Assassins Creed 3

poruka: 2.717
|
čitano: 440.726
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 3

Pocetkom godine najavljen a evo sada i dobio okvirni datum izlaska. Naime novi AC nam stize 30. oktobra i na njemu se radi već 3 godine. Više informacija uskoro.

http://vgm.tv/
Moj PC  
9 0 hvala 5
13 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 3

Mogao si napisati i da je to največi launch u cijeloj Ubisoftovoj povijesti, da dolazi novi lik tj. nema više Ezia i da će, po nekim izvorima, radnja biti smještena u doba Američke revolucije. I da če u ovoj igri biti završena Desmondova priča te da igra izlazi za PC, PS3, Xbox 360 i Nintendo Wii U.

real master for every game
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.2.2012 0:18 (master4games).
Moj PC  
12 0 hvala 4
13 godina
protjeran
offline
Assassins Creed 3

To se traži rođo

Dinamo živi vječno
 
3 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Assassins Creed 3

Ovaj dio da se igra radi zadnje 3 godine me posebno veseli, mogao bi biti još veći i bolji skok nego sa AC1 na AC2 a to se traži, dakle barem 40ak sati čistog gameplaya glavne misije ne računajući sporedne :)

http://www.youtube.com/watch?v=6F4L6LbwHWY
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Assassins Creed 3
Domido kaže...

Ovaj dio da se igra radi zadnje 3 godine me posebno veseli, mogao bi biti još veći i bolji skok nego sa AC1 na AC2 a to se traži, dakle barem 40ak sati čistog gameplaya glavne misije ne računajući sporedne :)

Bah bit će najveća i najbolja sigurno, ali 40 sati možeš sanjati

Dinamo živi vječno
13 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 3

Evo još malo informacija:

Više stvari ukazuju na američku revoluciju. Npr. u Da Vinci Disappearance DLC-u za Brotherhood dane su koordinate koje ukazuju na područje oko New Yorka, kao i na kraju Revelationsa gdje je Desmond u nekom velikom gradu nalik New Yorku. U Revelationsu je također prikazan virtualni globus sa SAD-om u prvom planu, a George Washington je u AC2 na jednoj slici prikazan kako drži Piece of Eden.

Izvori bliski Ubisoftu tvrde da će igra biti najavljena prije kraja fiskalne godine, tj. prije 31. ožujka. Radnja će se najvjerojatnije vrtiti oko smaka svijeta 2012. godine. Najvjerojatnije će igra biti prvo izdana za PS3 i Xbox360 dok će verzije za PC i Nintendo Wii U malo kasnije doći.

real master for every game
Moj PC  
0 0 hvala 4
13 godina
protjeran
offline
Re: Assassins Creed 3
master4games kaže...

Evo još malo informacija:

 

Više stvari ukazuju na američku revoluciju. Npr. u Da Vinci Disappearance DLC-u za Brotherhood dane su koordinate koje ukazuju na područje oko New Yorka, kao i na kraju Revelationsa gdje je Desmond u nekom velikom gradu nalik New Yorku. U Revelationsu je također prikazan virtualni globus sa SAD-om u prvom planu, a George Washington je u AC2 na jednoj slici prikazan kako drži Piece of Eden.

Izvori bliski Ubisoftu tvrde da će igra biti najavljena prije kraja fiskalne godine, tj. prije 31. ožujka. Radnja će se najvjerojatnije vrtiti oko smaka svijeta 2012. godine. Najvjerojatnije će igra biti prvo izdana za PS3 i Xbox360 dok će verzije za PC i Nintendo Wii U malo kasnije doći.

 

Da to sam i ja čitao i nadao se još od dvojke kad su spomenuli da ćeAC3 imat novi period i novog pretka, meni je osobno to fenomenalno razdoblje. Nije ACR za PC ppuno kasnije došao, samo 2 tjedna kasnije, ovaj bi otrpilike isto toliko trebao kasniti ako uopće bude.

Dinamo živi vječno
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.2.2012 14:38 (Kora).
14 godina
offline
Assassins Creed 3

Napisao sam več u sudyfreakovoj temi, ali mi je ono više izgledala kao vijest, a ne kao tema o igri, pa ču to pasteati ovdije:

 

Igra mi je ok, sve do sada su bile oke, ali revelations i brotherhood su mi nekako, indentične. Premalo promijena u gameplayu. Sve to djeluje onako, kao u CoDu, več viđeno..de ja vu. Ako na njemu rade tri godine valda neće biti tako, nadam se. Jer ako opet naprave igru (sada indentičnu revelationsu) neznam kuda sve to vodi. Mislim da i oni več postaju robovi novca, i da samo žele pare. Možda griješim, tj nadam se da griješim.

 

No dobro, vidjet će mo kada izbace trailer.

 

I znam da će sada biti masovno TDiranje ovog posta, ali svi oni koji su igrali sve nastavke, shvatit će koliko se osim same lokacije i priče promijenilo u igri. Promijenili su pokoji detalj gameplaya, ubacili više finishera, ali sve ostaje isto.

 

Po meni, jedinica je hit hitova, a dvojka je samo poboljšala nedostatke jedinice. Revelations i Brotherhood su po meni isti, samo su eciu stavili kuku i več je spreman da ide pod ledinu.

There is a troll in all of us!
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Assassins Creed 3
nul-3 kaže...

Napisao sam več u sudyfreakovoj temi, ali mi je ono više izgledala kao vijest, a ne kao tema o igri, pa ču to pasteati ovdije:

 

Igra mi je ok, sve do sada su bile oke, ali revelations i brotherhood su mi nekako, indentične. Premalo promijena u gameplayu. Sve to djeluje onako, kao u CoDu, več viđeno..de ja vu. Ako na njemu rade tri godine valda neće biti tako, nadam se. Jer ako opet naprave igru (sada indentičnu revelationsu) neznam kuda sve to vodi. Mislim da i oni več postaju robovi novca, i da samo žele pare. Možda griješim, tj nadam se da griješim.

 

No dobro, vidjet će mo kada izbace trailer.

 

I znam da će sada biti masovno TDiranje ovog posta, ali svi oni koji su igrali sve nastavke, shvatit će koliko se osim same lokacije i priče promijenilo u igri. Promijenili su pokoji detalj gameplaya, ubacili više finishera, ali sve ostaje isto.

 

Po meni, jedinica je hit hitova, a dvojka je samo poboljšala nedostatke jedinice. Revelations i Brotherhood su po meni isti, samo su eciu stavili kuku i več je spreman da ide pod ledinu.

Neznam kako ti može biti Revelations i Brotherhood identičan. Jako su zapravo različiti. Trojka nemože ni biti identična Revelationsu, pa zapravo niti bilokojemu AC-u zbog same činjenice da je riječ o trećem pretku i trećem vremenskom razdoblju. A koji developeri videoigra ne žele samo pare? LOL pa sam si dao savršen primjer CoDa. Svaki nastavak CoDa će imati jednu od najvećih prodaja date godine (čitaj svake) koliko god bio loš, jer je to CoD i ima ciljanu publiku i OGROMAN fan base. Ista stvar i sa AC-om i sa svakom drugom igrom koja ima više nastavaka. Pa to su savršene krave muzilice. No ja ne vidim ništa loše  u svemu tome. Zašto? Devovi zadovoljni, distributeri, pirati(lol) i ono najvažnije - igrači. Svi su na dobitku. E sad što će Ubisoft naplatiiti nekih 20 funti za novi treći story dlc to je već temelj da ih se nazove mučka đubrad lol

Dinamo živi vječno
14 godina
offline
Re: Assassins Creed 3
Kora kaže...

Neznam kako ti može biti Revelations i Brotherhood identičan. Jako su zapravo različiti. Trojka nemože ni biti identična Revelationsu, pa zapravo niti bilokojemu AC-u zbog same činjenice da je riječ o trećem pretku i trećem vremenskom razdoblju. A koji developeri videoigra ne žele samo pare? LOL pa sam si dao savršen primjer CoDa. Svaki nastavak CoDa će imati jednu od najvećih prodaja date godine (čitaj svake) koliko god bio loš, jer je to CoD i ima ciljanu publiku i OGROMAN fan base. Ista stvar i sa AC-om i sa svakom drugom igrom koja ima više nastavaka. Pa to su savršene krave muzilice. No ja ne vidim ništa loše  u svemu tome. Zašto? Devovi zadovoljni, distributeri, pirati(lol) i ono najvažnije - igrači. Svi su na dobitku. E sad što će Ubisoft naplatiiti nekih 20 funti za novi treći story dlc to je već temelj da ih se nazove mučka đubrad lol

Što je to toliko promjenjeno u AC.u? Nisam ja reko da će biti loš, niti je cod po meni loš....nego ako prave tri godine neka onda izbace hit, nešto što će se pamtiti...a ne ovo ko BH i RV...ti vidiš razliku ali ja baš i ne.

There is a troll in all of us!
Poruka je uređivana zadnji put čet 16.2.2012 19:07 (nul-3).
13 godina
protjeran
offline
Re: Assassins Creed 3
nul-3 kaže...
Kora kaže...

Neznam kako ti može biti Revelations i Brotherhood identičan. Jako su zapravo različiti. Trojka nemože ni biti identična Revelationsu, pa zapravo niti bilokojemu AC-u zbog same činjenice da je riječ o trećem pretku i trećem vremenskom razdoblju. A koji developeri videoigra ne žele samo pare? LOL pa sam si dao savršen primjer CoDa. Svaki nastavak CoDa će imati jednu od najvećih prodaja date godine (čitaj svake) koliko god bio loš, jer je to CoD i ima ciljanu publiku i OGROMAN fan base. Ista stvar i sa AC-om i sa svakom drugom igrom koja ima više nastavaka. Pa to su savršene krave muzilice. No ja ne vidim ništa loše  u svemu tome. Zašto? Devovi zadovoljni, distributeri, pirati(lol) i ono najvažnije - igrači. Svi su na dobitku. E sad što će Ubisoft naplatiiti nekih 20 funti za novi treći story dlc to je već temelj da ih se nazove mučka đubrad lol

Što je to toliko promjenjeno u AC.u? Nisam ja reko da će biti loš, niti je cod po meni loš....nego ako prave tri godine neka onda izbace hit, nešto što će se pamtiti...a ne ovo ko BH i RV...ti vidiš razliku ali ja baš i ne.

Vjeruj, sve sam AC-ove obišao od vrha do dna nekoliko puta pa znam što pričam. Btw nisam ni ja rekao da si ti rekao da će bit loš niti da je CoD loš lol. A jbt ako tri godine rade mora bit hit pa da ga hebeš haha

Dinamo živi vječno
14 godina
offline
Re: Assassins Creed 3
Kora kaže...

Vjeruj, sve sam AC-ove obišao od vrha do dna nekoliko puta pa znam što pričam. Btw nisam ni ja rekao da si ti rekao da će bit loš niti da je CoD loš lol. A jbt ako tri godine rade mora bit hit pa da ga hebeš haha

To i kažem, jer po meni nema neke velike razlige između RA i BH.

There is a troll in all of us!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 3

ac 2, brotherhood i revaletions su identicni (stvari tipa hookblade, borgia toweri, recruiti idt. su sitnice koje se ne racunaju) Golema promjena izmedju ac1 i ac2 je zato jer ac1 nije bio planiran ko hit, nakon sta se proslavio dobili su pare te napravili ac2. Ako se mene pita ac1 je najbolji bez obzira sto nema stvarcica ko air assassination itd. Cisti fight su totalno unistili, prilagodili su ga njubek publici. U revaletionsu su malo popravili (npr. sa taktickim bombama), ali nista puno. A uz to altair je puno je vise badass. Prica u ac1 je puno bolja bez obzira sta su misije na isti kalup, nakon svake misije ima odlican dialog sa al mualimom, to je jednostavno nesto sto ezio nema sa svojim upucavanjem i forsanjem. A da ne kazem da su te misije na isti kalup samo ako ih se igra na isti kalup. nul-3 potpuno se slazem s tobom i nazalost nema bas neke sanse da ce se popraviti i napraviti nesto ko ac1, to sta rade godinu dana samo znaci veca mapa, bolja grafika i duzi story... :/

13 godina
protjeran
offline
Re: Assassins Creed 3
Duxg kaže...

ac 2, brotherhood i revaletions su identicni (stvari tipa hookblade, borgia toweri, recruiti idt. su sitnice koje se ne racunaju) Golema promjena izmedju ac1 i ac2 je zato jer ac1 nije bio planiran ko hit, nakon sta se proslavio dobili su pare te napravili ac2. Ako se mene pita ac1 je najbolji bez obzira sto nema stvarcica ko air assassination itd. Cisti fight su totalno unistili, prilagodili su ga njubek publici. U revaletionsu su malo popravili (npr. sa taktickim bombama), ali nista puno. A uz to altair je puno je vise badass. Prica u ac1 je puno bolja bez obzira sta su misije na isti kalup, nakon svake misije ima odlican dialog sa al mualimom, to je jednostavno nesto sto ezio nema sa svojim upucavanjem i forsanjem. A da ne kazem da su te misije na isti kalup samo ako ih se igra na isti kalup. nul-3 potpuno se slazem s tobom i nazalost nema bas neke sanse da ce se popraviti i napraviti nesto ko ac1, to sta rade godinu dana samo znaci veca mapa, bolja grafika i duzi story... :/

Kao prvo igra se radi već 3 godine, a kao drugo kakva je to glupa, idiotska izjava da rade igru toliko dugo samo zbog veće mape, bolje grafike i dužeg storya? Argumenti ti uopće nisu na mjestu, odakle ti to da samo zbog tog troje rade igru toliko dugo, šta jel ti  imaš nekog bratića u UBIju koji ti daje informacije? Daj ne seri.......

Dinamo živi vječno
16 godina
online
Re: Assassins Creed 3
Kora kaže...

Bah bit će najveća i najbolja sigurno, ali 40 sati možeš sanjati

  Što? AC:B je bio tu negde, ako se dobro sećam (sa svim side misijama i nešto malo ponavljanja jer sam hteo sve misije preći sa 100% sinhronizacijom). Lično ću biti zadovoljan i sa 30, a 22-23 ili manje bi već bilo razočaravajuće.

 

EDIT: No najvažnije mi je da autentičnost sveta u kome se igra odvija bude na nivou AC2, a prezentacija i kvalitet priče u rangu AC1.

Poruka je uređivana zadnji put pon 20.2.2012 2:05 (Ivan(4)).
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 3
Kora kaže...

Kao prvo igra se radi već 3 godine, a kao drugo kakva je to glupa, idiotska izjava da rade igru toliko dugo samo zbog veće mape, bolje grafike i dužeg storya? Argumenti ti uopće nisu na mjestu, odakle ti to da samo zbog tog troje rade igru toliko dugo, šta jel ti  imaš nekog bratića u UBIju koji ti daje informacije? Daj ne seri.......

3 godine 5 godina 10 godina isto. Kaj mislis kaj ce dodat? Sta god da dodaju bojim se da ce bit neke gluposti koje ti ubiti netrebaju, nego su vise za fors. Ako se mene pita najbolje bi bilo da naprave nes full slicno ac1 i da je naprave puno puno puno teze. Ali nisu glupi da to naprave, jer tu igricu bi kupilo puno manje ljudi. Odkud mi ti argumenti? Pa pogledaj prijasnje nastavke pa zakljuci sam. 

15 godina
offline
Assassins Creed 3

Ovo je prvi Assassins Creed kojem se uopce neradujem. . . I u ovih par prethodnih mi je bilo previse prvo pistolj iz rukava a onda i crossbow ako u prvom traileru vidim pusku na ledjima necu ga ni instalirat. . . Kome treba jos jedan Hitman, bolje da su otisli put Japana, Grcke ili nekog drugog razdoblja s naglaskom na mac/noz/koplje.

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Moj PC  
5 1 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Re: Assassins Creed 3
Duxg kaže...
Kora kaže...

Kao prvo igra se radi već 3 godine, a kao drugo kakva je to glupa, idiotska izjava da rade igru toliko dugo samo zbog veće mape, bolje grafike i dužeg storya? Argumenti ti uopće nisu na mjestu, odakle ti to da samo zbog tog troje rade igru toliko dugo, šta jel ti  imaš nekog bratića u UBIju koji ti daje informacije? Daj ne seri.......

3 godine 5 godina 10 godina isto. Kaj mislis kaj ce dodat? Sta god da dodaju bojim se da ce bit neke gluposti koje ti ubiti netrebaju, nego su vise za fors. Ako se mene pita najbolje bi bilo da naprave nes full slicno ac1 i da je naprave puno puno puno teze. Ali nisu glupi da to naprave, jer tu igricu bi kupilo puno manje ljudi. Odkud mi ti argumenti? Pa pogledaj prijasnje nastavke pa zakljuci sam. 

Kako može biti isto 3, 4 ili 10 godina? Šta ti trkeljaš? Svaka igra ima svojih mana sigurno će ih imati i ova, a oni kojima se to ne svidi nemoraju igrati, iako sam siguran da ćeš ju i ti igrati koliko god da te razočarala

Dinamo živi vječno
12 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 3
Kora kaže...
Duxg kaže...
Kora kaže...

Kao prvo igra se radi već 3 godine, a kao drugo kakva je to glupa, idiotska izjava da rade igru toliko dugo samo zbog veće mape, bolje grafike i dužeg storya? Argumenti ti uopće nisu na mjestu, odakle ti to da samo zbog tog troje rade igru toliko dugo, šta jel ti  imaš nekog bratića u UBIju koji ti daje informacije? Daj ne seri.......

3 godine 5 godina 10 godina isto. Kaj mislis kaj ce dodat? Sta god da dodaju bojim se da ce bit neke gluposti koje ti ubiti netrebaju, nego su vise za fors. Ako se mene pita najbolje bi bilo da naprave nes full slicno ac1 i da je naprave puno puno puno teze. Ali nisu glupi da to naprave, jer tu igricu bi kupilo puno manje ljudi. Odkud mi ti argumenti? Pa pogledaj prijasnje nastavke pa zakljuci sam. 

Kako može biti isto 3, 4 ili 10 godina? Šta ti trkeljaš? Svaka igra ima svojih mana sigurno će ih imati i ova, a oni kojima se to ne svidi nemoraju igrati, iako sam siguran da ćeš ju i ti igrati koliko god da te razočarala

 

Pa time sam htio rec da to sta je rade sto godina ne znaci da ce igra bit super. Naravno da cu je igrati, samo ti kazem da se ne nadas necem posebnom...

15 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 3
http://vgm.tv/
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
online
Assassins Creed 3

Meni se čini da je objava na Facebooku glasila da već sutra treba otići na www.assassinscreed.com

 

EDIT: Proverio FB, velika objava je "only days away", ali će već sutra biti više detalja na www.assassinscreed.com

Poruka je uređivana zadnji put sri 29.2.2012 20:05 (Ivan(4)).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 3

Ubisoft Nordic je na FB-u napisao da mozemo otici na sajt ili da provjerimo njihovu stranicu :D kako god sutra nesto veliko dolazi. Mislim da sutra dolazi Teaser web stranica kao sto je za AC2 bila http://assassinscreed.uk.ubi.com/assassins-creed-2/teaser/

http://vgm.tv/
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 3
http://vgm.tv/
Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 3

Ja sam se baš nadao da će ići s opcijom ženskog assassina u staroj Kini. Well, još uvijek ima nade, možda budu milkali malo AC pa u budućnosti releasaju "Assassin's Creed: Shanghai Noon" u kojem retrospektivno se osvrćemo na dolazak dotične azijatkinje u Ameriku :P

"In life there is from 'A' to 'B' to 'C'. In parkour there is no 'B'"
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 3

Jos jedna slika

 

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/431223_10150637122014190_594589189_8915742_1326526823_n.jpg

 

Ja ima za sad podjeljeno misljenje XD Luk i strela mi se cine zanimljivim kao i onaj tomahavk sto znaci da smo mozda indijanac ali u drugu ruku amerika je to pobogu xD

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Assassins Creed 3
dex3108 kaže...

Jos jedna slika

 

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc7/431223_10150637122014190_594589189_8915742_1326526823_n.jpg

 

Ja ima za sad podjeljeno misljenje XD Luk i strela mi se cine zanimljivim kao i onaj tomahavk sto znaci da smo mozda indijanac ali u drugu ruku amerika je to pobogu xD

A vidjeti u Indijanca u Americi ti u to vrijeme ti je čudno zato što...?

The world belongs to the enthusiast who keeps cool.
15 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 3

Nije mi cudno nego zanimljivo da budemo indijanac :D I da Gameinformer danas otkriva cover za aprilski broj tako da se ova slika HUB-a savrseno uklapa. Ovajmjesec dobijacemo informacije o AC-u koje izadju u novom broju Gameinformer-a

http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Assassins Creed 3

Cisto retardirano samo zato sto su zadrzali standardni dizajn odjela s kapuljacom ko orlov kljun, NIMALO se ne uklapa u odjecu tog vremena lik bi spusio metak prvi put kad izadje na ulicu. . . .

http://signup.leagueoflegends.com/?ref=4c9cd93fca6d2687966453
Moj PC  
4 1 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Assassins Creed 3
Informacije o AC3 ce biti objavljene zvanicno 5. marta
http://vgm.tv/
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice