Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.672
|
čitano: 1.307.346
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Trebali bi objavit ove god šta i kako.  Novi bf neče imat sezone ko ovaj več dodavanje mapa ko prijašnji.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
14 godina
online
Battlefield 2042

Novi battlefield će biti 70 eura i svak DLC po 20 eura, i biti će ih tri komada. To će biti odlična igra 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2042

Znači start sa 10 mapa i još dlc 12 kom.Kurčina za 130 eura.

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.1.2024 13:42 (dery).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...

Trebali bi objavit ove god šta i kako.  Novi bf neče imat sezone ko ovaj več dodavanje mapa ko prijašnji.

 Imaš službeni link da neće imati sezone nego dlc-ove?

Osobno mi je draži taj sustav sa 4x4 mape, nego ovo izbacivanje samo jedne mape svaka tri mjeseca (pa makar bile i besplatne)

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Plati pa se rugaj uvik bilo
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
online
Battlefield 2042

Izgleda da imamo pravu službenu informaciju.

Novi BF izlazi 2025.

 

A to vjerojatno znači kraj 2025. Još 2 godine..

Steam and EA: CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put sri 31.1.2024 20:36 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

Izgleda da imamo pravu službenu informaciju.

Novi BF izlazi 2025.

 

A to vjerojatno znači kraj 2025. Još 2 godine..

 
Taman da malo dođemo k sebi od ove katastrofe i pripremimo se za novu.

But Father, I have dreams and courage, and the name of an excellent cosmetic surgeon. Fear not, one day word will reach you of the success of me, the great Eskimo actor, Jennifer Love Hewitt.
12 godina
online
Battlefield 2042

Ako netko voli poslušati vrhunsko pljuvanje 

Steam and EA: CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield 2042

Izlazi 2025. bit će igriva 2027. znači još 4 godine.

Your mind is like a parachute! Useless unless its open
 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

Ako netko voli poslušati vrhunsko pljuvanje 

 

ovaj ih je najvise isprozivao, i velikim dijelom zbog njega je bf i popravljen.

jednom su ga bili banovali jer je cini mi se rekao da developeri ne znaju raditi svoj posao ako se dobro sjecam.

 

 

 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
12 godina
online
Re: Battlefield 2042
Indestructible kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Ako netko voli poslušati vrhunsko pljuvanje 

 

ovaj ih je najvise isprozivao, i velikim dijelom zbog njega je bf i popravljen.
jednom su ga bili banovali jer je cini mi se rekao da developeri ne znaju raditi svoj posao ako se dobro sjecam.

 To je taj.

i pronašao je ona bug s recolilom, koji je zbog njega i fiksan.

Steam and EA: CyberDemonVZ
13 godina
online
Battlefield 2042

Jedini koji pljuje igru, sjajan je u njoj i dalje je igra, ali je napravio više testiranja od cijelog test teama u diceu.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
online
Battlefield 2042

Uf.. možda i bolje :D

Steam and EA: CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Battlefield 2042

mah...misle stvoriti cijeli bf universe,a glavni point su mikrotransakcije.

I ok je to, ali bazna igra mora bit topčina...iako to su neki novi klinci tamo tak da ni ne znaju to napravit. no do 2026. izaći će masu igara koje će uzet svoju publiku, pitanje je tko će uskočiti opet na hype train i spušti po ko zna koji put.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Ništa čudno da će im trebat još dvije god obzirom da ti novi klinci nemaju pojma. Ako uopče ikad naprave novi bf. 

DarthMarkus kaže... Normalno da radi fluidnio kad ti fali pol galaksije hehe
9 godina
offline
Battlefield 2042

Pozdrav ekipa, jedno pitanje. Igram PC BF 2042. Zapeo sam na otključavanju Season 06 Dark creation badge. Imam 1087 od 1150 da otključam T1. U čemu je tu fora? Šta treba raditi da skupim još tih malo bodova? Hvala. Također mi i za neka oružja stoji na na T2 418. Piše fino da trebam kilat sa tim oružjem, ali ne mrda. Igram često jednu mapu na istom serveru. Hvala.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042

samo nastavi sa igrom, svakih ako se ne varam 32000 bodova/xp-a koje skupiš na kraju meča ti pribraja kao 1 level u progres za badge...pretpostavljam da nisi riješio ni sve tjedne zadatke koje ti također daju progres za badge (ja sam recimo nakon 11tog tjedna imao otključan badge, riješio sve tjedne zadatke do tada uz dvije, tri runde mimo tih zadataka svaki dan bilo je dovoljno za badge)...svaki tjedni zadatak nosi određeni broj bodova (4,5,10)...za taj broj bodova diže ti level progres za badge (dakle, za misiju od 4 boda, dobiješ 4 levela progresa za badge, za 5 5 levela, 10 10 levela)...ako ne riješiš koji tjedni zadatak, prebacuje se dalje u sljedeći tjedan i možeš ih nastaviti riješavati dalje tokom cijele sezone, osim zadnjeg zadatka koji nosi 10 bodova/levela, njega možeš riješiti samo u toku tjedna, on se ne prebacuje dalje...

 

ukratko, sad imaš 1087, riješiš zadatak od recimo 5 bodova = 1092 + svakih 32000 xp-a na kraju runde ide 1 level gore

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 17.2.2024 20:11 (Lord_of_destruction).
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Battle pass mi je completed. Neke tjedne zadatke nisam odradio. Na žalost nisam vodio računa o tome. Zaglavio sam na Redacted mapi onako iz gušta, a i nisam neki profi gamer. Sad moram kemijat kako da brže podignem bodove. Eto slika u prilogu.

 

Hvala.

 

 

15 godina
offline
Battlefield 2042

 Alja'l igra?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042

alja alja :)

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Kuštrim kaže...

Battle pass mi je completed. Neke tjedne zadatke nisam odradio. Na žalost nisam vodio računa o tome. Zaglavio sam na Redacted mapi onako iz gušta, a i nisam neki profi gamer. Sad moram kemijat kako da brže podignem bodove. Eto slika u prilogu.

 

Hvala.

 

 

 e tu ti fali 120 levela od zadataka što nose 10 bodova/levela...već bi imao kao i ja davno riješeno...sad ti nažalost ostaje samo da igraš i dižeš po 1 level svakih 32000xp-a

 

9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Lord_of_destruction kaže... 

 e tu ti fali 120 levela od zadataka što nose 10 bodova/levela...već bi imao kao i ja davno riješeno...sad ti nažalost ostaje samo da igraš i dižeš po 1 level svakih 32000xp-a

 

 

Pa da, baš je malo za skupit :) 

Nego, zašto mi je sa LCMG npr. prestao dodavat kilove na only Redacted serveru? Možda jer ima i bootova u igri. Stao mi je na 400 kill i nešto T2. Jedino podiže kill score na serverima di mislim nisu botovi. Ima još nekih oružja koja isto tako neće.

14 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Da, moraš igrati samo full xp servere onda broji do T5. I na njima može biti pokoji bot ako nema dosta igrača, ali ne smije biti custom gdje je modificirani xp.

(Gcro)K4lim3ro
9 godina
offline
Battlefield 2042

Baš su ga zakomplicirali :)

 

Tnx.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield 2042

Šta kažete na Arkangel Directive? Sviđal vam se, a ne ko neki :)

Nema potpis. Ima pečat.
 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Battlefield 2042

Tom Henderson is back 

 

 

Slijedeći BF - kraj 2025. Povratak na klase. Max 64 igrača. Multiplayer, singleplayer i battle royale.

Steam and EA: CyberDemonVZ
Moj PC  
6 0 hvala 4
9 godina
offline
Battlefield 2042

Meni je BF 2042 skroz ok. Malo me smaraju velike mape sa manje igrača. Rasprše se svi pa ih moraš fatat. I bilo bi dobro da možeš izabrati mapu koju želiš da samo nju igraš, mod koji želiš i da radi grindanje. Ali mauna :) Pokušavam naći službeni only Redacted BT 128. Volim nekako taj kaos na mapi, ali su sve bez opcije grindanja jer nisu službeni.

Nema potpis. Ima pečat.
 
0 0 hvala 0
12 godina
online
Re: Battlefield 2042
Kuštrim kaže...

Meni je BF 2042 skroz ok. Malo me smaraju velike mape sa manje igrača. Rasprše se svi pa ih moraš fatat. I bilo bi dobro da možeš izabrati mapu koju želiš da samo nju igraš, mod koji želiš i da radi grindanje. Ali mauna :) Pokušavam naći službeni only Redacted BT 128. Volim nekako taj kaos na mapi, ali su sve bez opcije grindanja jer nisu službeni.

 Kak ti je ingame nickname?

Daj me dodaj, meni je ko na forumu, pa zaigramo nekad.

Steam and EA: CyberDemonVZ
13 godina
online
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

Tom Henderson is back 

 

 

Slijedeći BF - kraj 2025. Povratak na klase. Max 64 igrača. Multiplayer, singleplayer i battle royale.

sljedeći*

Eto, povratak korijenima. Samo da sav razvoj ne bude u royal i mikrotransakcijama i možda ne useru jako.

Hype train već lagano počinje čini se.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Poslano.

Nema potpis. Ima pečat.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice