Diablo 4

poruka: 1.930
|
čitano: 498.168
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
online
Diablo 4

Navodno po novome je kvartalni stream od dev-ova, ako sam dobro skužio ovo je link:

https://www.twitch.tv/videos/1679864656

 

EDIT:

Navodno danas tokom dana i pisani blog.

Poruka je uređivana zadnji put pet 16.12.2022 9:11 (TomoR).
Moj PC  
0 0 hvala 1
3 godine
offline
Diablo 4

Ne gledam videe i najave za d4 no samo me zanima  oce se magije "bacati" kao u d3 ili vise kao u d2?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 4
Boris grozni kaže...

Ne gledam videe i najave za d4 no samo me zanima  oce se magije "bacati" kao u d3 ili vise kao u d2?

 Bit će open beta valjda unutar 2-3 mjeseca pa sam probaj, da budem iskren nisam ni ja previše gledao, ali ono što drugi kažu je da je osjećaj borbe "dobar", ako ne i najbolji, pa to valjda uključuje i bacanje spellova/magije.

 

Ja se osobno "bojim" MMO elemenata, a njih se vjerojatno neće ni moći isprobati u beti... Nisam napravio pre-order i ne planiram za sad.

15 godina
offline
Diablo 4

igrao sam Betu pitajte me slobodno ako vas nešto zanima

be Cool
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4

borba ti je kao u D3 , po meni ima puno efekata po ekranu pogotovo kad je više igrača u party i onda se ne vidi više ni tko pije ni tko plaća

be Cool
15 godina
online
Diablo 4

Na IGN-u danas najavljen datum bete i open bete:

 

  • Za one koji su napravili preorder - 17-19.03.2023.
  • Open beta za sve - 24-26.03.2023.

 

https://clips.twitch.tv/SincereAmazingTitanMikeHogu-184gnv28h8YV6hBS?tt_content=chat_card&tt_medium=twitch_chat

 

Moći će se igrati do lvl 25, jedna cijela zona - izgleda da isto kao u press release-u.

 

EDIT:

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/23916442/your-guide-to-the-diablo-iv-open-beta

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.2.2023 19:31 (TomoR).
Moj PC  
3 0 hvala 6
16 godina
offline
Diablo 4

 

hype raste pomalo

Knowledge is power!
Moj PC  
4 0 hvala 3
14 godina
offline
Re: Diablo 4
70 eurica... Bome.... Vuce me opet al nebi da budem ovca ko i za trojku....
VenAtoR#2231
Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 4

Po tim cijenama nema teoretske šanse da ću uzeti igru, kad spuste na prihvatljivih 30-ak € onda će to biti to.

Prvo valja obnovit konfu a valjda će do tada izaći još nešto vrijedno upgrade-a, a ne samo D4.

Ne žuri mi se nikuda. 

Tigar Krezumica
Moj PC  
1 2 hvala 0
15 godina
online
Re: Diablo 4
jocommb kaže...
70 eurica... Bome.... Vuce me opet al nebi da budem ovca ko i za trojku....

 Realno, Diablo III nadograđuju i dan danas, i još ga aktivno igram. Recimo, sezona koja sutra počinje, bit će bomba!

https://us.diablo3.blizzard.com/en-us/blog/23897180/season-28-rites-of-sanctuary-preview-2-17-2023

 

Ali, s obzirom da sam "solista" (posao, žena, djeca), D4 nisam ni ja pre-orderao jer će imati MMoRPG elemenata. Probat ću betu, pa tko zna...

5 godina
neaktivan
offline
Diablo 4

D3 je izasao 2012, sad je 2023.  jos ga igram

 

70 EUR za igru koju cu igrati 5 ili vise godina, sitnica

 

cekam do dana izlaska, tko zna sta ce biti sa Microsoft kupnjom, ako se realizira do tada, bit ce na passu igra ionako

 

 

 

 

Moj PC  
5 0 hvala 0
5 godina
offline
Diablo 4

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/23916442/your-guide-to-the-diablo-iv-open-beta

 

Malo "novih" vijesti. Nisam ocekivao da ce recommended masina za betu biti tako "nisko" -

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Diablo 4
SamoPitam3 kaže...

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/23916442/your-guide-to-the-diablo-iv-open-beta

 

Malo "novih" vijesti. Nisam ocekivao da ce recommended masina za betu biti tako "nisko" -

Diablo serijal nikad nije niti bio prezahtjevav

15 godina
offline
Diablo 4

Što se tiče harwerskih zahtjeva za 4k i full detalje igrao sam BETU na 3070 i radila je na kakvih 70-80 fps

 

na rtx 3090 sam dobivao cca 120+ fpsa

na rtx 3080 oko 100 fps

 

kad sam uključio ray tracing palo je sve na ispod 50 fps na rtx 3090 (iako moram priznati ray tracing izgleda lijepo u igri)

 

Mislim da će se na 2k to vrtiti bez problema na GTX 2070-3060 grafici

za full hd 1060 ili rx580

 

be Cool
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Diablo 4

Imali Developeri jučer Livestream:

 

A ovdje ima i specifikacije za min itd (između ostalog):

https://news.blizzard.com/en-us/diablo4/23916442/your-guide-to-the-diablo-iv-open-beta

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sri 1.3.2023 9:50 (TomoR).
Moj PC  
1 0 hvala 1
15 godina
online
Diablo 4

Vaše lice može završiti na stropu neke katedrale igrajući betu (treba se prijaviti dolje):

https://diablo4.blizzard.com/en-us/betasweepstakes

Moj PC  
2 0 hvala 1
7 godina
offline
Diablo 4

Kolike su šanse da će biti podrška za miš+tipkovnicu na PS5 konzoli? Sjećam se da su na svom službenom blogu objavili da će bit podržano od prvog dana, a onda su tu objavu maknuli, odnosno samo taj dio za PS5 i miš+tipkovnicu, a do danas ništa novo u vezi toga.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Diablo 4
  • Call Of Duty: Warzone
  • Call Of Duty: Black Ops Cold War
  • Call Of Duty: Modern Warfare
  • Fortnite
  • DayZ
  • Warframe
  • Elder Scrolls Online
  • DC Universe Online
  • DayZ
  • Assassin’s Creed Valhalla
  • Final Fantasy XIV
  • Neverwinter
  • Overwatch
  • Planet Coaster
  • They Are Billions

ove ti igre uredno podržavaju miš i tipkovnicu na PS5

13 godina
offline
Re: Diablo 4
Blackstorm kaže...

Kolike su šanse da će biti podrška za miš+tipkovnicu na PS5 konzoli? Sjećam se da su na svom službenom blogu objavili da će bit podržano od prvog dana, a onda su tu objavu maknuli, odnosno samo taj dio za PS5 i miš+tipkovnicu, a do danas ništa novo u vezi toga.

Teško je reći. Diablo 3 je imao verziju baš prilagođenu kontroleru. Čak ni ne znam bi li ista bila igriva sa mišem.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
15 godina
offline
Diablo 4

Ekipa,

 

Što igrati sličnog naslova do bete ?

 

Diablo 3 mi se neda ponovo igrati.

Wolcen il ima trenutno nešto bolje?

 

Hvala

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Diablo 4

Wolcen je sad ok, mislim da je bas neki dan izisao act 4

 

Grim dawn ako nisi

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
GSP kaže...

Wolcen je sad ok, mislim da je bas neki dan izisao act 4

 

Grim dawn ako nisi

 Imam Wolcen još od prije ali bio pun bugova i odustao, nisam se nešto oduševio njime.

 

E sad Grim Dawn a našao sam i Last Epoch.. obje koštaju cca 20-30 eura

 

Bnet: mNik987#2148
11 godina
offline
Diablo 4

Je prije da,al su sad su ga popravili i nema vise problema

.

 

Grdim dawn je zakon, svakako preporuka

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 4
GSP kaže...

Je prije da,al su sad su ga popravili i nema vise problema

.

 

Grdim dawn je zakon, svakako preporuka

 Uzeo sam na kraju Last Epoch, cisto jer vidim da ga ljudi uzimaju sada dosta prije izlaska Diabla 4 a i grafika mi ipak igra neku ulogu, vidim više manje pozitivne reviewe.

 

Mislio sam uzeti early access za diablo ali mislim da ću igrati samo open betu

Bnet: mNik987#2148
13 godina
offline
Re: Diablo 4
toxic kaže...

 Uzeo sam na kraju Last Epoch, cisto jer vidim da ga ljudi uzimaju sada dosta prije izlaska Diabla 4 a i grafika mi ipak igra neku ulogu, vidim više manje pozitivne reviewe.

 

Mislio sam uzeti early access za diablo ali mislim da ću igrati samo open betu

 Napiši dojmove

13 godina
offline
Diablo 4

Igram sve sto izade , alpha, beta samo da je rpg.Wolcen je sada odlican, nemam zamjerke, grafika dobra i zvuk bolestan. Mehanika je dobra.

Last Epoch igram odavno( vjecno u alphi) , takoder nije los , navodno ima multiplayer te trade , Grim Dawn je najslicniji Diablu.

Ceka se na POE 2 i naravno D4.Kad mi sve dosadi predem na Lost Ark  , New World. Ocekuje se jos par dobrih mmo rpg-ova ovaj mjesec, uskoro..

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Diablo 4
toxic kaže...

Ekipa,

 

Što igrati sličnog naslova do bete ?

 

Diablo 3 mi se neda ponovo igrati.

Wolcen il ima trenutno nešto bolje?

 

Hvala

 diablo immortal :D ja ga cepam i ok mi je. 

Mount Everst aint got shit on me, becouse I am on top of the world.
13 godina
offline
Re: Diablo 4
DukeOs kaže...

Igram sve sto izade , alpha, beta samo da je rpg.Wolcen je sada odlican, nemam zamjerke, grafika dobra i zvuk bolestan. Mehanika je dobra.

Last Epoch igram odavno( vjecno u alphi) , takoder nije los , navodno ima multiplayer te trade , Grim Dawn je najslicniji Diablu.

Ceka se na POE 2 i naravno D4.Kad mi sve dosadi predem na Lost Ark  , New World. Ocekuje se jos par dobrih mmo rpg-ova ovaj mjesec, uskoro..

 Da li je Last Epoch sličan Diablu i Gram Dawn-u?

13 godina
offline
Re: Diablo 4
C64 kaže...

 Da li je Last Epoch sličan Diablu i Gram Dawn-u?

Rekao bih da je izmedu POE i Diabla 3.

Lore mu je slab;nema dusu.

A najvise me smeta sto jos nije u full izasla , u alfa/beti je vec 5 godina WTF!!

 

Eire
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice