Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 294.242
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends
SBMM?
6 godina
offline
Apex Legends

Skill Based MatchMaking.

Moj PC  
1 0 hvala 2
15 godina
offline
Re: Apex Legends
cvaja997 kaže...

Skill Based MatchMaking.

 Pošto imamo Ranked, jel to potrebno?

6 godina
offline
Re: Apex Legends
cvaja997 kaže...

 Iako se slažem sa nebi trebalo bit nekog sustava prema vještini u public matchupu, jednostavno sam loš i to mi je pomagalo dobit kill i povremeni win. Sada me poseru. Još bolje, danas potratio pola sata, vidio da nemam što tražit tu i idem radit nešto korisno. Žao mi je samo što imam battle pass koji neću moć dogurat do kraja.

 Ne želim da pođe u krivom smjeru, to je jako osjetljiva tema. Nisam se žalio niti neću, samo sam želio iznjet zapažanje.

13 godina
offline
Apex Legends

"Public" je imao skilled based MM? Nisam stekao takav dojam.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Apex Legends

Sumnjam da je public imao SBMM, ja koji sam ajmo reći average player sam prečesto tamo završavao protiv predatora. Sva sreća pa ti igra po trailovima odma kaže koji je skill igrača na iskakanju. 

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Apex Legends

Mi igrači koji smo u mulju smo igrali protiv igrača iz mulja. Nikad do patcha nisam vidio champion squad sa 5+k killova po liku.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Apex Legends

Down od 9 ujutro

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Apex Legends

Od patcha serveri su još gori nego prije. Lag i "žvaka rastezanje" 5 koraka u 5 sekundi pa te vrati natrag. Kome se sviđa Warzone, ima opciju. Ja ću pokušat skinut Nier Automatu, učinila se zanimljivom. Malo za zabavu i odmor umjesto Apexa. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.4.2020 18:57 (cvaja997).
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Apex Legends

Najdraži game u životu. Prvi put sam uspio počistit zadnji squad. Select fire prowler i devotion su učinili svoje, ali ipak imam samo 900+ killova sa svim legendama.

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

... nisam Apex upalio evo ima mjesec dana, ali znam prije il poslije vratit cu se... jos mi warzone nije dojadio... apex je posebna biljka, vidim to sad jos i vise... jer kaj se br-a tice, definitivno najteza i najveci je gust u njoj pobjedit, najvise moras radit za te killove i pozicije na mapi.... apex pa warzone pa pubg, po tezini ja bi rekao...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Apex Legends

Mislim da ću danas cijelu noć derat koliko su novih stvari dodali. Samo klaska, sve je bugovito.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Apex Legends

RIP Pathy

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apex Legends
bruno03 kaže...

RIP Pathy

Yep!

Kužim nerf da malo metu izmjene ali baš toliko da ga sklještre, to mi nije jasno.

Bio mi je main dugo vremena baš zbog mobilnosti i jer ga je bilo stvarno zabavno igrati.

 

You should never underestimate the predictability of stupidity
13 godina
offline
Apex Legends

Jučer je bilo koma za igrat ali bilo je i za očekivat. Patch day je uvijek problematičan, u svim igrama.

Nadam se da će danas biti bolje ili barem do vikenda da speglaju to.

 

Ako ništa, reconect funkcija radi

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Apex Legends

Velika novost za mene je zamjena PKa sa Mastiffom. Sad je PK golden only weapon

Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Apex Legends

meni igra nije ovoliko bila zabavna od petog mjeseca prosle godine... fun factor je bas visok..

I win match nakon dugo vremena.

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Apex Legends

Mastif je dosta loš sada. PK je bio puno bolji i konzistentniji. Najslađe mi je bilo jump pad-at na glavu protivnika sa PK-om. Iako nisam bio ljubitelj, refleksi su mi koma, PK treba tempirat točan trenutak za onih 100+ damagea.
Prvi puta u životu da me mirage outplayao. Sada je zbilja dobar, nije pre jak, zabavan i zanimljiv. 
Loba je legenda za loot gobline. Obožavam burnat takve igrače kad god mogu. Da sam bolji trollao bih ih na najjače. 
Respawn je jasno dao do znanja da cijene i žele balansirat svaku legendu. Nije to building game sa mehanikom shootera, nema tu "meta weapon and legend". Svaki ranked match je bio Wraith, Path, Wattson ili Gibby. Plus hraćkanje po octaneu i ostalim "slabijim" legendama. Neka, tako treba, iako kao path main, tužan sam. 
Usput, sniper buff. Sad se isplati nosit sniper. 2 cella za sentinela. Snažno, ali nije broken. Longbow opet ima skullpiercer i to volim.

Poruka je uređivana zadnji put sri 13.5.2020 14:54 (cvaja997).
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

... na koji nacin su nerfali Patha?

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...

... na koji nacin su nerfali Patha?

 tactical grapple cooldown povecali na 35 sec (bio 15)

10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
JackIsBack kaže...
Tallahassee kaže...

... na koji nacin su nerfali Patha?

 tactical grapple cooldown povecali na 35 sec (bio 15)

 ... sa 15 na 35, wow... gledam Vissa malo, Kings Canyon promjenjen da djeluje ko nova mapa... a Loba, hm lijepo su je modelirali i zanimljive abilitije ima...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
5 godina
offline
Apex Legends

jel se dogodilo kom da poslije update igra steka, odnosno da zabije disk na 100%?

fps dobar, ping dobar samo disk poludi tu i tamo i zasteka. do updata zadnjeg sve 5 radilo

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
6 godina
offline
Apex Legends

Završio u platini. Nažalost. Prvi game. Solo wipe zadnji squad. Haha, lol. https://postimg.cc/gallery/KvDYQgp

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

 

Crossplay na jesen

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
Apex Legends

https://www.youtube.com/watch?v=1EAHz5PgHa0
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Apex Legends

Sve je to mlako. Serveri i cheateri su pravi problem. Unazad par mjeseci aimbot ludaci me izbace iz takta. Jedna vrsta leava kad ih se spectatea, drugi nastavljaju dalje. Nije problem ako crknu, problem je ako ubijaju sve. To više nisu statični početnici, imaju dobar movement i game senss. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Apex Legends

Se vama kada dogodilo da ste kupili farbanje oružja  - ono kaj se mijenja svaki tjedan za 6500 ili 10500, bez da ste imali osnovno oružje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Apex Legends

Još se igra. Još je zabavno. Puno ljudi je odustalo na PCu. Navodno će uvest crossplay, ali ako ćeš imat PC igrača u party-u; bit ćeš u PC lobby-u. Na PS4 je igra super popularna još uvijek. Šteta, ima super movement, sama mehanika je super. Ostalo je EA.

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
cvaja997 kaže...

Još se igra. Još je zabavno. Puno ljudi je odustalo na PCu. Navodno će uvest crossplay, ali ako ćeš imat PC igrača u party-u; bit ćeš u PC lobby-u. Na PS4 je igra super popularna još uvijek. Šteta, ima super movement, sama mehanika je super. Ostalo je EA.

 ja sam igrao sezonu 1 aktivno i nesto druge sezone i to je to.

sada sam prije par dana opet krenuo s kolegom s posla...

 

Nego i jedan i drugi imamo crasheve na desktop bez ikakvog errora, znas li mozda u cemu bi mogla biti kvaka ? iskljucili smo full screen, iskljucili smo overlay origina... ne znam kako to fixat

za komunikaciju koristimo discord...

Bnet: mNik987#2148
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice