Apex Legends

poruka: 1.430
|
čitano: 294.410
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Tallahassee kaže...

... gibby nerfan?... jako dobar vic... na zalost ne snimam, trebao bi vidjeti... ok, recimo da gibby ima evo shield... ja pucam po njemu on puca po meni, on ne gubi onda sild bas nista???

 Ma da i meni malo glupo, ali lik je doslovno 2 ili čak 3 puta veći od Wraith.

14 godina
offline
Apex Legends

trebalo bi za svakog lika ovisno o veličini uvest damage

Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2020 17:28 (bruno03).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

... kak to mislis... da Gibby ima jos vise healtha, a wreitica nis??...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apex Legends
Pa Gibby i je koncipiran ko tank klasa i kao takav mora biti spužva po pitanju damagea koji može primiti ali eto jednostavno nema kompenzacije za to. Oni mu još daju shield i dome koji ga u reange fajtu čini nepobjedivim.
Trebali bi ga srediti da bude barem sporiji od ostalih ili da se dome može razvaliti sa arc granatama.

You should never underestimate the predictability of stupidity
Poruka je uređivana zadnji put sub 7.3.2020 23:53 (Zero2).
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Apex Legends

pa i je sporiji od ostalih...al ne dovoljno

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
15 godina
offline
Re: Apex Legends
MasterG kaže...

pa i je sporiji od ostalih...al ne dovoljno

 Nitko u igri nije sporiji, već potvrđeno puno puta. Animacije nekih likova izgledaju sporije, odnosno brže ali svi imaju istu brzinu kretanja. Pod to ne mislim na ability kao ocatane i sl.

 

Gibby je tenk i ima dome, ali zato jako gubi na blizinu, sa shotgunom ga gotovo ne možeš promašiti haha.

 

 

Gibby je najkrupniji hitbox od svih. Ovaj novi lik bi tebao biti nešto kao Pathfinder s tankim hitboxom, ali mu je potrgan hitbox pa izgleda skoro ko gibby

10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
Zero2 kaže...
Pa Gibby i je koncipiran ko tank klasa i kao takav mora biti spužva po pitanju damagea koji može primiti ali eto jednostavno nema kompenzacije za to. Oni mu još daju shield i dome koji ga u reange fajtu čini nepobjedivim.
Trebali bi ga srediti da bude barem sporiji od ostalih ili da se dome može razvaliti sa arc granatama.

 ... za pocetak, barem da bude sporiji... vidim da je sad granata po slotu, kao sto vise med packovi ne idu vise od cetri po slotu??? i shield chergevi... ono, cemu sad to?... vidim imaju premalo posla, igra predobro radi pa se sad bave nepotrebnim glupostima...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
15 godina
offline
Apex Legends

A dobro prije si baš mogao spamati granate radi stackanja isto kao kad smo mogli imati 64 sačme haha. Doslovno su svi furali šoticu kako bi sačuvali mjesto

 

Povećali su backpack za 2 slota, ali balanisirali neke stvari. Ovo za granate je po meni dobro baš radi spamanja. Prije ako si nabavio bilo koju pušku iz care package, mogao si doslovno furati oko 10 granata. Recimo ovo

 

Ali se treba naviknuti na ostalo. 4 shielda taman za max recharge. Ono što je cilj ovoga je kako bi se otežalo kempanje i pucanje iz daljine, pošto ćeš sad prije potrošiti ammo i shield/heal. Tako da ovo je pohvalno u neku ruku jer maknuli nade spam, nagrađuje rushanje i agresivnu igru. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Apex Legends

... kempanje u apexu ipak nije relevantan pojam... ok, hoce nagradit close quarters, pa je onda zadnja uvedena pljuca snajper , a devotiona nema ...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Apex Legends

Ovah EVO shield nema smisla uopće, totalno mi je beskoristan. Vjerojatno bi bilo drugačije da je jedini shield na mapi, no ovako ću uzeti bilo koji drugi prije njega. Možda da se automatski napuni tih 25 armora kada levelira ok, ali ovako da dobiješ taj bar, ali prazan pa ga treba napuniti, totalno bezveze. Ovaj event mi je tako glup da sam izgubio volju već nakon prva dva dana i ne želim ga niti igrati. 

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Apex Legends

EVO shield je dobar ako si stalno u fightu i uspiješ ga levelirati, odnosno ako padneš a znaš da je pokraj tebe neki squad jer ćeš ga odmah levelirati. Tradeoff je slabiji na početku, ali bolji kasnije.

Tier 1: jedna crta(25hp) sivi, treba 100 damagea za tier 2

Tier 2: dvije crte(50hp) plavi, treba 300 damagea za tier 3

Tier 3: četiri crte(100hp) ljubičasti, treba 500 damagea za tier 4

Tier 4: pet crta(125hp) crveni, zadni rank

 

A i dobro je što se prenosi s igrača na igrača, pa ako netko ima plave ili ljubičasti evo, dobro ga je uzeti jer ga možda kasnije leveliraš na više. To je još jedan od itema koji kao nagrađuje fightanje jer na kraju dobiješ bolji štit od zlatnog na kraju. 

 

Novi sniper je dosta dobar za mid range i ako je chragan trga svaki štit u metku. Vidio sam da neki koriste ovo za skidanje štitova i onda rushanje naprijed.

Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends
Jel ima negdje ch log šta je novo? Nisam ga upalio tri tjedna
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
Dex.pwn kaže...
Jel ima negdje ch log šta je novo? Nisam ga upalio tri tjedna

 https://www.ea.com/en-gb/games/apex-legends/news/system-override-patch-notes

10 godina
offline
Re: Apex Legends
Jack Sparrow kaže...
MasterG kaže...

pa i je sporiji od ostalih...al ne dovoljno

 Nitko u igri nije sporiji, već potvrđeno puno puta. Animacije nekih likova izgledaju sporije, odnosno brže ali svi imaju istu brzinu kretanja. Pod to ne mislim na ability kao ocatane i sl.

 

Gibby je tenk i ima dome, ali zato jako gubi na blizinu, sa shotgunom ga gotovo ne možeš promašiti haha.

 

 

Gibby je najkrupniji hitbox od svih. Ovaj novi lik bi tebao biti nešto kao Pathfinder s tankim hitboxom, ali mu je potrgan hitbox pa izgleda skoro ko gibby

 daj me nemoj zezat...bio sam uvjeren da je sporiji XD

Steam ID: MasterG ; Origin ID: MasterGCro
12 godina
odjavljen
offline
Re: Apex Legends
Definitivno mogu potvrditi da su tenkovi sporiji.
Jednom sam prebacio na Lifeline, nakon dosta gejmova s Plinarom. Prvi dojam je bio wtf. Em je niže kamera postavljena, em toliko brzo leti da ne mogu pokupiti loot u hodu.
13 godina
offline
Re: Apex Legends
Dex.pwn kaže...
Definitivno mogu potvrditi da su tenkovi sporiji.
Jednom sam prebacio na Lifeline, nakon dosta gejmova s Plinarom. Prvi dojam je bio wtf. Em je niže kamera postavljena, em toliko brzo leti da ne mogu pokupiti loot u hodu.

 

 

 

10 godina
protjeran
offline
Re: Apex Legends
quickr kaže...
Dex.pwn kaže...
Definitivno mogu potvrditi da su tenkovi sporiji.
Jednom sam prebacio na Lifeline, nakon dosta gejmova s Plinarom. Prvi dojam je bio wtf. Em je niže kamera postavljena, em toliko brzo leti da ne mogu pokupiti loot u hod

 

 ... ... mozda je na losem interpletu ipak sporiji...

the pussification of todays youth cant handle metal of this magnitude
6 godina
offline
Apex Legends

RX 580 8GB driveri DDU jučer sa 20.2.2 na 20.2.1 i opet stalno DXGI error. Sa R9 270X nikakvih problema. Jel mogu još kaj probat?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Apex Legends
cvaja997 kaže...

RX 580 8GB driveri DDU jučer sa 20.2.2 na 20.2.1 i opet stalno DXGI error. Sa R9 270X nikakvih problema. Jel mogu još kaj probat?

 Meni je bacalo nekakve DX errore na predprošlim driverima.

 

 

Ono što je malo pomoglo je limitiranje FPS-a na 120, te smanjivanje texture streaminga na medium

10 godina
offline
Apex Legends

Evo dok je ova karantena i ja malo poceo da igram inace nisam ljubitelj BR igara ali Apex mi je bas legao samo movment sistem ima vise skilla i trikova nego neke full FPS igre,igram vec nekih 10tak dana nekoliko sati dnevno dogurao do golda 2 sve u svemu odlicna igra jedino sto sam vec naletio na nekoliko ociglednih aim bottera i likova koji "lete" po mapi sa movment brzinom x20 nadam se da ih nema previse, a najveca zalba mi je koliko vidim server tick rate je dosta los,nakon Overwatcha koji ima nekih 64 ili 128(ne sjecam se tocno) tick servere ovo je dosta nize koliko vidim.


Ali gameplay je odlican.

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Apex Legends

iskreno, meni je apex od svih tih BR igri najbolji 

Moj PC  
5 0 hvala 0
6 godina
offline
Apex Legends

Mene jedino lag muči. Katkad lagga, bez obzira na internet. Ne samo meni.

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.3.2020 19:45 (cvaja997).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Apex Legends

Serveri su teško smeće trenutno i igru je bolje izbjegavati u ranked modu gdje još dodatno traži krug igraća.Užas!

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Apex Legends

Ima partija kad zna "zezati" i biti problema sa lagom ali baš da se izbjegava igra to nikako.

Sinoć sam odigrao desetak partija i možda u jednoj je bilo manjih problema, sve ostale su išle glatko. Čak štoviše, pucanja lobija su sve rjeđa i rjeđa. 

 

Jedini period kad igru treba izbjegavati je patch day, ali to vrijedi za 90% igara.

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Apex Legends
quickr kaže...

Čak štoviše, pucanja lobija su sve rjeđa i rjeđa. 

 

Jedini period kad igru treba izbjegavati je patch day, ali to vrijedi za 90% igara.

 Pucanje lobbya je spas u partijama sa zaljepljenim znakom packet lossa u gornjem desnom kutu.Pucaš,ali u prazno i još te kazne ako želiš prekinuti agoniju i izaći iz partije 

6 godina
offline
Apex Legends

Toliko su poboljšali igru sa ovim updateom da je to ludo. Obožavam svaki dio koji su izmjenili, pogotovo Wraith nerfove. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Apex Legends

Mene i frenda je sada naživciralo što se mape same mijenjaju, a sve misije s lokacijam se mogu raditi samo na World's Edge. Uspjeli smo uhvatiti jednu partiju tamo, i onda 1h King's Canyona, pa još pola sata King's Canyon After Dark, i to nismo do kraja jer smo morali prestati igrati. Ovim tempom, i ako bude ovako mogu zaboraviti raditi one zadatke koji trebaju točno određena mjesta na na točno određenoj mapi.

 

Iako je pohvalno ovo što su dodali duos i izmjene mapa, no opet nisu mislili na misije. Meni pogotovo su one spas jer nemam puno vremena za igrati i baš mi trebaju te što daju full level BP-a. Iako ovo je barem bolje od prošle sezone kada zadnjih 6 tjedana uopće nisu dodavali nove weekly...

It is better to be hated for who you are, than to be loved for someone you are not.
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Apex Legends

Kaj se uopće dobiva iz tih misija?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Apex Legends
bruno03 kaže...

Kaj se uopće dobiva iz tih misija?

 Daily, weekely i special challange-i ti pomažu da boostaš battle pass i special event levele.

 

 

6 godina
offline
Apex Legends

Izgleda da su maknuli SBMM. Iako se slažem sa nebi trebalo bit nekog sustava prema vještini u public matchupu, jednostavno sam loš i to mi je pomagalo dobit kill i povremeni win. Sada me poseru. Još bolje, danas potratio pola sata, vidio da nemam što tražit tu i idem radit nešto korisno. Žao mi je samo što imam battle pass koji neću moć dogurat do kraja.

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice