Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.308
|
čitano: 4.118.411
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
15 godina
offline
Re: Diablo 3
SamoPitam3 kaže...

Nakon novih setova koji lik ce biti najbrzi za solo casual igranje da se odradi sezona ? Kako vidim, opet je tu curses,  a kada to vidim odmah mi na pamet pada MS DH.

Ima li neki noviji build (od kada su poceli ubacivati nove setove) koji to moze odraditi jednako lako da bas ne igram DH.

 DH je po meni uvijek bio najbolji da se najbrže odradi sezona, ako ti je samo do toga.

 

Ja osobno ću "ganjati" novi WD set. I onda ću vjerojatno još INT klase nakon toga. Necro će biti jako snažan (iako nije dobio novi set ni promjene na itemima) jer sva oružja koja ima daju bonus damage; a moći će imati 3 oružja u cube-u.

13 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 DH je po meni uvijek bio najbolji da se najbrže odradi sezona, ako ti je samo do toga.

 

Ja osobno ću "ganjati" novi WD set. I onda ću vjerojatno još INT klase nakon toga. Necro će biti jako snažan (iako nije dobio novi set ni promjene na itemima) jer sva oružja koja ima daju bonus damage; a moći će imati 3 oružja u cube-u.

 

Ja možda budem igrao iduću sezonu. Da li možeš napisati genralno top 3 klase po tebi za novu sezonu? Nisam baš pratio pa me zanima 

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.3.2020 22:37 (Baldurion).
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Baldurion kaže...

 

Ja možda budem igrao iduću sezonu. Da li možeš napisati genralno top 3 klase po tebi za novu sezonu? Nisam baš pratio pa me zanima 

 Gle, nisam isprobavao sve klase i nove setove; ali sigurno je da za solo sve klase osim recimo DH imaju "konja za trku" ako misliš ganjati leaderboard.

 

Ove sezone nove setove dobivaju WD (Spirit Barrage), Barb (Frenzy) i Wiz (Hail Hydra!); sigurno će biti još neki "finetune" patch, no svi ti novi su "zabavni".

 

Recimo, barb će i dalje biti jak sa Rend-om, a ima sad i ovaj više single target orijentirani Frenzy set (koji ima i neki AoE pa je jači od Invokera, npr)

Monk je i dalje jak sa Tempest Rush-om; Crusader sa AoV set-om.

 

Po meni, ne može se pretjerano "pogriješiti" bilo koju klasu da se uzme ovu sezonu (osim za ekstra visoki push, tu će DH najvjerojatnije zaostajati).

 

Evo i ovo, on to dostas dobro odradi, i testira praktički sve setove sa nekih 800 paragona/10000 ili čak i manje main stat-a:

Bluddshed's Season 20 Tier List Patch 2.6.8 - Build Guides, Meta's, Speeds
& More!

 

 

5 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...

 DH je po meni uvijek bio najbolji da se najbrže odradi sezona, ako ti je samo do toga.

 

Ja osobno ću "ganjati" novi WD set. I onda ću vjerojatno još INT klase nakon toga. Necro će biti jako snažan (iako nije dobio novi set ni promjene na itemima) jer sva oružja koja ima daju bonus damage; a moći će imati 3 oružja u cube-u.

 

Ha, da. Izgleda da sam nesto previdio sa conquestima. Od 5, njih 4 su ona koja najmanje podnosim i to generalno. Morati cu igrati sa dvije klase, jer u solo izvedbi boss mode zna biti problematican.

Prvi ce biti ili dh ili opet ww barb. A drugi bi mogao biti wd da probam ovaj set.

5 godina
offline
Diablo 3

Lelele. Nikada gori pocetak nisam imao. Imao sam lose pocetke, ali ovako lose... Izgleda da je i RNG bogove korona dohvatila

Jedva veceras sklepao ww barba i to bez hrpe dijelova. I bez dijelova i bez cooldowna na njima tako da... Nije da sam nesto pretjerano igrao, ali bas je lose. U jednom trenutku sam imao 500 DB i 4 FS. Aj barem je zanimljivo gledati wd-ov lb. Tu se okupila sva "krema" iz igre

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Ja ne mogu normalno igrati zbog glupih diskonekta a net je OK. Upitno je da li ću više i igrati D3. 

 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
5 godina
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...

Ja ne mogu normalno igrati zbog glupih diskonekta a net je OK. Upitno je da li ću više i igrati D3. 

 

 Pa stavi na njihov forum skupa sa linkom na video. Dok cekas pokusaj napraviti repair. Cak i nije dc. Koliko vidim. Kao da se sve odjednom uspori, server misli da je pukla veza, javi ti porukom, ali ti mozes i dalje igrati.

15 godina
offline
Re: Diablo 3
SamoPitam3 kaže...
boxer kaže...

Ja ne mogu normalno igrati zbog glupih diskonekta a net je OK. Upitno je da li ću više i igrati D3. 

 

 Pa stavi na njihov forum skupa sa linkom na video. Dok cekas pokusaj napraviti repair. Cak i nije dc. Koliko vidim. Kao da se sve odjednom uspori, server misli da je pukla veza, javi ti porukom, ali ti mozes i dalje igrati.

 Javio sam se ja tehničkoj podršci odmah kada se problem javio još pri kraju Sezone 19. Sva moguća testiranja sam odradio koja su tražili i njihove službene i neslužbene savjete sa neta koje sam pronašao u vezi tog problema i ne može se riješiti problem. Znači sve živo od reinstalacije igre i bneta, mrežnih i grafičih drivera, firmware routera, ip config, dns flush ama baš sve jer se sa tim zajebavam od sredine februara i ništa nije pomoglo. Snimio sam im dva videa i poslao i čak pisao na forumu ali jednostavno ignoriraju problem i na kraju je njihvo zaključak da moj net ne valja da dropa pakete i da riješim sa ISP-om. Čuo sam se i sa njima no nema pomoći. Predložili su mi da probam na američkom serveru ali stvar je u tome da npr. kada odem na američki server tog diskonektanja uopće nema, dakle niti jednom no kako na Američkom serveru nisam nikada igrao nema mog accounta i moram igru započeti od početka dakle proći čitavu kampanju pa tek da mi adventure mod bude otključan, a kampanju sam dosada prešao barem nekih 10-tak puta tako da mi se gadi opet započinjati.  Na američkom nema diskonektanja i tog glupog errora no poprilično je velika latencija pa je i to dodatni problem, pored toga mjerenja pokazuju da prema američkom serveru ima još veći packet loss. Stvar se događa samo na EU serverima i kao što vidiš server i pored "diskonektanja" registrira sve što se dešava u igri, nanošenje štete, ubijanje monstera i elita, rift progres, exp progres pa čak i paragon level, no čim iskoči ova poruka onemogući klikanje mišem (osim ako držiš klik od nekog channel  skilla, no čim ga otpustiš i to onemogući), dok npr sve ostalo se može aktivirati sa tastaturom. Sve više igrača se javlja sa ovim problemom no Blizzard tech support od početnog optuživanja da sam izolirani slučaj sada šupački šute i ne odgovaraju igračima. 

 

https://eu.forums.blizzard.com/en/d3/t/error-1016-when-idle-for-a-short-while/1351/19

 

https://eu.forums.blizzard.com/en/d3/t/notorious-error-1016-cant-play-new-season/1426

 

https://eu.forums.blizzard.com/en/d3/t/error-1016-blah-blah-15-minimum/1427 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
5 godina
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...

 Stvar se događa samo na EU serverima...

 Jesi probao istestirati sa nekim VPN-om ?

15 godina
offline
Re: Diablo 3
SamoPitam3 kaže...
boxer kaže...

 Stvar se događa samo na EU serverima...

 Jesi probao istestirati sa nekim VPN-om ?

 Nisam, trebao bih neki besplatni čisto da probam a ne znam sada, nisam nikada koristio vpn.

U temi su par njih testirali i jedan je rakao da je s time riješio problem, dok drugi da nije.

 

Stvar je u tome što sam čitavu Sezonu 18 i 19 do pred kraj igrao sasvim normalno bez ijednog jedinog problema i onda nakon posljednjeg održavanja (otprilike sredinom februrara) se počelo odjednom pojavljivati ovaj problem.

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
5 godina
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...
SamoPitam3 kaže...
boxer kaže...

 Stvar se događa samo na EU serverima...

 Jesi probao istestirati sa nekim VPN-om ?

 Nisam, trebao bih neki besplatni čisto da probam a ne znam sada, nisam nikada koristio vpn.

 Protonvpn je nazovimo to besplatan. Ima i trial od nekoliko dana sa vise opcionih servera/drzava pa mozes probati sa vise drzava iz EU.

Cisto dovoljno da istestiras sa serverima iz nekoliko europskih drzava da vidis da nije problem do "rutiranja" od strane ISP-a. Ne treba ti niti kreditna kartica za isprobavanje. Registracija kao na bugovom forumu To sto nikada nisi koristio... Vrlo je jednostavno i pregledno. Shvatiti ces brzo.

15 godina
offline
Re: Diablo 3
SamoPitam3 kaže...
boxer kaže...

Ja ne mogu normalno igrati zbog glupih diskonekta a net je OK. Upitno je da li ću više i igrati D3. 

 

 Pa stavi na njihov forum skupa sa linkom na video. Dok cekas pokusaj napraviti repair. Cak i nije dc. Koliko vidim. Kao da se sve odjednom uspori, server misli da je pukla veza, javi ti porukom, ali ti mozes i dalje igrati.

 Btw, video se ne uspori nego sam obradio i 2x ubrzao video u programu da bude " kraći manje mb" radi bržeg uploada i pokazivanja tehničkoj podršci. Dijelovi za koje kažeš da uspore odnosno kada se desi disconnect zapravo su realna brzina...

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
4 godine
protjeran
offline
Diablo 3

Kod mene i buraza isto dolazi do pucanje veze u D3. A u drugim igrama je sve u redu. Starcraft1 i 2, Overwatch

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.3.2020 9:20 (SvaboSC).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Ma igra je od prvog dana imala probleme no kako sada stvari stoje na forumu i twitteru ima dosta pritužbi i ne mogu a da ne steknem dojam da izgleda tehnički zapuštena. Sve sam postove detaljno iščitao i činjenice su da se kod svih problem diskonekta dešava samo na EU serverima (uz njega ima još paralelni problem sa bnetom i sa kupovinom), nitko nema problem sa američkim serverima i tamo nema problema sa diskonektom. Dešava se kod igrača iz različitih zemalja EU od onih sa optikom do onih sa običnim DSL-om. Sasvim uredno radilo Sez. 18 i S19 do maintenancea sredinom februara i onda kreće pičvajz. Server misli da je izgubljena konekcija koja zapravo i nije jer igra registrira dalje ostale stvari u igri, otvaranje djelova mape i sl. Kako god probat ću i to sa vpn-om, a ako ne pomogne ko ga hebe ima i drugih igara. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Diablo 3

Corona virus siri se i netom izgleda !

Eire
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
SamoPitam3 kaže...

 Protonvpn je nazovimo to besplatan. Ima i trial od nekoliko dana sa vise opcionih servera/drzava pa mozes probati sa vise drzava iz EU.

Cisto dovoljno da istestiras sa serverima iz nekoliko europskih drzava da vidis da nije problem do "rutiranja" od strane ISP-a. Ne treba ti niti kreditna kartica za isprobavanje. Registracija kao na bugovom forumu To sto nikada nisi koristio... Vrlo je jednostavno i pregledno. Shvatiti ces brzo.

 Sinoć sam malo ugrabio vremena i započeo igrati i odmah sam par diskonekta dobio, nisam mogao obični rift završiti i sjetim se da si preporučio VPN.

Nakon što sam instalirao  Protonvpn problemi sa diskonektom su nestali. Proton mi je automatikom postavio Srbiju i igrao sam skoro 3 sata bez ijednog prekida ili errora, doduše periodično malo lagga ali prihvatljivo je.

Znači da bi problem mogao biti u routingu i kako bi se sada ovo moglo riješiti bez VPN?

 

Noob sam za mrežu i općenito sve oko toga, da li sam sada osuđen na korištenje VPN-a ili mogu što učiniti sa nekim postavkama lokalno kod sebe, možda proxy (vidim da se i to spominje kao rješenje nekih problema) ili sa ISP-om?

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Poruka je uređivana zadnji put čet 19.3.2020 8:59 (boxer).
5 godina
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...

 Sinoć sam malo ugrabio vremena i započeo igrati i odmah sam par diskonekta dobio, nisam mogao obični rift završiti i sjetim se da si preporučio VPN.

Nakon što sam instalirao  Protonvpn problemi sa diskonektom su nestali. Proton mi je automatikom postavio Srbiju i igrao sam skoro 3 sata bez ijednog prekida ili errora, doduše periodično malo lagga ali prihvatljivo je.

Znači da bi problem mogao biti u routingu i kako bi se sada ovo moglo riješiti bez VPN?

 

Noob sam za mrežu i općenito sve oko toga, da li sam sada osuđen na korištenje VPN-a ili mogu što učiniti sa nekim postavkama lokalno kod sebe, možda proxy (vidim da se i to spominje kao rješenje nekih problema) ili sa ISP-om?

 Najbolje da to raspravis s ISPom i kazes im da ti preko vpn-a normalno radi. Ako ti je radilo prije oni ce znati sto se promijenilo i mozda mogu vratiti na staro. Mislim, mozes koristiti i proton. Kada istekne tih 6-7 dana samo ponovis proceduru.

15 godina
offline
Diablo 3

Kratko pitanje. Igram huntera sezona 20, multishoot build! Dobio sam bow young recurve sa max base dmg, max 10 DMG, dexteryity, 8 cooldown, u secundary imam 12 discipline! I sad ne znam sta da tu rolam uopce kad je sve na max skoro, odnosno da li da taj dexterity zamjenim za attack speed ili area dmg posto dexterity nabijem kroz paragon?

be Cool
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.3.2020 16:03 (Horned Reaer).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Diablo 3
Horned Reaer kaže...

Kratko pitanje. Igram huntera sezona 20, multishoot build! Dobio sam bow young recurve sa max base dmg, max 10 DMG, dexteryity, 8 cooldown, u secundary imam 12 discipline! I sad ne znam sta da tu rolam uopce kad je sve na max skoro, odnosno da li da taj dexterity zamjenim za attack speed ili area dmg posto dexterity nabijem kroz paragon?

 Primal?

E neka ga 

Čestitke 

 

Možda ostaviš sve kako je, dok nisi blizu 2 000 paragona 

15 godina
offline
Re: Diablo 3

nije primal ali eto dosta dobar ancient! Ostavit cu onda tako za sada ne diram nista

be Cool
5 godina
offline
Diablo 3

Odradio sezonu... Jedva. Doslovno odradio, jer ovo igranje sezona me podsjeca na odradu. Kamo srece da su uveli rune... Sve bi bilo puno bolje.

 

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Sretan Uskrs svima! 

 

Nek dropovi budu s vama!

Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Diablo 3

Sezona je puna botova pa gubim volju za igranjem! 

Pitanje Captain Crimson SET : Da li zbraja sav COOLDOWN REDUCTION sa itema u DMG ili gleda onaj Cooldown reduction sa caracter details! 

Velika je razlika ako postoji neki treshold ne isplati se stavljati iteme sa cooldown reductionom

be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Horned Reaer kaže...

Sezona je puna botova pa gubim volju za igranjem! 

Pitanje Captain Crimson SET : Da li zbraja sav COOLDOWN REDUCTION sa itema u DMG ili gleda onaj Cooldown reduction sa caracter details! 

Velika je razlika ako postoji neki treshold ne isplati se stavljati iteme sa cooldown reductionom

 Kažu da je zadnja verzija koja je live - gleda CDR od Character Details.

15 godina
offline
Re: Diablo 3

ako je to tako onda je to velika razlika ! Okej jel informacija nagadjanje ili sto posto tocna?

Hvala

be Cool
15 godina
offline
Re: Diablo 3
Horned Reaer kaže...

ako je to tako onda je to velika razlika ! Okej jel informacija nagadjanje ili sto posto tocna?

Hvala

 Zadnje i najsvježije što sam našao na redditu

15 godina
offline
Diablo 3

Sinoć mi je za Monka dropao Primal Cesar's Memento (zaboravih da postavim screenshot)  - DEX,VIT, LIFE PER HIT, CRIT 6 i i ne znam šta bih rerollao u Cold Elemental (VITALITY ili LIFE PER HIT). 

Nekako mi sve izgleda da bih trebao ostaviti Life per Hit a rerollati Vitality u 20% Cold Damage? Ima li ovdje nekoga da igra Monk Tempest Rush šta vi mislite? 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Diablo 3
boxer kaže...

Sinoć mi je za Monka dropao Primal Cesar's Memento (zaboravih da postavim screenshot)  - DEX,VIT, LIFE PER HIT, CRIT 6 i i ne znam šta bih rerollao u Cold Elemental (VITALITY ili LIFE PER HIT). 

Nekako mi sve izgleda da bih trebao ostaviti Life per Hit a rerollati Vitality u 20% Cold Damage? Ima li ovdje nekoga da igra Monk Tempest Rush šta vi mislite? 

 Ovaj guide za push kaže da ostaviš LpH umjesto VIT (uvijek možeš dodati nešto VIT u paragonima):

https://www.diablofans.com/builds/105597-poj-tr-gr130-season-19

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.4.2020 10:32 (TomoR).
15 godina
offline
Re: Diablo 3
TomoR kaže...
boxer kaže...

Sinoć mi je za Monka dropao Primal Cesar's Memento (zaboravih da postavim screenshot)  - DEX,VIT, LIFE PER HIT, CRIT 6 i i ne znam šta bih rerollao u Cold Elemental (VITALITY ili LIFE PER HIT). 

Nekako mi sve izgleda da bih trebao ostaviti Life per Hit a rerollati Vitality u 20% Cold Damage? Ima li ovdje nekoga da igra Monk Tempest Rush šta vi mislite? 

 Ovaj guide za push kaže da ostaviš LpH umjesto VIT (uvijek možeš dodati nešto VIT u paragonima):

https://www.diablofans.com/builds/105597-poj-tr-gr130-season-19

 Ma zbog tehničkih problema sa netom koje nisam riješio i rijetko igram sam natukao jedva 930 paragona i Vitality bi bio super radi toughnessa. Međutim pregledao sam nekoliko guidova za Tempest Rush i mješovito je - negdje Vitality a negdje LPH. Logika kaže LPH jer Vitality mogu dodati sa 130 Paragona, a LPH ne mogu, osim u oružju gdje onda gubim dmg statse. 

Vjerovatno ću Vitality rerollati, a ostat će LPH. Btw u 900 Paragona ovo je prvi iskoristivi primal koji je dropao. 

Yippee ki-yay, motherfucker! :)
15 godina
offline
Diablo 3

nema smisla ovo igrati više ! Službeno smo Diablo 3 i ja gotovi! Još bi pregrmio sve nedostatke koje endgame igre ima ali ovo masovno BOTANJE je kap koja je prelila čašu!

be Cool
Moj PC  
0 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice