ARMA II DayZ mod

poruka: 2.707
|
čitano: 341.043
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
15 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Evo slučajno sam danas naletio na ovaj mod na netu. Radi se o zombi apokalipsi u arma svijetu... Kaj reći, armina grafika i realnost + zombiji = preedobra stvar (valjda)!!  

Zašto valjda, e pa nisam osobno isprobal pa ne mogu baš točno reći dali je super ili nije, izgleda super bez obzira kaj je još u alpha fazi. 

je link na 1/5 videao od dotičnog SideStrafe-a, igra vrlo oprezno ali se opet vidi da ima akcije, ovo je malo spoiler alert ali u 5. videu(snimljen 09.Maya) lik veli da već ima mega puno servera i igrača, tak da se igra širi strelovitom brzinom i mislim da bude ovo super stvar dok se stvari ispoliraju. Pogledajte svakak i javite svoje viđenje stvar ili još bolje nek netko tko je igral veli kak mu se čini!

Moj PC  
14 0 hvala 5
13 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
M_dipl. kaže...

Čim budem mogao kupujem Armu 2 i stavljam ovaj mod gore, još kad si uzmem novi PC za koji mjesec ufff

Uzmi obavezno ARMA II: Combined Operations, ne radi bez ekspanzije

Moj PC  
6 0 hvala 2
15 godina
offline
ARMA II DayZ mod

sad već pratim dva lika koji igraju tu igru i stvarno mi predobro izgleda... ovaj sidestrafe više manje igra solo, oprezan je, a ima ekipe koja se skupi da ih ima i do 10 :D 
naravno već nakon nekog vremena se razrijede, ali baš izgleda da je igra prava stvar!  

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Blade18 kaže...

sad već pratim dva lika koji igraju tu igru i stvarno mi predobro izgleda... ovaj sidestrafe više manje igra solo, oprezan je, a ima ekipe koja se skupi da ih ima i do 10 :D 
naravno već nakon nekog vremena se razrijede, ali baš izgleda da je igra prava stvar!  

Lega di pratis? Daj link i mi bi :D

15 godina
offline
ARMA II DayZ mod

evo ide

, ovaj ima 5 nastavaka svaki po 20+ minuta, prvih 3 su dosta zanimljivi dalje je samo nateravanje s zombijima :D da napomenem, nedajte se izitirati na prvom videu jer lik vrišti ko pi*kica, kasnije se već priviknete
a drugi lik je onaj na prvom video u prvom postu, on isto ima oko 5 svojih videa, ali on i komentira i to realtivno dobro

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
16 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Malo sam odigrao al nemam baš nekih dojmova. Spojio sam se na neki server lociran u Europi pa je u igri mrak. Na svoju žalost odlučio sam ne pratiti cestu pa sam se nakon cca 10min uspio izgubiti. Sad čekam jutro da svane sunce pa da potražim neku civilizaciju. :)

 

Nisam nažalost naletio ni na jednog zombija. Nabasao sam jedino na neku zalutalu, sad već pokojnu ovcu. Jbga, nisam htio riskirati xD

mrkli mrak mrkli mrak
¸flareovi slabo pomažu ¸flareovi slabo pomažu
prvi kontakt prvi kontakt
ukoro pokojna ovca, jbga kad su zombiji u pitanju opreza nikad dosta ukoro pokojna ovca, jbga kad su zombiji u pitanju opreza nikad dosta
Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Moj PC  
4 0 hvala 1
12 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod

A kupio si igru ili je moguce igrati besplatno ?

16 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
kameni_zg kaže...

A kupio si igru ili je moguce igrati besplatno ?

Ne znam dal ide besplatno. Ja imam original jer igram baš Armu.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
11 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

Koji dobar mod :D Šteta sto nemam trenutno love ca Arma 2 :(

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

Sama Arma 2 ti nece omoguciti da igras ovaj mod. Pored Arme 2 potreban ti je jos Operation Arrowhead. Ako neko prodaje samo tu ekspanziju, ili zna gdje je jeftino nabaviti javite na PM :)

Nisam igrao ali kako vidim mod je odlican, dodaju se nove stvari poput tijelesne temperature. Mislim da bi trebali smanjiti brznu kretanja walkera i promjeniti njihovo "glasanje" :D Naravno jos je alfa i primjeti se da se jos dosta toga treba uraditi ali ako ovako nastave raditi {#}

 

EDIT: Ne znam da li se jos mogu pokupiti Arma2 kljucevi sa one poljske stranice... Pokusajte, igra ce biti na poljskom ali nije problem prebaciti na drugi jezik.

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2012 16:30 (Merce).
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod

Moze link za tu stranicu? PM ako ne moze ovdje :D

13 godina
offline
ARMA II DayZ mod

twitter@antejuki || Youtube/vaporCRO || Steam: vaporCRO
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Jučer sam baš skinuo sad idem malo zaigrati. Oće netko sa mnom?

I possess a skill to google.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

radi na piratu? ili samo oriđiđi?

cort g200
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
disaster98 kaže...

radi na piratu? ili samo oriđiđi?

Samo original.

Onu Classified mozes da koristis kao hladno uruzije, kao ciglu da ubijes nekog sa njom, ASUS DCII moras da pazis kako je na krevet stavljas da se ne iskrivi nesto, da ne nalegne kuler lose - Vlada011
12 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Ima neko informaciju kolko okvirno treba para izdvojit da se kupi arma II i ovaj combined operations patch ili se da to sve odjednom uzet.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
kameni_zg kaže...

Ima neko informaciju kolko okvirno treba para izdvojit da se kupi arma II i ovaj combined operations patch ili se da to sve odjednom uzet.

25E na Steamu.

Onu Classified mozes da koristis kao hladno uruzije, kao ciglu da ubijes nekog sa njom, ASUS DCII moras da pazis kako je na krevet stavljas da se ne iskrivi nesto, da ne nalegne kuler lose - Vlada011
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
kameni_zg kaže...

Ima neko informaciju kolko okvirno treba para izdvojit da se kupi arma II i ovaj combined operations patch ili se da to sve odjednom uzet.

amazon...15$...

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2012 21:43 (Mahjongg).
14 godina
offline
ARMA II DayZ mod

Evo odigrao malo i super je! Po noći je gadno... naletio na zombija u šumi {#} kako sam se scimao... I jedva živ iziđem da bi me moj lik roknuo jer je bio trigger happy... {#} Ali sviđa mi se totalno.

I possess a skill to google.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

Sorry za off topic ali evo ovdje mozete naci sve info oko besplatnih kljuceva za Armu 2. Nadam se da jos radi. Ja samo svoj davno pokupio :D

http://www.bug.hr/forum/topic/pc-igre/free-keyevi-arma-2-darkmessiah-wot--/103907.aspx?jumpto=2015125&sort=asc&view=flat

 

On Topic: Psi dolaze u dayz

http://www.pcgamer.com/2012/05/16/day-z-interview-how-zombies-arma-2-created-gamings-best-story-machine/3/

Poruka je uređivana zadnji put čet 17.5.2012 22:46 (Merce).
Moj PC  
2 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod

Izgleda da nema vise ... :(

15 godina
offline
ARMA II DayZ mod

SideStrafe ima novi video,

nisam ga još pregledal, ali valjda je dobar. Uživajte!

edit: možda je malo dosadno na početku, ali kraj je odličan, predlažem da pogledati cijeli, a ako ste na knap s vremenom onda bar zadnjih 10 min :D 

Poruka je uređivana zadnji put sub 19.5.2012 10:57 (Blade18).
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

Imam samo jedno pitanje koje me muci... Da li trebam kupiti ArmA 2: Combined Operations ili mogu kupiti samo ArmA 2: Operation Arrowhead posto je 5 $ jetinija na amazonu? Na internetu kruze razlicite informacije... neki kupe preko steama armu2 i ArmA 2: Operation Arrowhead (iako ne znam zasto posto je stand alone expanzija) ,a neki kupe samo ArmA 2: Combined Operations

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Popidipupi1 kaže...

Imam samo jedno pitanje koje me muci... Da li trebam kupiti ArmA 2: Combined Operations ili mogu kupiti samo ArmA 2: Operation Arrowhead posto je 5 $ jetinija na amazonu? Na internetu kruze razlicite informacije... neki kupe preko steama armu2 i ArmA 2: Operation Arrowhead (iako ne znam zasto posto je stand alone expanzija) ,a neki kupe samo ArmA 2: Combined Operations

Najbolje ti je uzeti Combined Operations (i to i to). Ipak pogledaj još na stranicama moda točne zahtjeve.

Who fucking cares
16 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Popidipupi1 kaže...

Imam samo jedno pitanje koje me muci... Da li trebam kupiti ArmA 2: Combined Operations ili mogu kupiti samo ArmA 2: Operation Arrowhead posto je 5 $ jetinija na amazonu? Na internetu kruze razlicite informacije... neki kupe preko steama armu2 i ArmA 2: Operation Arrowhead (iako ne znam zasto posto je stand alone expanzija) ,a neki kupe samo ArmA 2: Combined Operations

Samo da na početku razjasnimo, Combined Operations je naziv za Armu 2 i Operation Arrowhead u jednom paketu. Pa ti je svejedno dal kupiš igru i ekspanziju odvojeno ili kupiš samo CO. Na kraju imaš istu stvar.

 

Što se tiče igranja ovog moda, moraš imati CO. Tj. moraš imati i Armu 2 i Arrowhead. Kao što i na službenoj stranici moda piše. Razlog je zapravo prilično jednostavan. Mod za rad trenutno treba datoteke i iz originalne igre i iz ekspanzije.

 

Evo baš sam isprobao prije par minuta i ako imaš samo Armu 2 ne ćeš moći naći ni jedan DayZ server. A ako imaš samo Arrowhead ne ćeš se moći spojiti ni na jedan DayZ server jer trebaš mapu Chernarus koja dolazi samo s originalnom igrom.

Why do they call him the Bullet-Dodger? 'Cause he dodges bullets, Avi.
Poruka je uređivana zadnji put sub 19.5.2012 15:20 (ZC_Someone).
13 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

U novoj verziji nestaje podjela na bandite i prezivjele. Novost su skinovi koji ce se moci pronaci i nositi {#}

Moj PC  
0 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Merce kaže...

U novoj verziji nestaje podjela na bandite i prezivjele. Novost su skinovi koji ce se moci pronaci i nositi {#}

 

U kojem smislu nestaje podjela? Tek sam počeo pa mi niije baš najjasnije sorry ako je blesavo pitanje. {#}

I possess a skill to google.
13 godina
neaktivan
offline
ARMA II DayZ mod

Bandit se postaje kada se broj Humanity bodova spusti na odredeni nivo. Tada dobivas poseban skin koji se razlikuje od skina survivor-a. Sada bi se ta podjela trebala ukinuti, sto dodaje i dosta napetosti jer ne vidis razliku između dobrog i loseg stranca. Skinovi ce sada biti svima dostupni i moci ce se naci i oblaciti :)

 

http://dayzmod.com/forum/showthread.php?tid=3693

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: ARMA II DayZ mod
Merce kaže...

Sama Arma 2 ti nece omoguciti da igras ovaj mod. Pored Arme 2 potreban ti je jos Operation Arrowhead. Ako neko prodaje samo tu ekspanziju, ili zna gdje je jeftino nabaviti javite na PM :)

Nisam igrao ali kako vidim mod je odlican, dodaju se nove stvari poput tijelesne temperature. Mislim da bi trebali smanjiti brznu kretanja walkera i promjeniti njihovo "glasanje" :D Naravno jos je alfa i primjeti se da se jos dosta toga treba uraditi ali ako ovako nastave raditi {#}

 

EDIT: Ne znam da li se jos mogu pokupiti Arma2 kljucevi sa one poljske stranice... Pokusajte, igra ce biti na poljskom ali nije problem prebaciti na drugi jezik.

Skini free (demo) verziju sa steama, i kupi na steamu samo Operation Arrowhead za 15 eura i mozes igrati :)

12 godina
offline
Re: ARMA II DayZ mod
M_dipl. kaže...

Čim budem mogao kupujem Armu 2 i stavljam ovaj mod gore, još kad si uzmem novi PC za koji mjesec ufff

  Skinuo - Instalirao - Igrao 10 minuta - Ugasio igru i izbrisao mod za sva vremena. I naravno vratio se na ACE mod koji je čisti užitak. Meni je ovaj mod bezveze. :(

Who fucking cares
 
2 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: DayZ MOD - "HDayZ" - Epoch Server
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice