Counter Strike: Global Offensive izdvojena tema

poruka: 11.877
|
čitano: 1.282.403
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Dijeca moja,vi nemate pojma šta su CS 1,6 ili CS:S

Ja 3500 sati Gathera,cw-ova sam igrao više nego svi vi skupa,a bogami i skorove bolje od vas imam

 

1.Dakle,pričate o recoilu,recoil je ISTI,samo zbog naprednije fizike u CS:S recoil se čini manjim jer se trzaji absorbiraju...Ma,da učite fiziku bi ste znali

 

2.Dječurlije NEMA jako puno ni na jednoj ni na drugoj igri jer sva djeca danas su mamine i tatine maze i imaju zadnjr riječi tehnike u svojim kompjuterima,pa nežele igrat stare i "loše" igrice,tako da se i tu varate

 

3.Klanska i rpogaming zajednica je podjednako razvijena na obije igre ali 1,6 se igra jer je stariji i jer su neke najpopularnije mape zeznuli mijenjanjem izgelda istih(Inferno npr.) i bacanjem random smeča koje olakšava kempanje


 
6 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Pola mojih prijatelja igra 1.6 umjesto Source jer im je PC preslab za Source, inače bi odavno prešli {#}

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
Moj PC  
0 4 hvala 0
14 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

Meni se nesvidja ovaj PS3 i Xbox360. PA kako ces igrati CS na konzolama, autoaim? lol

Bang!
 
4 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
WindEmperor kaže...

Meni se nesvidja ovaj PS3 i Xbox360. PA kako ces igrati CS na konzolama, autoaim? lol

Postoji za PS3 onaj Splitfish Frag v2 dodatak,a i sa PS Move se dosta lako igra
A na xboxu je meni prelako ciljat sa kontolerom,pa se nadam da će i ovdje bit fluidno{#}

15 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
WindEmperor kaže...

Meni se nesvidja ovaj PS3 i Xbox360. PA kako ces igrati CS na konzolama, autoaim? lol

Isto kao i sve ostale FPS-ove?

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
14 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Oće li Valve i dalje ostaviti igru nevjerojatno realnijom od coda (kak mi većina frendova tvrdi) i da nema aimanja il će napokon to staviti? {#}

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Ciljanje ostaje na crosshair only? Ili će modernizirati pa staviti red dotove iron sightove i to? Nadam se da ce napokon biti i ponuda za biranje crosshaira, debljine veličine i sve ostalo :)

ORIGIN NICK: rmandic | Battlefield: Bad Company 2 nickname : dreammaker. (s točkom na kraju)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
dreammaker kaže...

Ciljanje ostaje na crosshair only? Ili će modernizirati pa staviti red dotove iron sightove i to? Nadam se da ce napokon biti i ponuda za biranje crosshaira, debljine veličine i sve ostalo :)

Nedo bog,meni je CS izazovan upravo zbog toga i poprilično realnog ponašanja oružja(nemojte sad od hitboxu).

13 godina
online
Counter Strike: Global Offensive

Potvrđeno je već da neće biti ADS (Aim down Sight), odnosno preciznog ciljanja kao što ima u COD-u i BF. CS:GO će tu ostati vjeran prethodnicima.

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Molim forumaša Penryna da ne odgovara na moje poruke jer nema potrebe buduci da ga ignoriram.
 
1 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Nema mi smisla da se igra svodi na traženje malog crosshaira po ekranu i prilagođavanja istom.

ORIGIN NICK: rmandic | Battlefield: Bad Company 2 nickname : dreammaker. (s točkom na kraju)
13 godina
online
Re: Counter Strike: Global Offensive
dreammaker kaže...

Nema mi smisla da se igra svodi na traženje malog crosshaira po ekranu i prilagođavanja istom.

  Takav tip igre, isto kao i Seriuos Sam...

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Molim forumaša Penryna da ne odgovara na moje poruke jer nema potrebe buduci da ga ignoriram.
14 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

A kako ćeš ciljat sa nožem botu?{#}

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Counter Strike: Global Offensive
bobo rastur kaže...

A kako ćeš ciljat sa nožem botu?{#}

  LOW!!111ELEVEN

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Molim forumaša Penryna da ne odgovara na moje poruke jer nema potrebe buduci da ga ignoriram.
14 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Ranko Kukumar kaže...
dreammaker kaže...

Nema mi smisla da se igra svodi na traženje malog crosshaira po ekranu i prilagođavanja istom.

  Takav tip igre, isto kao i Seriuos Sam...

tamo se može mijenjat crosshair

btw što se tiče cs samo da ima komanda da se malo podeblja nišan, sve bi bilo super

Neću žvaku oću kusur
15 godina
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
bobo rastur kaže...

Dijeca moja,vi nemate pojma šta su CS 1,6 ili CS:S

Ja 3500 sati Gathera,cw-ova sam igrao više nego svi vi skupa,a bogami i skorove bolje od vas imam

 

1.Dakle,pričate o recoilu,recoil je ISTI,samo zbog naprednije fizike u CS:S recoil se čini manjim jer se trzaji absorbiraju...Ma,da učite fiziku bi ste znali

 

2.Dječurlije NEMA jako puno ni na jednoj ni na drugoj igri jer sva djeca danas su mamine i tatine maze i imaju zadnjr riječi tehnike u svojim kompjuterima,pa nežele igrat stare i "loše" igrice,tako da se i tu varate

 

3.Klanska i rpogaming zajednica je podjednako razvijena na obije igre ali 1,6 se igra jer je stariji i jer su neke najpopularnije mape zeznuli mijenjanjem izgelda istih(Inferno npr.) i bacanjem random smeča koje olakšava kempanje


i najjaci si na BIH-|super|pRo\non-steam serveru,a?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Blade18 kaže...
bobo rastur kaže...

Dijeca moja,vi nemate pojma šta su CS 1,6 ili CS:S

Ja 3500 sati Gathera,cw-ova sam igrao više nego svi vi skupa,a bogami i skorove bolje od vas imam

 

1.Dakle,pričate o recoilu,recoil je ISTI,samo zbog naprednije fizike u CS:S recoil se čini manjim jer se trzaji absorbiraju...Ma,da učite fiziku bi ste znali

 

2.Dječurlije NEMA jako puno ni na jednoj ni na drugoj igri jer sva djeca danas su mamine i tatine maze i imaju zadnjr riječi tehnike u svojim kompjuterima,pa nežele igrat stare i "loše" igrice,tako da se i tu varate

 

3.Klanska i rpogaming zajednica je podjednako razvijena na obije igre ali 1,6 se igra jer je stariji i jer su neke najpopularnije mape zeznuli mijenjanjem izgelda istih(Inferno npr.) i bacanjem random smeča koje olakšava kempanje


i najjaci si na BIH-|super|pRo\non-steam serveru,a?

Koji server?Nikad nisam čuo

15 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Ma pusti ga, on je najjači, on je ovo, on je ono. Ako mi je netko nezanimljiv, to je takav tip igrača/forumaša.

 

A što se tiče onog rankovog "to je takav stil igre" ne bih se složio. Nije cilj igre da ne vidiš nišan ako je dio mape slične boje kao on jer je nišan pretanak. Nek stave opciju za promjenu i svi sretni.

ORIGIN NICK: rmandic | Battlefield: Bad Company 2 nickname : dreammaker. (s točkom na kraju)
13 godina
online
Re: Counter Strike: Global Offensive
dreammaker kaže...

A što se tiče onog rankovog "to je takav stil igre" ne bih se složio. Nije cilj igre da ne vidiš nišan ako je dio mape slične boje kao on jer je nišan pretanak. Nek stave opciju za promjenu i svi sretni.

  Nema svaka igra isti cilj. Možda je baš CS-ov stil u tome da bude takav tip igre i na taj način teža. Postoje podvrste FPS igara, isto kao što recimo postoje i podžanrovi u svjetu glazbe. Dakle, imaš run and gun FPS-ove (U to spadaju COD, Serious Sam, Quake, Unreal Tournament, i sl.). Postoje FPS igre koje više pucaju na taktički stil igranja i na sporu mehaniku i izliskivaju više taktike (U to spadaju Rainbow Six, Battlefield, Counter-Strike, Ghost Recon), a postoje igre koje su potpuno okrenute prema simulacijskom žanru i izliksuvaju daleko najviše skill-a, odnosno vještine za odlično igranje (ARMA). Onda, isto tako postoje i FPS-ovi koji više ciljaju na SP komponentu, postoje oni koji više ciljaju na MP. Iz svega toga proizilazi argument zašto ti žanrovi nisu usporedivi (što nitko ovdje nije rekao, ali ja sam se već dotakao toga pa ću i to spomenuti - ovaj dio slobodno zaobiđi i ne moraš odgovarati na njega).

 

Iz toga ja zaključujem da je cilj novog CS-a stvoriti igru koja više ide na spori tip gameplay-a i više puca na taktičku pucačinu,a   ne na run&gun kao COD, ili kao Battlefield u jednom kraćem smislu. To što BF to ima ne znači da ga moraju i druge igre tog tipa imati. CS ima puno više ograničenja i to se ne može izvesti na jednostavan način, a ta kočnica je sam 3D Engine (Source) koji jednostavno zbog BSP tehnologije i drugih stvari nije u mogučnosti rendeirati velike mape a ni puno toga na ekranu, dakle uključujući koje kakva vozila i sl. Ni jedan CS do sada nije imao trčanje, niti ADS, dakle može se lako protumačiti da CS u jednom smjeru ima takav tip gameplay-a u kojem nalikuje više prema taktičkom shooteru. Dakle, svaka igra na svoj način želi zaista biti ono što je u podžanru.

 

Drugi, možda manje ispravan argument u ovoj tvrdnji je taj što CS broji OGROMAN broj igrača. A igrači teško prihvaćaju promjene i teško se prilagođavaju nečemu novome. Dakle, ako je prvi CS, CS Source, CS CZ...Dakle da skratim, svi CS-ovi imali takav način igranja logično je da će i ovaj imati takav jer raditi velike promjene nije dobro jer će comunity to odmah popljuvati i reći da ne valja. Zato je bolje stvar ne popravljati ako već radi dobro. CS ima mjesta da se poboljša kao igra, i to oni vrlo dobro znaju i rade na tome. A to mjesto nikako nije mjenjanja nečega što je u CS-u najbolje.

 

Nadam se da je jasno što sam napisao. :)

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Molim forumaša Penryna da ne odgovara na moje poruke jer nema potrebe buduci da ga ignoriram.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive

Ja ne govorim da CS-u treba ADS, dapače. Samo želim da se crosshairu omoguće opcije uređivanja. Znači želiš li točku, dildo, križ ili majmuna. Na tebi je  da biraš s kakvim ćeš crosshairom igrati. Samo to želim reći.

ORIGIN NICK: rmandic | Battlefield: Bad Company 2 nickname : dreammaker. (s točkom na kraju)
13 godina
online
Re: Counter Strike: Global Offensive
dreammaker kaže...

Ja ne govorim da CS-u treba ADS, dapače. Samo želim da se crosshairu omoguće opcije uređivanja. Znači želiš li točku, dildo, križ ili majmuna. Na tebi je   da biraš s kakvim ćeš crosshairom igrati. Samo to želim reći.

  Aha, to. Slažem se. Zar to nema u svakom CS-u?!

{One death is tragedy, but a million deaths is statistics} Molim forumaša Penryna da ne odgovara na moje poruke jer nema potrebe buduci da ga ignoriram.
14 godina
neaktivan
offline
Counter Strike: Global Offensive

Jedina stvar koja mi smeta na counteru je to što nema aima tj. nema ciljanja na desni klik kao u svim FPS-ovima osim za scope.

 

Ne nadam se nekom bjesnom multiplayeru jer to vjerovatno neće bit kao BBC2 jer ce se tu samo dica od 12 godina okupljat i beštimat.

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2011 22:45 (razorst3).
 
1 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Ranko Kukumar kaže...
dreammaker kaže...

Ja ne govorim da CS-u treba ADS, dapače. Samo želim da se crosshairu omoguće opcije uređivanja. Znači želiš li točku, dildo, križ ili majmuna. Na tebi je   da biraš s kakvim ćeš crosshairom igrati. Samo to želim reći.

  Aha, to. Slažem se. Zar to nema u svakom CS-u?!

Ima opcija, ali premalo. Želim da se mjenjaju vrste crosshaira. Ja  bi htio da moj crosshair izgleda recimo ovako

 

( . )

 

s tim da točka bude pozicionirana u sredinu. 

 

To mi fali jedino u CS-u ;)

 

 

Nedaj Bože ADS!

ORIGIN NICK: rmandic | Battlefield: Bad Company 2 nickname : dreammaker. (s točkom na kraju)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Ranko Kukumar kaže...

Dakle, imaš run and gun FPS-ove (U to spadaju COD, Serious Sam, Quake, Unreal Tournament, i sl.). 

Sta pricas ti, kakav COD kao run and gun, jesi li ikad igrao ili vidio COD2 S&D CB mod ili COD4 Promod? To je isto kao da kazes da je NFS arkada.

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
16 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Fićo_CoD 5 kaže...
Ranko Kukumar kaže...

Dakle, imaš run and gun FPS-ove (U to spadaju COD, Serious Sam, Quake, Unreal Tournament, i sl.). 

Sta pricas ti, kakav COD kao run and gun, jesi li ikad igrao ili vidio COD2 S&D CB mod ili COD4 Promod? To je isto kao da kazes da je NFS arkada.

Pa da, isto je...

http://www.youtube.com/watch?v=IM9ezwvBOjo
15 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Fićo_CoD 5 kaže...
Ranko Kukumar kaže...

Dakle, imaš run and gun FPS-ove (U to spadaju COD, Serious Sam, Quake, Unreal Tournament, i sl.). 

Sta pricas ti, kakav COD kao run and gun, jesi li ikad igrao ili vidio COD2 S&D CB mod ili COD4 Promod? To je isto kao da kazes da je NFS arkada.

What the fu*k just happened here? o.O

ORIGIN NICK: rmandic | Battlefield: Bad Company 2 nickname : dreammaker. (s točkom na kraju)
14 godina
offline
Counter Strike: Global Offensive

@Fico_Cod5 A jesi ti kad igro neki FPS a da to nije Cod?

BF:BC2 ingame: Sapko ///// Steam: Sapko111 ///// Xf: shapina
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.8.2011 23:38 (Gunner11).
Moj PC  
1 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
dreammaker kaže...
Fićo_CoD 5 kaže...
Ranko Kukumar kaže...

Dakle, imaš run and gun FPS-ove (U to spadaju COD, Serious Sam, Quake, Unreal Tournament, i sl.). 

Sta pricas ti, kakav COD kao run and gun, jesi li ikad igrao ili vidio COD2 S&D CB mod ili COD4 Promod? To je isto kao da kazes da je NFS arkada.

What the fu*k just happened here? o.O

On pokusava reci da su svi COD-ovi ne-takticke igre, u kojima ne treba razmisljati, a nisu, da, rekao sam da je to isto kao da kaze da je NFS arkada jer nisu svi NFS-ovi arkade. 

Gunner11 kaže...

A jesi ti kad igro neki FPS a da to nije Cod?

Da.

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
15 godina
protjeran
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Fićo_CoD 5 kaže...
dreammaker kaže...
Fićo_CoD 5 kaže...
Ranko Kukumar kaže...

Dakle, imaš run and gun FPS-ove (U to spadaju COD, Serious Sam, Quake, Unreal Tournament, i sl.). 

Sta pricas ti, kakav COD kao run and gun, jesi li ikad igrao ili vidio COD2 S&D CB mod ili COD4 Promod? To je isto kao da kazes da je NFS arkada.

What the fu*k just happened here? o.O

On pokusava reci da su svi COD-ovi ne-takticke igre, u kojima ne treba razmisljati, a nisu, da, rekao sam da je to isto kao da kaze da je NFS arkada jer nisu svi NFS-ovi arkade. 

nego sta su ? i da u COD treba manje razmisljati nego u drugim igrama tamo su najbitniji refleksi 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
hrvatskafarkasevec kaže...

nego sta su ?

A sta su pobogu Shift i Shift 2?

EnlightenedPhoenix R.I.P. 24.06.2011.
15 godina
protjeran
offline
Re: Counter Strike: Global Offensive
Fićo_CoD 5 kaže...
hrvatskafarkasevec kaže...

nego sta su ?

A sta su pobogu Shift i Shift 2?

simulacije nisu sigurno

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice