Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.644
|
čitano: 1.277.067
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Igrajte COD, jako dobra igrica za odrasle. Sobzirom da mi miš radi vertikalno i horizontalno odo bacit jednu partijicu :D

 Zalijepi ovdje kasnije statistiku da vidimo kako igraš.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
14 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...
forumaš kaže...

Igrajte COD, jako dobra igrica za odrasle. Sobzirom da mi miš radi vertikalno i horizontalno odo bacit jednu partijicu :D

 Zalijepi ovdje kasnije statistiku da vidimo kako igraš.

 Igram kao šonjo. Campam i koristim štit. Igram za protivnički tim.

12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

Zanimljiv post nekog tipa (možda je i ovdje na forumu) koji je 100% točan.

 

 

 

 

 

 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
15 godina
offline
Battlefield 2042

Ovaj Rush je skroz dobar. 32 igrača, igra radi na 120 frejmova stalno, nema kaosa. Čak i operateri dolaze do izražaja.

Malo me podsjetilo na BC2 vremena i rush. Ima malo taj competitive feeling.

 

Preporuka da probate.

Moj PC  
4 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
forumaš kaže...

Meni je tako svaki dan, jer imam takav dan.

 haha ok, blago tebi...ne mogu baš reći da se i ja mogu pohvalitit time :)

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
offline
Battlefield 2042

 

 

Taman za negdje pola godine/godinu će biti super.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Santana kaže...

"...Additionally, DICE GM Oskar Gabrielson is leaving the company to pursue a new endeavor outside of EA. The shake-up also includes Respawn's Vince Zampella taking on a bigger role as the new overall boss of the Battlefield franchise, while Halo designer Marcus Lehto is building a new development team in Seattle focused on injecting more storytelling into the Battlefield universe. Ripple Effect, the developer of Battlefield 2042's Portal mode, is developing a new Battlefield experience in the Battlefield 2042 universe."



https://www.gamespot.com/articles/battlefield-franchise-undergoes-major-shake-up/1100-6498521/

 
Rade na BR-u ala vorzon - režem ruku!

Welcome my son...
13 godina
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Strasne su i ove jako lame animacije na kraju meceva, ciljani za djecu....uzas. 

 

Jedino zbog Portal-a jos uvijek nisam vratio igru i dajem joj jos sansu neko vrijeme u nadi da ce uraditi kakvu takvu optimizaciju, jer igra sa 128 igraca je katastrofa.

Sama optimizacija je doduse dosta komplikovan proces, potrebno je napraviti balans izmedju high-end konfiguracija i onih low ili budget, na ovakvoj skali kao sto je BF.

Jedino sto mi pada na pamet jeste da urade neka 3 profila optimizacije za low, mid i high end pa da se korisnici individualno opredijele za neku opciju.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042

iskreno meni je svce OK...nije da je savršeno, al nisam to niti očekivao...al brate mili, countdown to zero...i onda da zapravo NE STARTAŠ..je tatalna retardacija

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Ufff…prvi put da nisam pokleknuo i kupio novi BF..citam more negat..komentara…jel moguce da necu nikad vidjet novi BF..naravno da nije..😬
AUDIOFIL
Moj PC  
0 2 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

 

Taman za negdje pola godine/godinu će biti super.

 Baš ćemo vidjeti, jer izgleda da ne odustaju od (sad ću i ja to izreći) Fortfielda 2042. Ekipa je previše vrištala da neće Warzone, nitko nije spomenuo ovo drugo, pa su shvatili da se to traži.

 

 

مرګ ژوبله
12 godina
offline
Battlefield 2042

Odigrao samo jednu rundu, i ugodno iznenađen promjenama. Vizualne sitnice, ali uglavnom sve što me smetalo. Vjerojatno ne bi tako pisao da sam imao probleme s mišem :D

 

Još koji patch i igra će biti u stanju kakvom je trebala biti na izlasku :)

Ako ne useru sa skinovima ili nekim idejama koje sigurno već imaju u pripremi

 

Edit: ups, sad vidim post iznad mene. Prerano sam se ponadao :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2021 8:32 (CyberDemonVZ).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 2042

https://www.tweaktown.com/news/83110/battlefield-2042-tanks-hard-player-base-down-70-since-launch/index.html

 

Jučer odigrao na Portalu Conquest 2042 Normal sa 64 igrača. To je ono šta BF treba biti. Razmak između sektora je osjetno manji.

 

Zanimljivo koliko ima servera sa HC postavkama. Nisam mislio da toliko ljudi voli taj mod.

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
volegradele kaže...
Ufff…prvi put da nisam pokleknuo i kupio novi BF..citam more negat..komentara…jel moguce da necu nikad vidjet novi BF..naravno da nije..😬

Jeftini su cheatevi za ovaj, jer nema nikakvog takmičenja u igri tak da možeš komotno uzet nećeš se puno rastrošit.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
5 godina
offline
Re: Battlefield 2042
volegradele kaže...
Ufff…prvi put da nisam pokleknuo i kupio novi BF..citam more negat..komentara…jel moguce da necu nikad vidjet novi BF..naravno da nije..😬

 Meni treći ali to je nebitno... EA reveals plans to build "connected Battlefield universe" across multiple games and studios • Eurogamer.net ovaj članak ti govori upravo to.... Niti jedna franšiza nije ovako brzo i ovako jako potonula kao ovo govno od igre, a bili su najjači... Sad kad su to skužili su se odlučili na ovaj potez a to najvjerojatnije znači pun kurac spin offa u tom connected universu, pa ćeš imat need for speed battlefield, fifa battlefield i tako to - samo dobre stvari. Na steamu je igra spušila 80% player base-a, tako da ono... za mjesec dva je ovo mrtva igra i ništa je neće popraviti jer je sam temelj igre sranje. Ovo više nije neki "ozbiljni taktični šuter" nego dječje igralište sa skinovima, junacima i tenkičima... Sve ono najgore od gejminga ova igra ima i potencira i ljudi polako to kažnjavaju. E sad zamisli one jadnike koji platili skoro 100eura da bi igrali prije svih i onda se još tješili kako je to build star 3-4 mjeseca i da će na izlasku sve bit ok. buahahahaha. A igra na izlasku imala iste bugove ko i taj build "star 3-4 mjeseca"... Nebi EA i DICE lagalai, je tako?

 

Mislim, ne govorim da ja da se nitko ne smije zabavljat u ovoj igri nego ono što ja govorim je za hero shooter i battle royal sranja postoje druge igre a battlefield je bio samo jedan - a sad ni jedan. Ko ga jebe, doć će neki drugi ljudi i neke druge nove stare igre.

 

 čak je i cyberpunk bolje prošao od ovog sranja. 

Sve Vas Volim
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2021 10:03 (Srce Isusovo).
7 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Ključna razlika između Cyberpunka i Battlefielda je da Cyberpunk ima relativno dobro razrađenu srž igre koja se dodatno polira patchevima i slično, dok Battlefield nema nikakvu srž igre. Totalna promjena paradigme s klasa na specijaliste je dovoljna da se ovaj naslov niti ne zove Battlefield...

I want to believe
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
Srce Isusovo kaže...

pa ćeš imat need for speed battlefield, fifa battlefield i tako to

 

Vec imamo fortnitefield...

Freak Show Inc.
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
Brki1994 kaže...

Ključna razlika između Cyberpunka i Battlefielda je da Cyberpunk ima relativno dobro razrađenu srž igre koja se dodatno polira patchevima i slično, dok Battlefield nema nikakvu srž igre. Totalna promjena paradigme s klasa na specijaliste je dovoljna da se ovaj naslov niti ne zove Battlefield...

 

Cyberpunk ima samo tehnicke probleme i nije ispoliran. Ali koncept koji su obecali igracima je tu od pocetka

Freak Show Inc.
12 godina
offline
Battlefield 2042

Kako je Vince Zampella došao, očekujem ipak zaokret u dobrom smjeru, ali je samo upitno hoće li ikako to uspjet odraditi za ovaj naslov BF serijala.

 

 

 

 

P.S.

Pazi ovo... konstruktivno pričamo i nema zajebancije previše. Ipak je već krenulo na bolje za BF.

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2021 10:28 (Soldier977).
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Friday kaže...
Brki1994 kaže...

Ključna razlika između Cyberpunka i Battlefielda je da Cyberpunk ima relativno dobro razrađenu srž igre koja se dodatno polira patchevima i slično, dok Battlefield nema nikakvu srž igre. Totalna promjena paradigme s klasa na specijaliste je dovoljna da se ovaj naslov niti ne zove Battlefield...

 

Cyberpunk ima samo tehnicke probleme i nije ispoliran. Ali koncept koji su obecali igracima je tu od pocetka

 mislim da nije, baci oko na onaj E3 video od 40ikusur minuta. fali pola toga što su prikazali tamo :(

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
6 godina
offline
Battlefield 2042

Ne kuzim ovaj hate na specijaliste, nisu nista vise od razvodnjenih klasa iz starih BFova i sada omogucavaju da se vise ne moras birati hoce te guziti Recon jer imas PDW ili ce te guziti tenk jer nemas RPG, bilo bi ljepse da se BF stvarno igra timski, ali jebiga.

Ne kuzim ni pretjerani hate za skinove slicno kao i u BFV sa zenama, ako nekoga veseli trckarati okolo kao zena ili djeda mraz, njegova stvar, ako imas vremena detaljno prouciti skin koji koristi onda to vjerojatno radis jer ti ga je netko tutnuo u pak i moras ga gledati kako trckara okolo i stavlja dvije kuglice na tvoj bor od nosine. Svi sa mrvom mozga su znali da specijalisti dolaze zato da se moze napraviti MTX za skinove, s obzirom na to o kojoj se kompaniji radi, samo je cudo sto nemaju svi po defaultu pistolj a oruzja otkljucavas kroz lootboxeve koji sadrzavaju izmedu ostaloga i farbu za potkoljenice, natkoljenice, desnu stranu kacige, bradu za lijevu i bradu za desnu stranu glave itd.

Daleko od toga da je dobro, ali daleko od toga da je stvarni problem. Stojite u srusenoj, spaljenoj kuci i komentirate kako Bonsai drvo totalno kvari feng-shui.

Poruka je uređivana zadnji put pet 3.12.2021 10:54 (sexytoiletpaper).
 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Battlefield 2042
blackdevil kaže...

 mislim da nije, baci oko na onaj E3 video od 40ikusur minuta. fali pola toga što su prikazali tamo :(

 

Vidi, puno je bolje ako nesto fali nego da su zamjenili sa necim totalno promasenim.

 

sexytoiletpaper kaže...

Ne kuzim ovaj hate na specijaliste, nisu nista vise od razvodnjenih klasa iz starih BFova i sada omogucavaju da se vise ne moras birati hoce te guziti Recon jer imas PDW ili ce te guziti tenk jer nemas RPG, bilo bi ljepse da se BF stvarno igra timski, ali jebiga.

Ne kuzim ni pretjerani hate za skinove slicno kao i u BFV sa zenama, ako nekoga veseli trckarati okolo kao zena ili djeda mraz, njegova stvar, ako imas vremena detaljno prouciti skin koji koristi onda to vjerojatno radis jer ti ga je netko tutnuo u pak i moras ga gledati kako trckara okolo i stavlja dvije kuglice na tvoj bor od nosine. Svi sa mrvom mozga su znali da specijalisti dolaze zato da se moze napraviti MTX za skinove, s obzirom na to o kojoj se kompaniji radi, samo je cudo sto nemaju svi po defaultu pistolj a oruzja otkljucavas kroz lootboxeve koji sadrzavaju izmedu ostaloga i farbu za potkoljenice, natkoljenice, desnu stranu kacige, bradu za lijevu i bradu za desnu stranu glave itd.

Daleko od toga da je dobro, ali daleko od toga da je stvarni problem.

 

Vidi, meni je to problem... Ja zelim ratnu igru sa sumornom atmosferom u kojoj krv tece na sve strane. Ako u partiji likovi oko mene obuceni u bozicnjake dobacuju smijesne fraze - kakva je to onda kurceva atmosfera za jednu ratnu igru??

Zamisli da u Witcher 3 umjesto zmajeva stave letece tanjure? Pa ne bi bas atmosfera bila prikladna, ne? O tome se radi. Sama cinjenica da prodaju skinove me uopce ne dira. Nisam ni jedan jedini skin u zivotu uzeo za ni jednu igru koju posjedujem jer mi je to totalno nebitno

Freak Show Inc.
5 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Soldier977 kaže...

Kako je Vince Zampella došao, očekujem ipak zaokret u dobrom smjeru, ali je samo upitno hoće li ikako to uspjet odraditi za ovaj naslov BF serijala.

 

 

 

 

P.S.

Pazi ovo... konstruktivno pričamo i nema zajebancije previše. Ipak je već krenulo na bolje za BF.

 Misliš da će izbacit cringe specijaliste, kad se pošto nema klasa, cijela igra vrti oko tih herojića? Core igre ne valja i ništa to ne može popraviti... Može se dodat scoreboard, squad managment, chat, popravit bugove, dodat oružja i popunit mape ali heroji su i dalje tu a klasa nema. 

Sve Vas Volim
7 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Plus na ovo za specijaliste; potiču lone wolf play, a ne timsku igru. Umjesto 4 klase, imaš 10 specijalista od kojih svaki ima gimmick. Možda su 4 specijalista korisna za timski rad, ostalo je sve usmjereno na individualni score.

 

I potpisujem! Rat bliske budućnosti gdje klimatske promjene uzrokuju globalnu kataklizmu, automatizacija ratovanja i nategnuta geopolika traže gritty pristup, a ne vesele poštapalice kao: "Wow that was so much fun right!"od Angela....

 

Danas se očito prodaje šarenilo i neozbiljnost pa eto, čekamo revival ozbiljnijih i tamnijih naslova.

I want to believe
15 godina
moderator
offline
Battlefield 2042

Peč je odličan (osim miša😀),s obzirom koliko ste jučer vajnali,brisali igru ja mislio da je patch potpuni promašaj.

 

Btw slučajno našao da filu vajnera ni u cod temi ne vole...

 

سمندری ڈاکو
Moj PC  
4 0 hvala 1
6 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Friday kaže...

Vidi, meni je to problem... Ja zelim ratnu igru sa sumornom atmosferom u kojoj krv tece na sve strane. Ako u partiji likovi oko mene obuceni u bozicnjake dobacuju smijesne fraze - kakva je to onda kurceva atmosfera za jednu ratnu igru??

Zamisli da u Witcher 3 umjesto zmajeva stave letece tanjure? Pa ne bi bas atmosfera bila prikladna, ne? O tome se radi. Sama cinjenica da prodaju skinove me uopce ne dira. Nisam ni jedan jedini skin u zivotu uzeo za ni jednu igru koju posjedujem jer mi je to totalno nebitno

 Sve to ok, ali ako hoces ratnu igru skocis u Squad i Armu koje su kvazi-simulacije. BFovi su oduvijek COD sa tenkovima i helikopterima. Juris, pucas, crknes, juris, pucas, crknes i vrti ga u krug. Kada je imalo mrve logike da helikopter leti kroz garazu kao na Zavodu ili dva tenka sjede na brdu i guze ekipu 20 metara od njih koji se stvaraju iz nicega dok se avioni zaletavaju na 5 metara od zemlje i trose 50k dolara municije da bi ubili jednog lika, ne mogu se popeti dovoljno brzo i zakucaju avion u zgradu dok pilot polagano sleti i krene nozem ubijati ekipu.

Naravno, svatko ima pravo na svoj ukus na kraju dana, ali mislim da stoji da za prave ratne igre ne gledas battlefield 

5 godina
offline
Re: Battlefield 2042
sexytoiletpaper kaže...

Ne kuzim ovaj hate na specijaliste, nisu nista vise od razvodnjenih klasa iz starih BFova i sada omogucavaju da se vise ne moras birati hoce te guziti Recon jer imas PDW ili ce te guziti tenk jer nemas RPG, bilo bi ljepse da se BF stvarno igra timski, ali jebiga.

 Pa u tome je i najveća fora bila jer nisi sve mogao sam, osim snajpanja i spotanja ali ajde barem si bio koliko toliko koristan za tim. Sad svi mogu sve.. Ne, to tako nebi trebalo biti u BF-u...

 

sexytoiletpaper kaže...


Ne kuzim ni pretjerani hate za skinove slicno kao i u BFV sa zenama, ako nekoga veseli trckarati okolo kao zena ili djeda mraz, njegova stvar, ako imas vremena detaljno prouciti skin koji koristi onda to vjerojatno radis jer ti ga je netko tutnuo u pak i moras ga gledati kako trckara okolo i stavlja dvije kuglice na tvoj bor od nosine. Svi sa mrvom mozga su znali da specijalisti dolaze zato da se moze napraviti MTX za skinove, s obzirom na to o kojoj se kompaniji radi, samo je cudo sto nemaju svi po defaultu pistolj a oruzja otkljucavas kroz lootboxeve koji sadrzavaju izmedu ostaloga i farbu za potkoljenice, natkoljenice, desnu stranu kacige, bradu za lijevu i bradu za desnu stranu glave itd.

Daleko od toga da je dobro, ali daleko od toga da je stvarni problem. Stojite u srusenoj, spaljenoj kuci i komentirate kako Bonsai drvo totalno kvari feng-shui.

Zato jer na kraju krajeva ti si taj koji u tom nekom ratu u bližoj budućnosti ne pucaš na vojnike nego na jebene djeda mrazove i gej kauboje... I sad sam sjetio da nema ni nacinalnosti nego su sve strane svakakvih nacionalnosti?! Ili sam nešto krivo ubrao? Slažem se da skinovi, da su smisleni, nisu problem ali boga mi doprinose sveukupnom lošem dojmu igre, pardon, govna...

Sve Vas Volim
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
pirat kaže...

Peč je odličan (osim miša😀),s obzirom koliko ste jučer vajnali,brisali igru ja mislio da je patch potpuni promašaj.

 

Btw slučajno našao da filu vajnera ni u cod temi ne vole...

 

 Pa kad ne znam koa je igra veće smece iskreno..

Znači imaš stvarcicu koja ti pamti killstreak i svaki put kad se spawns bacas one cancer pse na mapu.

Ali to je ok, to je super, to je intended.

 

pa nema više poštene igre koja cijeni timski rad i skill.

fascinantno.

 

ali eto, ima ljudi kojima je to super, koji to vole i zato je to sve super. 

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
8 godina
offline
Re: Battlefield 2042
sexytoiletpaper kaže...
Friday kaže...

Vidi, meni je to problem... Ja zelim ratnu igru sa sumornom atmosferom u kojoj krv tece na sve strane. Ako u partiji likovi oko mene obuceni u bozicnjake dobacuju smijesne fraze - kakva je to onda kurceva atmosfera za jednu ratnu igru??

Zamisli da u Witcher 3 umjesto zmajeva stave letece tanjure? Pa ne bi bas atmosfera bila prikladna, ne? O tome se radi. Sama cinjenica da prodaju skinove me uopce ne dira. Nisam ni jedan jedini skin u zivotu uzeo za ni jednu igru koju posjedujem jer mi je to totalno nebitno

 Sve to ok, ali ako hoces ratnu igru skocis u Squad i Armu koje su kvazi-simulacije. BFovi su oduvijek COD sa tenkovima i helikopterima. Juris, pucas, crknes, juris, pucas, crknes i vrti ga u krug. Kada je imalo mrve logike da helikopter leti kroz garazu kao na Zavodu ili dva tenka sjede na brdu i guze ekipu 20 metara od njih koji se stvaraju iz nicega dok se avioni zaletavaju na 5 metara od zemlje i trose 50k dolara municije da bi ubili jednog lika, ne mogu se popeti dovoljno brzo i zakucaju avion u zgradu dok pilot polagano sleti i krene nozem ubijati ekipu.

Naravno, svatko ima pravo na svoj ukus na kraju dana, ali mislim da stoji da za prave ratne igre ne gledas battlefield 

 Bf je bio zlatna sredina između arakada i pokusaja simulacije.

 

Ovo meni izgleda kao da su R6 Siege likove ubacili unutra i to onda vise nije BF.

 

Ekipa kad kupi BF ocekuje BF, a ne R6 na velikoj mapi

If Microsoft ever made a product that didn't suck ... it would be a vacuum cleaner.
5 godina
offline
Re: Battlefield 2042
sexytoiletpaper kaže...

 Sve to ok, ali ako hoces ratnu igru skocis u Squad i Armu koje su kvazi-simulacije. BFovi su oduvijek COD sa tenkovima i helikopterima. Juris, pucas, crknes, juris, pucas, crknes i vrti ga u krug. Kada je imalo mrve logike da helikopter leti kroz garazu kao na Zavodu ili dva tenka sjede na brdu i guze ekipu 20 metara od njih koji se stvaraju iz nicega dok se avioni zaletavaju na 5 metara od zemlje i trose 50k dolara municije da bi ubili jednog lika, ne mogu se popeti dovoljno brzo i zakucaju avion u zgradu dok pilot polagano sleti i krene nozem ubijati ekipu.

Naravno, svatko ima pravo na svoj ukus na kraju dana, ali mislim da stoji da za prave ratne igre ne gledas battlefield 

 za squad ne znam ali BF je bio upravo taj sweetspot između akrade (npr COD) i simualcije (Arma). I to je masi ljudi pasalo.

Sve Vas Volim
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice