The Friendzone Club izdvojena tema

poruka: 10.987
|
čitano: 1.336.213
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
The Friendzone Club

daj ne kenjaj da ne bi bio sa 35+ ženom, još ako se dobro drži...

yippee ki-yay
12 godina
offline
The Friendzone Club

ne jbt, ako mogu birati rađe ću biti sa nekom svojih godina, max 2-3 godine starijom... 

What could possibly go wrong?
11 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

katastrofa

Ke?!
10 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Apachy kaže...

mislim da bi ste si vi taman pasali.  hornet mlati ko maksim, fairy lagano pasivna agresiva. e to bi bio brodolom.  

uostalom kaj vi veliki ljubavnici radite na forumu u pola 11 subotom? 

 Samo kad je netko nerazumno naporan  I nebi si sigurno pasali jer se ne palim na piletinu. 

A kaj misliš kaj veliki ljubavnici rade u pola 11 na forumu. Dahću ispred ventilatora. Pa vani je 30 stupnjeva,prevruće je i za sex a kamoli šta drugo. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
13 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Boixus Nois PS kaže...

Neznam jesam li ja čudan ili što ali meni su ti ''dubl dejtovi'' nekak sve na silu kad te pokušavaju spojiti sa nekim...

Mislim inače nemam nekakvu tremu ali kod takvih situacija nekako se čudno sojećam i maksimalno izbjegavam iako sam bio u par takvih situacija...

 

 

Bio sam nedavno u situaciji toj. Cura me ne zna, nit zna za mene, ja nju ne znam, a frend i njegova cura su nas htjeli spojit (preko frenda sam dobio taj info). I sad to neko "forsiranje" mi ide na živce. Onak, imaš osjećaj da ju moraš zbarit lol. 

 

Dex.pwn kaže...

Pa ovako. S moje strane je problem u tome što joj nisam u početku vjerovao, i što mi ide na živce to da ne može naći pišljivih 10-15 minuta za mene iako zna(pretpostavljam) da sam najviše došao u njeno mjesto zbog nje same(inače sam išao kod sestre pomoći oko krova). I da, još jedan problem, to s porukama. Onak, ne kužim te osobe koje vide poruku/notifikaciju poruke(znate kad spusite onaj đavo na mobitelu? Eh, tamo), i onda ju odlože za nikad, doslovno.

Znači prošlo je više od 24 sata od zadnje poruke, u međuvremenu je bila sigurno 10 puta pri mobitelu(znači ima neta, u civilizaciji je).

 

 

 

 

Doslovno te jebale poruke. Ako ti ne paše, prekini i gotovo. Dramiš tu bezveze. I ti si u "krivu" jer ju tako reći siliš na interakcije, a i ona je isto ispala pakšu jer joj se ne da nać s tobom. Pusti je, prekini preko poruke (kad joj se već ne da vidjet) i odi traži druge. Da, ne drugu, nego druge. Mlad si, zabavljaj se i boli te briga. 

 

Dex.pwn kaže...

 

Iako je i sama rekla da mi s njome neće bit lako(rolf ), i onak vidi se da nije kao sve ostale(kod kojih sam naviko na odgovor kad vide poruku).

 

Čim si mi sad rekao da je to rekla, samo ću ti potvrdit još više ono što sam rekao gore. Prekini to sve i sačuvaj živce. Nek bude nekom drugom bedaku teško. 

 

ddarknessfairyy kaže...

 Da mi frajer inzistira toliko koliko si ti inzistirao nema te sile koja bi me natjerala da se vidim s njim. Vjerojatno bi ga pustila nek se prži par dana pa onda predožila da se vidimo par dana kasnije, ali taj dan nema šanse. Čisto zato da ne bude po njegovom. 

 

 Zlo jedno. 

12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
ddarknessfairyy kaže...
Dex.pwn kaže...

To od prije neki dan(tj jučer je bilo to, ja msm...), vjerujem da bi ti našla tih 10 min vremena da ga vidiš, a znaš da ga nisi vidla X tjedana.

 Da mi frajer inzistira toliko koliko si ti inzistirao nema te sile koja bi me natjerala da se vidim s njim. Vjerojatno bi ga pustila nek se prži par dana pa onda predožila da se vidimo par dana kasnije, ali taj dan nema šanse. Čisto zato da ne bude po njegovom. 

 

 

I ja kažem da ja ne mogu?

Onda bi se ona naljutila, eto 

8 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

Imam pitanje, kako biste vi reagirali u ovoj situaciji? Vec pola godine sam s jednom super curom i nikakvih svada, pricamo cesto o tome, ali ne znam se vise kako postaviti..
Dakle ima jedan njen dobar frend koji mene neutemeljeno jako mrzi, ja njega nisam nikad poznavao niti se mogao iz nekog realnog razloga zamjeriti mu. Jako je ljubomoran na nasu vezu i jako je posesivan prema njoj i jos jednoj frendicj, malo je sjeban lik, do mjere da kad zna da imamo dogovoreno za van on nju zove da je hitno nek dode samo da nama pokvari planove, kontrolira ju s kim se druzi itd. Najvise me boli da to njoj smeta, ali ne reagira uopce, veli mi da je navikla i to je to. Ne znam se kako postaviti prema njemu i jos manje sto ona vidi u njemu, nikad nije jednu lijepu rijec rekla za njega, ali taj lik je toliko psihicki nadmocan da jednostavno se ne moze objasniti mu. Ja stvarno ne bih protiv njene volje nesto takvo rjesavao, ali cekaj malo ako ja ne kontroliram sta radi ili ju ogranicavam, niti mi je to na kraju pameti, nece ni tamo neki lik, dok vidim da me sabotira, dode mi da nesto poduzmem, a iskreno glupo mi je fizicki se obracunat i dobiti dosje, a k tome ima neke krkane koji bi me mogli nadjacati

 

EDIT: ne mogu postaviti uvjet "on ili ja", jednostavno to bi bilo protiv svih mojih principa sto se tice veza ili bilo kakvih odnosa i da mi tako netko postavi uvjet odmah bih ga gledao drugim ocima, zato pitam ovo sve

Poruka je uređivana zadnji put sub 24.6.2017 23:38 (SMA Solar).
13 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

Ne bi kresnuo nekog kugera, onako od 35-40, utegnutog tijela, u stockingsima i "poslovnoj" suknji, bijeloj košulji, bluzi i crnim štiklama?

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
8 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Ne kuzim bas, al dobro rjesit cu ja to.
13 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

Popričaj s njim, pogotovo ako cura kaže da joj smeta taj lik.
Ako on ima krkane ti imaj frenda sa kamerom. Odi k njemu, mora se negdje muvati, zaustavi ga i reci da prestane tlačiti tu i tu i da odbije.
I to je to, odi, on nek se dere za tobom ako hoće. Ako te krene napadati, čuj, ti imaš frenda sa dokazima, a samoobrana nije kažnjiva.

 

 

EDIT: hahaha ovo za kugera(cougar) je bilo namjenjeno Hornetu 

 

 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.6.2017 0:02 (chutac).
8 godina
offline
The Friendzone Club

Dex moj, evo ja taman dosao doma iz vani i vani ima cura ko blata! Ne znam di ti zivis ali pretpostavljam da situacija nije nista losija. Izadi vani i zabavi se!
Ne mogu ti reci nista sto vec nije receno ali ti mogu reci da prestanes forsirati ljubav. Ljubav se desi. Eto, npr. ja sam svoju sadasnju curu upoznao sa 18 godina. Vidio sam je u klubu, dosao do njenog broja i rijesio situaciju u svoju korist. Zanimljivo je, recimo, sto tu sam tu vecer htio ostati doma ali sam na nagovor frendova ipak izasao vani. Da sam ostao kuci ne bi bio sad s njom i nista mi ne bi falilo ko sto mi ne fali ni sad.
I ajde pusti sve te instagrame, seen-ove, poruke, ovo ono i nazovi je. Majke mi, jebale vas poruke! Izgleda ko da nista ne mozete bez poruka. Nazovi je! Ne zoves na kucni telefon pa da ce se javit njen stari i ti onda moras pitati jeli ona kuci. Ako te vec jebe to sto ne znas na cemu ste onda fino nazoves i vidis. Nije sramota ni prekinuti priko telefona. Jebat ga, ako ne ide ne ide, ne treba forsirati.
I da se osvrnem na onaj tvoj post da curu ni sekundu ne bi ispustao iz zagrljaja... kao prvo, njima ne treba neko takav. A kao drugo, nekad ces jedva cekati da ona ode vani sa frendicama samo da ti ostanes malo sam (govorim o situaciji kad vec zivite zajedno).
Posto sam malo popio i kad citam ovaj svoj post vidim da nema nista pametno bas napisano.
Tako da cu ti samo reci da prestanes srati i da pocnes ziviti i zajebavati se. Cura ima ko blata i ljubav ce se jednom desiti, a do tad samo uzivaj

12 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Ako mogu birati izmedju takve i mladje - uvijek mladja.

Ako nemam izbora, jbg, kaj se mora nije tesko :D
What could possibly go wrong?
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Rolf haha. Pa nisam je stvarno mislio držati toliko u zagrljaju 😁
Pito sam ju prije 15ak min na čemu smo. Vidjet ću šta ću joj odg...
12 godina
offline
Re: The Friendzone Club
SMA Solar kaže...

Imam pitanje, kako biste vi reagirali u ovoj situaciji? Vec pola godine sam s jednom super curom i nikakvih svada, pricamo cesto o tome, ali ne znam se vise kako postaviti..
Dakle ima jedan njen dobar frend koji mene neutemeljeno jako mrzi, ja njega nisam nikad poznavao niti se mogao iz nekog realnog razloga zamjeriti mu. Jako je ljubomoran na nasu vezu i jako je posesivan prema njoj i jos jednoj frendicj, malo je sjeban lik, do mjere da kad zna da imamo dogovoreno za van on nju zove da je hitno nek dode samo da nama pokvari planove, kontrolira ju s kim se druzi itd. Najvise me boli da to njoj smeta, ali ne reagira uopce, veli mi da je navikla i to je to. Ne znam se kako postaviti prema njemu i jos manje sto ona vidi u njemu, nikad nije jednu lijepu rijec rekla za njega, ali taj lik je toliko psihicki nadmocan da jednostavno se ne moze objasniti mu. Ja stvarno ne bih protiv njene volje nesto takvo rjesavao, ali cekaj malo ako ja ne kontroliram sta radi ili ju ogranicavam, niti mi je to na kraju pameti, nece ni tamo neki lik, dok vidim da me sabotira, dode mi da nesto poduzmem, a iskreno glupo mi je fizicki se obracunat i dobiti dosje, a k tome ima neke krkane koji bi me mogli nadjacati

 

EDIT: ne mogu postaviti uvjet "on ili ja", jednostavno to bi bilo protiv svih mojih principa sto se tice veza ili bilo kakvih odnosa i da mi tako netko postavi uvjet odmah bih ga gledao drugim ocima, zato pitam ovo sve

 To je neki lik iz njenog friendzone, koji bi htio bit s njom i zato tebe ne podnosi. Mislim da je najpametnije sta tu mozes napravit da kazes ili ja ili on, drukcije to neces rijesit a nema ni smisla da se to tako nastavi. 

13 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Prte kaže...


Posto sam malo popio i kad citam ovaj svoj post vidim da nema nista pametno bas napisano.

 Zbog ovog ti dajem thumbs up lol.

 

Uglavnom, svaka riječ ti je na mjestu. Vidjet će kako je kad ne moraš forsirati nego sve ide prirodno i spontano, pa će skužit da je ovo šta sad ima goli kurac. 

11 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

jel ko ima iskustva sa tinderom? ovdje u rijeci nema mrtve macke, sausage party...

Ke?!
13 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

Probali ja i frend, Rijeka groblje.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
10 godina
offline
The Friendzone Club

meni je full čudan, valjda svaka britanka koja je trenutno u zagrebu ima jebeni tinder i samo one izlaze

14 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

U Zagrebu sve puno Britanki i Azijki. Tu su u prolazu pa traže nešto nabrzaka. Uglavnom tko je u Zagrebu, Tinder je za njega doslovno raj. Moj frend svakog ljeta preko Tindera riješi nekoliko strankinja u Zagrebu.

Dvije stvari su beskonačne; svemir i ljudska glupost, ali što se svemira tiče nisam posve siguran.
Poruka je uređivana zadnji put ned 25.6.2017 22:10 (nj0fra).
10 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

e ekipa, jel ima netko da živi sa cimericom? malo iskustva i tak to, našao sam neki ful dobar stan i relativno prihvatljiv, samo dolazi sa cimericom...

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club

Kaže da smo na istom.

Sve mogu razumit, al žene izgleda nikad neću razumit.

U svakom slučaju je još i dobro završilo.

Budem vidio kako i kuda sve ovo vodi.

 

13 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

Ili ćete se separirati, bambusati ili pak si biti dobri, ne vidim mogući problem.

 

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
chutac kaže...

Ili ćete se separirati, bambusati ili pak si biti dobri, ne vidim mogući problem.

 

 

Bambusanje - Iz Krize, a? 😂

Nije da mi je to cilj kod nje, al ne bi odbio, definitivno.

Al opet? Gdje? Kada? Moremo jedino riskirat u podne, dok čeka bus, eto....

13 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club

Ne ti jebo ga dan, stickman.

A tebi smo već svi rekli da odustaneš.

Ne predaj se nikada osim kad moraš - Grunf
14 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Znaci opet si se ti prvi javio?
Da, da, mozes bez problema biti siguran u njene rijeci!

Dali bilo ok da si ti jucer izasao i probao se skompati s nekom drugom?
Ako ona i ima tako "neke trenutke" onda ti za to moras znati i biti voljan prihvatiti!
Dex, ona ce tebi reci sto zelis cuti, ali fora je zapravo u tome da ti to pokaze kad se najmanje nadas!
Svi ljudi imaju svoju cijenu, samo postoje oni koji nemaju vrijednost!
12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club

A jebo te, citiraj post onda

12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club

Da, ne mogu jednostavno.

"Da, da, mozes bez problema biti siguran u njene rijeci!" To sarkazam ili? 

Ne bi, nit to radim.

U zadnjih par dana, ne nadam se uopće 

 

13 godina
odjavljen
offline
The Friendzone Club

Dex jebiga, znaš da navijam za tebe, a ti nju ideš ispitivati. Pusti to sve malo na pauzu (nemoj joj to govorit), bez da ona skuži. Makni se s fejsa, budi na forumu, peglaj igre, idi van s frendovima. Malo se odvoji od mobitela i budi nedostupan. Zaljubio se, i nema ništa loše u tome. Al nemoj pustit da ti ta zaljubljenost preuzme dan. Budeš se zajebao u long run-u. 

12 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club

matrix777 zašto TD?

 

Peglam igre(po cijeli dan skoro), idem u teretanu, a prije teretane prođem po Županje uzduž i poprijeko. A nisam tip za izlaske. Nije problem tak kad je kirbaj i tak nešt "specijalno", al ovako rekrativno pit, to ne.

13 godina
odjavljen
offline
Re: The Friendzone Club
Dex.pwn kaže...

matrix777 zašto TD?

 

Peglam igre(po cijeli dan skoro), idem u teretanu, a prije teretane prođem po Županje uzduž i poprijeko. A nisam tip za izlaske. Nije problem tak kad je kirbaj i tak nešt "specijalno", al ovako rekrativno pit, to ne.

 Ma ja i matriks vučemo TD iz jednog topica, ne brini ništa :D

Ne govorim izlaske kao ić van pit, nego ić po gradu i tako. Nađeš si neku zanimaciju da ne razmišljaš o glupostima.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice