Assassin's Creed: Revelations

poruka: 916
|
čitano: 157.478
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed: Revelations

samo sam reko da je prica ovaj put losa.. po meni je 1. AC II 2. ACB 3.ACI 4. ACR jer sam doso do 6 sekvence a osjecam se kao da rjesavam sporedne misije,berem cvijece po istanbulu

nothing is true, everything is permitted
Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed: Revelations
decko1987 kaže...

samo sam reko da je prica ovaj put losa.. po meni je 1. AC II 2. ACB 3.ACI 4. ACR jer sam doso do 6 sekvence a osjecam se kao da rjesavam sporedne misije,berem cvijece po istanbulu

Pa kad si lowara i ne znaš igrat pa "bereš cvijeće" po Istanbulu i praviš se da si odigrao sve dijelove... Joooj... ccc

.::Livin La Vida Loca http://www.youtube.com/watch?v=DOTlMUQzJrw::.
14 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed: Revelations

Meni se igra uopce ne igra zbog toga sto Ezio ovako izgleda :/ 

Bolje bi bilo da je ostao kakv je i prije bio .

Moj PC  
0 2 hvala 0
15 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Revelations
Almin94 kaže...

Meni se igra uopce ne igra zbog toga sto Ezio ovako izgleda :/ 

Bolje bi bilo da je ostao kakv je i prije bio .

Ma meni je on draži ovakav s bradom, nego ima tih malih bugova ponekad, ali većinom je dobro, na Desmondu se to vidi mnoogo više.
No opet igra je odlična, dobar im je unaprijeđeni sustav borbe :) 

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
16 godina
offline
Assassin's Creed: Revelations

U igri ACR prilikom igre kontinuirano se javlja svjetlost ( klasična vanjska svjetlost ) koja jednostavno kao rengen prolazi kroz igrača ,zidove i ostalo malo me nervira 

jer u postavkama nemogu je neutralisat 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Assassin's Creed: Revelations

Jbt ja se nikako nemogu sjetiti kak se padobran aktivira zaboravio sam a tražio sam po internetu nemog nać a u postavkama kontrola ni riječi, a imam 4 na raspolaganju

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed: Revelations

Nisam igrao, ali vjerojatno je ko i u brotherhoodu. Attack button (bar je tako na xboxu, tamo je X), dakle vjerojatno LMB na PC-u.

16 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Revelations

kod mene ako ti je pc stisneš desni klik napraviš skok i otvori se sam padobran  evo ti ss ..

14 godina
offline
Assassin's Creed: Revelations

uparvo završio priču...riječ "epic" je premalo za opisat kraj...odlično su sredili i povezali sva tri lika...svaka čast ubisoftu {#}...još da mi dođe ključ kad službeno izađe da probam multy i bit će kompletan dojam :D

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.11.2011 23:52 (-zip-).
Moj PC  
4 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed: Revelations

ovako stavim ja u onoj misiji gdje branis galatu den generala na krov il ko je on vec i kad mi pise da uzmem crossbowmana tako sto kliknem na desni klik meni to nece, stisnem desni klik i ljevim na crossbow a kad maknem desni klik uopce mi se nije crossbowman zabiljezio nego opet onaj general ostane wtf gledo sam na youtubeu svima to normalno radi jel ja nesto krivo radim?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Assassin's Creed: Revelations
haris771EuW LOL account free cookies >>&am
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.11.2011 21:38 (hari85).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed: Revelations

gotov s igrom, nije neki epic

nothing is true, everything is permitted
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed: Revelations

igrao sam Desmond's Journey prvu misiju i cini mi se nekako smece.... :S... sta se tice opcenito igre.. cisto razocarenje.... dosao sam do 5. sequence i igra mi je ono kao sporedna misija :S uopce nemam osjecaj da je to assassins creed... ://

Nothing is true, Everything is permitted!
15 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed: Revelations
tezga kaže...
decko1987 kaže...

samo sam reko da je prica ovaj put losa.. po meni je 1. AC II 2. ACB 3.ACI 4. ACR jer sam doso do 6 sekvence a osjecam se kao da rjesavam sporedne misije,berem cvijece po istanbulu

Pa kad si lowara i ne znaš igrat pa "bereš cvijeće" po Istanbulu i praviš se da si odigrao sve dijelove... Joooj... ccc

Glupo, poprilično glupo.

OT:

Probao igru, neloše, već pomalo izlizano ali zabavno, prijeći će se, samo mi se stalno ruši kad probam pokrenuti Desmonds Story na Anymus Islandu, jeli tko imao sličnih problema?

I think a lot of cynicism has dropped away from my shoulders since I stopped drinking...
16 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed: Revelations

Počeo sam je igrati prije par dana. Ukratko, igra je vrlo dobra, kvalitetom se nastavlja na prethodnike, vidi se da je vizualno ispolirana do kraja a borbe su sada zabavnije zbog par novih poteza. Ipak, nekako imam dojam lagane izlizanosti...Kad sam raspoložen i kad se uživim, onda ne primjetim tu izlizanost, ali kad nisam baš koncentiran i raspoložen, nekako se ne mogu navući da igram jer mi je sve već nekako poznato i staro. Osim toga, pomalo teško pratim priču. Da li je do mene ili je došlo do zasićenja teme, ne znam...Kako god, odigrati ću je do kraja, ali  izgleda mi da ipak neću uživati kao u prethodniku.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.11.2011 22:24 (Riker).
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed: Revelations
thuglife kaže...
tezga kaže...
decko1987 kaže...

samo sam reko da je prica ovaj put losa.. po meni je 1. AC II 2. ACB 3.ACI 4. ACR jer sam doso do 6 sekvence a osjecam se kao da rjesavam sporedne misije,berem cvijece po istanbulu

Pa kad si lowara i ne znaš igrat pa "bereš cvijeće" po Istanbulu i praviš se da si odigrao sve dijelove... Joooj... ccc

Glupo, poprilično glupo.

OT:

Probao igru, neloše, već pomalo izlizano ali zabavno, prijeći će se, samo mi se stalno ruši kad probam pokrenuti Desmonds Story na Anymus Islandu, jeli tko imao sličnih problema?

meni se na xp pojavi ono Keep Block / Unblock.. i samo to ignoriram i on sam ude :D

Nothing is true, Everything is permitted!
15 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed: Revelations
Moj PC  
2 0 hvala 2
13 godina
protjeran
offline
Assassin's Creed: Revelations

E izlazi danas u Americi, hoću li ja moći igrati danas MP ako npr kupim ključ od key shopa online iz Europe?

Dinamo živi vječno
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed: Revelations
Kora kaže...

E izlazi danas u Americi, hoću li ja moći igrati danas MP ako npr kupim ključ od key shopa online iz Europe?

 

A vjerojatno ce bit neka caka kako zaobic provjeru,ko na bf3:)
Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
13 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed: Revelations
proćerani kaže...
Kora kaže...

E izlazi danas u Americi, hoću li ja moći igrati danas MP ako npr kupim ključ od key shopa online iz Europe?

A vjerojatno ce bit neka caka kako zaobic provjeru,ko na bf3:)

kakva provjera o kakva caka? Ne razumijem
Dinamo živi vječno
12 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed: Revelations
Kora kaže...
proćerani kaže...
Kora kaže...

E izlazi danas u Americi, hoću li ja moći igrati danas MP ako npr kupim ključ od key shopa online iz Europe?

 

A vjerojatno ce bit neka caka kako zaobic provjeru,ko na bf3:)

 

kakva provjera o kakva caka? Ne razumijem

Pa nas kako je za bf3 bilo ono da zaobiđeš provjeru pa da možeš u europi igrat dok igra još nije dostupna(bila je dostupna samo u americi), tako valjda i za ovo ima nešto slično:))

Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
13 godina
protjeran
offline
Re: Assassin's Creed: Revelations
proćerani kaže...
Kora kaže...
proćerani kaže...
Kora kaže...

E izlazi danas u Americi, hoću li ja moći igrati danas MP ako npr kupim ključ od key shopa online iz Europe?

A vjerojatno ce bit neka caka kako zaobic provjeru,ko na bf3:)

kakva provjera o kakva caka? Ne razumijem

Pa nas kako je za bf3 bilo ono da zaobiđeš provjeru pa da možeš u europi igrat dok igra još nije dostupna(bila je dostupna samo u americi), tako valjda i za ovo ima nešto slično:))

nemam pojma o cem pricas
Dinamo živi vječno
12 godina
protjeran
offline
Assassin's Creed: Revelations
A neznam kako da ti bolje objasnim:)
Ako ti pomognem, stisni gumb HVALA!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed: Revelations

Samurai il indijanac. Ak ne oni onda džentlmen u viktorijanskoj Engleskoj ili eventualno Egipat, ovo drugo mi više nije finta neka.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed: Revelations
6BoosteR9 kaže...

Samurai il indijanac. Ak ne oni onda džentlmen u viktorijanskoj Engleskoj ili eventualno Egipat, ovo drugo mi više nije finta neka.

ma rimsko carstvo il grcka, al ne vjerujem da ce se vracat tolko daleko sad..

nothing is true, everything is permitted
14 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed: Revelations
thuglife kaže...

Glupo, poprilično glupo.

OT:

Probao igru, neloše, već pomalo izlizano ali zabavno, prijeći će se, samo mi se stalno ruši kad probam pokrenuti Desmonds Story na Anymus Islandu, jeli tko imao sličnih problema?

I meni se crasha kada  pokrenem to. Citao sam da treba instalirati patch 1.01 ali trebas krenuti igrati ispocetka

14 godina
offline
Re: Assassin's Creed: Revelations
commandos kaže...
thuglife kaže...

Glupo, poprilično glupo.

OT:

Probao igru, neloše, već pomalo izlizano ali zabavno, prijeći će se, samo mi se stalno ruši kad probam pokrenuti Desmonds Story na Anymus Islandu, jeli tko imao sličnih problema?

I meni se crasha kada  pokrenem to. Citao sam da treba instalirati patch 1.01 ali trebas krenuti igrati ispocetka

 

Ne moraš, samo su sejvovi na drugom mjestu.

14 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed: Revelations

Vrhunska igra, ako iduci AC ne bude AC3 onda se lose pise ovome serijalu, lako ce se zaboraviti kao i prince of persia

 

Zasto AC3 ? Jer onda dolazi novi lik novi setting i sve novo :D i 2012 dolazi !

http://www.youtube.com/user/ICECROATIAN?feature=mhum
 
2 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassin's Creed: Revelations

preso  igru u cca 13 sati igranja i dojam mi je bio savrsen {#}... samo malo nerazuman kraj :S

 

Nothing is true, Everything is permitted!
16 godina
neaktivan
offline
Assassin's Creed: Revelations

Jel se samo to meni pricinilo ili je kraj Ecija malo losiji.

One Ring to rule them all, One Ring to find them, One Ring to bring them all and in the darkness bind them .
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice