Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.349.939
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Evo malo silovanja u ove dane 😂
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
emerik kaže...

Ekipa, se igra kome Bad Company 2? Serveri su lijepo popunjeni, igra se i Rush i Conquest, uglavnom Rush. Cak ima i jedan Vietnam Conquest server kojeg rokam zadnjih dana, 300 ticketa, svaka mapa po dva puta i tako ide rotacija.

 ja sam ga instalirao prije pola godine i nikako vise da mi "sjedne". ajd da si rekao b3 to vec da. cak mi i b4 nije to to vise

15 godina
online
Re: Battlefield V
lange kaže...
emerik kaže...

Ekipa, se igra kome Bad Company 2? Serveri su lijepo popunjeni, igra se i Rush i Conquest, uglavnom Rush. Cak ima i jedan Vietnam Conquest server kojeg rokam zadnjih dana, 300 ticketa, svaka mapa po dva puta i tako ide rotacija.

 ja sam ga instalirao prije pola godine i nikako vise da mi "sjedne". ajd da si rekao b3 to vec da. cak mi i b4 nije to to vise

 A steta, i dalje je zabavan. Mozemo mozda i trojku probati.

13 godina
offline
Re: Battlefield V
Moj PC  
1 0 hvala 1
4 godine
protjeran
offline
Battlefield V

Pozdrav, jeli ima igrača za Firestorm? Kažu da nema nikog i da se čeka

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Battlefield V
Jučer oko 8 navečer bacio jedan gejm probavao i5-2300 sa 8gb rama i rx570,nisam puno čekao
5 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

bio jucer na BF5, međutim fps je problem, imam R5 3600, Rx 580 4gb, 16gb rama..

Prije se vrtilo to na stabilnih 70fpsa, sinoc stuca između 40 i 60.. 

Grafa je dobra, ali koji razlog je tome?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Ne znam na kojim si postavkama grafike prije igrao ali vidi jel ti možda igra možda sama stavila na high/ultra. Meni se dva puta već desilo nakon updatea da mi promjeni postavke grafike.
I ako ti future frame rendering nije upaljen - upali ga.


Ako nije do toga onda prati temperature proca i grafe dok igraš, možda dolazi do throttlanja ako se previše griju.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
poz ekipa, proslo je dosta dugo od release datea bf5...dali se isplati ga kupovati sada?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
ProTeinZ kaže...
poz ekipa, proslo je dosta dugo od release datea bf5...dali se isplati ga kupovati sada?

 naravno..tek je sada to TO

4 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
jande5217 kaže...

bio jucer na BF5, međutim fps je problem, imam R5 3600, Rx 580 4gb, 16gb rama..

Prije se vrtilo to na stabilnih 70fpsa, sinoc stuca između 40 i 60.. 

Grafa je dobra, ali koji razlog je tome?

 Jucer je i meni stekalo i 70% igraca ie imalo ping veci od 150.

Ne znam koji k... se dešava

 

9 godina
offline
Battlefield V

battlefield hardline

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield V
frane998 kaže...
jande5217 kaže...

 

 Jucer je i meni stekalo i 70% igraca ie imalo ping veci od 150.

Ne znam koji k... se dešava

 

 Preopterečene mreže zbog Korone. Svi su doma i nešto surfaju. Meni sad pada brzina na 2-3 Mb, a bila je 40-50 prije ove histerije. Samim time i ping varira pa nekad u igri zna otići i na 500 pa se vrati na 45-60 kako bi trebao biti preko Homebox-a. Ima dana kad je jednostavno neigrivo.

(Gcro)K4lim3ro
12 godina
offline
Battlefield V

cek,vi ste iz zg ili 

meni sve normalno radi

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
lange kaže...

cek,vi ste iz zg ili 

meni sve normalno radi

 Meni je sada sve ok, samo mi je taj dan štekalo 👍🏻

5 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Ja sam u Lekeniku pa mi ping skakao, Tele2

Ma isao na postavke, kako je netko rekao postavke se resetirale, stavio sve na ultra..

Lockao sam na 60 fpsa, spustio detalje, i sad je dobro opet... Hvala na pomoci..

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield V
jande5217 kaže...

Ja sam u Lekeniku pa mi ping skakao, Tele2

Ma isao na postavke, kako je netko rekao postavke se resetirale, stavio sve na ultra..

Lockao sam na 60 fpsa, spustio detalje, i sad je dobro opet... Hvala na pomoci..

 

 Jesi ti prije 10+ godina igrao CoD4:MW komptitivno/klanski?

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
13 godina
offline
Battlefield V

kad izlazi novi bf

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

kad izlazi novi bf

 Čekaj, ovaj je još u beti.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

kad izlazi novi bf

 Trebao je nagodinu, ali je odgođeno zbog Sarsa.

https://www.gamingtribe.com/giveaway/limitless/191x7
5 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V

Ma jok.. :D Samo BF igram... 

15 godina
offline
Re: Battlefield V

Za jedno 10-ak god kad ostvare zamišljenu prodaju od ove bete.

kradem mine iz minskog polja
13 godina
offline
Battlefield V

 

svaka stoji, ubili su igru sporim updateima, nezaintersiranošću te glupim odlukama koje su rastjerale ljude.

 

Jel se može bf vratiti, posebno sad nakon što je cod uz pomoć covid19 zavladao igraćim platofrmama?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
Uf otkad se lvlcrap videi nisu gledali
15 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...

 

Jel se može bf vratiti, posebno sad nakon što je cod uz pomoć covid19 zavladao igraćim platofrmama?

 Možda i moguće da se bf vrati ako ga daju besplatno, ali nitko ne bi ni primjetio da ga ponude tako jer je zaboravljen. 

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put sri 1.4.2020 19:47 (dery).
13 godina
offline
Battlefield V

Di se gleda battle report

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V

Ne znam baš, nebih se složio sa tobom, ma koliko bih to voleo (zaboravljen) ali serveri su i više nego puni... :/

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Volume kaže...

Di se gleda battle report

Službeno nema više :((( Izbacili u BFV.

Samo na kraju runde i to je to.

 

Ali, navodno ova stranica ih može pronaći, nisam previše proučavao

https://battlefieldtracker.com/

psihoroba kaže...

Ne znam baš, nebih se složio sa tobom, ma koliko bih to voleo (zaboravljen) ali serveri su i više nego puni... :/

 True. Matchmaking na bilo kojem modu koji sam probao je trenutni, uopće nema čekanja.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Battlefield V

Oduvijek sam bio bf fan još od battlefielda 2. Isto tako mrzitelj cod serijala. Ali brate nakon 2 battlefield sa ww1 i WW2 oružjima i settingom došla mi muka i kupio sam cod mw. Preporod. I sad nakon par mj. igranja cod skinem bf da malo probam, i ne mogu to više igrati. WW2 sranja. Plus ttk je užasan. Medic oruzja su njesra. Moram šanžer ipo sprašiti u lika da ga roknem. Tako da ciao bf dok ne bude moderno ratovanje. 

Battlefield is the Best, fuck the rest!!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield V
acarnoje kaže...

Oduvijek sam bio bf fan još od battlefielda 2. Isto tako mrzitelj cod serijala. Ali brate nakon 2 battlefield sa ww1 i WW2 oružjima i settingom došla mi muka i kupio sam cod mw. Preporod. I sad nakon par mj. igranja cod skinem bf da malo probam, i ne mogu to više igrati. WW2 sranja. Plus ttk je užasan. Medic oruzja su njesra. Moram šanžer ipo sprašiti u lika da ga roknem. Tako da ciao bf dok ne bude moderno ratovanje. 

 Čemu bit mrzitelj nečega...ono, ako valja, ako te zabavlja, sad da to nećeš igrati radi nekih razloa jer to kao mrziš. Možeš se sprdati s nečime kako sam se i sprdao s codom nakon mw2 jer je bio i postao sprdnja, ali mw je ponudio nešto što nisam od bf3 doživio, moderno ratovanje i da je još zabavno. Tako da, fora + ovaj battleshitroyale i to sve za paket još jeftiniji od 200kn, je dobra lova.

 

Bf je dead, htjeli to prizati ili ne

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice