Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.650
|
čitano: 1.285.421
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Battlefield 2042

Da, ali kad developeri vide da je COD zaradio milijardu dolara zapitaš se možeš li biti kao COD i zaraditi isto. Ljudima očito paše mozak an pašu arkada i za to daju masovno novac. Čaki ni povečanje cijene na 70 eura nije nikakav problem, pa makar to kupio sam da nabriješ puške za warzone.

Fenomen od serijala, niš ne valja, arkadetina ali ljudi se deru uzmi mi novac.

Moj PC  
0 1 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Da, ali kad developeri vide da je COD zaradio milijardu dolara zapitaš se možeš li biti kao COD i zaraditi isto. Ljudima očito paše mozak an pašu arkada i za to daju masovno novac. Čaki ni povečanje cijene na 70 eura nije nikakav problem, pa makar to kupio sam da nabriješ puške za warzone.

Fenomen od serijala, niš ne valja, arkadetina ali ljudi se deru uzmi mi novac.

 Da, isto kao overhype od failfielda 2042 koji je ljudima uzeo novac, ne sjećam se 60 ili 70e, poneke verzije po 100e, da bi isporučio  4 puške, 3 vozila, 2 mape i jedan mode.

Brzo smo zabovorili koliki su ljudi bacili novac na bf radi nostalgije i hypea, a ostali pokradeni.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Da, ali kad developeri vide da je COD zaradio milijardu dolara zapitaš se možeš li biti kao COD i zaraditi isto. Ljudima očito paše mozak an pašu arkada i za to daju masovno novac. Čaki ni povečanje cijene na 70 eura nije nikakav problem, pa makar to kupio sam da nabriješ puške za warzone.

Fenomen od serijala, niš ne valja, arkadetina ali ljudi se deru uzmi mi novac.

 I možeš mi soli na rep stavit, doslovno, što ću ja sa svojim novcima ili bilo tko drugi napravit. Možeš srat i to je to.

مرګ ژوبله
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Tvoji novci, ti ih trošiš kako želiš i mene to ne zanima ni najmanje. Pričam iz perspektive kapitalizma i koji su trendovi profitabilni te koje će trendove profit generirati. Kaj se mene tiče ti kupi verziju CODa od 100$ i deri.

Ja bum igral besplatni warzone i dobro obojici :D

13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Tvoji novci, ti ih trošiš kako želiš i mene to ne zanima ni najmanje. Pričam iz perspektive kapitalizma i koji su trendovi profitabilni te koje će trendove profit generirati. Kaj se mene tiče ti kupi verziju CODa od 100$ i deri.

Ja bum igral besplatni warzone i dobro obojici :D

 Nemoj bit licimjer, nemoj igrat cod u nikakvom smislu i srat po njemu.

Cod je smeće, bf je cvijeće, drži se toga.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...
forumaš kaže...

Tvoji novci, ti ih trošiš kako želiš i mene to ne zanima ni najmanje. Pričam iz perspektive kapitalizma i koji su trendovi profitabilni te koje će trendove profit generirati. Kaj se mene tiče ti kupi verziju CODa od 100$ i deri.

Ja bum igral besplatni warzone i dobro obojici :D

 Nemoj bit licimjer, nemoj igrat cod u nikakvom smislu i srat po njemu.

Cod je smeće, bf je cvijeće, drži se toga.

Nađi moj post gdje sam rekao da je COD smeće. Odigrao sam malo bete i meni je OK, warzone mi je OK, BF mi je OK. Ali nikada nisam ni za jednu igru dao 70 eura niti ću dati, takva ne postoji. 35 eura je naskuplje što sam plaćao bilo koju igru.

Uvijek ima jeftinijih alternativa. Ne pričam o kvaliteti igri nego o cijeni koju traže. Ak sam zbog toga licimjer boli me _urac. Igrat ću besplatnu verziju i neće dobiti ni kune od mene, zato jer tak mogu i želim.

9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BF je imao ozbiljnost? Jel to mislis na one djed mraz skinove?
Znamo da je CoD run and gun fun arkada ali barem ne lažu. Uvalili ljudima Multiplayer igru za 60$ a CoD ima brutalnu kampanju koja sama vrijedi 60$, plus Multiplayer i free warzone 2. Trebamo svi prihvatili da je BF smeće i da je neusporediv s CoDom.
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Ja sam preordao BF 2042 za 35 eura, kasnije se mogao kupiti i puno jeftinije. Nigdje ne vidim za PC ispod 67 eura,

 

Buy Call of Duty Modern Warfare 2 CD Key Compare Prices (allkeyshop.com)

 

Kaj se kampanje tiče bila je OK u vrijeme COD i COD 2, ali od onda se nije mijenjla ni koraka. Uvijek ista šablona, AI koji napada u hordama dok ne pređeš imaginarnu granicu na mapi.

Totalno linearna tobogan kampanja od 4-5 sati max, u današnje vrijeme kad su SP igre od 50-100 sati i to ne kao iznimke nego već kao pravilo, ne vrijedi više od 10 eura IMO. Multi je OK, ali nema šanse da to platim 70 eura, jer nisam siguran da mi za tri mjeseca ne bi naglo dosadio.

 

U BF 2042 imam atmosferu bojišta, hrpa igrača na mapi, tutnje helikopteri, gruvaju bombe, puca se na sve starne, desanti, oklopnjaci...još mi nije dosadila. Nije savršena, ima gluposti ali za 35 eura sve pet. Dvije godine igranja i idemo dalje.

 

15 godina
offline
Battlefield 2042

Ebo vas cod

Fuj

BF je sasvim pristojna i zabavna igra

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Q-Tip kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Laser, airburst, auto sačma i throwing knife.. well, bravo DICE..

 

BF2042 je smeće, da se razumijemo, ali kako i sam zadnjih dana igram CoD, zanimljivo mi je primijetiti dvostruka mjerila. Dok ekipa uredno pljuje po Battlefieldu (opravdano) zbog nebalansiranog gameplaya, u isto vrijeme stotine tisuća igraju CoD koji je smiješno, na trenutke groteskno nebalansiran, koji ima oružja koja su totalni overkill, gdje ljudi sa snajperom od 15 kila u close combatu rasturaju SMG i AR. O kvaliteti mapa da ne govorim, o respawnu da ne govorim... 

 

Evo koliko god pokušavao, ne kužim kako iste stvari zbog kojih BF više ne igra nitko u CoD-u očito nikome nisu bitne. 

 

zato sto je CoD uvijek bio CoD i furao je svoj jedan te isti fazon. Te stvari sto ti spominjes svaki je CoD imao i ja nemam s tim problema.

Dok kod Battlefielda je problem sto su imali gotovu formulu i onda sve to poceli da seru da izvines. I onda dobijes neki pokusaj od proizvoda tkz Battlefield 2042.

 


Zamisli sad CoD sa klasama, ogromnim mapama, vozilima u base igri. Znaci ne ide, nije to to. Imaju modove s kojim pokusavaju se pribliziti u nekim stvarima Battlefieldu, ali to je sve sa strane, hoces neces. A sta je Dice uradio sa Battlefieldom? Izbacio klase, ubacili nekakve heroje, citavu zbrku napravili sa ovim, ne znas ko je sta.

Recimo DICE iz 2011 je napravio dobru stvar sa Battlefield 3, kad su htjeli da navuku CoD raju, izbacivsi close quarters dlc, i to je skroz ok.

 


Najgora stvar, barem meni, koji igram BF od 1942, jeste mjenanje klasa. Recimo taman ja navikao na BC2 klase, Medic, Support, Engineer, Recon. Dodje BF3 to opet izmjesa. BF4 isto pocne mjesati, zatim BF1, BF5 svi isto rade. Za mene ce uvijek recon biti taj koji postavlja C4 i claymore, engineer koji ima rocketlauncher i repair tool. 

 

 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
16 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Tu je najveći problem što se ne drže formule zbog kojeg je BF postao popularan, nego se sa svakim naslovom sve više pokušavaju bit COD sa veći mapa.

Podrška je nastavljena najviše jer su se za to izborili Vince Zampella i Marcus Lehto. Letho je dosta aktivan na twiteru i komunicira sa zajednicom oko feature koje bi voljeli vidjeti u novom BF 2024 nastavku.

Iskreno zbog njih dvojice se još uvijek nadam da bi se BF donekle mogao vratiti svoojim korijenima.

 

BF3:fluffy_inside
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Indestructible kaže...
Q-Tip kaže...
CyberDemonVZ kaže...

Laser, airburst, auto sačma i throwing knife.. well, bravo DICE..

 

BF2042 je smeće, da se razumijemo, ali kako i sam zadnjih dana igram CoD, zanimljivo mi je primijetiti dvostruka mjerila. Dok ekipa uredno pljuje po Battlefieldu (opravdano) zbog nebalansiranog gameplaya, u isto vrijeme stotine tisuća igraju CoD koji je smiješno, na trenutke groteskno nebalansiran, koji ima oružja koja su totalni overkill, gdje ljudi sa snajperom od 15 kila u close combatu rasturaju SMG i AR. O kvaliteti mapa da ne govorim, o respawnu da ne govorim... 

 

Evo koliko god pokušavao, ne kužim kako iste stvari zbog kojih BF više ne igra nitko u CoD-u očito nikome nisu bitne. 

 

zato sto je CoD uvijek bio CoD i furao je svoj jedan te isti fazon. Te stvari sto ti spominjes svaki je CoD imao i ja nemam s tim problema.

Dok kod Battlefielda je problem sto su imali gotovu formulu i onda sve to poceli da seru da izvines. I onda dobijes neki pokusaj od proizvoda tkz Battlefield 2042.

 


Zamisli sad CoD sa klasama, ogromnim mapama, vozilima u base igri. Znaci ne ide, nije to to. Imaju modove s kojim pokusavaju se pribliziti u nekim stvarima Battlefieldu, ali to je sve sa strane, hoces neces. A sta je Dice uradio sa Battlefieldom? Izbacio klase, ubacili nekakve heroje, citavu zbrku napravili sa ovim, ne znas ko je sta.

Recimo DICE iz 2011 je napravio dobru stvar sa Battlefield 3, kad su htjeli da navuku CoD raju, izbacivsi close quarters dlc, i to je skroz ok.

 


Najgora stvar, barem meni, koji igram BF od 1942, jeste mjenanje klasa. Recimo taman ja navikao na BC2 klase, Medic, Support, Engineer, Recon. Dodje BF3 to opet izmjesa. BF4 isto pocne mjesati, zatim BF1, BF5 svi isto rade. Za mene ce uvijek recon biti taj koji postavlja C4 i claymore, engineer koji ima rocketlauncher i repair tool.  

 

Pusti ti to što je CoD furao cijelo vrijeme isti fazon. Ne govorim ja tu o game modovima, klasama i operatorima/herojima. Ja govorim o tome da CoD ima užasan netcode, pun je bugova, totalno je nebalansiran u smislu da o balansu nitko uopće nije ni razmišljao, da ljudi snajperima idu po hodnicima i igraju close combat, da je respawn tragično loš, da su mape nekakav random dizajn mentalnog bolesnika, da je hrpa toga u igri pay to win (bez battle passa mogu otključati, ali ne mogu koristiti oružja). Sve to, a i mnogo više od toga ljudi zamjeraju Battlefieldu 2042 i ne opraštaju DICE-u nijednu sličnu pogrešku, dok u isto vrijeme bacaju novac pod noge developerima CoD-a.

 

Meni su to dvostruka mjerila. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
14 godina
offline
Battlefield 2042

 

cod postao TPS

Moj PC  
0 0 hvala 0
23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Battlefield 2042
BF2042, ne BF.
Nema tog CoDa koji je mogao parirati BF3/BF4
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Q-Tip kaže...

 

Pusti ti to što je CoD furao cijelo vrijeme isti fazon. Ne govorim ja tu o game modovima, klasama i operatorima/herojima. Ja govorim o tome da CoD ima užasan netcode, pun je bugova, totalno je nebalansiran u smislu da o balansu nitko uopće nije ni razmišljao, da ljudi snajperima idu po hodnicima i igraju close combat, da je respawn tragično loš, da su mape nekakav random dizajn mentalnog bolesnika, da je hrpa toga u igri pay to win (bez battle passa mogu otključati, ali ne mogu koristiti oružja). Sve to, a i mnogo više od toga ljudi zamjeraju Battlefieldu 2042 i ne opraštaju DICE-u nijednu sličnu pogrešku, dok u isto vrijeme bacaju novac pod noge developerima CoD-a.

 

Meni su to dvostruka mjerila. 

 Ti isto više ne znaš što bi. Posrao si sve živo u bf2042, pa hypao za cod, sad dobivaš batina u codu, pa je cod smeće.

Dakle strašno, daj se odluči.

 

Sve navedeno je cod brzi twičy sweaty gameplay di nema milosti. Bugovi su svi ispolirani sa zadnjim updateom više manje, buffane neke puške šta su bile slabe i to, 1mj nakon izlaska igre, dok bf nakon 1 god nije komplet igra.

Ak ti misliš da snajperom možeš igrat close combat samo daj, jer to je super lako i jednostavno.

Pay to win? Sve puške su više manje iste, nitko nema prednost jer je kupio neki blueprint tak da ne izmišljaj.

Netcode je solidan, miljama ispred bf, mogu bez beda točno prestat pucat kad naučiš koliko kome treba metaka da padne. U bf to više ne možeš, odavno.

 

Budimo realni u doba smo kad igre izlaze nedovšrene, a mi smo beta testeri.

U bf nisam dobio ništa sadržaja, nikakvu satisfkaciju ni gušt. Frustrirajuće je iskustvo od početka do sad, i uspjeli su uništiti sve što je serijal godinama gradio.

Scoreboard smo morali čekat, ne mogu uć u skvad s kim želim, voice chat je feature? Sadržaj ffeature? Kopirat puške iz portala u 2042 je feature? ma lol.

 

U cod, bez obzira na gluparije i loš dizajn mapa, gunplay je solidan, brz. Imaš puške za punit, nekakav osjećaj da si kao nešto postigao. Zajebavaaš se sa tim atačmentima, imaš čak fine tune.

Ima šarenih gluparija, ima za svakog nešto uz mp i dmz/waezone/spec/ dolaze i raidsi.

Igra ima manjkavosti to je jasno, no za taj novac nudi više od ovog smeća.

 

Tako da se ne radi o dvostrukim, nego spuštenim kriterijima u današnje vrijeme di je bitna kvantiteta a ne kvaliteta.

 

bf3/b4 su davno svršeno vrijeme kao i cod 2/4 i to nam svima treba bit jasno.

 

forumaš kaže...

 

cod postao TPS

 

Nije postao, nego nudi ljudima mode. Ima ljudi koji vole tps i cod im to nudi.

Ne vidim ništa loše u tome, čak štoviše, nek ne smetaju jedni drugima kad za svakog ima ponešto.

 

Pubg je ajme remek djelo jer iza ćoška kamerom gledaš, dok cod ne smije uvest tps jel?

smiješno, uostalom kakve vezeima taj video sa bf2042?

daj stavi neki novi sadržaj iz bf2042 da vidimo razvoj šta je igra dobila u kojem je stateu.

 

Wolf88 kaže...

Tu je najveći problem što se ne drže formule zbog kojeg je BF postao popularan, nego se sa svakim naslovom sve više pokušavaju bit COD sa veći mapa.

Podrška je nastavljena najviše jer su se za to izborili Vince Zampella i Marcus Lehto. Letho je dosta aktivan na twiteru i komunicira sa zajednicom oko feature koje bi voljeli vidjeti u novom BF 2024 nastavku.

Iskreno zbog njih dvojice se još uvijek nadam da bi se BF donekle mogao vratiti svoojim korijenima.

 

 nastavku....bojim se da je za bf kasno...dve ultraloše igre za redom, i većina ljudi će pokopat serijal jer su u međuvremenu našli nešto što im za njihov novac nudi nemjerljivo više.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2022 7:47 (fila2208).
14 godina
offline
Battlefield 2042

Mema neke veze osim kaj su na ovoj temi COD igrači iako BF ni ne igraju 😂

Moj PC  
0 2 hvala 0
10 godina
offline
Battlefield 2042

BF je arkadna pucačina kao i COD sa večim mapama i vozilima. Nikakvu napredniju mehaniku pucanja BF nije imao, sve je to isti k napravljen na drugačiji način. Jedinu su razliku radila vozila i broj igrača u korist BFa, u close quarteru, snajpanje to je bio apsolutno isti k. Sa Warzoneom COD je prepišao BF i može plakat tko god hoće da to nije tako. Ozbiljne pucačine su Tarkov, Squad, ARMA, Insurgency... kakav jebeni BF. Može jedino sa CODom, Overawtachom, TFom itd. Pa Apex je ozbiljnija igra od BFa. Mogu BF snobovi bjesnit i plakat kolko hoće.

مرګ ژوبله
 
1 0 hvala 1
13 godina
offline
Battlefield 2042

Jedino što cod nema je revive mehanika i klase koje su bf činile nešto više timski orijentiranom. Kad je ekipa dobra, okreće se izgubljena partija bez beda.

Ovdje to imam u 6v6 snd, idemo timski, priča se calla i opet se neki osjećaj tima postigne.

 

Cod je u svim segmentima stigao bf odavno, a sad sa svaršenim zvukom oružja s kojim smo se svi sprdali nekad, sad je za dve klase iznad bf.

Bf više ni ne izgelda impresivno, ne izvodi se kako spada itd itd.

 

I samo da stave neke klase, u ground war, maknu killstrteakove, bili bi nadomak conquesta u bf...ako ga i tad nebi prepišali.

 

Tako da možemo reć što hoćemo, kao što kažeš, jedno su simualcije koje malo tko igra, a drugo arkadice bf/cod itd.

 

forumaš kaže...

Mema neke veze osim kaj su na ovoj temi COD igrači iako BF ni ne igraju 😂

 Tema mrtva da nema cybera sa info i osmrtnici za igru i tebe drkanja na bf jer ti je prvi bf koji si igrao pa se čudiš svemu.

 

 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put ned 20.11.2022 10:42 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Dal si 70 eura i sad guštaj u TPS-u 

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...
Q-Tip kaže...

 

Pusti ti to što je CoD furao cijelo vrijeme isti fazon. Ne govorim ja tu o game modovima, klasama i operatorima/herojima. Ja govorim o tome da CoD ima užasan netcode, pun je bugova, totalno je nebalansiran u smislu da o balansu nitko uopće nije ni razmišljao, da ljudi snajperima idu po hodnicima i igraju close combat, da je respawn tragično loš, da su mape nekakav random dizajn mentalnog bolesnika, da je hrpa toga u igri pay to win (bez battle passa mogu otključati, ali ne mogu koristiti oružja). Sve to, a i mnogo više od toga ljudi zamjeraju Battlefieldu 2042 i ne opraštaju DICE-u nijednu sličnu pogrešku, dok u isto vrijeme bacaju novac pod noge developerima CoD-a.

 

Meni su to dvostruka mjerila. 

 Ti isto više ne znaš što bi. Posrao si sve živo u bf2042, pa hypao za cod, sad dobivaš batina u codu, pa je cod smeće.

Dakle strašno, daj se odluči.

 

Sve navedeno je cod brzi twičy sweaty gameplay di nema milosti. Bugovi su svi ispolirani sa zadnjim updateom više manje, buffane neke puške šta su bile slabe i to, 1mj nakon izlaska igre, dok bf nakon 1 god nije komplet igra.

Ak ti misliš da snajperom možeš igrat close combat samo daj, jer to je super lako i jednostavno.

Pay to win? Sve puške su više manje iste, nitko nema prednost jer je kupio neki blueprint tak da ne izmišljaj.

Netcode je solidan, miljama ispred bf, mogu bez beda točno prestat pucat kad naučiš koliko kome treba metaka da padne. U bf to više ne možeš, odavno.

 

Budimo realni u doba smo kad igre izlaze nedovšrene, a mi smo beta testeri.

U bf nisam dobio ništa sadržaja, nikakvu satisfkaciju ni gušt. Frustrirajuće je iskustvo od početka do sad, i uspjeli su uništiti sve što je serijal godinama gradio.

Scoreboard smo morali čekat, ne mogu uć u skvad s kim želim, voice chat je feature? Sadržaj ffeature? Kopirat puške iz portala u 2042 je feature? ma lol.

 

U cod, bez obzira na gluparije i loš dizajn mapa, gunplay je solidan, brz. Imaš puške za punit, nekakav osjećaj da si kao nešto postigao. Zajebavaaš se sa tim atačmentima, imaš čak fine tune.

Ima šarenih gluparija, ima za svakog nešto uz mp i dmz/waezone/spec/ dolaze i raidsi.

Igra ima manjkavosti to je jasno, no za taj novac nudi više od ovog smeća.

 

Tako da se ne radi o dvostrukim, nego spuštenim kriterijima u današnje vrijeme di je bitna kvantiteta a ne kvaliteta.

 

bf3/b4 su davno svršeno vrijeme kao i cod 2/4 i to nam svima treba bit jasno.

 

Smiri se, sve će biti dobro. Pojačaj terapiju. 

 

Ja sam malo prestar da bih hypeao bilo što, a kamoli CoD. Rijetke su igre koje zadnjih godina mogu hypeati osim single player stvari na PS5. 

 

Ne, ne dobivam batina u CoD-u, čak sam sasvim solidan s obzirom da CoD inače uopće ne igram i da shootere od BFV nisam ni igrao. I zabavno je do neke mjere jer su matchevi po 10-15 min što mi dobro dođe za ubiti vrijeme.

 

Ali stvari koje sam rekao definitivno stoje i nisu nešto što govorim samo ja. Netcode je sranje, o tome ne pričam samo ja, na redditu imaš brdo komentara. Konstantno padaš od jednog metka, onda na killcamu skužiš da je onaj drugi vidio sasvim drugo stanje od tebe i sprašio u tebe pola spremnika. Kod mene se lik penje uz ljestve i ubija me, a na njegovom killcamu se već popeo i izvukao oružje (ne govorim o pištolju dok si na ljestvama). Iste stvari se događaju kao u Battlefieldu, redovno padaš mrtav kad si već zašao iza ćoška jer hitreg kasni. Netcode je smeće, točka. To što je bolji od Battlefielda ne govori puno u današnje vrijeme. 

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Q-Tip kaže...

 

Smiri se, sve će biti dobro. Pojačaj terapiju. 

 

Ja sam malo prestar da bih hypeao bilo što, a kamoli CoD. Rijetke su igre koje zadnjih godina mogu hypeati osim single player stvari na PS5. 

 

Ne, ne dobivam batina u CoD-u, čak sam sasvim solidan s obzirom da CoD inače uopće ne igram i da shootere od BFV nisam ni igrao. I zabavno je do neke mjere jer su matchevi po 10-15 min što mi dobro dođe za ubiti vrijeme.

 

Ali stvari koje sam rekao definitivno stoje i nisu nešto što govorim samo ja. Netcode je sranje, o tome ne pričam samo ja, na redditu imaš brdo komentara. Konstantno padaš od jednog metka, onda na killcamu skužiš da je onaj drugi vidio sasvim drugo stanje od tebe i sprašio u tebe pola spremnika. Kod mene se lik penje uz ljestve i ubija me, a na njegovom killcamu se već popeo i izvukao oružje (ne govorim o pištolju dok si na ljestvama). Iste stvari se događaju kao u Battlefieldu, redovno padaš mrtav kad si već zašao iza ćoška jer hitreg kasni. Netcode je smeće, točka. To što je bolji od Battlefielda ne govori puno u današnje vrijeme. 

 

 

 Dobro je, ja bar svoju uzimam, ti ne uzimaš nikako, i nećeš priznati da imaš problem. 

 

Ma cod je isti kuršlus, ali u trenutnom stateu je bolji od bf-a koji ima godinu dana head starta.

TTK je jebeno brz i padaš praktički od dva metka iz kalaša ili scara. Navedene situacije mi se nisu dešavale, ali su dečki koji su igrali samnom na dc rekli da nekad igra krivo prikaže stanje stvari, no rekli su isto da im je packet loss prisutan.

Narečeno se pod zadnje češće ponavlja posebno jednom kolegi, ali izgleda da ima problema sa vezom.

 

Ugl. kad današanje igre toliko nsiko spuste kriterije, čak i cod djeuluje finiširan i zabavn na momente to je bila poanta, s obzirom da je bf dead game odavno.

Žalosno, ali eto.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Battlefield 2042

Battlefield 2042 | Season 3: Escalation – Battle Pass Trailer

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Moj PC  
0 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...

Battlefield 2042 | Season 3: Escalation – Battle Pass Trailer

 Mene je sram koliko je ovo jadno. kakvi skinovi, par bojica amo tamo, pa to su sve mogli odavno ostavit u igri, to je ništa posbeno i oni to sad naglašavaju, kao ajme, novi skinovi.

 

Objektivno gledano, nikakav i bijedan sadržaj. Baš žalosno.

Ono vau nož...pa nož za bacanje, ajme kakav dodatak, prvi put to vidim u nekoj online igri, stvarno impresivno.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
12 godina
offline
Battlefield 2042

Ivanec kaže da je igra super 

Moj PC  
5 0 hvala 1
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Čudno mi je to čuti od starog igrača bf serije. Ovi šta igraju su uglavnom sve nova gen koja nema veze šta je to bf.

Ja opalim koju rundu ali odmah mi dopizdi, uvijek se vrti istih par nezanimljivih dosadnih mapa. Jedino valja portal ali samo arica, valparaiso mape. I to dosadi nije to bad company.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put uto 22.11.2022 18:09 (dery).
15 godina
offline
Battlefield 2042

Ne vidim kaj piše Mrski, na ignore mi je. Ja ne igram portal, igram samo nove mape i meni su dobre. Fali mapa, naravno. A  ebi ga, takav sam. Vjeran jednoj ženi i jednoj igri, jednoj zastavi i jednoj državi. U početku igra je bila promašaj al sad...

A ja nemam puno sati, odigram mapu, dve nemam više živaca. 

I k tome sam loš igrač, imam kd u minusu a opet uživam.

Moj PC  
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Battlefield 2042

Za nas njubare igra je ko Bog, jeftina i zabavna...tko voli laserske puške i pucat po vjevericama, super. Tko više voli simulaciju ima onu drugu hit igru za 70 eura sa skinovima nogometaša.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2042

A gle kak su u antici prikazivali cod igrace i to na lončariji

Moj PC  
6 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
ivanec kaže...

A gle kak su u antici prikazivali cod igrace i to na lončariji

 I one koji brane BF2042.

14 godina
offline
Battlefield 2042

I one koji ne igraju a kukaju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice