2010 FIFA World Cup Patch PES 2010

poruka: 5
|
čitano: 2.565
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
protjeran
offline
2010 FIFA World Cup Patch PES 2010

Ok, evo za one koji su si instalirali ovaj patch i kojima radi. Ja sam ga instalirao i kad se instalira on mi odmah očita .exe fajl kao malware, no ja ga ne obrišem i odmah također mi napiše ovo što je na prvoj slici. Pokušam pokrenuti pes2010patch.exe i napiše mi ovo što je na drugoj slici dok ako pokušam pokrenuti pes2010plus uopće ništa ne otvara, tj ne reagira. Reinstalirao sam 3 puta i svaki put isto. Instalirao sam čak i patch 1.01, no opet isto. Može pomoć, imam Win7

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
2010 FIFA World Cup Patch PES 2010

probaj pokrenuti kao administrator (desni klik na ikonu i "run as administrator")

http://www.erepublik.com/hr
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
RE: 2010 FIFA World Cup Patch PES 2010
Marsel007 kaže...

probaj pokrenuti kao administrator (desni klik na ikonu i "run as administrator")

jessam. Isto

 

edit-riješen problem, trebao sam samo instalirati PES izvan program files i patch World Cup na drugom disku i to je to

Poruka je uređivana zadnji put uto 15.6.2010 15:11 (Cristiano Ronaldo).
13 godina
neaktivan
offline
RE: 2010 FIFA World Cup Patch PES 2010

mozeli mi ko reci kako cu da instaliram fifa world cup patch jer stalno mi nes u toku instalacije izbacuje Insert a disk wit this volume and press OK to try again or pres Cencle to break extraction

13 godina
neaktivan
offline
2010 FIFA World Cup Patch PES 2010

EEEE skino sam ovaj world cup 2010 south afira....i sad me zanima dali ja moram instaliarat prvo fifu 10 da bih moga instaliart world cup.... :S... 

sasasa
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice