Call of Duty: Modern Warfare II izdvojena tema

poruka: 1.031
|
čitano: 289.665
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...

Jedva čekam, u narednom periodu izgleda da će dodat čarobne štapiće. Blueprint za recimo lebdenje će koštat 2400 kredita pa ko voli nek izvoli. Nabijem tweet/red/yt kretene koji svršavaju na Calderu i arkadni COD. Pa svi devovi u većini naslova su otišli u k...., nemreš vjerovat.

https://www.charlieintel.com/modern-warfare-2-players-find-harry-potter-easter-egg-ahead-of-hogwarts-legacy/223417/

 Svašta. Skin u igri ima Harry Potter tetovažu kao easter egg, big deal. Ajmo napraviti scenu oko toga.

Osim toga, kad to CoD nije bio arkadna pucačina?

 

Ne tvrdim da je igra savršena, dapače. Ali sada dramatizirati zbog nekih najsitnijih detalja i nebitnih stvari mi je smiješno.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
Poruka je uređivana zadnji put uto 24.1.2023 9:37 (antimadridista).
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
antimadridista kaže...

 Svašta. Skin u igri ima Harry Potter tetovažu kao easter egg, big deal. Ajmo napraviti scenu oko toga.

Osim toga, kad to CoD nije bio arkadna pucačina?

 

Ne tvrdim da je igra savršena, dapače. Ali sada dramatizirati zbog nekih najsitnijih detalja i nebitnih stvari mi je smiješno.

Baš to. Ženska i u stvarnosti ima takvu tetovažu, koja se je prenesla na njezin character u igri prilikom skeniranja. Skroz nebitno. Bolje da se priča o nedostatku contenta i nužnim izmjenama u gameplayu jer MP pleše po rubu da bude ubrzo mrtav (ako već i nije). Meni kojem sam došao do 250 lvla, i riješio gotovo sva oružja na max je odavno bilo postalo dosadno, baš zbog nedostatka mapa o kojima sam prije izalska igre govorio. Najveći domet ima napraviti Shippment. Vauuuuuuuuuu, hvala vam na jebačkom trudu 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Dakle, nećemo dramatizirat ali fali kontenta? Onak ćemo ovlaš nabacit samo malu dramicu o kontentu. Rade na tetovažama i Herry Spoter easter eggovima, troše resurse i vrijeme na nebitne stvari i igrači trebali bi šutjet? Komunizam ne mrdaj.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...

Dakle, nećemo dramatizirat ali fali kontenta? Onak ćemo ovlaš nabacit samo malu dramicu o kontentu. Rade na tetovažama i Herry Spoter easter eggovima, troše resurse i vrijeme na nebitne stvari i igrači trebali bi šutjet? Komunizam ne mrdaj.

 Ako ti misliš da je problem igre to što skin u igri ima Harry Potter tetovažu i da zato nema contenta, onda stvarno ne znam što bi ti rekao.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Izrada tetovaže (a nije jedina takva glupost, jel) vs izrada poštenog patcha. Ne znam šta nije jasno i šta bi ti rekao.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...

Izrada tetovaže (a nije jedina takva glupost, jel) vs izrada poštenog patcha. Ne znam šta nije jasno i šta bi ti rekao.

O contentu se govorilo često i ljudi su već polako počeli odustajat od igre, iste one koja bi trebala biti aktualna sve do izlaska novog nastavka u 2024. god. - a već sad umire. Što se tiče tetovaže, malo bolje prouči to o čemu pričaš pa ćeš možda imati drugačije mišljenje.

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Zašto opet dramatiziranje? Već sad umire, šta? BR umire već neko vrijeme pa nikako da se desi. Mislim, predviđanja forumaša ko siguran pogodak na EuroJackPotu. Ono, nikad. 

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

Jel ti igraš tu igru ?

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

ako odgođeni season pass dvica igri ne unese brzo potrebnu svježinu i content bit će čupavo zadržat dobru bazu igrača.

warzone ne računam, no i njima treba mapa nova ili sadržaj vjerojatno

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ništa nije mrtvo dokle god možeš nać igrače i igrat. Ni MW19 nije mrtav, nit ga je WZ ubio. To što pada interes igrača je potpuno nebitno, jer broj igrača nije 0.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...

Ništa nije mrtvo dokle god možeš nać igrače i igrat. Ni MW19 nije mrtav, nit ga je WZ ubio. To što pada interes igrača je potpuno nebitno, jer broj igrača nije 0.

 Za igru veličine coda je bitno. Tako možeš reć za svaku igru koja napuni bar jedan server.

Činjenica je da im je razvoj samog mp na zadnjem mjestu, jer je lova u mt i wz, što je žalosno. Na pc će s vremenom bit sve teže nać pošten meč, i izdržati torturu na 3-4 iste mape koje se vrte.

 

 

Ja polažem nade da će ranked bit dobar i da će biti interesa, no ne znam točno na kojim mapama jer kad se maknu santa sena i još neke debilne, ostanu 3 mape koje su balansirane za snd.

 

Ovo govorim što se tiče rankeda i nekog competitive moda i subjektivan sam no, realno je reći da se igra nije previše maknula s mjesta te stvari koje su vratili iz mw2019, a ne dodali nove nisu nikakva novost ni dodatk već samo copy paste nečeg što je valjalo.

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
6 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Kad izlazi ranked? Ovo nema smisla igrati dok god ranked ne izađe mada čisto sumnjam koliko će biti bolje s obzirom da 80% ekipe što igra su teški debili osim ako ne naprave neka penalty pravila kojim će se suzbijati griefing i leavanje pola tima iz igre nakon 2 izgubljene runde... 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Nixx7 kaže...

Kad izlazi ranked? Ovo nema smisla igrati dok god ranked ne izađe mada čisto sumnjam koliko će biti bolje s obzirom da 80% ekipe što igra su teški debili osim ako ne naprave neka penalty pravila kojim će se suzbijati griefing i leavanje pola tima iz igre nakon 2 izgubljene runde... 

 Piše u season 2, šta može i bit na pola druge sezuone pa onda u 3mj. Ako je tako nek dudlaju. Igra nema više ništa za ponuditi, kad malo te puške napuniš, ostajae samo grind za kamuflaže, a toliko vremena nemam.

dmz/warzone me ne zanimaju, coop nisam uspio odigrat niti jednom do kraja.

 

Ostaje mo isključivo ranked, ako to slože kako spada, sa svim kaznama kao što kažeš za leavere itd, dobrim elo sustavomm donekle će se igrati.

 

No ne pamtim niti jedan dobar ranked mode u ikojem codu, ali budemo vidjeli.

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Khm, ide DMZ wipe.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 1
15 mjeseci
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Ima li zainteresiranih za CDL skrimove?

bilo bi lijepo nekakav team sloziti, da se 15.02 dočeka kako spada 😅

 

ako ima ljudi zainteresiranih, koji su voljni normalno komunicirati, javite se pa da probamo sloziti nešto.

Javljam se kao ponosni i gnjusni igrač vazneva 😅

 

btw, vidim da u igri nema nikakve grupe napravljene koja bi okupila naše igrače.

nebi bilo loše i u tom smislu oformiti mali community.

 

🤌

 
0 0 hvala 1
6 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Slazem se s tomiem, nebi bilo lose da se slozi neki team od recimo 6,7 igraca... Bitno je samo da se znate kretati po mapi i dobro pucat, lako ce se kasnije dobro nauciti mape, kako se koji dio zove na mapi, spotovi, neke eventualne taktike i sl...
Bilo bi idealno imati u timu jednog koji igra scope, jednog koji igra Kastov-74u/Scope (eventualna zamjena za scope ukoliko je glavni odsutan), 2 Kastov 74u i 2 Kastov-a + 1 Kastov ako bi bilo 7 igraca u timu.

Formacije ako se igra 4v4 trebale bi biti: 1 scope, 2 kastov 74u i 1 Kastov-a

                    ako se igra 5v5: 1 scope, 2 kastov 74u i 2 kastov-a
                    ako se igra 6v6: 1 scope, 3 kastov 74u i 2 kastov-a

 
0 0 hvala 0
15 mjeseci
neaktivan
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II

Ako igramo, poštujemo GA.

kastov je u tom slučaju banana.

taq i vaznev i udari. 😅

13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

imamo ekipu koja se skupi svaku večer i malo trči snd, čekamo ranked pa ćemo vidjeti iako ja mislim da će bit zakurac jer mp segemnt igre im je nebitan, ionako smo ga kupili, warzone je bitan tu je lova,

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
fila2208 kaže...

imamo ekipu koja se skupi svaku večer i malo trči snd, čekamo ranked pa ćemo vidjeti iako ja mislim da će bit zakurac jer mp segemnt igre im je nebitan, ionako smo ga kupili, warzone je bitan tu je lova,

 A neš ti što Warzone održavaju, isto ko MP. U Warzoneu isti bugovi već 2 i pol mjeseca otkad je izašla igra. Dosad je bio 1 update, koji nije popravio ništa.

Blaugrana al vent, un crit valent, tenim un nom, el sap tothom, BARCA! BARCA! BARCA!
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Nije samo lova u WZu, ipak je besplatan s jedne strane s druge strane Tarkov nije beslatan, ali je popularniji od klasičnih old skul pucačina. Izgleda kao da je prošlo vrijeme klasičnog tipa MP-a (nisu umrle da ne bi bilo, ali im je realno popularnost pala) vidjet će se sa povratkom klasa u BF hoće li oživjeti il je to to što se i te igre tiće. Ljudi su spremni investirati vrijeme u no-respawn igre, tome je tako od pojave PUBG-a i nakon lockdowna i pandemije stvari se baš ne mjenjaju previše. APEX/Fort/PUBG su konstantni, Tarkov je nonstop u laganom porastu, iz WZa se lagano preljeva ekipa u DMZ itd. (pratim DMZ subredd i broj redditora se povečava za 300 - 400 na dnevnoj bazi)

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put pon 30.1.2023 10:27 (Super64).
 
0 0 hvala 0
5 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Netko voljan igrati warzone? pm

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Primjecujem u zadnje vrijeme da ima dosta citera, kako se ostalima cini?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Dvije mape, od kojih je jedna Dome iz MW3 i preimenovani Museum. Dvije Battle mape, 6 novih game modova (većina su stari), 5 oružja, 2 skina i 1 operator.
Ukratko...........kurčina 

 

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

puno daju i rade za mp, ljude koji su im dali 70e.

svaka čast, stvarno sam ugodno iznenađen

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

U istoj fazi igara (ove i MW19) MW19 je imao duplo više sadržaja u MP-u. Ne znam, mislim da je DMZ postao preveliki kolač. U WZ1 Plunder očito nije uzimao toliko vremena za poboljšavanje i peglanje kao DMZ, pa je i sadržaja za MP moglo bit više? Da tu je i Rebirth, koji nije postojao u ranoj fazi WZ1/MW19, dodan je tek sa BO. Imaju previše posla na previše različitih "frontova". Mora se negdje oduzet da bi se drugdje dodalo.

مرګ ژوبله
 
2 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Kako slusaju warzone community...Znaci sve sta je smetalo ljudima su promijenili: ukinuli backpack da nema vise 5 airstrikea i revivea, ukinuli plated vest da svi imaju 3, sada je loot po podu kada ubijes nekoga, povecali najmanji cash drop i jos brdo toga. DMZ takoder novi casevi, novi boss, nove frakcijske misije plus jos brdo toga. A MP od 10og mjeseca do valjda 5og dobili smo shipment, shoothouse, dome i museum, sve vec videne mape.

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

budimo realni 90% ljudi i oće te smeće mape da pune puške do zadnje i onda ugase igru.

 

patetično je koliko im je bitan free segement igre, a zanemari su igrači koji su pošteno platil proizvod.

 

season 2 na papiru je izuzetno patetičan paket.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

A nije baš da MP zajednica ne snosi dio krivnje za ovakvo stanje. Počelo se sa "preglasnim" zvukom koraka još nakon bete. Najveći krivac za ovo je onaj smetlar jgod, a na kraju mu se jebe za MP. Onda se na rilisu krenulo kakat po lošim mapama (i ovdje btw). Pa su redditori/twiteraši počeli zazivat mape tipa Favela, Crash.... htjelo se radije igrat stare risajkl mape, jer su nove predosadne. Začarani krug i potreba za odlukom - "Hoćemo slušat igrače il peglamo po svom?". Odlučili su se za prvo, sad si tu di jesi. Stižu risajkl mape (nekih nije bilo u zadnje vrijeme?) i opet ne valja.

مرګ ژوبله
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.2.2023 11:45 (Super64).
 
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Call of Duty: Modern Warfare II

Tak nekak, puno ili sve o DMZu od 15.02. Možda nekog i zanima. Iz usta i videa jednog od ulty BF fanboyeva. 

مرګ ژوبله
 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Call of Duty: Modern Warfare II
Super64 kaže...

A nije baš da MP zajednica ne snosi dio krivnje za ovakvo stanje. Počelo se sa "preglasnim" zvukom koraka još nakon bete. Najveći krivac za ovo je onaj smetlar jgod, a na kraju mu se jebe za MP. Onda se na rilisu krenulo kakat po lošim mapama (i ovdje btw). Pa su redditori/twiteraši počeli zazivat mape tipa Favela, Crash.... htjelo se radije igrat stare risajkl mape, jer su nove predosadne. Začarani krug i potreba za odlukom - "Hoćemo slušat igrače il peglamo po svom?". Odlučili su se za prvo, sad si tu di jesi. Stižu risajkl mape (nekih nije bilo u zadnje vrijeme?) i opet ne valja.

 Ima 3 mape u 6v6 da su ok.
Ostale su gluposti, kao i mw 2019.

 

Traži se reciklaža starih legendarnih mapa uz pokoja nova shema crash/vacant, i to fan favorita, a ne dome/castle koji smo u vanguardu imali.

 

Nikakve mašte/volje/interesa za mp.

Ako ranked ne bude zadovoljavajuć mislim da je to od mene to jer igra više ne nudi ništa novo. Na prvu je djelovalo kao dobar paket za 70e, ali sad vidim da je prazna ljuska i ima cod na tome.

Žalosno, kud jedvastignem malo igrat tud ne uživam ni u tih 4-5h tjedno.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice