Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.275.007
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
infeqt0r kaže...

 

 

Zato cemo ovo uskoro igrati, destrukcije na bacanje. 

 

Embark studio koji radi na ovoj igri je osnovao jedan od bivsi developera. Ne sjecam mu se imena, al sjecam se dok je BF V bio aktuelan, odgovarao fanovima nesto u fazonu 'if you don't like it, don't buy it'.


Ova igra je za Fortnite igrace, ali hajde da vidim tu destrukciju, kako ce izgledati i kako ce uticati na gameplay. Nadam se da to bude zaista dobro izgledalo, jer Battlefieldu bas fali dobre destrukcije da se atmosfera podigne na jedan veci nivo. Kad skontas da od prvog Bad Companiya koji je izasao 2008. proslo cak 15 godina  u BF destrukcija nije nesto uznapredovala, cak se moze reci da je i nazadovalo u nekim elementima.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BeLLicus kaže...
dery kaže...

Snježna mapa je sad najbolja od svih mapa.

 Pogotovo kad ne dođeš umoran sa posla. 

 Ili dok izbaciš demona.

14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
infeqt0r kaže...

 

 

Zato cemo ovo uskoro igrati, destrukcije na bacanje. 

 Odlično, to se čeka.Ima onaj neki filng kao nekada, kad je sve bilo bolje a ne kad dođeš umoran s posla i malo bi pucao ali bug, izađeš iz vozila i ne možeš pucati.

12 godina
offline
Battlefield 2042

Majko draga pa dokle ćeš više to ponavljati kao neku foru. Valjda sam i ja mazohista pa svako nekoliko otvorim ovu temu

Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

Majko draga pa dokle ćeš više to ponavljati kao neku foru. Valjda sam i ja mazohista pa svako nekoliko otvorim ovu temu

 Zašto si u Battlefield temi u 9:50 kad narod radi? Jel ti nisi na poslu? Pa nećeš doći umoran sa posla i igrati Battlefield ako ne radiš.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
BeLLicus kaže...
MRSKI kaže...

Majko draga pa dokle ćeš više to ponavljati kao neku foru. Valjda sam i ja mazohista pa svako nekoliko otvorim ovu temu

 Zašto si u Battlefield temi u 9:50 kad narod radi? Jel ti nisi na poslu? Pa nećeš doći umoran sa posla i igrati Battlefield ako ne radiš.

 Drzavna firma... Oni ne dolaze s posla umorni niti imaju bug da kad izadu iz tenkica ne mogu pucati...

15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Poznat je po tome. Vrapci na granama znaju za njegovu rtx3060ti koliko je puta opisivao divio se, a umoran je bio sa posla. Zaslužuje pohvalu.

kradem mine iz minskog polja
14 godina
offline
Battlefield 2042

Čitam i ja jedne te iste stavri zadnjih par godina pa nikome ništa.

 

Prokleti DICE, proklet. Nema tamo nitko od stare ekipe, raspali se. 

Nekad je bilo bolje. Ne želim kontejnere u igri, mepe su sranje. Botovi, sve puno botova. Propala igra, nitko ne igra.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2042

Šta se tiće bf-a tu si oduzet nemaš osječaja i sentimenta. Nisi bf fan jer da jesi prepoznao bi da je igra još u beta fazi i da to nije ta igra. Stoga zabranjen ti je pristup ovde treba te preko koljena pa po jaja sa češnjakom raspalit.

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 2042

Nisam fan ni jedne igre, osim toga upravo sam došao umoran s posla i sad idem odstrijeliti neku vjevericu. Nadam se da su riješili bug da ne možeš pucati kad izađeš iz vozila. 

Igra niš ne valja, ovo nije igra ovo je igrica gora od igrica na mobitelu. Propao Dice do kraja, ovo nitko ne igra, pustoš na mapama. Bitno da su napravili twister, kako su nesposobni. Ha ha pucačina sa twisterom ha ha ha.

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Bojim se da imamo dijagnozu ovdje.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
2 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Battlefield 2042

crokiller1992 - CROkiller92 ako neko želi zaigrati koji put...često igram,a nemreš sam , 63 ih je previše :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

Bojim se da imamo dijagnozu ovdje.

 Imam demona, a demon poklopi vjevericu.

14 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

postovani gurui cipova i grafickih cudesa..evo mi problema

imam i5 proc 8th generacije ssd od 240gb i jos hard od 1 tb imam 16gb rama i grafu 6600xt...win 11..igram vecinom pucacine i rts..imam samsung monitor,,60hz osvjezavanje..uglavnom..kada igram bf5 bf1 cak i uz smanjene postavke igre konstantno imam 55fps...ne kuzim...imam taj adrenalin amd i i sve sam pokusao i meni jednostavmo igru vrti na 55 a nekad na cak i manje fps...ocajan sam..ponekad se uspori toliko kao da je nemam...zna li nesto zasto

t12matijaCRO
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

U Adrenalinu disable sve u postavkama pod stavkom graphics osnovne i advanced. U Display isto sve disable.

kradem mine iz minskog polja
12 godina
offline
Battlefield 2042

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042

sve sam brate iskljucio pa mi plao na 28fps...prije mi bf1 radio na preko 120fps..sada max 55fps ako izvucem..proc je 8generacija i5 8500 na 3 ghz..16gb rama trebalo bi sve letjeti ali ipal nista

t12matijaCRO
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
t12matija kaže...

sve sam brate iskljucio pa mi plao na 28fps...prije mi bf1 radio na preko 120fps..sada max 55fps ako izvucem..proc je 8generacija i5 8500 na 3 ghz..16gb rama trebalo bi sve letjeti ali ipal nista

 

odi u battlefield 2042 folder koji se nalazi u documents. tu udji u settings folder i izbrisi profsave fajlove. to ce ti mislim resetovati config u igri i onda iznova podesi postavke u igri.

ako to ne uspije i ako bas zelis ovo smece da igras, onda bih ti preporucio reinstalaciju igre.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
12 godina
offline
Battlefield 2042

Squad management is coming back to Battlefield 2042

 

I ovo smo doživjeli. Sad to više neće biti samo za one koji su kupili 256 player verziju :D

 

 

Upcoming Season 4 weapon leaked - Battlefield 2042

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 2042

kakva je sad igra jel se vrijedi vraćat

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

nista se narocito nije promjenilo, samo eto sad je organizovaniji gameplay malo.

mada ja imam problema sa napucavanjem i input lagom. sto se tice napucavanje nekad hit detection ne radi, a za input lag, ima delay kad brzinski hocu da nanisanim i pucam u lika. milisekunde su u pitanju ali za ovaj tip igre se osjeti.

ima tu redizajniran breakaway mapa, sad je pravi hrkljuš postao. likovi bukvalno pojma nemaju oko dizajniranja mapa. sad te rokaju sa svih mogucih strana. recimo uzimas C2 i D1, rokaju te tamo sa onih ledenih kamenjara. po 5-6 snipera se zna zastekati. Uzimas B1 isto tako te sa vrha udaraju štekeri.


meni tacno fali BC2. savrsenstvo od mapa i nekog gameplay flowa, pravi balanas i sve je nekako smisleno bilo.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
4 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Indestructible kaže...

nista se narocito nije promjenilo, samo eto sad je organizovaniji gameplay malo.

mada ja imam problema sa napucavanjem i input lagom. sto se tice napucavanje nekad hit detection ne radi, a za input lag, ima delay kad brzinski hocu da nanisanim i pucam u lika. milisekunde su u pitanju ali za ovaj tip igre se osjeti.

ima tu redizajniran breakaway mapa, sad je pravi hrkljuš postao. likovi bukvalno pojma nemaju oko dizajniranja mapa. sad te rokaju sa svih mogucih strana. recimo uzimas C2 i D1, rokaju te tamo sa onih ledenih kamenjara. po 5-6 snipera se zna zastekati. Uzimas B1 isto tako te sa vrha udaraju štekeri.


meni tacno fali BC2. savrsenstvo od mapa i nekog gameplay flowa, pravi balanas i sve je nekako smisleno bilo.

 Mapa je dobra, neprepoznatljiva.Šta se tiće snipera tamo gore nebitni su jer me skoro nikad nije uspio nitko skinit predaleko im i ima puno zaklona. Kad tako kampaju očitam im bukvicu nožem i još ga dočekam na beaconu, ne pada im na pamet ponovo snajperat.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put pet 10.2.2023 16:24 (dery).
13 godina
offline
Battlefield 2042

dereš ti jako bf dery a?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...

dereš ti jako bf dery a?

 U nedostatku svega ovo dojde kao zajebancija. Bolje od cod-a definitivno.

kradem mine iz minskog polja
14 godina
offline
Battlefield 2042

Ma je...cod košta 70 E i najbolji je.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

 Ovaj bf kopija cod-a za tri puta manje love. Plus ovde destrukcija total niskih kuća, zidova itd.

kradem mine iz minskog polja
14 godina
offline
Battlefield 2042

I twister.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

i definitivno najgluplje igrace od svih battlefield serijala. ali interesantno je to kako svakim novim battlefieldom sve gore i gore postaje, kao da ljudi zatupljuju, ne znam.

evo primjera kojeg se meni cesto desava, ne znam na osnovu cega prave timove, ali cesto me zapadnu ovi idioti koji nemaju pojma kako se igra conquest. Ako se igra Manifest, svi idu na B, ako se igra Discarded onda svi idu na C.

naravno ne preostaje nista nego jednostavno napustiti server.

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Indestructible kaže...

i definitivno najgluplje igrace od svih battlefield serijala. ali interesantno je to kako svakim novim battlefieldom sve gore i gore postaje, kao da ljudi zatupljuju, ne znam.

evo primjera kojeg se meni cesto desava, ne znam na osnovu cega prave timove, ali cesto me zapadnu ovi idioti koji nemaju pojma kako se igra conquest. Ako se igra Manifest, svi idu na B, ako se igra Discarded onda svi idu na C.

naravno ne preostaje nista nego jednostavno napustiti server.

 Previše očekuješ od ovog tipa igrača koji igraju današnji BF.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
2 godine
offline
Battlefield 2042

Ja se sjećam jednog Dame. Što je taj igro dobro. Nesto čovjek ni vidit ga ni čut. Kako novac iskvari čovjeka kupio novog BMWa zaboravio na prijatelje.

PRN8 JBG MOR8
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice