Diablo 3 izdvojena tema

poruka: 24.307
|
čitano: 4.115.908
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
16 godina
online
RE: Diablo 3
naxeem kaže...

$60? Pohlepna stoka... Možeš mislit kada to u Europi postane 60€ pa kad skoči u nas na 80€... da, 100€ za igru? HAHHAHAHA

 

Pa ne znam baš...

 

game.co.uk - Diablo III (PC) - £29.99

 

 

Always code as if the one ending up maintaining your code is a violent psychopath who knows where you live.
16 godina
offline
RE: Diablo 3
Paolo2612 kaže...
Badaboom kaže...

Mislim da će se uzimat godišnji odmori kad D3 konačno dođe

Ili će se padati ispiti, a možda čak i godineSmijeh

  Ili će se uzet bolovanje na poslu...

14 godina
neaktivan
offline
RE: Diablo 3
shkval kaže...
Paolo2612 kaže...
Badaboom kaže...

Mislim da će se uzimat godišnji odmori kad D3 konačno dođe

Ili će se padati ispiti, a možda čak i godineSmijeh

  Ili će se uzet bolovanje na poslu...

Word, bro. Sican se kad je D2 izasa. Misec dana me niko nije vidija, a cimer je igra dok bi ja spava. Igralo se u dvi smjene.

I never learned from a man who agreed with me. - Robert A. Heinlein
16 godina
offline
Diablo 3

Ma, dok D3 dođe masa ljudi će ionako biti bez posla s obzirom na situaciju u zemlji Neodlučan

 

Kruha i igara!

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Stvarno mi nisu najjasniji ovi iz blizzarda, prvo rade WoW Lich King i tu popuše hrpu vremena. Onda rade Starcraft 2, i tu popuše junački vremena i resursa. I sad rade, WoW ekspanziju Cataclysma kako li već umjesto da konačno završe Diablo 3 kojeg se čeka od 2005. Ja osobno sam siguran, da Diablo 3 neće izać prije veljače 2011. Znači najranije ga očekujem, u prvom kvartalu iduće godine. A meni osobno, najjača igra ikad i vjerojatno ću nakon ove epizode postat doživotni ovisnik o njemu. Iako me dvica još uvijek drži u pozitivnom sjećanju, moram priznat da je ne igram već neko vrijeme jer mi je blago rečeno dosadila. Sve u svemu, još neko vrijeme ćemo se morat strpit dok dragi blizzard ne shvati da je vrijeme da Diablo 3 ugleda svijetlo dana!

diablo 3, kad ćeš više?
Poruka je uređivana zadnji put sub 29.5.2010 17:58 (Ruža).
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Sve te igre rade različiti timovi, dakle to što rade ekspanziju WoW-a ili SC2 nimalo ne usporava razvoj diabla 3 - navikni se da Blizzard zahvaljujući WoW-u ima nepresušan i nimalo ograničen priljev financija i mogu si priuštit razvijat igru 3-4-5 godina, nije uopće bitno koliko, i da igra, jednom kad izađe bude savršena, što je u ostalom i na naše zadovoljstvo.

 

Čekat ga ovoliko dugo se možda ne čini najbolje, ali vjeruj mi, draže če ti bit kad jednom izađe ako će doista biti dobar koliko najavljuju da će bit nego da ispadne novi Torchlight koji ćeš instalirat, dobit 4-5 levela, uninstalirat i zaboravit da je postojao.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Slažem se ja s tobom, ali ja sam čuo ne znam dal je to točno da premalo ljudi radi na Diablu 3. Nekih 60 tak, je da je to za neke druge igre svemirska brojka ljudi ali kad se zna da blizzard ima na 1000 e ljudi zaduženih za igre onda to i nije neka brojka koja uljeva povjerenje. Na WoW radi pun kufer njihovog kapaciteta u ljudstvu, nekih 70%. I razumijem da ima onih koji su zaduženi za svaku igru zasebno, al po meni nisu smjeli napravit ovoliki razmak između diabla 2 i 3. Iako se apsolutno slažem s tobom, da je bolje da ga naprave vrhunski nego da ga izbace za 3 godine i da bude promašaj. Znači kvaliteta, isprijed brzine u svakom slučaju! Al vjeruj mi, ne znam tko nije više nestrpljiv jer igro sam svakakve igrice i sad igram C&C 4 WoW Lich King AofE 3 BC2 Alien vs Predator al iskreno ni jednu igricu toliko ne volim koliko diablo. Na mene je ostavila najbolji dojam, i definitivno mi je na prvom mjestu. Jer igraš u prvom licu, i nekako mi je priča oko diabla najbolje sjela. Normalno da ima brdo pucačina gdje igraš u prvom licu, sam protiv svih al nije to na razini diabla barem meni. Zato sam dosta nestrpljiv, i ne mogu više čekat da izađe. Al iskreno se nadam da će izać, u prvom kvartalu iduće godine i da ćemo napokon moć krenut u koljački pohod ko u dobra stara vremena. Cool

diablo 3, kad ćeš više?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Ne znam ja koji si ti Diablo igro da se igra u prvom licu, ali nek ti bude.

Diablo ima tim ljudi koji radi na njemu. Vremenskog ograničenja nemaju i koliko sam ja izvuko iz glasina dolazi ove godine. Naime u jednom intervjuu se netko izlanuo i reko da im ove godine umjesto jednog, izlaze 2 naslova (dakle bez ekspanzije WoW-a) - prvi je SC2 za koji se zna, drugi je 95% Diablo 3, budući nijedna druga igra nije toliko blizu releasa. Sa druge strane SC2 je već trebo biti vani, i bio bi da nije bilo leeka single player verzije u bti, kad je hrpa ljudi dobila otkaze i imam osjećaj da sada prerađuju igru da ne bude identična beti koju su mnogi isprobali. Nadam se na neće biti sličnih zbivanja sa D3

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ma nije ni bitno dal je u prvom licu, mislio sam da igraš sam protiv ostalih. To je meni, "prvo lice".  Da ne širim dalje raspravu, nadam se da će bit najbolji do sad i da ćemo moć bezbrižno rasturat diablove minionse. Osmijeh

Diablo 3, kad ćeš više?
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

A gle, najavljivan je ko nešto fenomenalno, kao i uvijek.... ostaje nam strpit se do jeseni pa vidjet kako će se stvari razvijat

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Ako je sudit po scrinšatovima, grafika je odlična. Vjerujem da će priča, tokom igre bit zanimljiva i da ćemo se moć uživit ko i u dvici. Bilo kako bilo, nadam se najboljoj igrici u zadnje vrijeme. Starcraft i Warcraft su mi također vrlo dobre igre, al Diablo je Diablo. Cool Mislim da neće izać ove godine, a ako i izađe bit će pred kraj godine. Prošle godine je trebo izać u krajem prosinca, tako će i ove bit ako ga uopće puste u prodaju. Al ja sam više razmišljanja, da ga ne treba očekivat prije 2011. Sad u kojem mjesecu, to ćemo vidjet. Osmijeh

Diablo 3, kad ćeš više?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
RE: Diablo 3
Ruža kaže...

Ako je sudit po scrinšatovima, grafika je odlična.

Hm..  evo baš danas malo gledam Blizzardov site i naravno novosti vezane za Diabla III i pomislim kako će dok igra napokon izađe ta grafika (koja je prije godinu i pola kad su screen-ovi i filmići objavljeni bila super) već biti osrednja ili čak nekako 'mlaka' Neodlučan

Nadam se da će do izlaska dodati bar neke dx11 efekte u igru i dodatno povečati razinu detalja.

Lijep pozdrav ;)
13 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Najvece iznenadjenje bi bilo da Blizzard izda Warcraft IV a da pritom opce ne objavi da ga izdaju...koji bi to bio BUM...oni gameri u Koreji, Japanu (Moon, Grubby, oni koji zive na toj igri) bi dobili u najmanju ruku srcani udar...

 

dajte Warcraft IV :D Diablu se ne zuri

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Diablo 3

Diablo III izlazi 2047 godine!

 

Skoncentriran sam sto posto na sve kaj finjakima zvuči prosto i vulgarno za mene je itekako stvarno jer sam vidio dno ispod kojeg je samo pakao a ak' tada nisam proplakao neću ni sada kad pogled me ..
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.7.2010 7:57 (Butcher).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 3

Jedva cekam tu igru iz vise razloga. Zato sto ne briju na grafiku kao prvobitna stvar.

 

Obozavo sam prosle djelove i medu prvim igrama zasto sam zavolio taj stil.

 

Te je jedan od glavnih ljudi iz ravojnog tima za fallout 1 i 2 radi na diablu 3. To mi uljeva malo povjerenja u igruSmijeh

 

Ovo se mora cjenit za Boyarsky-og. He designed the overall gameplay refinements and main story arc/quests/areas/characters for Fallout 2 in 1998

http://tridizajn.com/index.php
Poruka je uređivana zadnji put čet 22.7.2010 13:05 (thechosenfreak).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Nakon dugo vremena nešto novosti - Diablo 3 crafting trailer:

 

 

Vide se i izmjene u sučelju od zadnjeg gameplay trailera.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.8.2010 23:37 (dekstroza).
 
2 0 hvala 1
14 godina
offline
RE: Diablo 3
Butcher kaže...

Diablo III izlazi 2047 godine!

 

a ja cuo da je Q3 2049

16 godina
offline
Diablo 3

Uuuu, fora su zamislili to s craftingom i salvagingom..    jedva čekam igru - možda bude i to ponoćna prodaja Belji se

 

Jel već poznato što će sadržavati eventualni Collector's Edition?

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
online
RE: Diablo 3
Dado_ZG78 kaže...

Uuuu, fora su zamislili to s craftingom i salvagingom..    jedva čekam igru - možda bude i to ponoćna prodaja Belji se

 

Jel već poznato što će sadržavati eventualni Collector's Edition?

hehe, za to jos nema informacija ali bilo bi fora da stave diablo 2 i expanziju na stick kao sto su napravili u CE za starcraft 2!

 

FOR THE HORDE!!!
14 godina
offline
Diablo 3

lulz jos prvi sa hellfire ekspanzijom zajedno :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Diablo 3

Leakan GAMESCOM VIDEO 

 

 

 

ENJOY !!

 

Smijeh

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Diablo 3

Se uopće isplati raditi preorder kad se ne zna izlazak?

16 godina
offline
RE: Diablo 3
emerik kaže...

Se uopće isplati raditi preorder kad se ne zna izlazak?

Meni su ti preorderi bezveze ionako. Kad dođe - dođe Namigiva

Ako bude ponoćna prodaja  - super!

Lijep pozdrav ;)
16 godina
neaktivan
offline
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
RE: Diablo 3

nije losa ali nije moj stil champa jos se drzim poceti igru sa witch hunterom :D

16 godina
neaktivan
offline
Diablo 3

Gameplay panel s Blizzcona:

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.10.2010 0:11 (dekstroza).
 
1 0 hvala 0
16 godina
online
Diablo 3

http://eu.blizzard.com/diablo3/world/systems/pvp.xml

 

PVP Arene, FTW!!!

 

gledao sam nocas blizzcon (free HQ stream) ali ni rijeci, niti hinta ma ni špekulacije kad bi D3 mogao biti vani :(

 

 

FOR THE HORDE!!!
Moj PC  
0 0 hvala 1
16 godina
offline
Diablo 3

Ma ja ću počet igru sa svakom klasom prvih par lvl-a pa vidjeti što mi se najviše igra.. 

Da barem objave kada okvirno izlazi - jedva čekam!  Belji se

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
RE: Diablo 3
RonoN kaže...

http://eu.blizzard.com/diablo3/world/systems/pvp.xml

 

PVP Arene, FTW!!!

 

gledao sam nocas blizzcon (free HQ stream) ali ni rijeci, niti hinta ma ni špekulacije kad bi D3 mogao biti vani :(

 

 

 

PvP izgleda super. Potpuno razumijem blizzarda zašto odugovlače Diabla. Nije lako napraviti igru koju če godinama igrat i učiti o njezinoj mehaniki i bossovima, pričama, klasama, pvp-u itd...

 

15 godina
offline
Diablo 3 - Blizzard presložio atribute

http://forums.battle.net/thread.html?topicId=27795769376&postId=277930880044&sid=3000#0

 

Blizzard presložio atribute da ih svi mogu razumijeti.

 

Npr. Nema više Strength - sada je to Attack. Svi "Core" atributi neće imati sekundarne efekte. Itd. - pogledajte.

http://ad-infinitum.biz.hr/index.php Hrvatska Star Trek Online Flota
Moj PC  
0 0 hvala 1
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Diablo 3 - Battletags, Diablo 3 - Tabernus
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice