Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.275.558
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Battlefield 2042

Ja cu kupit ako bude valj'o (u što čisto sumnjam), a ako  bude kao ovaj neću. Ne goni me inat nego zdrav razum. Vi koji ste kupili unatoč tome što ste vidjeli da je teško sranje mi stvarno niste jasni. Odeš  da kupiš burek i on ti ponudi govno i ti ga kupiš i onda počneš prigovarati da to nije to što si tražio. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 2042

daj mrski...da nema tog tarkova svi bi kupili, igrali i pljuvali. Ovako kad ste zagrijali za to jasno da neš ić kupit smeće.

Ja kupio, upalim nekad, i stavimm štopericu da viidm koliko mogu prije rage quita izdržat...čak i žena pita, šta ne igraš onu igricu šta sam ti kupila za rođendan. ma igram reko..ne brigaj.

a štaš

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...

daj mrski...da nema tog tarkova svi bi kupili, igrali i pljuvali. Ovako kad ste zagrijali za to jasno da neš ić kupit smeće.

Ja kupio, upalim nekad, i stavimm štopericu da viidm koliko mogu prije rage quita izdržat...čak i žena pita, šta ne igraš onu igricu šta sam ti kupila za rođendan. ma igram reko..ne brigaj.

a štaš

 Hahah ma nema šanse ne samo  da ne bi kupio nego i da je džabe i da je jedina igra na svijetu. Probao open betu par sati i vidio da ovo veze s vezom nema sa BFom niti blizu. Ne samo da nema veze sa BFom nego da je ovo tako poglupljeno do zadnjegh detalja instant govno da je strašno. Rađe bi buljio u ugašen monitor nego ovo igrao. Tebi se divim da je još uvijek ponekad zaigraš jer znam kako ti je kratak fitilj

Šta žena uradi od čovjeka ccccc

23 mjeseca
protjeran
offline
Re: Battlefield 2042
Sad treba nać način za reć ženi da je igra govno 😆
10 godina
offline
Battlefield 2042

Pa, ako je nešto konačno pristojno odrađeno treba im to i priznati. Iako je sadržaj puno pretanak, redditori su okrenuli ploču. Izgleda (nisam još i sam probao) da je nova mapa najbolja do sada i da su se igrači u njoj našli i uspjeli nači dovoljno BF-a. Neće to dugo trajati jer je jedna mapa puno premalo. Barem mali dokazić da postoji tamo u tom uredu netko ko zna i za sad dovoljno samo za f2p igru.

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...
fila2208 kaže...

daj mrski...da nema tog tarkova svi bi kupili, igrali i pljuvali. Ovako kad ste zagrijali za to jasno da neš ić kupit smeće.

Ja kupio, upalim nekad, i stavimm štopericu da viidm koliko mogu prije rage quita izdržat...čak i žena pita, šta ne igraš onu igricu šta sam ti kupila za rođendan. ma igram reko..ne brigaj.

a štaš

 Hahah ma nema šanse ne samo  da ne bi kupio nego i da je džabe i da je jedina igra na svijetu. Probao open betu par sati i vidio da ovo veze s vezom nema sa BFom niti blizu. Ne samo da nema veze sa BFom nego da je ovo tako poglupljeno do zadnjegh detalja instant govno da je strašno. Rađe bi buljio u ugašen monitor nego ovo igrao. Tebi se divim da je još uvijek ponekad zaigraš jer znam kako ti je kratak fitilj

Šta žena uradi od čovjeka ccccc

 A kad nemam šta, taj tarkov me ne zanima, bio sam preko ruskog vpn kupio i vanguard da igram s burazom, odigrao malo tek toliko da reklefse držim živima.

Čekam modern warfare 2 i onda je bf gtova priča.

silvio3105 kaže...
Sad treba nać način za reć ženi da je igra govno 😆

 Ma pustio joj jedan meme video sa svim greškama u igri, kaže, sad mi je sve jasno, jel je možeš vratit, imaš račun, kaže mi 

 

Super64 kaže...

Pa, ako je nešto konačno pristojno odrađeno treba im to i priznati. Iako je sadržaj puno pretanak, redditori su okrenuli ploču. Izgleda (nisam još i sam probao) da je nova mapa najbolja do sada i da su se igrači u njoj našli i uspjeli nači dovoljno BF-a. Neće to dugo trajati jer je jedna mapa puno premalo. Barem mali dokazić da postoji tamo u tom uredu netko ko zna i za sad dovoljno samo za f2p igru.

 Nova mapa + caspian + arica + noshahr + valapariso je ono što igru drži na životu.
Samo da portaju bf3 i bc2 oružja kroz 4-5 godina kojim tempom rade i bude igrivo čisto radi nostalgije.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
10 godina
offline
Battlefield 2042

Zanimljivo, igra oživjela, tema umrla.

 

Nova mapa je najbolje nešto što se tog dijela igre tiče još od BF4 (V sam probao i odjebao, BF1 nije imao bolju mapu od ove). Rokanje po nekim zastavama sa klasičnim oružjem stvarno budi feeling Metroa, Damavanda pa i Caspiana. Zašto klasičnim oružjem? Jer je BSV (VSS) toliko OP da sve drugo nema smisla uopče koristiti. Laser i to kakav. 

 

Povremeno ispadne i koja poštena runda s dobrim timom, ali respawn sistem im je žešče govno. Šteta što ne snimam, imao bi gro pregleda na yubito da sam snimio scenu spawnanja pred cijev neprijateljskog tenka, a naša zastava i to doslovno pred cijev na metar. Drugi puta među 10 neprijateljskih igrača isto naša zastava. Koma. Da ne spominjem capanje zastave, a neprijatelji se spawnaju iza leđa, u svakoj rundi ovo se dešava pod obavezno. 

 

E da bodovanje. Jurim, trčim, ubijam, capam zastave - sredina tablice. Legnem na liticu iznad D zastave i kempam sa VSSom, nabijem 30 - 40 killova, ni jednu zastavu ne uzmem i prvi - drugi na tablici. Ko i spawnanje jako "dobro" izbalansirano.

 

مرګ ژوبله
 
5 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Super64 kaže...

Zanimljivo, igra oživjela, tema umrla.

...

Povremeno ispadne i koja poštena runda s dobrim timom, ali respawn sistem im je žešče govno. Šteta što ne snimam, imao bi gro pregleda na yubito da sam snimio scenu spawnanja pred cijev neprijateljskog tenka, a naša zastava i to doslovno pred cijev na metar. Drugi puta među 10 neprijateljskih igrača isto naša zastava. Koma. Da ne spominjem capanje zastave, a neprijatelji se spawnaju iza leđa, u svakoj rundi ovo se dešava pod obavezno. 

 

E da bodovanje. Jurim, trčim, ubijam, capam zastave - sredina tablice. Legnem na liticu iznad D zastave i kempam sa VSSom, nabijem 30 - 40 killova, ni jednu zastavu ne uzmem i prvi - drugi na tablici. Ko i spawnanje jako "dobro" izbalansirano.

Zaključak: igra i dalje nije vrijedna spomena.

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Super64 kaže...

Zanimljivo, igra oživjela, tema umrla. 

 

Jedna mapa, dva oružja i kaže "igra oživjela". Očekivanja su očito toliko niska da će se uskoro dodavanje novog metka okarakterizirati kao "uskrsnuće". 

 

Niti je igra oživjela, niti je tema ikad bila dovoljno živa da bi mogla umrijeti. 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
15 godina
offline
Battlefield 2042

Življi je manolić nego igra i tema.

kradem mine iz minskog polja
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.6.2022 18:33 (dery).
Moj PC  
5 0 hvala 0
15 godina
offline
Battlefield 2042

O kako su ovdje bile mape...bio gust igrati.

http://www.pis-klan.com http://www.youtube.com/user/CroMystiq/videos?view=0
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Q-Tip kaže...
Super64 kaže...

Zanimljivo, igra oživjela, tema umrla. 

 

Jedna mapa, dva oružja i kaže "igra oživjela". Očekivanja su očito toliko niska da će se uskoro dodavanje novog metka okarakterizirati kao "uskrsnuće". 

 

Niti je igra oživjela, niti je tema ikad bila dovoljno živa da bi mogla umrijeti. 

 Meni je top koliko si ti na svaki moj post u temi bf5 srao, ako ti se ne sviđa šta dolaziš ovdje srat po igri...jer je tebi bila dobra. Sad kad je i tebi bf2042 smeće onda je to ok 

 

nebitno, na stranu to, ali fora mi je kako tvrde da su zasutavili sve da rade na igri, a updejti su češći na igrama koje radi jedan čovjek nego ovdje gdje rade i dice i ripple.

 

Šta kažu, oće bit šta igra bolja, valja li šta?

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
2 godine
offline
Battlefield 2042

Janjetina

PRN8 JBG MOR8
 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...

 Meni je top koliko si ti na svaki moj post u temi bf5 srao, ako ti se ne sviđa šta dolaziš ovdje srat po igri...jer je tebi bila dobra. Sad kad je i tebi bf2042 smeće onda je to ok 

 

nebitno, na stranu to, ali fora mi je kako tvrde da su zasutavili sve da rade na igri, a updejti su češći na igrama koje radi jedan čovjek nego ovdje gdje rade i dice i ripple.

 

Šta kažu, oće bit šta igra bolja, valja li šta?

 

Ima jedna razlika - ti BF5 tada nisi ni kupio ni igrao, ali si znao sve o njemu, ja sam za ovo sranje dao 100 eura i nažalost igrao. 

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
13 godina
offline
Battlefield 2042

Nema uopće razlike jer sam kupio svaki bf od bc2 na ovamo, hardline ne smatram bf igrom.

 

I svaki sam kao pravi balkanac koristeći metode platio po balkanskoj cijeni. Za bf3 da sam dao 100e mi nebi bilo žao.

Za bf1 i bf5 mi je žao da sam kupio, a bf2042 da ne pričam.

 

Sve u svemu, dovoljno sam u bf svijetu da znam objektivno reći jel šta valja ili ne valja, bf5 od prvog dana nije bio dobra igra dostojna serijala, možda je to nakon 2 god postao.

Možda će i bf2042 nakon dve god biti skoro dostojan serijala, no jebeš to, to nije i ne može bit u redu. Kupiš proizvod da budeš zadovoljan njime od starta, pa svaki update još podiže gušt, a ne da čekaš update koji igru popravi da ikako radi.

 

žalosno je na što se sveo bf, ali to je ok, to serviraju i ljudi već rade videose, zero hour top ekspanzija, brdo sadržaja. Kad fiktivno isječeš sadržaj pa ga vratiš i budeš heroj.

 

Na to smo spali, na to smo se sveli i nažalost nismo novačnicima pokazali i dali im do znanja već smo na prvi trailer klkenuli i popušili, ja doduše oko 100kn, ti 100e, zato te to toliko i boli, no boli i mene tih 100kn (doduše ženinih) mogao sam pojesti juimbo pizzu, otkopčati remen i prevaliti se u krevet radije nego što sam dao za ovo, ali šta je tu je. Bit će bolje, novi bf će bit super i čim puste trailer opet ćemo bacit kartice u ekran.

 

Ili nećemo, jesmo naučili sad šta ili? 

sve jasno, nisam ni pokrenuo sve jasno, nisam ni pokrenuo
Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.6.2022 11:53 (fila2208).
Moj PC  
5 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
fila2208 kaže...

 

Na to smo spali, na to smo se sveli i nažalost nismo novačnicima pokazali i dali im do znanja već smo na prvi trailer klkenuli i popušili, ja doduše oko 100kn, ti 100e, zato te to toliko i boli, no boli i mene tih 100kn (doduše ženinih) mogao sam pojesti juimbo pizzu, otkopčati remen i prevaliti se u krevet radije nego što sam dao za ovo, ali šta je tu je. Bit će bolje, novi bf će bit super i čim puste trailer opet ćemo bacit kartice u ekran.

 

Ili nećemo, jesmo naučili sad šta ili? 

 

Ja mislim da sam naučio, ohladilo me do kraja. Ove godine se još nisam igrao na PC-ju, a kamoli da sam nešto kupio. Prešao na PS5 i udaram po single player igrama, mislim da je BF priča za mene završena. 

 

 

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Q-Tip kaže...

 

Niti je igra oživjela, niti je tema ikad bila dovoljno živa da bi mogla umrijeti. 

 Jesi ti to baš doslovno shvatio? Bog te današnje omladine samo cajke, žuč i sve ozbiljno ko najjači im uzor neki đok'a.

مرګ ژوبله
2 godine
offline
Battlefield 2042

Dali neko zna kako da upalim ovu igru, stisnem run as admin i nista se ne desava, kao da nista nisam stisnuo?? ima netko slican problem??

PRN8 JBG MOR8
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
NestašniDubravko kaže...

Dali neko zna kako da upalim ovu igru, stisnem run as admin i nista se ne desava, kao da nista nisam stisnuo?? ima netko slican problem??

 Ja tu ne vidim problem. Problem je igrat ovo ne znam kako se zove, ukradeno ime ima.

kradem mine iz minskog polja
6 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
NestašniDubravko kaže...

Dali neko zna kako da upalim ovu igru, stisnem run as admin i nista se ne desava, kao da nista nisam stisnuo?? ima netko slican problem??

 Imao sam slican problem ali sam ga uspio rjesit. Odes desni klik na .exe aplikaciju - properties i onda odes compatibility i klikes "run this program in comatibility mode for:",  ukljucis to i odaberes windows vista i ispod toga imas opciju "Run in 640x480 screen resolution" i to odaberes. Meni je bar pomoglo nadam se da ce i tebi!

 

Sportski pozdrav!

9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Za EA je ovo jedini razlog zašto je BF 2042 podbacio, fanovi jednostavno vise vole Single Player igre.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Battlefield 2042
Gogy7 kaže...
Za EA je ovo jedini razlog zašto je BF 2042 podbacio, fanovi jednostavno vise vole Single Player igre.

 Mislis da je ovo vezano za BF 2042? Meni izgleda samo kao meme.

9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Naravno da je meme
12 godina
offline
Battlefield 2042

Moj PC  
4 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
MRSKI kaže...

Ne znam što ti smeta kod ove igrice, malo sam imao problema s pokretanjem igre, no sada kad sam uspio iskljucit skoro sve postavke igra radi perfektno. Mnogo mi se dopada gameplay s onoim specijalistom mackeyom u kombinaciji ac42. U ovih 30 sati igranja sam pohvatao osnove i vrlo zanimljivo igra izgleda.

 

Sportski pozdrav!

2 godine
offline
Battlefield 2042

Ja sam otkrio zašto igra neće da mi se upali, nemam je kupljenu. Kakvi luđaci traže novac za tako lošu igru.. 

PRN8 JBG MOR8
 
6 1 hvala 0
9 godina
offline
Re: Battlefield 2042
BF 2042 trenutno igra 3X vise ljudi nego Halo infinite koji je F2P.
6000 vs 2000
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Gogy7 kaže...
BF 2042 trenutno igra 3X vise ljudi nego Halo infinite koji je F2P.
6000 vs 2000

 O BF-u se barem prica, dok o HALO ne prica nitko. Zaboravljena igra.

Live service igra kojoj fali sadrzaja,  a mjesecima se nista ne dodaje

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Gogy7 kaže...
BF 2042 trenutno igra 3X vise ljudi nego Halo infinite koji je F2P.
6000 vs 2000

 Veliki uspjeh male indie igre kao bf koja je nadmašila sva očekivanja.

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
14 godina
offline
Battlefield 2042

Na portalu se pojavljuje sve više servera sa full xp setup-om. Igra se rush ili konkvest i do 128 igrača bez ai. Ako nije pun igra onoliko igrača koliko je pravih. Zna biti zanimljivo 5 vs 5 ili 10 vs 10 ...

Setup je sa starim mapama i novim oružjem ili kako admin složi ali da ne mijenja previše da tamaniš ko Rambo. Da se odigrati zanimljivih partija. Ima samo pješadije, ima i gdje je oružje i vozila u restrikciji jer to ne izbacuje server iz xp bodovanja tako da može se malo odigrati.

(Gcro)K4lim3ro
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice