Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 584.161
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Nixx7 kaže...

Dobro, ali koju verziju? Battle pass ili standard?
ugl warzone se vec skida pa cu je isprobat jos veceras :D

 obicnu. ako jaaaaako zelis kozmeticke dodatke onda ovu drugu, jer sa njom dobis ingame novce za kupiti ili battlepas ili nesto trece

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Nixx7 kaže...

Dobro, ali koju verziju? Battle pass ili standard?
ugl warzone se vec skida pa cu je isprobat jos veceras :D

standard 189kn trenutno tj 1999rubalja

6 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
redragonNG kaže...
Nixx7 kaže...

Dobro, ali koju verziju? Battle pass ili standard?
ugl warzone se vec skida pa cu je isprobat jos veceras :D

standard 189kn trenutno tj 1999rubalja

 Gdje je ima za uzet za 189kn?

12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Nixx7 kaže...
redragonNG kaže...
Nixx7 kaže...

Dobro, ali koju verziju? Battle pass ili standard?
ugl warzone se vec skida pa cu je isprobat jos veceras :D

standard 189kn trenutno tj 1999rubalja

 Gdje je ima za uzet za 189kn?

U majčici Rusiji. Klik na tutorial...za VPN bi ti samo preporučio da koristiš Speedify jer ne treba aktivirati nikakav trial. 

13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Warzone nije ni blizu prikaza mp djela igre koji je puno brži i manje prasta greške.

cdl.mode je najbliže promodeu, i to je nazalost to. 

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Evo poceo igrati warzone ali cini mi se da mi je pc preslab za tu igricu :/
Dali je obican modern warfare zahtijevniji?

inace konf: 

Procesor : Intel core i5-3470 Quadcore 3,2 gHz , 6MB cache LGA1155, 77W

Radna memorija : Mushkin Radioactive 8GB ,2133 MHz

Grafička kartica : Gainward GeForce GTX1050Ti, 4GB GDDR5

 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Sve na minimum stavi pa vidi kako ti radi. Warzone ti je mozda malo zahtjevniji jer ima veću mapu dok su mape za klasičan multiplayer srednje ili male pa bi ti moglo i bolje raditi. Prosurfaj malo You tube da vidiš kako se vrti drugima sa sličnom konfom.

I want to believe
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

@Nixx7 definitivno,ima i preheben SP. Ako imas love uzmi skuplju verziju da imas odmah battlepass pizdarijice   

Poruka je uređivana zadnji put uto 12.5.2020 18:25 (Sideswipe).
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kako to da ovo još nitko nije stavio?

 

SMS verifikacija, hardverski ban koji ne mogu lažirati, beskonačno traženje servera...

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
CyberDemonVZ kaže...

Kako to da ovo još nitko nije stavio?

 

SMS verifikacija, hardverski ban koji ne mogu lažirati, beskonačno traženje servera...

 sms verifikaciju imaju u siegeu, ona sama nije napravila apsolutno NIŠTA dobrog. Čitera je tamo i dalje kao blata

13 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Pozdrav 

 

Je li ko ima iskustva u crashanju igre bez ikakvog error coda , evo danas mi se igra crasha svakih 10 min bez ikakvog razloga i bez ikakvog error coda 

 
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
CyberDemonVZ kaže...

Kako to da ovo još nitko nije stavio?

 

SMS verifikacija, hardverski ban koji ne mogu lažirati, beskonačno traženje servera...

 ... shadowban, to ih najvise muci ... https://www.reddit.com/r/CODWarzone/comments/giwq7d/cheaters_forums_are_now_full_of_whining_people/

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
4 godine
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Pomoc.
Imam problem kod igranja COD MW(Warzone). Prilikom igranja komp mi zna zablokirati na 10-20sec znaci fps mi padne na 1 a latency se digne na 999 i sve mi zablokira. Igram na medium postavkama imam gtx 1660 ventus xs, ryzen 5 2600x, ram 8 gb. Skinu sam najnovije verzije drivera, reinstalirao Windowse..probao dosta toga ali opet blokira. Jel moguce da mi preslab komp? Uzasno me to smeta posto svakih pola sata tako zablokira.
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Ujla11 kaže...
Pomoc.
Imam problem kod igranja COD MW(Warzone). Prilikom igranja komp mi zna zablokirati na 10-20sec znaci fps mi padne na 1 a latency se digne na 999 i sve mi zablokira. Igram na medium postavkama imam gtx 1660 ventus xs, ryzen 5 2600x, ram 8 gb. Skinu sam najnovije verzije drivera, reinstalirao Windowse..probao dosta toga ali opet blokira. Jel moguce da mi preslab komp? Uzasno me to smeta posto svakih pola sata tako zablokira.

 Fali ti RAM-a. Nadogradi. Probaj, dok igraš, koristiti FreezeKiller iz Ryzen DRAM calculator programa. Postavi page file na barem 8GB (8096MB). Budi siguran da koristiš najnoviji čipset drivere od AMD-a.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
7 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Probaj reinstalirati drivere za grafičku i napravi update BIOS-a.

I want to believe
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Brki1994 kaže...

Probaj reinstalirati drivere za grafičku i napravi update BIOS-a.

 Pa igra troši cca. 11gb RAM-a, a on ima 8. Kakvi driveri za grafu i updatea biosa ?

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
7 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Sada vidim da ima 8 giga, nisam prije. Mia kulpa

Jedini savjet još jedan stick od 8

I want to believe
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Igra koristi 11gb rama da , ali nije na odmet instalirat najnoviji bios i drivere.

Moj PC  
2 0 hvala 1
7 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Jedina igra koja mi je probila barijeru od 10 giga.

Driveri mu mogu pomoći s pingom. Sjećam se tamo zime 2016. kada je AMD izbacio novogodišnje drivere za 2017.g. (Crimson) i skužim ja da mi je ping u igrama veći, ali ajde, kažem si da mi je internet ionako škart . Prođe par dana i objave novu verziju drivera i pod fixevima piše da ispravljaju bug gdje je driver radio problem wifi adapterima pa čak i kabelskom internetu, tako da je sve moguće.

I want to believe
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 9:19 (Brki1994).
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Vidiš, to nisam znao. Hvala na infu :)

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Je, cini se da koristi maksimalno 11 giga. Kod multiplayera uglavnom nesto manje ali warzone pojede 11. Pratio sam par veceri za redom. S time da mi je upaljeno ono neko dodatno kesiranje. Moguce je da bez toga trosi nesto manje

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

igram igru normalnu mjesec dana. u zadnje vrijeme tek mi je pocelo dev error 6068 izbacivat. probao sve fixeve - nista. jebala ih ovakva igra prepuna bugova

Ficolinjo
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Meni igra zacudjujuce dobro radi u zadnje vrijeme. Jedini problem koji sam imao u zadnje vrijeme je sto me prije par dana 2-3 puta izbacilo iz party-ja izmedju partija. Osim toga - sve drugo je OK

Freak Show Inc.
 
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Hvala vam. Onda je definitivno RAM. Posto kad igram multiplayer jako rijetko zablokira, a kaf igram warzone skoro stalno.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Ficolinja kaže...

igram igru normalnu mjesec dana. u zadnje vrijeme tek mi je pocelo dev error 6068 izbacivat. probao sve fixeve - nista. jebala ih ovakva igra prepuna bugova

 zadnji patch je svima počeo neke nove errore bacat

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
7 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kada već pišemo o bugovima i errorima, da li netko od vas ima problem da svaki put kada upali igru, display ode s postavljenog Fullscrena na Fullscreen borderless i renderer resolution padne s default 100% na 50%? Plus uz to, Enable cache sun shadows i Enable cache spot se uvijek vrate na disable iako ih enablem.

I want to believe
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
stavi players folder na.read only
battlenet: SUGARfree#21113
Moj PC  
2 0 hvala 1
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
Brki1994 kaže...

Kada već pišemo o bugovima i errorima, da li netko od vas ima problem da svaki put kada upali igru, display ode s postavljenog Fullscrena na Fullscreen borderless i renderer resolution padne s default 100% na 50%? Plus uz to, Enable cache sun shadows i Enable cache spot se uvijek vrate na disable iako ih enablem.

 

Da, meni se to dogadja gotovo stalno

Freak Show Inc.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

Documents->Modern Warfare->Players->config->desni klik na properties i klikni read only 

 

 

Nasamo sam rjesenje za svoj crash bez errora radilo se o zaddnja dva updatea za win 10 za netframework 3.5 pa kad sam ih deinstalirao nema crashanja vise 

15 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Au koliko je cheatera na ps4 pocelo biti to nisu istine.Gledam cesto killcam kad me ubiju i znaci nema teoretske sanse da me vidi,i automatski mu se nisan zaljepi na mene i gotov sam.

Mislim,koliko moras biti jadan da ides drugima unistavat igru s tim glupostima...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
1 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice