Among US

poruka: 23
|
čitano: 5.932
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
offline
Among US

Ova igra je na steamu od 2018., igralo ju je skoro ništa ljudi, i onda odjednom u zadnjih tjedan dva tri pravi fenomen. Ja sam počeo danas jer mi toliko iskače po redditu da sam morao vidjeti o čemu se radi. Ovo je indie igra za 4 eura, ima je na PCu i na mobitelu. Igra je nešto presmiješno i prezabavno, igra se online  4-10 igrača, svi igramo skupa ali je barem 1 osoba Imposter (saboter). Njegova je zadaća da nas sabotira na sve moguće načine i pobije. Kad Imposter napravi neku svinjariju (npr ubije nekog) igra stane i svi u chatu pričamo tko bi to mogao biti i na kraju glasujemo koga da izbacimo iz broda. Izbacuju se i nevini i krivi, ma živi cirkus.

 

Uglavnom, svakako preporučujem igru, i pozivam kome se da da malo odigramo koju partiju skupa

 

edit: zaboravio sam napomenuti da smo mi posada svemirskog broda

 

 

nickovi bug forumaša:

 

Cansee - domba2

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2020 13:25 (Cansee).
Moj PC  
6 0 hvala 1
14 godina
offline
Among US

Igram je konstantno sa frendovima na discordu. Igra je urnebes! Svakako preporuke 

Infarkt... ma kakav god da je... od srca je.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Among US

Frend i ja smo je uzeli nedavno i tražimo ekipu s kojom bi igrali tu i tamo. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Among US

igra je predobra kada je igrači igraju. A ovo kad pola ljudi izađe iz igre jer nisu imposter je katastrofa. Odlično je igrati s nekim koga poznaš, ja bi rado igrao recimo s vama tu, samo i to usklađivanje isto nikad nije lako

 

Bilo bi super kad bi bio neki hrvatski discord di nas je dosta pa se može uskakati ko kad hoće

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Among US

Joinao sam neka dva "balkanska" servera pa ću vidjet kakva je ekipa.

9 godina
offline
Re: Among US
quickr kaže...

Joinao sam neka dva "balkanska" servera pa ću vidjet kakva je ekipa.

 jel možeš staviti invite ovdje? mogao bi se i ja priključit

11 godina
online
Among US

pa napraviti u prvom postu dio sa steam nickovima/steam friend codovima pa svi koji igraju/žele igrati mogu se dodati (kao na BF temi sa origin nickovima)

Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Among US
Cansee kaže...
quickr kaže...

Joinao sam neka dva "balkanska" servera pa ću vidjet kakva je ekipa.

 jel možeš staviti invite ovdje? mogao bi se i ja priključit

 https://discord.gg/eGudquB   - veliki server sa 6k ljudi

 

https://discord.gg/X6fqjub   - manji server, 100-njak ljudi

 

 

11 godina
online
Re: Among US
quickr kaže...
Cansee kaže...
quickr kaže...

Joinao sam neka dva "balkanska" servera pa ću vidjet kakva je ekipa.

 jel možeš staviti invite ovdje? mogao bi se i ja priključit

 https://discord.gg/eGudquB   - veliki server sa 6k ljudi

 

https://discord.gg/X6fqjub   - manji server, 100-njak ljudi

 

 

 

Jesu to domaći ljudi ili su stranci? Do sada sam bacio samo par rudni ali sa strancima ali imam filing da je jos duplo zanimljivije kad se špreha i objašnjava naški :D

9 godina
offline
Re: Among US
ibme74 kaže...

pa napraviti u prvom postu dio sa steam nickovima/steam friend codovima pa svi koji igraju/žele igrati mogu se dodati (kao na BF temi sa origin nickovima)

 

misliš da onda to editiram svaki put kad se netko javi? Nisam to nikad radio pa ne znam kak ide

11 godina
online
Re: Among US

pa da, ovak nesto, kad je na vrhu najpreglednije je klik

13 godina
offline
Re: Among US
quickr kaže...

Joinao sam neka dva "balkanska" servera pa ću vidjet kakva je ekipa.

 

ibme74 kaže...

 

Jesu to domaći ljudi ili su stranci?

 

Doslovno prije par sati joinao, za sada svi pričaju.... balkanski (srpski, hrvatski, slovenski)

9 godina
offline
Among US

eto stavio sam, pa tko hoće može napisati i dodamo ga gore

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Among US

Jbg al ovako kad bi svi bili na istom diskordu i recimo Canse je imposter i zakolje me, ja mogu privatno na pp poslati ovima što još igraju da je on imposter i igra gubi draž. Nikad ne znaš ovako kad si u društvu kad će netko igrati ne fer.

Poruka je uređivana zadnji put uto 6.10.2020 13:35 (BeLLicus).
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Among US
BeLLicus kaže...

Jbg al ovako kad bi svi bili na istom diskordu i recimo Canse je imposter i zakolje me, ja mogu privatno na pp poslati ovima što još igraju da je on imposter i igra gubi draž. Nikad ne znaš ovako kad si u društvu kad će netko igrati ne fer.

 

e jebiga, da to je sranje. Morali bi računati na neko međusobno poštenje. U svakom slučaju radije bi to pokušao nego igrao sa ovim tipovima s kojim sada igram i koji izlaze svaki gejm u kojem nisu imposteri

13 godina
offline
Among US

Kako ova igra funkcionira preko mobitela, ili je bolje uzeti na steamu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Among US

Besplatna je na mobu, pa probaj

13 godina
offline
Re: Among US
BeLLicus kaže...

Jbg al ovako kad bi svi bili na istom diskordu i recimo Canse je imposter i zakolje me, ja mogu privatno na pp poslati ovima što još igraju da je on imposter i igra gubi draž. Nikad ne znaš ovako kad si u društvu kad će netko igrati ne fer.

 

Koji je smisao igrati onda?

 

 

 

crack kaže...

Kako ova igra funkcionira preko mobitela, ili je bolje uzeti na steamu?

 

Mogu samo iz druge ruke reći. Frend instalirao preko moba kaže da je sranje, šteka, izbacuje. Steam verzija 4€, nećeš propast a sigurno je bolje

 

6 godina
offline
Among US

Pa ajmo realno, varanje u igricama je debilana. Varanje u igrici u kojoj nista ne dobijes za prevaru je jos veca debilana. Varanje u igrici koju igras sa svojom ekipom i neces dobiti nista, pa za to moras biti stvarno bolestan u glavu.

Igram sa ekipom na discordu, nitko ne vara jer smo svi mentalno stariji od 12 godina...

Poruka je uređivana zadnji put sri 7.10.2020 13:35 (sexytoiletpaper).
 
2 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Among US
Evo ja upravo kupio Among Us. Ima li netko da igra pa da zaigramo malo?
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Among US

Frend i ja smo online, ima li zainteresiranih?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Among US

Ja to nisam nikad probao niti igrao...

mozda skinem...

Bnet: mNik987#2148
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
online
Among US

  

Moj PC  
4 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice