Samsung Galaxy Watch

poruka: 869
|
čitano: 428.381
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Novi update ako niste provjeravali:

 

Hvala-molim 

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Mislim da to nije novi update koji treba stići ovih dana jer sa novom nadogradnjom stiže tizen 5.5.0.2
A kod tebe je još uvijek 5.5.0.1
Ispravak mojih navoda upravu si sad vidim da je tvoj R800 a moj R820 verzija
Poruka je uređivana zadnji put sri 5.5.2021 2:25 (SIII Deny).
13 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Mrljavi kaže...

Potrošnja baterije pokazuje onoliko koliko je i predviđeno.

 

Rezultat:

Navečer od 23.30-05.00 isključeno je paljenje ekrana pokretom. Od 21.03., sa dnevno 5.5h mirovanja ekrana, desetak viber/fb poruka, jedan alarm i dva remindera, tri kopiranja fotki sa sata na mob i obratno. Koristim custom face koji ne pokazuje nikakvo ekstra korištenje baterije.

 

- Od 21.04.-24.04. = 3 dana + 10 sati rada

Nadam se da sve ovo bude pomoglo nekome 

 

 

 Ja sam Ja sam još na DTG1 4.0.0.7 verziji i nikako da mi dođe update.

Nego daj podijeli koji jeto watch face?

12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Pitanje imao sam neki dan update samsung service i od tada mi zdere bateriju, isao sam prvo sve brisati i ponovo instslirati no samo sam verziju prije instalirao service no i dalje mi zdere bateriju radi se o satu gw46
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Ima li tko novi Samsung watch 4? Zanima me koliko baterija traje ako se koristi samo za razgovor i notifikacije, bez ikakvih health/sport opcija.

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

24 sata max smece od baterije

SAMSUNG NOTE 10+
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Tako sam i mislio. Nevjerojatno.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Ja sam svoj 44mm BT preuzeo jucer, jos je rano reci kakva je baterija (imam sve upaljeno)

 

btw ocekujem da ce daljnjim updejtima optimizirati bateriju i dodatno poboljsat performanse

ocito je da su pozurili sa releasom jer su dosad izbacili 2 velika updejta 

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Imao sam dva Samsung sata i prešao na Garmin 6, preporod kaj se tiče baterije...
::: peace 0n earth :::
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
pasko kaže...

24 sata max smece od baterije

Gluposti. Ja na svom active 2 punim svaka 3-4 dana. U tjednima kad nemam trening punima ga svakih 5 dana. 

 

Ne znam sta se ocekuje od smartwatcha. Ako ga koristis sa svim senzorima i mjerenjima, nema tog sata koji ce duze izdrzat. Preko noci ga stavis punit i opet ga imas.

http://www.forum.hr/showthread.php?t=1017619&page=24
12 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
wiz4rd kaže...
Imao sam dva Samsung sata i prešao na Garmin 6, preporod kaj se tiče baterije...

 isto i ja....doduše, nije Garmin Fenix 6 ali jeste 3. Meni je trebao Garmin radi preciznijeg GPS, pošto planinarim tu je pobjednik Garmin......

14 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch

active 2 je avion za ovo smece

SAMSUNG NOTE 10+
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
wiz4rd kaže...
Imao sam dva Samsung sata i prešao na Garmin 6, preporod kaj se tiče baterije...

Isto tako, kupio Fenix 6+ PRO u ponedjeljak i out of box imam još14 DANA baterije.

Punjač nije vidio osim šta sam skinuo najnoviji software. Svašta popaljeno i traje i traje.

 

Samsung je kod mene popušio sa tim trajanjem baterije (imao sam skoro sve smartwatch od Samsunga)

Iskreno trebalo mi je jedan dan da se naučim da nije tuch screen ali sve lakše i lakše je

PS4 account - nattvindens
11 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

ti garmini koje spominjete nisu ni u istoj kategoriji kao galaxy ili apple watch - puno su skuplji (doduse ne znatno vise od apple watcha, ali od galaxy watcha svakako)

 

cak ni apple sa najnovijim apple watch 7 (predstavljen prekjucer) ne oglasava vise od 18h trajanje baterije - glupo je ocekivati isto i od galaxy watcha koji je krcat tehnologijom i featurima koje navedeni garmini nemaju

 

naravno da bih i ja odmah uzeo Garmin MARQ commander ili aviator da isti ne dodje skoro 2000eur...

 

 

btw ja sam zasad dosta zadovoljan sa svojim watch4 44mm BT - baterija moze izdrzati 2 dana sa vecinom toga popaljenog (ukljucujuci i AOD)

google maps i google pay na satu su mi zasad najbolji featuri

mobitel iz dzepa za placanja i navigaciju ne moram vaditi

Poruka je uređivana zadnji put pet 17.9.2021 11:49 (Fanu).
Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Da, da, dva dana ak žmirneš na njega 3 puta. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Fanu kaže...

ti garmini koje spominjete nisu ni u istoj kategoriji kao galaxy ili apple watch - puno su skuplji (doduse ne znatno vise od apple watcha, ali od galaxy watcha svakako)

 

cak ni apple sa najnovijim apple watch 7 (predstavljen prekjucer) ne oglasava vise od 18h trajanje baterije - glupo je ocekivati isto i od galaxy watcha koji je krcat tehnologijom i featurima koje navedeni garmini nemaju

 

naravno da bih i ja odmah uzeo Garmin MARQ commander ili aviator da isti ne dodje skoro 2000eur...

 

 

btw ja sam zasad dosta zadovoljan sa svojim watch4 44mm BT - baterija moze izdrzati 2 dana sa vecinom toga popaljenog (ukljucujuci i AOD)

google maps i google pay na satu su mi zasad najbolji featuri

mobitel iz dzepa za placanja i navigaciju ne moram vaditi

 

Istina nisu u istoj cijenovnoj kategoriji, ali nakon skoro svih smartwatch-a od Samsunga Garmin mi je preporod. Mogu čak i reči da mi Galaxy Watch nije zafalio niti na pola sata.

"Minus" kod Garmina je šta nema tači-tači ekran ali sa mog pogleda i bolje jer sam imao dosta "slučajnih" tap-ova na Samsungu.

 

Moje mišljenje je da rađe imam sat kojemu baterija traje par dana i ima sve funkcije smartwatch-a nego paziti i gledati stalno kad će se isprazniti i da li mogu s njim ići vani bez da mi se zagasi i slično (btw Samsung mi se nije niti jednom ispraznio jer sam freak i punio bi ga navečer ako je baterija na 30%)

 

Garmina jučer napunio jer sam stavio update karta Europe i na 100% prikazuje mi 20 dana baterije sa trenutnom konfiguracijom šta je imam.

 

I još jedna stvar koja mi je zakon kod Garmina u odnosu na Samsung je je**** izgled i veličina. Garmin na mojoj ruci izgleda na veliki sat a ne kao Samsung na neki "drekić" koji mi je na ruci (volim ogromne "kapule" od sata)  :D

 

Mojim postovima ne nagovaram nikoga da uzme Garmina umjesto Samsunga nego samo moje viđenje te dvije marke satova nakon dosta godina korištenja Samsung satova.

PS4 account - nattvindens
7 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Čitam recenzije, vele da je na GW4 gps accuracy problematičan.

 

Je li to zauvijek tako, ili ja moguće da sa sw updateom riješe problem?

 

Navodno u mjerenju duljih razdaljina i po pola kilometra fula u odnosu na druge...

 
0 0 hvala 0
3 godine
odjavljen
offline
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Mislim da će ljubitelji samsunga reći samo samsung a ljubitelji huaweia samo huawei. Dva različita brenda sa različitim manama i prednostima. Odvaži želje, cijenu i potrebu i kupi šta ti više odgovara, o ukusima se ne raspravlja. Nećeš pogriješiti niti sa jednim
13 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
SIII Deny kaže...
Mislim da će ljubitelji samsunga reći samo samsung a ljubitelji huaweia samo huawei. Dva različita brenda sa različitim manama i prednostima. Odvaži želje, cijenu i potrebu i kupi šta ti više odgovara, o ukusima se ne raspravlja. Nećeš pogriješiti niti sa jednim

 Pa čekaj malo. Postoje objektivne mane i prednosti kod svakog sata. Baterija od dan i pol (GW4) je jednostavno prevelika mana i za prosječnog korisnika. A nije mu to jedina mana. GT2/GT2 pro je odlično odmjeren sat jer većinu toga je tu a appovi i odgovaranje na poruke su već funkcije za telefone i meni je to bilo totalno bezveze i nepraktično a ždere memoriju. Osim toga GW (2) je imao bateriju od 4 dana a isto je bio punokrvni smartwatch i kako sada idu u tom pogledu prema dole to nema nikakvog smisla.

Poruka je uređivana zadnji put sub 25.9.2021 21:16 (gnomisa).
16 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

imam samsung watch4, upgejdao sa samsung active 2.

baterija drži isto kao na act2 s tim da je ovo veći ekran i popaljeno je sve.

baterija dura točno 49 sati već je 2 tjedna tako.

meni nije deal breaker jer i doma i na poslu imam punjač.

 

ako vas šta zanima slobodno pitajte osim ak je vezano za LTE, naime tcom ima nekakvu glupu politiku da moraš uzet 2. broj ako ćeš na sat stavit LTE; ne možeš dijelit svoj broj preko moba koliko je meni teta rekla u tcomu.

 

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
blackdevil kaže...

imam samsung watch4, upgejdao sa samsung active 2.

baterija drži isto kao na act2 s tim da je ovo veći ekran i popaljeno je sve.

baterija dura točno 49 sati već je 2 tjedna tako.

meni nije deal breaker jer i doma i na poslu imam punjač.

 

ako vas šta zanima slobodno pitajte osim ak je vezano za LTE, naime tcom ima nekakvu glupu politiku da moraš uzet 2. broj ako ćeš na sat stavit LTE; ne možeš dijelit svoj broj preko moba koliko je meni teta rekla u tcomu.

 

 imam ja dva pitanja, koliko svuce GPS baterije u procentima u jedinici vremena.

drugo pitanje,koliko traje punjenje baterije. hvala

http://www.avast.com/get/2udv4zIj
Poruka je uređivana zadnji put ned 26.9.2021 15:39 (abyssis).
7 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Najviše me zanima preciznost GPS-a i HR senzor...

 

 

Ovo prvo ponajviše...

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

dosad mi je svaku voznju bajkom GPS bio precizan - tj tocno bi mi bila prikazana odvozena ruta po gradu

 

baterija se puni puno brze kad je smartwatch ugasen (u manje od 1h se napuni)

 

HR senzor nemam pojma koliko je precizan

dosad sam imao 3 software updejta i sa svakim je sat postao bolji (fluidniji)

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
abyssis kaže...
blackdevil kaže...

imam samsung watch4, upgejdao sa samsung active 2.

baterija drži isto kao na act2 s tim da je ovo veći ekran i popaljeno je sve.

baterija dura točno 49 sati već je 2 tjedna tako.

meni nije deal breaker jer i doma i na poslu imam punjač.

 

ako vas šta zanima slobodno pitajte osim ak je vezano za LTE, naime tcom ima nekakvu glupu politiku da moraš uzet 2. broj ako ćeš na sat stavit LTE; ne možeš dijelit svoj broj preko moba koliko je meni teta rekla u tcomu.

 

 imam ja dva pitanja, koliko svuce GPS baterije u procentima u jedinici vremena.

drugo pitanje,koliko traje punjenje baterije. hvala

 

ovo ne znam, kod mene je upaljen stalno s tim da do posla imam kilometar i pol i to idem biciklom i gps je upaljen stalno te baterija gura 49h

 

 

 

gornjigrad kaže...

Najviše me zanima preciznost GPS-a i HR senzor...

 

 

Ovo prvo ponajviše...

 

gps je precizan isto kao na mobu, mislim da odstupa do 20ak cm.

čak i unutar firme me locira uredno na guglu mapsu gdje recimo GPS od vozila nije toliko precizan

 

HR senzor je precizan, mislim da je razlika u 1% mjereći sa normalnim tlakomjerom. 

 

OT: dobio novi update, navodno poboljšava performanse i bateriju te dobivamo par novi skinova za sat.

 

jedino što me nervira je to što kad se vozim biciklom ne prepozna da se vozim nego moram ručno, dok sve ostale "vježbe" prepozna sam automatski.

nisam siguran da li radim nešto krivo ili sat radi nešto krivo.

 

 

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Poruka je uređivana zadnji put pon 27.9.2021 8:30 (blackdevil).
7 godina
offline
Samsung Galaxy Watch

Hvala! Jesi možda probao mapirati hodanje/trčanje s njim? Zanima me jer na yt vele da u urbanim sredinama siječe ulice itd... što dovodi fo krivog mjerenja.

 

Bitna mi je ta stavka jer bih ga uzeo za takve aktivnosti.

 

 

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
blackdevil kaže...

imam samsung watch4, upgejdao sa samsung active 2.

baterija drži isto kao na act2 s tim da je ovo veći ekran i popaljeno je sve.

baterija dura točno 49 sati već je 2 tjedna tako.

meni nije deal breaker jer i doma i na poslu imam punjač.

 

ako vas šta zanima slobodno pitajte osim ak je vezano za LTE, naime tcom ima nekakvu glupu politiku da moraš uzet 2. broj ako ćeš na sat stavit LTE; ne možeš dijelit svoj broj preko moba koliko je meni teta rekla u tcomu.

 

 ej jesi probao izmjeriti body composition?

 

12 godina
neaktivan
offline
Samsung Galaxy Watch

Jedno pitanje. Da li valja da sat stoji noću na bežičnom punjaču? Da li to škodi bateriji? U pitanju je original Samsungov bežični punjač za telefon i sat. 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Zoki Mpek kaže...

Jedno pitanje. Da li valja da sat stoji noću na bežičnom punjaču? Da li to škodi bateriji? U pitanju je original Samsungov bežični punjač za telefon i sat. 

 Nije preporučljjivo držati uređaje na punjaču cijelu noć. Najbolje za bateriju je puniti je do 80% i ne dozvoliti da padne ispod 20%.

16 godina
offline
Re: Samsung Galaxy Watch
Dario7 kaže...
blackdevil kaže...

imam samsung watch4, upgejdao sa samsung active 2.

baterija drži isto kao na act2 s tim da je ovo veći ekran i popaljeno je sve.

baterija dura točno 49 sati već je 2 tjedna tako.

meni nije deal breaker jer i doma i na poslu imam punjač.

 

ako vas šta zanima slobodno pitajte osim ak je vezano za LTE, naime tcom ima nekakvu glupu politiku da moraš uzet 2. broj ako ćeš na sat stavit LTE; ne možeš dijelit svoj broj preko moba koliko je meni teta rekla u tcomu.

 

 ej jesi probao izmjeriti body composition?

 

  

da, radi dobro. jučer bio na sistematskom i sat je bio unutar 1% od onog šta su oni tamo izmjerili

[url=https://valid.x86.fr/2kezbs][img]https://valid.x86.fr/cache/banner/2kezbs-6.png[/img][/url]
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice