Battlefield V

poruka: 8.820
|
čitano: 1.353.147
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
14 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Interesantne stvari iskopane u fajlovima:

 

Dolazi Capture the flag i nešto zvano "BattleZone". Izgleda novi pokušaj komeptitivnog moda. 16vs16. Igra se više modova, 5 rundi.

 previse modova.rasipat ce se baza igraca.i sad neke modove jedva da mozes igrat

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
15 godina
offline
Battlefield V

Iwo Jima najbolja mapa u igri. Barem u Breaktrough modu. Atmosfera i feeling je brutalan, dugačka kao prvi dan u tjednu, prekrasno izgleda, a gameplay na njoj je vrh. Malo plaža, pa rovovi, pa canyon, pa tuneli, pa na kraju osvajanje vrh brda i dizanje one popularne zastave.

Moj PC  
4 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield V

Nabijem fleigerfaust na kurac!

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

Nabijem fleigerfaust na kurac!

 Jeste prejak, trebao bit raditi oko 50-60 damage, te disable ako sa svime pogodiš, ali i takav nije nešto što ne možeš izbjegavati. Jucer me tek 2 puta skinuli s time i to kad sam išao na rizik strafeati po pješadiji sa pola healtha.

Ono što taj fliegerfaust radi je da forsira avione na konstantni resupply i repair, pa ne mogu u loop-ovima konstantno rapeati po podu. I onda pješadinci imaju neko vrijeme slobodno bez da ga dobivaju u tintaru iz zraka.

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2019 9:58 (Jack Sparrow).
9 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
BeLLicus kaže...

Nabijem fleigerfaust na kurac!

 Jeste prejak, trebao bit raditi oko 50-60 damage, te disable ako sa svime pogodiš, ali i takav nije nešto što ne možeš izbjegavati. Jucer me tek 2 puta skinuli s time i to kad sam išao na rizik strafeati po pješadiji sa pola healtha.

Ono što taj fliegerfaust radi je da forsira avione na konstantni resupply i repair, pa ne mogu u loop-ovima konstantno rapeati po podu. I onda pješadinci imaju neko vrijeme slobodno bez da ga dobivaju u tintaru iz zraka.

 Imam par tisuća fragova sa avionima i vjeruj mi to govno je jebeno overpowerd, nije stvar u jednom od njih, nego što 5 6 ljudi ispali to na tebe u istom momentu, moraš biti oprezan i fokusiran 200% više sada, a avioni pogotovo fighteri uopće nisu nešto prejaki i većinom kad ih igram i kad sam u njima odmaram tj chillam kad mi dojadi haos na zemlji, sada u malom aviončeku kojem je HP tj izdržljivost nikakva moraš paziti na previše faktora... Ugl fuj.

15 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...
Jack Sparrow kaže...
BeLLicus kaže...

Nabijem fleigerfaust na kurac!

 Jeste prejak, trebao bit raditi oko 50-60 damage, te disable ako sa svime pogodiš, ali i takav nije nešto što ne možeš izbjegavati. Jucer me tek 2 puta skinuli s time i to kad sam išao na rizik strafeati po pješadiji sa pola healtha.

Ono što taj fliegerfaust radi je da forsira avione na konstantni resupply i repair, pa ne mogu u loop-ovima konstantno rapeati po podu. I onda pješadinci imaju neko vrijeme slobodno bez da ga dobivaju u tintaru iz zraka.

 Imam par tisuća fragova sa avionima i vjeruj mi to govno je jebeno overpowerd, nije stvar u jednom od njih, nego što 5 6 ljudi ispali to na tebe u istom momentu, moraš biti oprezan i fokusiran 200% više sada, a avioni pogotovo fighteri uopće nisu nešto prejaki i većinom kad ih igram i kad sam u njima odmaram tj chillam kad mi dojadi haos na zemlji, sada u malom aviončeku kojem je HP tj izdržljivost nikakva moraš paziti na previše faktora... Ugl fuj.

 Pa rekao sam da je Op jer doslovno jedan može skinuti avion, ali meni je ok da bude malo teže u zraku. Da se moraš fokusirati i paziti šta radiš.

Ima sam jučer nekih 20-5 sa zero i 18-4 sa F4C, tako da više nije ono 40-0, nego sad i krepaš par puta što je sasvim ok. 

Meni sasvim ok novi fighteri, onih 6 LMG upgrade baš rastura infanty, a kolko vidim i high explosive 20mm na Corsairu, jer je lik jučer imao 55-0 s tim haha, i da ni jedan fliegerfaust ga nije zaustavio. Samo disable svaki put

Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2019 10:28 (Jack Sparrow).
9 godina
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
BeLLicus kaže...
Jack Sparrow kaže...
BeLLicus kaže...

Nabijem fleigerfaust na kurac!

 Jeste prejak, trebao bit raditi oko 50-60 damage, te disable ako sa svime pogodiš, ali i takav nije nešto što ne možeš izbjegavati. Jucer me tek 2 puta skinuli s time i to kad sam išao na rizik strafeati po pješadiji sa pola healtha.

Ono što taj fliegerfaust radi je da forsira avione na konstantni resupply i repair, pa ne mogu u loop-ovima konstantno rapeati po podu. I onda pješadinci imaju neko vrijeme slobodno bez da ga dobivaju u tintaru iz zraka.

 Imam par tisuća fragova sa avionima i vjeruj mi to govno je jebeno overpowerd, nije stvar u jednom od njih, nego što 5 6 ljudi ispali to na tebe u istom momentu, moraš biti oprezan i fokusiran 200% više sada, a avioni pogotovo fighteri uopće nisu nešto prejaki i većinom kad ih igram i kad sam u njima odmaram tj chillam kad mi dojadi haos na zemlji, sada u malom aviončeku kojem je HP tj izdržljivost nikakva moraš paziti na previše faktora... Ugl fuj.

 Pa rekao sam da je Op jer doslovno jedan može skinuti avion, ali meni je ok da bude malo teže u zraku. Da se moraš fokusirati i paziti šta radiš.

Ima sam jučer nekih 20-5 sa zero i 18-4 sa F4C, tako da više nije ono 40-0, nego sad i krepaš par puta što je sasvim ok. 

Meni sasvim ok novi fighteri, onih 6 LMG upgrade baš rastura infanty, a kolko vidim i high explosive 20mm na Corsairu, jer je lik jučer imao 55-0 s tim haha, i da ni jedan fliegerfaust ga nije zaustavio. Samo disable svaki put

 Ma fighteri su super, stvarno imaš mogućnost za upgrade kakav god ti paše, ja sam lvl 5 na Zero M2 onaj model sa bombama ne sa raketama, lijevo su 20mm sa splash dmg a desno pojačava strojnice sa doge fight, ne znam jesi otključao 4 stupac gdje su zapaljive granate, radi strašan damage na infantryu, a sada ići na splash damage i rokati po infantryu sa svim tim fliegerfaustima se ne isplati, bolje varijanta 6 LMG za dodge fight i tu i tamo infantry + zapaljive granate ako ih dobro ispustiš haos rade. I japanski i američki avioni imaju identične nadogradnje, svaki po 2 tipa jedni su sa bombama dok drugi imaju rakete koji su više za tenkove... 

16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
Friday kaže...

Sad sam odigrao pola partije na Iwo Jimi. To je novi metro ili?

 Na kojim si ti drogama? :D

 

Pederu

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Re: Battlefield V
BeLLicus kaže...

Nabijem fleigerfaust na kurac!

 Prekjučer je lik na Fjellu u avionu imao 60-1.

Ne znam na koju foru. Pola neprijateljskog tima je imalo fligerfaust u rukama.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Mozda je "pobjedio igru" kao onomad onaj moron digitron ili kako se zvao. Sto je imao sam svoj server u kojem se kickalo ako pogledas prema nebu a on gore lebdi na 200m i sa helijem ubija dolje sve sto se mice

Freak Show Inc.
 
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...
BeLLicus kaže...

Nabijem fleigerfaust na kurac!

 Prekjučer je lik na Fjellu u avionu imao 60-1.

Ne znam na koju foru. Pola neprijateljskog tima je imalo fligerfaust u rukama.

 Onda su retardi, ja bas imam sati u avionu i jebeno tesko je za voziti sada pogotovo kao Amer na breaktroughu aa gunovi, fliegeri, protivnicki avioni. Ako ne odradis sve vrhunski najebo si za tren. Bas sam uzeo bio flieger malo skinuo sam 10 aviona u 10 minuta igre koliko je lagano.

12 godina
offline
Battlefield V

Pacific mi je savršen, obje mape divota za igrati. Suprotno većini meni je čak Pacific Storm malo draži od Iwo Jime, ali obje mape su za prste polizati. Odličan posao, a još dolazi i Wake Island.

 

Fliegerfaust će vrlo vjerojatno biti nerfan, iako ne mogu reći da nije ugodno imati priliku uzvratiti pilotima za sve one patnje na Fjellu, pa ne pušim priču "joj jadan ja, ne mogu sad više 50-0 imati".  

 

Sinoć mi je Kuky dovlačio žrtve: https://streamable.com/bzucf

 

Nevezano za to, još jedan slatki trenutak: https://streamable.com/0d7qp

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Poruka je uređivana zadnji put pet 1.11.2019 14:39 (Q-Tip).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield V
Samo da ne diraju FF ko j*** pilote muka mi vise koliko kukaju na BF forumu.. -.-'
Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

here. we. go. again.

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...

here. we. go. again.

 

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
15 godina
offline
Re: Battlefield V
LeftY_CRO kaže...

here. we. go. again.

 ponovo install ili ti updateanje opet strgano

11 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Jack Sparrow kaže...
LeftY_CRO kaže...

here. we. go. again.

 ponovo install ili ti updateanje opet strgano

 update.. instalirao sam igru jednom al ocito ju on uvijek isponova skida/instalira. ne znam razlog zasto je to tako

uplay: dr.levak | steam: lefty_cro | raptr: leftMD | origin: dr_levakkk | LoL (EUNE): dr levakkk
16 godina
odjavljen
offline
Battlefield V

Zato sto je to igra oko koje se treba potruditi

Freak Show Inc.
 
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Pozdrav imam pitanje
Bisam dosad nikad igrao battlefield pucacine,nisam neki hc gamer niti sam prezahtjevan.
Zanima me samo dali se,nakon tolko vrmeena od izlaska bfV isplato kupiti tu igricu,koliko oh igra tu igru,i ako da,koju kupiti,sta dobijam ako kupim "skuplju" (deluxe cini mi se?) Verziju?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield V
Sad ti je zapravo najbolje vrijeme da se uključiš jer je upravo došao veliki update, War in the Pacific. Deluxe ti ne treba, a ako se ne varam upravo to traje free weekend pa možeš igru isprobati besplatno.
Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield V
Kako da ju isprobam besplatno?
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield V

Ovo dugo nisam vidio. 14 ljudi s liste mi igra BF V.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Ovo dugo nisam vidio. 14 ljudi s liste mi igra BF V.

 i nas cirka 10 na istom serveru

15 godina
offline
Re: Battlefield V
filipvk1000 kaže...
Kako da ju isprobam besplatno?

 bit će ti sad ili već možda aktivan origin access free pa probaj na nekih 10 sati ili kolko. Ako ništa uzmi si to za 4 eura pa probaj.

13 godina
offline
Re: Battlefield V
CyberDemonVZ kaže...

Ovo dugo nisam vidio. 14 ljudi s liste mi igra BF V.

 

došli ljudi probati, vidjet ćeš navalu kad wake izađe. I sam si mislim da ponovo raid wejka skinem

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
15 godina
offline
Battlefield V

Panzerstorm je najmapa.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield V

Prva partija sa avionom gdje ima sve bitne upgrejdove, nakon isprobanih par kombinacija ova definitivno melje, da ne postoji fleigerfaust ladno 150+ killsa ovako dok se ispopravljaš pa nekad i izgineš ode dosta vremena, defitinivno su i Zero i Corsair teški OP. Fali mi company coinsa pa muku mučim sa njima dok skupim da stavim upgrejde. Još ću radar staviti i to je to. I gdje je conquest stalno mi breaktrough pronalazi? 

 

Edit: Skužio sam di je conquest.

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.11.2019 10:47 (BeLLicus).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Battlefield V

Pozdrav,imam problem

Dao mi je origin opciju kao try for free bfV trial verziju,na 94% skidanja je i sad skužim gore u kutu da sam već isprobao trial bfV prije i da kontaktiram EA za novi kod. Wtf? Nisam nikada imao BfV iunstaliran,a skidao se cijelu noć,kako da znam zašto je to tako,i kako da kontaktiram EA u slučaju da stvarno nebudem mogao igrati MP nego samo singleplayer?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield V
filipvk1000 kaže...

Pozdrav,imam problem

Dao mi je origin opciju kao try for free bfV trial verziju,na 94% skidanja je i sad skužim gore u kutu da sam već isprobao trial bfV prije i da kontaktiram EA za novi kod. Wtf? Nisam nikada imao BfV iunstaliran,a skidao se cijelu noć,kako da znam zašto je to tako,i kako da kontaktiram EA u slučaju da stvarno nebudem mogao igrati MP nego samo singleplayer?

 kao što ti piše kontaktiraj EA support, imaš live chat

9 godina
offline
Re: Battlefield V
fila2208 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Ovo dugo nisam vidio. 14 ljudi s liste mi igra BF V.

 

došli ljudi probati, vidjet ćeš navalu kad wake izađe. I sam si mislim da ponovo raid wejka skinem

 Došli ljudi uživati, ovo je najbolji DLC koji je Battlefield ikad dobio. WW 2 feeling je konačno tu, ona grafika na Pacifik mapi je umjetnost, koji su tu leveli detalja uneseni, kad te avion šiba iz zraka a na podu frca palmino lišče onako. A tek breaktrough na Iwo Jimi majko draga, i sad se možemo samo pitati, što da su na ovako jakom enginu sa ovako jakom grafikom sa odličnim gunplayom išli otpočetka sa povjesno najpoznatijim mjestima, sa Pearl Harborom, Omaha Beachom, Leningradom,Stalingradom,Pacifikom te na kraju krajeva samom kraju Berlinom i slično, a ne izigravat mudonje i pustit igrače da igraju na lokacijama za koje nikad nisu ni čuli samo da kažu e ovo do sada nikad nije bilo u igri. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 2.11.2019 10:54 (BeLLicus).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Battlefield V - Nebrušeni dijamant
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice