Call Of Duty Modern Warfare izdvojena tema

poruka: 3.351
|
čitano: 581.787
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Zayebo sam se gadno kupovinom igre, ne radi kako spada na GTX 970, i5 4690k 8GB, konstanti frame dropovi unistavaju dojam gameplaya. Igra kaznjava ekipu koja igra sa SMG klasama i krece se po mapi. Ne mogu opisati koliko mrzim sto cujem svoje korake kao da sam slon. Ovo je gore od sitrepa pro iz MW3-a. M4, 725 kampanje sa overkillom i ghostom je sve sto vidim. SBMM vrhunski (no sarcasam at all...) Svake godine se ponadam ovo bi mogao biti dobar COD,to bi moglo biti to, kad ono zajebu na stavkama koje nisu mogli zajebat ni da su se trudili. Mape su takodjer uzasne i meni koji igram samo TDM i FFA vrti se koliko...5 mapa samo? Sprdnja od igre, cak mi je i BO3 bio zabavniji bez obzira na jetpacke. Sretno svima tko nastavlja igrati ovu igru i uziva u agoniji. Probat cu jos kad dodju nove (stare) mape i to je to od mene. Previse problema za koje nemam zivaca vise trpiti kao prije, a bog zna da ih ima i vise od ovih sto sam naveo. Barem je SP dio igre bio dosta dobar, pogotovo u usporedbi unazad nekoliko godina.

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

ako netko zeli nabacit koju rundu na ps4 neka mi se javi pp

 

prije par dana kupio igru, do sad igro sp i ajde da danas odigram koju rundu mp. upalim ffa da vidim kako ide, hodam po mapi i nigdje nikoga, i onda te samo netko izreseta. bas su mi kamperi falili nakon svih ovih godina sta nisam igro cod serijale 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
i ja sam masu pljuvao po kamperima, ali kako igram s vremenom sam vec naucio skoro svaki kut na mapama. Spontano kako trcim ciljam na potencijalna mjesta di mogu bit uglavnom vecinom dobro zavrsi za mene :)
Samo taj spawn malo jebe, stvorim se ispred lika i smjesti mi metak u glavu, strašno
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

jel ima tko problem da mu nakon sto se pokrene igra smrzne i izbaci van

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
redragonNG kaže...

jel ima tko problem da mu nakon sto se pokrene igra smrzne i izbaci van

 

Koja graficka?

Freak Show Inc.
13 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare

rx 570,pobriso drivere instaliro nove i radi

 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
redragonNG kaže...

rx 570,pobriso drivere instaliro nove i radi

 

 

Smanji teksture na Normal ako su ti slucajno na High

Freak Show Inc.
14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Evo ja stigao do max rank i sad se čeka utorak nove-stare mape ,modovi...Kako vi stojite s rankanjem? KD ratio mi je jedva pozitivan ali dosta sam koristio nove puške tak da je i to kumovalo tom KD. Kako više igram  već poprilično naučio kamperske pozicije tak da me više ne smeta toliko kampiranje. Sve u svemu igra mi je dobra. Uglavnom nisam imao nekakva velika očekivanja pa nisam razočaran kao neki.

sake08
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Ja sam sada odigrao par partja i nikako se ne mogu oteti dojmu kako su neke stvari groteskne. Lik hoda sa revolverom na kojem je laser i bez scope-a ubija na 15-20 metara i to uglavnom single shot. Nevjerojatno jbt

Freak Show Inc.
 
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

 

zaprvao kad daš igri priliku, složiš dobar gun, naučiš prefireat neke pozicije, igra postane prelagana.

 

725 je nepostojeća sad, m4 je više manje sličan ostalim puškama. Ima više varijacija, ljudi se nešto više kreću, clay i proxy nije tako naporan. Nove mape i sadržaj stižu.

Još votemap i ranked i to je po meni do kraja godine odlična igra + sve što dolazi za džaba kasnije.

 

pridružite se nekoj ekipi, probajte timski malo udariti pa ćete vidjet kako je igra drukčija.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

postoji li kakav discord za cod ekipu pa da igramo zajedno? pc, battle tag: tomyie#2625

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

 

zaprvao kad daš igri priliku, složiš dobar gun, naučiš prefireat neke pozicije, igra postane prelagana.

 

725 je nepostojeća sad, m4 je više manje sličan ostalim puškama. Ima više varijacija, ljudi se nešto više kreću, clay i proxy nije tako naporan. Nove mape i sadržaj stižu.

Još votemap i ranked i to je po meni do kraja godine odlična igra + sve što dolazi za džaba kasnije.

 

pridružite se nekoj ekipi, probajte timski malo udariti pa ćete vidjet kako je igra drukčija.

 

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
fila2208 kaže...

 Kako dosadan video.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Sa najnovijom nadogradnjom NAT tip mi je na STRICT, a ništa nije mijenjano.

ps. prije toga mi je bio OPEN, UPNP je upaljen na ruteru kao i do sada, ping mi ide nekada i preko 100,

do tada je bio do 60, nikada preko. Mrak nadogradnja, nemaš kaj.

Za sva pitanja i pomoć, obratiti se preko privatne poruke. :D
Poruka je uređivana zadnji put uto 3.12.2019 9:07 (Valentin17).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Evo napravio sam neki server za BUG zajednicu pošto su neki tražili, nije samo ova igre već najpopularnije na forumu te druge

https://discord.gg/uQu9CZ3

Moj PC  
2 0 hvala 2
10 godina
protjeran
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
... ja se ponadao game server, ono discord... ne koristim zalost... ali bi rado igrao kontra nasih pro codovaca
the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kolko je velik novi patch i jel uopce izasao ? 

Tnx

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
IvanDado kaže...

Zayebo sam se gadno kupovinom igre, ne radi kako spada na GTX 970, i5 4690k 8GB, konstanti frame dropovi unistavaju dojam gameplaya. Igra kaznjava ekipu koja igra sa SMG klasama i krece se po mapi. Ne mogu opisati koliko mrzim sto cujem svoje korake kao da sam slon. Ovo je gore od sitrepa pro iz MW3-a. M4, 725 kampanje sa overkillom i ghostom je sve sto vidim. SBMM vrhunski (no sarcasam at all...) Svake godine se ponadam ovo bi mogao biti dobar COD,to bi moglo biti to, kad ono zajebu na stavkama koje nisu mogli zajebat ni da su se trudili. Mape su takodjer uzasne i meni koji igram samo TDM i FFA vrti se koliko...5 mapa samo? Sprdnja od igre, cak mi je i BO3 bio zabavniji bez obzira na jetpacke. Sretno svima tko nastavlja igrati ovu igru i uziva u agoniji. Probat cu jos kad dodju nove (stare) mape i to je to od mene. Previse problema za koje nemam zivaca vise trpiti kao prije, a bog zna da ih ima i vise od ovih sto sam naveo. Barem je SP dio igre bio dosta dobar, pogotovo u usporedbi unazad nekoliko godina.

 

Probaj u opcijama od igre nastimati potrosnju rama od graficke da je manja od 3,5gb

12 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

dvadesetka..

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

ko nas jebe kad smo balkan na sporom netu. jedva čekam otpiku laganica

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Skinuto idem vidjeti na što to liči.

sake08
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Eh da samo treba skinuti patch naravno treba ponovno instalirati i shadere.

sake08
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

A pa znaš da su shaderi najbitniji 

 

lol niti jedna igra dosad to nije imala, ne kužim tu shemu

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Jel season pass besplatan ili traže keš?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
samo keš mbralee
Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Hoce li staviti bqttle royale game mode u MW i ako da kad otprilike? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Call Of Duty Modern Warfare

Evo isprobao malo onako meh. Vrti se 24/7 Crash to je ok dodali neke novi prolaz i 1 novo spot mjesto koliko se sjećam...  Traže 99 eura za taj Battlepass pa to moraš biti lud ili pijan da platiš.

sake08
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Call Of Duty Modern Warfare
D3ViL kaže...

Jel season pass besplatan ili traže keš?

 Nema season pass mape i oružja su ti besplatni za sve jedino imaš taj Battlepass gdje dobiješ sve prije i više tih camoa bla ,bla nebitnih stvari.

sake08
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice