Destiny 2

poruka: 496
|
čitano: 96.297
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Destiny 2
PVE je super zabavan PVP necu igrat ni kad igra izađe inace bi onda igro BF1 bolje,radi od 200fps do 120 varira sve na ultra jebena optimatizacija
http://steamcommunity.com/id/BluePill/
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Destiny 2
HAL kaže...
Fun. Ali kratko...

 pa nije kraj bete kad završiš misiju lol...

 

probao malo, radi, okl, ima čudne dipove fps ali ok, moram složit opcije. Iako gore piše da ne koristi toiko vram ali ipak jede dosta.

Pvp mi je čudan, želim pobjeć od tih letećih sranja a ovdje je to baš to, svi lete ajme dok pohvatam to malo ajde već će beta proć.

 

prvi dojam, ne znam iskreno, još ne znam jel me privlači da uložim novac u nju. 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
14 godina
offline
Destiny 2

Beta je odlično optimizirana, stvarno igra radi jako glatko.

Što se klasa tiče warlock mi je najmanje pasao i čini mi se najslabiji. Možda je tako jer je bio prva klasa koju sam isprobao s kojom sam prošao betu. 

Hunterov i titanov supercharge ability imam osjećaj kao da su re-skin jedan drugog s obzirom da su oba mele. Osobno mi je titan sjeo najbolje i njegov machine gun mi se čini najviše OP i najzabavnijim od trenutnog izbora.
Sve u svemu od tolikih negativnih komentara sam se pripremio na dosta lošiju betu koja me je na kraju ugodno iznenadila. Mogu reći da se veselim izlasku.

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Destiny 2

Nisam igrao prethodni nastavak jer nemam konzolu tako da mi je ovo sve novo.

PVP ništa posebno, letenje i te fore gađanja u zraku mi ne leže.

Nije valjda da će samo biti ovaj pvp mod?

PVE nije loše, samo ne znam koliko ovo može držati, čini mi se da će jedini cilj biti grind.

 

Preskačem, pogotovo s obzirom na cijenu koju traže, možda jedino uzmem kad padne cijena za 50% i kad vidim koliko se igra primi na PC.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Destiny 2

Ne mogu nać sensitivity nikako,čudan mi je ads, nekako floaty, moram se naviknuti.

A kad letim pogubim se sam, letenje je baš loše napravljeno, uopće ne možeš baš kontrolirat lika.

 

Spire, tj onaj raid je relativno dosadan...

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Destiny 2
Spire je strike misija a ne raid,u raidu imas puno vise mehanike i treba ti 6 igraca za isti..nego cekam open betu (makar sam i probao na ps4), oce li i5 7500 i gtx1060 gurat to u stabilnih 60fpsa na ultra fhd?
 
0 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Destiny 2
ZokyCRO kaže...
Spire je strike misija a ne raid,u raidu imas puno vise mehanike i treba ti 6 igraca za isti..nego cekam open betu (makar sam i probao na ps4), oce li i5 7500 i gtx1060 gurat to u stabilnih 60fpsa na ultra fhd?

 hoce evo meni igra radi na vrlo visokim postavkama s gtx 1070 ali na 4k rezoluciji.

 

siguran sam da ces na fhd igrati na 55+ fpsa stalno.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Destiny 2
Ty,inace imam preko 1000h igranja prvog dijela i meni osobno glavna zamjerka igri je da nije pravi hardcore mmo,fali jednostavno sadrzaja a glavna okosnica igre je taj raid (koji je samo jedan prije nek dodje exp). Svaki raid koji su dosad izbacili je bio fenomenalan i u grupi to odigrat je neponovljivo iskustvo...sjecam se kad su prvi raid otvorili,rokali smo 7-8h dnevno tjedan dana samo po tome dok se nije proslo,neponovljivo iskustvo...kasnije su se ljudi naviknuli na slicne mehanike i koncept pa se puno brze prolazilo.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Destiny 2

Čekaj igra se svodi na farmanje u tim spireovima i raidovima, pvp je ovo domination i ''search and destroy'' i story mode..?

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Destiny 2
fila2208 kaže...

Čekaj igra se svodi na farmanje u tim spireovima i raidovima, pvp je ovo domination i ''search and destroy'' i story mode..?

 Obećavaju 80+ story misija i kažu da ima contenta za cca 50 sati, naravno maxanje geara (grind) i PVP su još dodatni sat. (ako sam ja dobro skužio).

 

Ako pogledaš taman (možda i više od toga) za nekakav AAA game.

 

Tak da ono, ima sadržaja, samo što bi trebali prestati govoriti da je igra MMO, jer nasprem bilo kojeg MMO-sadržaj je slaba stavka.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Destiny 2
HAL kaže...
fila2208 kaže...

Čekaj igra se svodi na farmanje u tim spireovima i raidovima, pvp je ovo domination i ''search and destroy'' i story mode..?

 Obećavaju 80+ story misija i kažu da ima contenta za cca 50 sati, naravno maxanje geara (grind) i PVP su još dodatni sat. (ako sam ja dobro skužio).

 

Ako pogledaš taman (možda i više od toga) za nekakav AAA game.

 

Tak da ono, ima sadržaja, samo što bi trebali prestati govoriti da je igra MMO, jer nasprem bilo kojeg MMO-sadržaj je slaba stavka.

 Kaj brijes oce se bazirati vise na PVP ili PVE kad igra izade jel cura i ja bi kupili igru ako ce igra od starta supportati vise PVE?

http://steamcommunity.com/id/BluePill/
13 godina
offline
Destiny 2

Ovo malo story što sam igrao je dosadno.

Spire je dosadan.

Pvp lagano dosađuje.

 

Jest da je beta i limitirano je, ali nisam previše zadovljan, kako igram sve manje mislim uzeti.

Meni igra mora moći dati 300 minimum sati, ako je aa naslov, a ne 50+ 

 

nezz, zasad dojmovi keću prema negativnom.

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Destiny 2
Nvidia GTX 680 kaže...
HAL kaže...
fila2208 kaže...

Čekaj igra se svodi na farmanje u tim spireovima i raidovima, pvp je ovo domination i ''search and destroy'' i story mode..?

 Obećavaju 80+ story misija i kažu da ima contenta za cca 50 sati, naravno maxanje geara (grind) i PVP su još dodatni sat. (ako sam ja dobro skužio).

 

Ako pogledaš taman (možda i više od toga) za nekakav AAA game.

 

Tak da ono, ima sadržaja, samo što bi trebali prestati govoriti da je igra MMO, jer nasprem bilo kojeg MMO-sadržaj je slaba stavka.

 Kaj brijes oce se bazirati vise na PVP ili PVE kad igra izade jel cura i ja bi kupili igru ako ce igra od starta supportati vise PVE?

 Nisam igrao nikada D1, ali barem prema onome što sam pročitao mislim da je dosta veći fokus na PVE-u.

16 godina
offline
Re: Destiny 2
fila2208 kaže...

Ovo malo story što sam igrao je dosadno.

Spire je dosadan.

Pvp lagano dosađuje.

 

Jest da je beta i limitirano je, ali nisam previše zadovljan, kako igram sve manje mislim uzeti.

Meni igra mora moći dati 300 minimum sati, ako je aa naslov, a ne 50+ 

 

nezz, zasad dojmovi keću prema negativnom.

 Ja sam onak, li-la.

 

Igra izgleda fora, mogla bi biti fun, ali šteta kaj nisu toga više otvorili u samoj Beta verziji, doslovno ne znam kako će igra izgledati.

 

Ali 300 sati, pa ja ne znam doslovno niti jednu igru da traje i pola toga (mooožda Witcher 3 sa svim DLC-evima), osim baš punokrvnih MMO-ova, gdje ti je progress opako usporen, kako bi se dobio dojam da igra ima više contenta.

 

Ovdje naravno pričam samo o PVE dijelu igre, jer PVP isključivo ovisi koliko će tebi biti zabavno, a to može biti 20 sati ili 1000 sati.

13 godina
offline
Re: Destiny 2
HAL kaže...

 Ja sam onak, li-la.

 

Igra izgleda fora, mogla bi biti fun, ali šteta kaj nisu toga više otvorili u samoj Beta verziji, doslovno ne znam kako će igra izgledati.

 

Ali 300 sati, pa ja ne znam doslovno niti jednu igru da traje i pola toga (mooožda Witcher 3 sa svim DLC-evima), osim baš punokrvnih MMO-ova, gdje ti je progress opako usporen, kako bi se dobio dojam da igra ima više contenta.

 

Ovdje naravno pričam samo o PVE dijelu igre, jer PVP isključivo ovisi koliko će tebi biti zabavno, a to može biti 20 sati ili 1000 sati.

 Diablo 3, pa prodao nakon 500 sati za 40e + 25e što zaradio na rmah.

 

Pa dobro, ovo je sp oriented, ali ako je raid dosadan kao ovaj spire onda ono...skakanje i floatanje su mi tako užasno napravljeni da mi slabo dođe.

Oružja su fora, feeling pucanja je ok kad ti sjedne sens i fake recoil.

 

Ne znam jel mi se isplati za to dat toliku lovu..ne shvaćam igru ozbiljno nit će mi bit main igra za igranje, već više casualnost kad mi ne pali neki brži shooter.

jadno da nisu betu malo više otvorili slažem se jer fali mi da osjetim taj loot i tako to, taj neki grind.

 

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
16 godina
offline
Destiny 2

U biti da se ne lažemo. Ovo nema veze sa BETA verzijom, ovo je tech demo koji služi dodatnom hype trainu. Ovo nije nikakvo hejtanje na igru, samo činjenica, jer iskreno ne znam kaj se tu ima baš za testirati.

 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Destiny 2

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Destiny 2

kako instalirati betu ako nisam napravio preorder i nemam code?

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Destiny 2
Brijem install na battle.netu.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Destiny 2
HAL kaže...
Brijem install na battle.netu.

 nema još ništa

15 godina
offline
Destiny 2

Mislim da će open beta, a samim time i download, biti dostupan tek iza 19h. Jučer je code only dio bete počeo negdje u to vrijeme.

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Destiny 2

Nemojte samo suditi igri preko ove bete jer je uzasno limitirana bez ikakvog progressa...ovo je tech demo kao sto je netko i napisao.

 
2 0 hvala 2
16 godina
offline
Re: Destiny 2
Danas samo PVP rokam sa ekipom i fun je, ali vec vidim da ce hand cannon pojest nerf samo takav.

I da li netko zna kako gear utjece na PVP, jer imam osjecaj da moj Titan radi paper damage, dok me neki unistavaju ko zadnji drek?
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Destiny 2

4K HDR na PC-u 

 

 

Moj PC  
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Destiny 2

 

kako stvari stoje kežuala žešća

16 godina
offline
Re: Destiny 2
Ovo moraju pod hitno. Overwatch je ima isto kada je izasao, pa su odmah maknuli.

Nije cak ni problem kaj aim assist radi samo sa kontrolerom, ali ekipa ukopca onaj Xim uredjaj u PC, u njega piknu misa i tipkovnicu, igra misli da si na kontroleru i imas legalan aim bot, tj. cheat.
11 godina
offline
Re: Destiny 2
4mal kaže...

4K HDR na PC-u 

 

 

Za D1 sam pisao da je steta sto nema HDR uz onakvu art direkciju i odlicno je da su ga sad implementirali

14 godina
offline
Destiny 2

Odigrao sat vremena i kupio igru. Jedinicu nisam igrao jer ne igram pucacine na gljivama

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Destiny 2

Kako koristim onu treću mogućnost od titana

ima štit onaj

ima nade

što je treća i kako je aktiviram ne kužim

hvala

 

 

lol, još ja gldam kako ekipa leti okolo i tako me skida...ma lol

Pozdrav svima kojima sam na ignore!
Poruka je uređivana zadnji put sri 30.8.2017 12:37 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Destiny 2
fila2208 kaže...

Kako koristim onu treću mogućnost od titana

ima štit onaj

ima nade

što je treća i kako je aktiviram ne kužim

hvala

 

 

lol, još ja gldam kako ekipa leti okolo i tako me skida...ma lol

 Skroz lijevo dole ikona je granata (Q po defaultu), srednje je melee napad (C po defaultu), desno je class ability (V po defaultu), a štit ti je super/ultimate, koji predtavlja onaj bar iznad ikona (F po defaultu).

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice