, jednom zapelo na 30tak sekundi na ulasku u dungeon),
tematski i grafički odlično, gameplay solidan.

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 4
Zasto ne mogu napraviti dungeons da budu random generated kao u Diablo 2? Jel to tehnicki ne izvedivo ili ne zele to me zanima??
Mislim to je fora nikad ne znas gdje je izlaz iz tamnice i gdje je ulazak u level 2-3-4-5-6 . Nikad ne znas gdje je memphisto pa ga trazis itd. Ovaj sad sistem je dosadan, ides pokupis kljuc pa se vracas da otvoris vrata i uvijek isto. Meni je to totalno bezveze. Previse puta se vracas nazad. Onda taj user interface je bas konzolaski, totalno se vidi igra je izugubila onaj PC look.
be Cool
Poruka je uređivana zadnji put sub 25.3.2023 8:34 (Horned Reaer).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Diablo 4
Dado_ZG78 kaže...

Svakih 5 - 10 minuta izbacuje van uglavnom sa 'Out of memory' greškom ili corrupted files ili nešto treče 

Znam da je to Beta i da tome i služi ali ipak vidim da masa ljudi uspije duže odigrat, a nije da imam staru kantu od stroja.

Update-al sam drivere i skinul najnoviji patch i opet zeza 

Pazi da ne bi bilo da igra unistava i rtx3080 a ne samo rtx3080 ti.

14 godina
offline
Diablo 4

Konačno Diablo na PC-u sa punom podrškom za gamepad. Igra radi odlično i ovo je 72 puta bolje od trojke...ali baš sve od atmosfere, igrivosti, grafike.

Ne izbacuje mi ništa i radi normalno. Ako maknem vsymc imam na max 140 fpsa uz povremeni padove kak ulaziš na novi dio mape, ak upalim vsync onda grafa odmara na 60%.

Igranje Diabla iz kreveta, neprocjenjivo.

Moj PC  
1 1 hvala 0
13 godina
online
Re: Diablo 4
Dado_ZG78 kaže...

Svakih 5 - 10 minuta izbacuje van uglavnom sa 'Out of memory' greškom ili corrupted files ili nešto treče 

Znam da je to Beta i da tome i služi ali ipak vidim da masa ljudi uspije duže odigrat, a nije da imam staru kantu od stroja.

Update-al sam drivere i skinul najnoviji patch i opet zeza 

 Ja sam jucer imao chrashanje milion puta kod koristenja alt+tab . Vratio stare drivere, skenirao game fajlove i nista.

Tek nakon sto sam u settingsima igre namjestio opciju za monitor sa fullscreen na fullscreen/windowed  sve radi ok.Niti jedan error dosad. 

Eire
13 godina
online
Re: Diablo 4
forumaš kaže...

Konačno Diablo na PC-u sa punom podrškom za gamepad. Igra radi odlično i ovo je 72 puta bolje od trojke...ali baš sve od atmosfere, igrivosti, grafike.

Ne izbacuje mi ništa i radi normalno. Ako maknem vsymc imam na max 140 fpsa uz povremeni padove kak ulaziš na novi dio mape, ak upalim vsync onda grafa odmara na 60%.

Igranje Diabla iz kreveta, neprocjenjivo.

 upravo tako, zavalis se i mozak na pasu . Vidi se da su ju portali sa konzola,sto i nije toliko losa stvar s obzirom na trenutne cijene hardwera,

Takoder se moze koristiti gamepad od playstationa uz DS4Windows programcic.

Samo da redovito osvjezavaju igru sa dodatnim sadrzajima nakon izlaska,kvartalno a ne samo sezone.

Eire
11 godina
offline
Diablo 4

Danas usao instant u Ps5 verziju,igra radi kao san i izgleda tako 🥂

Imao sam tek jedan mali glich sa grafikom koji je nestao nakon minutu dvije.

Fantasticno glatko i igrivo,jako vuce na Diablo 2 atmosferu.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Diablo 4
Imam i5 6400 i GTX 960 i ne ogrivo je , ako slučajno dode do 30 fps uhu . Uzas
 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Diablo 4
esse kaže...
Imam i5 6400 i GTX 960 i ne ogrivo je , ako slučajno dode do 30 fps uhu . Uzas

 Za tebe je Diablo 2 resurected dok ne nabavis bolju grafu. Minimum 2060 . Koje moderne igre uopce danas mozes vrtiti na gtx 960 ,srednje postavke i full HD a da imas 60 fps-a?

Eire
13 godina
online
Re: Diablo 4
MEGATAMA kaže...

Danas usao instant u Ps5 verziju,igra radi kao san i izgleda tako 🥂

Imao sam tek jedan mali glich sa grafikom koji je nestao nakon minutu dvije.

Fantasticno glatko i igrivo,jako vuce na Diablo 2 atmosferu.

 Jos kad ubace RT ,to je na oledu uz HDR vrh ,sto se tice ovog tipa igara.Zar ne ?

Svi hvale zvuk ali meni jednostavn fali glazba iz Diabla 2 . Trenutno najbolju glazbu u igri ima po meni Wolcen.Sav se najezim kad je cujem.

Dok igram na pc-u Diablo IV preko kontrolera ne mogu micati iteme iz inventorija u stash. To bi trebali jedino srediti.

 

Eire
5 godina
offline
Re: Diablo 4
esse kaže...
Imam i5 6400 i GTX 960 i ne ogrivo je , ako slučajno dode do 30 fps uhu . Uzas

 

A koliko imas memorije na grafi ? Ako je verzija sa 4 onda bi trebalo ici daleko bolje osim, ako ne keljis detalje na uber. Ako je verzija sa 2, khm, khm...

3 godine
offline
Re: Diablo 4
SamoPitam3 kaže...
esse kaže...
Imam i5 6400 i GTX 960 i ne ogrivo je , ako slučajno dode do 30 fps uhu . Uzas

 

A koliko imas memorije na grafi ? Ako je verzija sa 4 onda bi trebalo ici daleko bolje osim, ako ne keljis detalje na uber. Ako je verzija sa 2, khm, khm...

 Kao da je bitno razlika je u 2fpsa covjece s 960 sam jedva vrtio D2R

5 godina
offline
Re: Diablo 4
Boris grozni kaže...
SamoPitam3 kaže...
esse kaže...
Imam i5 6400 i GTX 960 i ne ogrivo je , ako slučajno dode do 30 fps uhu . Uzas

 

A koliko imas memorije na grafi ? Ako je verzija sa 4 onda bi trebalo ici daleko bolje osim, ako ne keljis detalje na uber. Ako je verzija sa 2, khm, khm...

 Kao da je bitno razlika je u 2fpsa covjece s 960 sam jedva vrtio D2R

D2r bas i nije za usporedbu. Cetvorka se dosta bolje vrti od d2r. Imam oboje i na laptopu sa 1650 i bas se primjeti povelika razlika.

4 godine
offline
Diablo 4

Imao takodje gresku memory leak i izbacivanje iz igre. Nasao na yutubetu da samo treba postavke detailsa smanjit na medium. I to je to. Picio nekih tri sata danas. Atmosfera vrh. Borba smooth like butter. Miljama od trojke bolje.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Diablo 4

Jel mi može netko objasniti malo više o ovoj igri premda nikad nisam igrao prethodnike. Jel ovo singleplayer/co op igra koja ima priču i kraj? Vidim da se igra iz zraka slično kao Divinity Original Sin. Ili je ovo nešto kao WoW MMORPG i možeš igrati na tisuće sati? Ugl neka mi netko objasni detaljno o igri. Jer izgleda odlično. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 4
BeLLicus kaže...

Jel mi može netko objasniti malo više o ovoj igri premda nikad nisam igrao prethodnike. Jel ovo singleplayer/co op igra koja ima priču i kraj? Vidim da se igra iz zraka slično kao Divinity Original Sin. Ili je ovo nešto kao WoW MMORPG i možeš igrati na tisuće sati? Ugl neka mi netko objasni detaljno o igri. Jer izgleda odlično. 

 

Nije kao Divinity, niti slično (osim što je perspektiva "iz zraka" i fantasy setting). Sličnije je Destiniju kad smo već na slovu "D".

 

Ako si igrao Torchlight, Path of Exile, Lost Ark (multiplayer d4 je najsličniji ovome), to je taj žanr (arpg/looter).

 

Ima i neka priča, koju ćeš proći kroz nekoliko aktova, ona ima svoj početak i kraj (i premoćne cinematicse po kojima je Blizzard poznat). Ali tek nakon toga dolazi ono čemu je ova igra namjenjena: igraš do beskonačnosti i stalno pomalo pojačavaš lika kroz bolji gear, prelazeći razne dungeone, bossove, itd. Takođe tu je i konstantno eksperimentiranje sa sinergijama (korisnim kombinacijama) skillova/geara i mnogih drugih sistema unutar igre.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.3.2023 18:22 (AFARON).
14 godina
offline
Diablo 4

Za one kojima igra stuttera konstantno, smanjite teksture na mid ili low, jer igra proždire VRAM nenormalno, izgleda da 8GB nije dovoljno za high (bar u 1440p).

 

Pri tome ne mislim na rubber banding koji se takođe povremeno događa, to je zbog opterećenja servera ili problema sa konekcijom.

Moj PC  
1 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Re: Diablo 4
AFARON kaže...

Za one kojima igra stuttera konstantno, smanjite teksture na mid ili low, jer igra proždire VRAM nenormalno, izgleda da 8GB nije dovoljno za high (bar u 1440p).

 

Pri tome ne mislim na rubber banding koji se takođe povremeno događa, to je zbog opterećenja servera ili problema sa konekcijom.

ne bih rekao da je do manjka VRAM.

 

igram na 4k sa 3070 i radi bez greske, sve maxano 80 FPS-a

14 godina
offline
Re: Diablo 4

ja sa 1070 i 4K monitorom ne mogu lockati 30 FPS, sve na low.

Gledao sam streamove, 4090, 4k, papa 24 G VRAM-a.

just when i thought i got out they pull me back in
6 godina
offline
Diablo 4

igra alocira svu raspolozovu memoriju, bilo da je 8 10 12 16  ili 24, to ne znaci da joj "treba" ili da nece radit sa manje

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Diablo 4

Igra troši 25-30 gb rama, nakon hogwarts lagacy još jedna...

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Diablo 4

28GB rama za 3 čovječuljka na ekranu

Moj PC  
0 1 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 4

Konzolaški port, sad kad krenu unreal 5 portovi bit će 32 gb minimum 

Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
online
Diablo 4

Sa Medium teksturama igram na 130+ FPS (1080p) bez problema što se performansi tiče.

 

Kad me ne bi uvijek DC'alo...

 

Idem gledat tekmu...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Diablo 4

Igram na 4k , sve max, imam konstantno  120 fps-a koliko mi je i osvjezivanje ekrana , a grafi smanjio power usage na 60%.

Nemam nikakvih lagova zasad , da pokucam u drvo...

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Diablo 4

pa ako je kodirano da iskoristava maksimum dostupnih resursa, igra ce to onda i raditi, normalna stvar

 

nemojte biti ludi da joj "treba" 24 VRAM i 32 RAM da bi radila kak spada

 

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 4

Dosao do levela 18 za sad.

Igra je ocekivano vrh vrhova,stavio sam odmah na visu tezinu pa bossovi znaju bit ponekad zeznuti.

Kupit cu PS5 verziju tako da necu niti skidat bete za PC ili XsX.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Diablo 4

Zna li neko da li ce se moci iskoristiti ovih 80gb fajlova od bete u full relese.u

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 4
Xpider kaže...

Zna li neko da li ce se moci iskoristiti ovih 80gb fajlova od bete u full relese.u

 Moguće da hoće, s obzirom da se B.Net igre lagano kopiraju u Folder, samo ovaj "Diablo IV - Beta" napraviti kopiju (ako imaš mjesta na disku) i preimenovati u "Diablo IV".

 

Kad igra službeno bude dostupna za DL, DL manager ionako radi check file-ova. A ako ne prođe, probao si..

12 godina
offline
Re: Diablo 4
Horned Reaer kaže...
Zasto ne mogu napraviti dungeons da budu random generated kao u Diablo 2? Jel to tehnicki ne izvedivo ili ne zele to me zanima??
Mislim to je fora nikad ne znas gdje je izlaz iz tamnice i gdje je ulazak u level 2-3-4-5-6 . Nikad ne znas gdje je memphisto pa ga trazis itd. Ovaj sad sistem je dosadan, ides pokupis kljuc pa se vracas da otvoris vrata i uvijek isto. Meni je to totalno bezveze. Previse puta se vracas nazad. Onda taj user interface je bas konzolaski, totalno se vidi igra je izugubila onaj PC look.

 to vrijedi za sve igre koje imaju dual release..konzole nam krljušte igre vec godinama...

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice