Battlefield 2042 izdvojena tema

poruka: 7.645
|
čitano: 1.281.782
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...

Loša optimizacija igre, nešto što budu ispravili do finalne verzije nadajmo se.

Nemam pri ruci baš ni jedan Ryzen 3600 da isprobam s njime igru.

AMD/Intel ljubitelj/mrzitelj, ovisno kakav mi je dan. :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.10.2021 18:12 (Valentin17).
15 godina
offline
Battlefield 2042

Nek ovo ostave odma mi je igra draža. Pogledati cijeli kratki video.

 

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Battlefield 2042

samo meni ne radi ili svima?

neki connection error...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Battlefield 2042

Još nisam probao jer nisam ni preorderao, tako da ću konačni sud ostaviti za petak, ali iz videa koje sam gledao potvrđene su dvije stvari koje me od početka zabrinjavaju:

 

- Grappling hook je i gori nego sam uopće mogao zamisliti, ne samo da služi za penjanje po zgradama, već i za horizontalno kretanje, vješanje po vozilima, drveću, travi, zidovima, svemu. Gore i od Apexa, ovo je arkadno i jadno kao Just Cause. Uopće ne razumijem odluku za uvrštenje toga u igru.
- Mape su jednostavno prevelike, barem mi se tako čini iz videa. Ogromni, zaista ogromni i preveliki prostori na kojima su igrači sitni mravi i gdje god ideš ima pola sata jahanja. Barem za nas koji preferiramo pješadiju i vozila ostavljamo onima koji su u njima bolji. 

 

Uglavnom, vidjet ću kad isprobam. Puno stvari mi se čini dobrim, ali ove dvije su mi fail i mislim da će mi Portal biti draži od novih mapa.

Origin: klemp0, Steam: Klempo, Battle.net: Klempo, Uplay: klemp0
Moj PC  
6 0 hvala 0
13 godina
offline
Battlefield 2042

Koja je ovo pička materina jer BF sigurno nije, ako su oni ovo radili tri godine bolje da si nađu novi posao.

 

Trčiš brže od Usian Bolta na 100m,slajdanje,grapling hook svi lete okolo, likovi koji urlaju neke cringe fore,puške kao na vodu bez kicka nekog,zvukovi isto tako loši pa BFV je za ovo top topova.

 

Menu unutar igre,UI i HUD koda su iz najlošije F2P igre ikad.

 

Ovo bez klasa čisti idiotizam,svi izgledaju isto,AI glup ko kurac,mape prazne i prevelike jer svi šoraju na 2-3 clusterfuck točke, a 80% mape prazno.

 

Na kraju dana, veliko razočaranje.

 

 

 

twice the pride double the fall
Moj PC  
7 0 hvala 1
16 godina
offline
Battlefield 2042

Jel ima neka šema aktualna za kupit jeftinije na steamu?

Welcome my son...
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Po ovom bi se dalo zaključiti da WW3 još uvijek ima šanse

BF3:fluffy_inside
14 godina
neaktivan
offline
Re: Battlefield 2042
dad0r kaže...

Koja je ovo pička materina jer BF sigurno nije, ako su oni ovo radili tri godine bolje da si nađu novi posao.

 

Trčiš brže od Usian Bolta na 100m,slajdanje,grapling hook svi lete okolo, likovi koji urlaju neke cringe fore,puške kao na vodu bez kicka nekog,zvukovi isto tako loši pa BFV je za ovo top topova.

 

Menu unutar igre,UI i HUD koda su iz najlošije F2P igre ikad.

 

Ovo bez klasa čisti idiotizam,svi izgledaju isto,AI glup ko kurac,mape prazne i prevelike jer svi šoraju na 2-3 clusterfuck točke, a 80% mape prazno.

 

Na kraju dana, veliko razočaranje.

 

 

 

 Slažem se s tobom u potpunosti. Ovo Bf nije sigurno. Svima podijeliti otkaze nije mi jasno što su oni radili sve te godine. Razočaran jako  i još sam se zajebo jer sam kupio key računajuči da ne mogu tako jako zajebati stvar.  O mogu oni to i to jako.

sake08
9 godina
offline
Battlefield 2042

Evo ja sam igrao sa Ryzenom 3600 i rtx 2070 super, sve na low 1440p reza, 90 FPS je bio AVG, dok je u Battlefieldu V 130fpsa AVG, kolega sa i5 6600k i gtx 1070 ima 25fpsa sve na low i 1080p  ne igrivo kaze... Sta ja znam reci cu svoje dojmove nakon 10tak sati... Za sad dosta dosta velika mapa ima puno praznog hoda, pre brzo se kreces, cudno je da sad mozes imati sniper recimo i biti medic, fali mi osjecaj za kill kad sredim lika da nema kill feeda nebi ni znao da sam ga ubio. Kazem vidjet cemo kad odigram vise sati pa napisati neki sveukupni dojam, ali ako ne srede optimizaciju hrpetina ljudi ce imati problema sa fpsom koji ce im biti i ispod minimalnih 60... Igra jede procesor... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield 2042

Ja sam odigrao jednu cijelu partiju i dosta dobro je bilo, malo nezgrapno i čudan osjećaj valjda zbog privikavanja na novu igru, ali vuče me da igram još. Ovo sa kretnjama i botovima je sigurno podložno promjenama i sigurno nikada neće igra imati sve po svačijem guštu, ali mislim da onaj core gameplay ima dosta dobar.

 

Jedino sve okolo gameplaya - meniji, customizacija i optimizacija su užas, barem tu u beti. Nadam se da imaju spreman launch jer inače će biti katastrofa.

Koristite blage riječi i jake argumente
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Kod mene isti osjećaj, živcira me ali me vuče da igram još.
Budimo realni, još se nije desio BF release da je većina stvari funkcionirali kako spada, ipak je ovo DICE/EA.

Ispeglat će oni to kao što su BF4 ispeglali ali će trajati, launch će sigurno biti raspad živi od Origina pa nadalje.

robimarko@gmail.com
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.10.2021 20:07 (robimarko).
10 godina
offline
Battlefield 2042

Vratio se Nightmare Stage, umjesto Malnara doktor - BF2042 live trolanje:

 

مرګ ژوبله
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
psihoroba kaže...
lange kaže...

Odigrao i igra pozitivno osvjezenje nakon ww1, ww2.

Naravno,treba to još sve ispeglat ali zato i je beta.

Na very high postavkama vrti mi oko 100fps-a.

Sve u svemu veselim se izlasku igre.

 nepostoji druze very high ?!?!??!

 sry, na high oko 100 fps

na ultra oko 80ak fps

13 godina
offline
Battlefield 2042

Jel netko probao malo razne postavke on off i dobio šta na tome?

kako god meni su proc i grafa na 60-80, nikad nisu uposleni do kraja.

 

Da, znam da je beta, da ispolirat će, da bit će super. 

 

Wolf88 kaže...

Po ovom bi se dalo zaključiti da WW3 još uvijek ima šanse

 Pa da, jer izgleda malo bolje od ww3, jednako loše radi, tematika ista. Budemo vidjeli.

ww3 bude free tak da ekipa koja se razočarala u beef, možda bude igrala jer je free

Kompa probaj ignoriraj autora, pomaže.
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.10.2021 21:14 (fila2208).
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
offline
Battlefield 2042

Znači kolko sam skužio isti likovi su u suprotnim timovima, cijeli server može biti isti lik, nema načina da se razazna po odjeći ko je friendly ko neprijatelj?

Megatr0n_CR0
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.10.2021 21:50 (e9droid).
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...
Valentin17 kaže...

Isprobao, radi bez ikakvih problema. RX570 4 GB i Ryzen 1600AF low postavke, više manje 60 FPS, tu i tamo neki drop do 50 FPSa.

 Izgleda da je ovde najvažniji procesor jer sa podjednakom grafom gtx1650s +proc 4/8 threads se guši.Ovo je test sa gtx1650s +proc riza 3100 i 3600, low postavke.

 zapravo što je manja rezolucija, sve više će igra ovisiti o CPU. Što veća reza, to više GPU ima veze, a CPU manje i rezultati su obično u svim igrama sve izjednačeniji.

 

Igra meni troši 60% CPU večinu vremena, a 90% GPU. Da vjerovatno je loša optimizacija u pitanju ili pak driveri. 

 

 

Svatko tko je očekivao da će igrato na 100 fpsa na procesorima starima 5 godina je ima prevelika očekivanja. Na žalost to je realnost. Uvijek je bilo tako, kad sam igrao BF3 bio sam sretan sa 50 frejmova na kompu starom 4 godine. Pogotovo kad se radi o mid range komponentama.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.10.2021 20:31 (Jack Sparrow).
12 godina
offline
Battlefield 2042

Meni nikako nije jasno zašto furaju toliko ovaj slide pokret!? jebo ih slide. 

Xtreme_Dama; Youtube: https://www.youtube.com/user/DamaTheCrow
Moj PC  
10 0 hvala 2
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
e9droid kaže...

Znači kolko sam skužio isti likovi su u suprotnim timovima, cijeli server može biti isti lik, nema načina da se razazna po odjeći ko je friendly ko neprijatelj?

 Tako je. O tome se priča od kad je najavljena igra. Nije baš jasan taj potez :)

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
12 godina
offline
Re: Battlefield 2042
Jack Sparrow kaže...
dery kaže...
Valentin17 kaže...

Isprobao, radi bez ikakvih problema. RX570 4 GB i Ryzen 1600AF low postavke, više manje 60 FPS, tu i tamo neki drop do 50 FPSa.

 Izgleda da je ovde najvažniji procesor jer sa podjednakom grafom gtx1650s +proc 4/8 threads se guši.Ovo je test sa gtx1650s +proc riza 3100 i 3600, low postavke.

 zapravo što je manja rezolucija, sve više će igra ovisiti o FPSu. Što veća reza, to više GPU ima veze, a CPU manje i rezultati su obično u svim igrama sve izjednačeniji.

 

Igra meni troši 60% CPU večinu vremena, a 90% GPU. Da vjerovatno je loša optimizacija u pitanju ili pak driveri. 

 

 

Svatko tko je očekivao da će igrato na 100 fpsa na procesorima starima 5 godina je ima prevelika očekivanja. Na žalost to je realnost. Uvijek je bilo tako, kad sam igrao BF3 bio sam sretan sa 50 frejmova na kompu starom 4 godine. Pogotovo kad se radi o mid range komponentama.

 CPU od 40-60, GPU konstantno na 100% neovisno o postavkama :D

FPS od 60 do 75 na High

 

Igrivo je.

 

Gunner je zgličani, ciljnik skače ukolo. Probano u autu i tenku.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
2 godine
offline
Re: Battlefield 2042
CyberDemonVZ kaže...
e9droid kaže...

Znači kolko sam skužio isti likovi su u suprotnim timovima, cijeli server može biti isti lik, nema načina da se razazna po odjeći ko je friendly ko neprijatelj?

 Tako je. O tome se priča od kad je najavljena igra. Nije baš jasan taj potez :)

 Poprilično očajno. Pa da su barem te specijaliste rasporedili po stranama, da ne možes u svakom timu biti bilo što. Dobro da još nisu stavili da možes i Apache uzet u RU timu i obrnuto... Botovi bi se trebali moći ugasit izgasit po potrebi, zašto bi mi tu u Eu morali trpit zbog nekog tamo u Australiji i još to prodaju pod feature, kao čine nam uslugu. Neće im ovo dobro proć.

Megatr0n_CR0
Poruka je uređivana zadnji put sri 6.10.2021 22:17 (e9droid).
15 godina
offline
Battlefield 2042

Docu se sviđa 

kradem mine iz minskog polja
Moj PC  
0 0 hvala 0
2 godine
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Series S, igra radi bez problema, fluidno. Nema trzanja, solidno izgleda, ali nije sad neki wow graficki naslov 

 

Mozgovi i kontrole za bacanje granate, d pad gore pa desni trigger hahah

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...

Docu se sviđa 

 

 Jesi svjestan šta to znači? Dominira u prvih sat vremena? Znači igra je žešći arkadni mod Warzonea. Ovo je smeće. Malo jače smeće.

مرګ ژوبله
2 godine
neaktivan
offline
Battlefield 2042

Da mi je znat kaj nekima od vas valja

 

Sve je smece

 

 

 

 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Battlefield 2042

Sniperira naravno jer je to na ovolikoj mapi izgleda naj naj.Ja bi ga zakla več dosta puta kad bi se namečio na nj.

kradem mine iz minskog polja
10 godina
offline
Re: Battlefield 2042
dery kaže...

Sniperira naravno jer je to na ovolikoj mapi izgleda naj naj.Ja bi ga zakla več dosta puta kad bi se namečio na nj.

 Snajpa jer je to očito za ovaj mod i ovu igru. BF je prošlo svršeno vrijeme bez nekog moda tipa Tarkov ili BR. Gotovo, mrtvo.

مرګ ژوبله
11 godina
offline
Battlefield 2042

Tek sam probao pa cu se samo osvrnut na tehnicki dio XsX verzije.

Igra ima nesto glicheva ali manje nego sam ocekivao od bete.

Vizualno je apsolutno nevjerovatno ovako nesto na konzoli od 500eu,128 igraca,ogroman prostor,hrpa destrukcije i opcenito svega na ekranu i mislim da nisam primjetio niti najsitniji stutter.

Ne znam koji je framerate u pitanju i koja rezolucija ali je izuzetno bistro i nevjerovatno fluidno iskustvo.

Igra vec radi u Dolby Visionu i Dolby Atmosu sto je svakako odlican bonus za audiovizualni dojam.

Moj PC  
1 1 hvala 0
14 godina
offline
Battlefield 2042

za mene osobno sve igre iz prvog lica na konzoli su apsolutni promašajjer sam retardiran na gamepadu ,pogotovo za pucacine

Nebi te jebo ni za bjdo kajameja
Poruka je uređivana zadnji put čet 7.10.2021 0:16 (Kill Frenzy).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
online
Battlefield 2042

 Znači ne kupuje se Battlefield 2042 (previše smečkasto), bolje kupiti neku novu haljinicu s puškicom na warzoneu.

 

 edit: a baš sam bio siguran 100% da to bude onaj stari BF, šteta.

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.10.2021 6:22 (rokonja).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Battlefield 2042

koma, previse bugova

sigurno odgoda za iducu godinu

Poruka je uređivana zadnji put čet 7.10.2021 7:01 (BlackDwarf).
Moj PC  
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice