The Friendzone Club izdvojena tema

poruka: 10.987
|
čitano: 1.336.380
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: The Friendzone Club

{#} muški mozgovi okupljanje molim jer sad žemsko treba pomoć u rješavanju jedne dileme. {#}

 

Ovak ukratko. Prije skoro 9 godina bila sam u vezi s jednim naočitim muškim primjerkom iz jedne strane države. Bio je tu poslovno, a ja mlada i luda. Strastvena veza je trajala cijelo ljeto i jesen( 5mjeseci). Nakon toga on se morao vratiti kući, ja sam morala završit srednju školu {#} i tu je sve otišlo u Honduras. Par mjeseci kasnije on je nešto počeo kakati kako veze na daljinu ne funkcioniraju,kako je razlika u godinama između nas jako velika, kako bi bilo najbolje da ako nađem nekog tko me privlači izgradim drugu vezu bla bla bla. Ja sam našla drugog. Mi smo ostali prijatelji. Prvo smo izmjenjivali mailove svaki dan, pa je došao face i skype i tak to. Uglavnom cijelo ovo vrijeme smo se čuli svaka dva-tri dana. Ja sam cijelo vrijeme bila u vezi ,on je imao cure(skupljao ih ko značke) i sve bilo ok.

Prije par tjedana počeo mi je slat sladunjave pjesmice(a zna da imam alergiju na njih) kao iz zezancije. Počeo nešto trabunjati tipa "što bi bilo kad bi bilo", ali kulminacija je usljedila danas.

Prije par sati razgovarali smo preko skypa najnormalnije. I sad maloprije dobim poruku na mob(točnije Fb). Počeo nešto bljuzgat o danu kad je otišao. Kad je odlazio ja sam mu rekla da ako je našoj vezi suđeno onda ćemo jednog dana biti ponovno zajedno (ah koja romantika {#}) i danas me pitao da li još vjerujem u to.

Natezali smo se par minuta i onda ko grom iz vedra neba: izvali da me još uvijek voli, da je ljubomoran na mog sad već bivšeg , da dolazi u kolovozu u Zadar poslom i da ako ga još volim dolazi i po mene.

Naravno da sam nakon ovoga kao svako normalno žensko diskretno nestala i sad špijuniram iz grmlja. {#}

 

Mislim WTF??? Jel on to mene onako na suho il misli ozbiljno?
Pijan nije jer piše na razumljivom hrvatskom, a to radi samo kad je trijezan i koncentriran.

 

I ako misli ozbiljno jel moguće da netko ne kaže ništa 9 godina???

9 godina gotovo svakodnevnih razgovora i on ni riječi do sad. 

 

Uglavnom molim pametnu mušku analizu jer on čeka moj odgovor a ja ne znam šta da kažem...a još manje što da mislim

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
13 godina
offline
The Friendzone Club

baca na meksicke/spanjolske sapunice, mozda uskoro saznas da je on zapravo iz buducnosti te da je on tvoj sin koji te zeli zavesti samo kako bi dobio okladu koju je sklopio sa Marisol

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
10 godina
offline
Re: The Friendzone Club

{#} Nakon ovog danas to me uopće nebi iznenadilo. Čak mi se sviđa ta teorija.

Odbijam vjerovati da je toliko dugo šutio. 

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
14 godina
odjavljen
offline
The Friendzone Club
Iskreno, ja bih pustio to na tvom mjestu. U tih 9 godina je vjerojatno vidio da ne može naći nekoga tko mu je bolji nego ti, ili ne može održati zdravu vezu, a možda već misli da se treba skrasiti pa pokušava s tobom ili tako nešto.
Svi smo mi Mentalist.
13 godina
offline
The Friendzone Club

Ako je prije 9 godina bio puno stariji od tebe a ti bila u srednjoj skoli, pretpostavljam da sad ima minimalno 30 godina, vjerovatno covjeku dosadilo mijenjat droljice pa hoce da se skrasi, a ko je najbolji izbor od djevojke s kojom si prije bio u strastvenoj vezi i s kojom 9 godina odrzavas kontakt, o kojoj ocito znas sve, i znas samu nju u dusu?

 

Prilicno jednostavno, mada mi sve to nekako nerealno, cuj 9 godina imate tu neku online vezu, huh...

You better run, you better take cover!
13 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Možda je čovjeku dosadno pa je htio vidjet kako ćeš ti reagirati.

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
10 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

Da piše malo ''iskrivljeno'' već bi mu postavio dijagnozu {#} ili se zaj... ili mu je ''nešto'' došlo iz dupeta u glavu,sad ti otkrij šta je

Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
15 godina
offline
The Friendzone Club

Decko dolazi u Zadar i treba mu fuck buddy za vrijeme dok je tamo. Plain and simple. Ako tebi ta igra pase, zasto ne, ako ne... budi pametna.

Rvat katolik!
10 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

odmah se udaj.

Last bastion of real motorsport - Isle of Man TT
11 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
ddarknessfairyy kaže...

 

Uglavnom molim pametnu mušku analizu jer on čeka moj odgovor a ja ne znam šta da kažem...a još manje što da mislim

Estaba aburrido y unos diez días sin ver acción. 

 

Estaba mirando a quién está en línea para encontrar una víctima cibernética de abuso sexual. Apagó el cerebro, que participan un pene. 

 

Todo el resto es historia.

10 godina
offline
Re: The Friendzone Club
Smucek kaže...

Ako je prije 9 godina bio puno stariji od tebe a ti bila u srednjoj skoli, pretpostavljam da sad ima minimalno 30 godina, vjerovatno covjeku dosadilo mijenjat droljice pa hoce da se skrasi, a ko je najbolji izbor od djevojke s kojom si prije bio u strastvenoj vezi i s kojom 9 godina odrzavas kontakt, o kojoj ocito znas sve, i znas samu nju u dusu?

 

Prilicno jednostavno, mada mi sve to nekako nerealno, cuj 9 godina imate tu neku online vezu, huh...

Online prijateljstvo. Bar se to tako činilo do sad. Sad ima 37, dvanaest godina je stariji od mene.

chutac kaže... 

Možda je čovjeku dosadno pa je htio vidjet kako ćeš ti reagirati.

Ako je tako virtualno ću ga kastrirat. {#}

tnakir kaže...

Decko dolazi u Zadar i treba mu fuck buddy za vrijeme dok je tamo. Plain and simple. Ako tebi ta igra pase, zasto ne, ako ne... budi pametna.

Za to ne treba pričat da me voli. Mogao je samo pitat {#}

 

Poslao mi je poruku da će me danas(večeras po našem vremenu)  kad dođe u ured nazvat da mi objasni neke stvari jer sam citiram: nepovjerljiva kokoš.

Izgleda da je malo ljut jer mi kaže da sam kokoš samo kad se ljuti. Možda stvarno misli ozbiljno. {#}

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
10 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
chutac kaže...

Možda je čovjeku dosadno pa je htio vidjet kako ćeš ti reagirati.

samo 4 su osobe na forumu koje bi se zaj... na taj način {#}

Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
16 godina
offline
The Friendzone Club

A čuj, možda stvarno misli ozbiljno, a možda je prokužio da si ne može naći normalnu curu već u tim godinama tamo od kud dolazi (ak je mijenjao cure tak kak kažeš, vjerojatno došao na određeni glas kao ženskar).

Znači bliži se četrdeseta, on je sam, a ima bivšu curu mlado meso za njega, koja čini se još "reagira" na njega.

Nema kaj izgubiti, ide na sve ili ništa. 

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma; LoL nick: TommyGavin (East)
13 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
kivic15 kaže...
chutac kaže...

Možda je čovjeku dosadno pa je htio vidjet kako ćeš ti reagirati.

samo 4 su osobe na forumu koje bi se zaj... na taj način {#}

Pitam se tko {#}

Sarcasm-ability to insult idiots without them realising it ;)
16 godina
offline
Re: The Friendzone Club
ddarknessfairyy kaže...

Uglavnom molim pametnu mušku analizu

Je, a ja molim jednu (a može i više) inteligentnu pametnu altruističnu slobodoumnu seksi sisatu plavušu (ovo s plavušom zapravo uopće nije uvjet) da mi se javi na PP, za neobavezan seks (a može i više).

 

Sumnjam da traži baš seks za jednu noć, prije bi rekao da mu je propala neka veza i to ne njegovom voljom, pa sad treba malo samopouzdanja. Nakon nekpg vremena opet to neće biti to, ne vjerujem da tu ima kruha za tebe na dulje staze. Svejedno, kao solidarno muško mogu ti samo reći: idi i daj mu sve što traži :)

Gledam te!
10 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
Veliki Brat kaže...
ddarknessfairyy kaže...

Uglavnom molim pametnu mušku analizu

Je, a ja molim jednu (a može i više) inteligentnu pametnu altruističnu slobodoumnu seksi sisatu plavušu (ovo s plavušom zapravo uopće nije uvjet) da mi se javi na PP, za neobavezan seks (a može i više).

 

Sumnjam da traži baš seks za jednu noć, prije bi rekao da mu je propala neka veza i to ne njegovom voljom, pa sad treba malo samopouzdanja. Nakon nekpg vremena opet to neće biti to, ne vjerujem da tu ima kruha za tebe na dulje staze. Svejedno, kao solidarno muško mogu ti samo reći: idi i daj mu sve što traži :)

taj prijedlog stoji samo ako si ti ta osoba {#} i radiš za svoje interese

Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.5.2014 13:45 (kivic15).
16 godina
offline
The Friendzone Club

ddarknessfairyy

 

Sjedneš i popričas s njim i vidi šta je u stvari, pitanje je jel ti šta očekuješ od te veze? 

Premalo je to informacija da bi se samo tako moglo analizirati veza.

Možda mu treba samo fuck buddy, nečeš to znati dok ne dođe. 

 

Lijepo si napiši na papir šta ti želiš jer si sada ti bitna, ako je to da se želiš kresnuti s njim onda to napravi, ako misliš nešto više onda mu se nedaj,jer češ biti samo jedna u nizu koju je kresnuo i nema tu onda ništa od toga.

 

Pitanje je koji je glavni razlog šta se nije javio 9 god.

Još jedna stvar je jer ti misliš da za vas ima budučnosti i kako bi to izveli ako oboje želite.

 

Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
15 godina
offline
The Friendzone Club

Tu ima svega samo ne ljubavi!

14 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
ddarknessfairyy kaže...
Uglavnom molim pametnu mušku analizu jer on čeka moj odgovor a ja ne znam šta da kažem...a još manje što da mislim

Istrošio se u kojekakvim više ili manje smislenim vezama i sada ga puca nostalgija pa se pita što bi bilo kad bi bilo. U svakom slučaju razlog zašto ste se uopće i razišli je vjerojatno i dalje prisutan i šansa je da će ovo završiti kao i prije 9 godina. U nekoj drugoj situaciji bih ti rekao 'go for it', ali ovo je prilično nesvakidašnja situacija sa dosta starijim frajerom koji živi u drugoj državi, pa se postavlja pitanje koliko si voljna izvrnuti svoj život naglavce radi nečega što možda i neće upaliti.

 

U svakom slučaju vrijeme je za jedan ozbiljan oči u oči razgovor s njime, bez ikakvih bullshita. Položi karte na stol i neka on učini isto pa vidi koliko se poklapaju.

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
14 godina
offline
The Friendzone Club

Vodite ljubav i do k*rca

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
10 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
nul-3 kaže...

Vodite ljubav i do k*rca

Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
12 godina
offline
The Friendzone Club

Ma likovi iz tih "Casanova" država (Španjolska, Italija, Francuska) su uglavnom nezreli windfuckeri (ili preferiraju zabavu bez obaveza i odgovornosti - promatrano iz drukčije, liberalnije, perspektive).

Iako, meni se sve čini da je on dosadio španjolskim (ili odakle je već) djevama te da je spletom okolnosti izbačen u treću ligu. Ipak čet'ri banke kucaju na vratanca pa ga eto tu kod nas, u dragoj nam Rvatskoj (za deset godina će vjerojatno produžiti do Moldavije, ako treba). Što je najsmješnije od svega je da čak i kao takav, uvjetno rečeno istrošen, šiša kilometrima većinu lokalnih krkana.

 

Na kraju krajeva, ne vjerujem da se odlučio napokon "smiriti" (ni neće vjerojatno), a kamoli da je za takvo što odabrao ovaj šupak od države. Petljanje s njim mi se čini kao besmisleni gubitak dragocjenog vremena.

Kod nas se neudane žene (stare cure, popularno) uglavnom smatraju "oštećenom robom" - svakako bi bilo poželjno izbjeći takvu stigmatizaciju ukoliko je moguće te ne trošiti vrijeme na fukare.

0100011001000001010100000010000000110100001000000100110001001001010001100100010100100001
Poruka je uređivana zadnji put pet 2.5.2014 18:08 (pr0n_addict).
10 godina
offline
Re: The Friendzone Club
kivic15 kaže...

samo 4 su osobe na forumu koje bi se zaj... na taj način {#}

Znam za tri, tko je četvrta osoba? {#}

tommy2103 kaže...

Znači bliži se četrdeseta, on je sam, a ima bivšu curu mlado meso za njega, koja čini se još "reagira" na njega.

Nema kaj izgubiti, ide na sve ili ništa. 

To je i meni palo na pamet,  zar je moguće da ga u kasnim tridesetima počne toliko pucati kriza srednjih godina da ide takve gluposti izvodit?

Mislim može imati koju god želi. Vjerojatno i misle da je ženskar, al isto tako znam da ih ima masu kojima to ni najmanje nebi smetalo.

 

Veliki Brat kaže...

Sumnjam da traži baš seks za jednu noć, prije bi rekao da mu je propala neka veza i to ne njegovom voljom, pa sad treba malo samopouzdanja.

Koliko ja znam nije bio u nikakvoj bitnijoj vezi. Sve su završavale jer je njemu dosadilo i nisu bile ono što traži. Bar je to bilo njegovo objašnjenje.

 

Patrick_cro kaže...

ddarknessfairyy

 

Sjedneš i popričas s njim i vidi šta je u stvari, pitanje je jel ti šta očekuješ od te veze? 

Ja trenutno ne očekujem baš ništa jer se potajno još uvijek nadam da su mu se polupali lončići i da će reć da se zabunio(onda ću ga skratit za glavu).

Ako mu treba fuck buddy mogao je to reć bez ovih igri. Mislim da smo oboje dovoljno stari da nam ne trebaju više takve piipzdarije za par noći dobrog društva.

 

Kao tipično žensko moram reć da u ovom slučaju ne znam što želim. On je igrao(i još uvijek igra)  jako veliku ulogu u mom životu. Ne mogu zamisliti tjedan bez da razgovaram s njim, stalo mi je, all opet nisam ni sama sigurna dali je to prijateljstvo, ljubav ili samo navika.

 

rustweaver kaže...

Istrošio se u kojekakvim više ili manje smislenim vezama i sada ga puca nostalgija pa se pita što bi bilo kad bi bilo.

Razlišli smo se jer je on došao do zaključka(ili su mu to možda drugi sugerirali-ne znam) da je razlika u godinama prevelika. Sad mu to kao više nije važno. Meni to nikad nije bilo bitno.

 

U svakom slučaju čekam da se javi pa da rasčistimo neke stvari. I meni se čini da je stvarno vrijeme da pojasni neke stvari.

Come out, come out wherever you are. So lost in your sea. Give in, give in for my touch. For my taste for my lust
10 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

4. nije toliko intenzivna,više je neutralna....btw,dobih ban na 24 sata :(

Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
16 godina
offline
Re: The Friendzone Club
ddarknessfairyy kaže...
Veliki Brat kaže...

Sumnjam da traži baš seks za jednu noć, prije bi rekao da mu je propala neka veza i to ne njegovom voljom, pa sad treba malo samopouzdanja.

Koliko ja znam nije bio u nikakvoj bitnijoj vezi. Sve su završavale jer je njemu dosadilo i nisu bile ono što traži. Bar je to bilo njegovo objašnjenje.

A čuj, sasvim sigurno ti neće doći sa spikom "joj, napucala me jedna baš dobra mala, al' poslužićeš i ti".

No na kraju se ionako sve svodi na pitanje koliko je on tebi interesantan i koliko mu ti sama želiš vjerovati. Ili koliko mu želiš vratiti milo za drago - ovo je ipak d frenzoun klab tema - ako imaš neki opaki plan frendzounati ga, odgovor je prilično  :)

Gledam te!
16 godina
offline
Re: The Friendzone Club
kivic15 kaže...
Veliki Brat kaže...
ddarknessfairyy kaže...

Uglavnom molim pametnu mušku analizu

kao solidarno muško mogu ti samo reći: idi i daj mu sve što traži :)

taj prijedlog stoji samo ako si ti ta osoba {#} i radiš za svoje interese

Nu tebe, stvarno si ili bezosjećajan, ili žensko... Ali nema frke: ddarknessfairy, ako tražiš samo neobavezan seks, mogu ja biti ta osoba :)

Gledam te!
15 godina
neaktivan
offline
Re: The Friendzone Club
ddarknessfairyy kaže...

{#} muški mozgovi okupljanje molim jer sad žemsko treba pomoć u rješavanju jedne dileme. {#}

 

Ovak ukratko. Prije skoro 9 godina bila sam u vezi s jednim naočitim muškim primjerkom iz jedne strane države. Bio je tu poslovno, a ja mlada i luda. Strastvena veza je trajala cijelo ljeto i jesen( 5mjeseci). Nakon toga on se morao vratiti kući, ja sam morala završit srednju školu {#} i tu je sve otišlo u Honduras. Par mjeseci kasnije on je nešto počeo kakati kako veze na daljinu ne funkcioniraju,kako je razlika u godinama između nas jako velika, kako bi bilo najbolje da ako nađem nekog tko me privlači izgradim drugu vezu bla bla bla. Ja sam našla drugog. Mi smo ostali prijatelji. Prvo smo izmjenjivali mailove svaki dan, pa je došao face i skype i tak to. Uglavnom cijelo ovo vrijeme smo se čuli svaka dva-tri dana. Ja sam cijelo vrijeme bila u vezi ,on je imao cure(skupljao ih ko značke) i sve bilo ok.

Prije par tjedana počeo mi je slat sladunjave pjesmice(a zna da imam alergiju na njih) kao iz zezancije. Počeo nešto trabunjati tipa "što bi bilo kad bi bilo", ali kulminacija je usljedila danas.

Prije par sati razgovarali smo preko skypa najnormalnije. I sad maloprije dobim poruku na mob(točnije Fb). Počeo nešto bljuzgat o danu kad je otišao. Kad je odlazio ja sam mu rekla da ako je našoj vezi suđeno onda ćemo jednog dana biti ponovno zajedno (ah koja romantika {#}) i danas me pitao da li još vjerujem u to.

Natezali smo se par minuta i onda ko grom iz vedra neba: izvali da me još uvijek voli, da je ljubomoran na mog sad već bivšeg , da dolazi u kolovozu u Zadar poslom i da ako ga još volim dolazi i po mene.

Naravno da sam nakon ovoga kao svako normalno žensko diskretno nestala i sad špijuniram iz grmlja. {#}

 

Mislim WTF??? Jel on to mene onako na suho il misli ozbiljno?
Pijan nije jer piše na razumljivom hrvatskom, a to radi samo kad je trijezan i koncentriran.

 

I ako misli ozbiljno jel moguće da netko ne kaže ništa 9 godina???

9 godina gotovo svakodnevnih razgovora i on ni riječi do sad. 

 

Uglavnom molim pametnu mušku analizu jer on čeka moj odgovor a ja ne znam šta da kažem...a još manje što da mislim

Vjerojatno te se zaželio,ne možeš znati jel to onak "malo na brzinu neš"(možda misli aj ako sam već u Zadru,što da ne) ili ga je stvarno puknulo :/. Možda da probaš ali da se previše ne nadaš.

Usput, 12 godina nije toliko mala razlika,sada ti se možda ne ćini bitno ali za kojih 10-20 god budeš vidjela kolika je to razlika ustvari :/

Usput kakav to 28-godišnjak hoda sa curicom od 16 godina ??!?!?!???!?!??!?!?!?!??!?!?!??!?!?!??!?!??!?!

@modovi, Sunce se okreće oko Zemlje,ne?
Poruka je uređivana zadnji put sub 3.5.2014 21:45 (zerocool12).
10 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

ić u grad večeras ili ne?rođaku bila krizma,pod čokom svi osim mene(vidi se na pisanju da sam dnekle normalan),išlo bi nas 5-6....?

Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
14 godina
offline
Re: The Friendzone Club
kivic15 kaže...

ić u grad večeras ili ne?rođaku bila krizma,pod čokom svi osim mene(vidi se na pisanju da sam dnekle normalan),išlo bi nas 5-6....?

Krizma je, *normalnih cura nema vani. Samo kurwe. Dobra noc za uhvatit nesto. 

 

*normalnih cura koje su imale krizmu

...Vrhunac moje popularnosti je bio kada me 50 cent spomenuo u pjesmi...
10 godina
neaktivan
offline
The Friendzone Club

kume,burazeru,kume....a njima je svejedno,nijedna ne može bit ružna koliko oni mogu pit pijani,a bgmi i napušeni xD ostajemo mi di jesmo,izgleda,nit se kome da ić u grad niti je vrijeme dobro niti su pokretni

Naspi nam po rakiju i nazdravi za kraj tehnoloski visak danas slavi 1 maj /////Jelena Rozga nema mozga i pjeva ko konj
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice