Što se događa s našim društvom?

poruka: 62.162
|
čitano: 6.231.905
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Sta se dogadja s nasim drustvom ?

Citam ovu vijest i jednostavno me neka zelja obuzme da sakupim ekipu za ciscenje takvih huligana. Sve vise je takvih p*zdarija, ne kuzim sta se dogadja u tim mozgovima. Opet je pretukao deckica, pa cekaj malo. Gori su nego nekad Tatari, vise ne mozes prosetat parkom, korzom u noci da te neko ne pokusa pokrast ili iscipelarit. Na svu srecu ima me pa sam uvijek izvukao tanji kraj u sukobima s takvim majmunima, na svu srecu bila su po dva takva gremlina, ali sta mozes kad te takva grupica napadne. Moze ti promjenit zivot da te osakati i sl. Pa da je kod nas normalno ko u Americi da se kupuje oruzje - streljali bi se na sve strane...

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2009 15:37 (Batista).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sta se dogadja s nasim drustvom ?

ma prestrašno, mogo sam ja biti taj dan kod avenue malla, živim blizu i dobi sam ko ovaj napadnuti dečko. Ljudski ološ. *spit*

When i get sad, i stop being sad and be awesome instead. True story.
14 godina
protjeran
offline
Sta se dogadja s nasim drustvom ?

To se desi kad gledas Brunu...

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
15 godina
neaktivan
offline
Sta se dogadja s nasim drustvom ?

To su sve roditelji krivi a zatim država koja i tako loše zakone ne provodi kako treba...

16 godina
offline
RE: Sta se dogadja s nasim drustvom ?

Velikim djelom jesu roditelji krivi, istina, sam odgoj. Drzava pak ima svoje huligane koji se "tuku" medjusobno kada dodje do razotkrivanja svakojakih afera...

16 godina
neaktivan
offline
Sta se dogadja s nasim drustvom ?

A sta ces... Iskreno sam se jednom nasao u situaciji zrtve i u glavi mi je u sekundi proslo "jebote, ako mu sta slomim jos cu i nahebat"... na kraju je tako i bilo... napadac mene tuzi za pretrpljenu tjelednu i psihicku bol... ok, slomio sam mu lakat, pa sta :D

 

A da stvar bude gora, htjeo mi je ukrast burek koji kosta 10 kuna... on i njegov frend.

I da stvar bude jos gora nego kod onog bureka, zivimo u istoj zgradi, samo sta on do tada to nije znao :p

 

A kad je policajac dosao na uvid, prvo su mene na auto i pretrazili cijelog dok su njega jadnog "hospitalizirali". Trebali su mu i drugu slomit.

 

Zrtva je napadac, napadac zrtva. Ovaj je ubio covjeka i ostao nekaznjen.... pa di toga ima!!

potpis :D
16 godina
neaktivan
offline
Sta se dogadja s nasim drustvom ?

Opasno je živjeti u svijetu i to ne zbog onih koji čine zlo, već zbog onih koji to gledaju i ništa ne čine.   Albert Einstein

15 godina
neaktivan
offline
Sta se dogadja s nasim drustvom ?

...pa prošlo je točno sedam godina od kako su naši mediji promovirali Mirka Filipovića

u idola i ponos nacije da bi ga 2003 godine na listi SDP-a uveli i u sabor...ovo je rezultat...Nevinašce

...kaos...
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2009 15:50 (Jurra).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sta se dogadja s nasim drustvom ?
r420r kaže...

Opasno je živjeti u svijetu i to ne zbog onih koji čine zlo, već zbog onih koji to gledaju i ništa ne čine.   Albert Einstein

hmmm. iskreno... samo bi budala uletila medu 7 idiota da spasi onog jadnika na podu. mogu ga samo zalit, ali popit batine zbog neznanca, e tolika muda nemam.

Nazalost, moj pokojni prijatelj je to pokusao, u trenutku kad je jedan idiot slican ovome potegnuo noz...

 

potpis :D
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sta se dogadja s nasim drustvom ?
Mentalist kaže...

To se desi kad gledas Brunu...

LOL Prema tome bi  mogao reći i da igre potiču na ubijanje. Ne kužim kakve veze Bruno kao film ima veze s ovime. Opet, sve se svodi je li osoba normalna.

 

ONTOPIC: Nevjerojatno mi je ovo. Toga samo u lijepoj našoj ima. Zapravo, nije mi niti previše čudno jer što očekujete od Vlade koja je opkrala narod? Konačno smo dobili tu PRILIKU da imamo svoju državu, ali pohlepa nema granica, makar u pitanju bio cijeli narod. Takvu gamad bi stavio u zatvor. Ako ih pustiš i još jednom naprave isto sranje, nema više "nisam htio". Te "ljude" bi kaznio zločinom koji su počinili.

Normal's overrated!
14 godina
protjeran
offline
RE: Sta se dogadja s nasim drustvom ?
Horagio kaže...
Mentalist kaže...

To se desi kad gledas Brunu...

LOL Prema tome bi  mogao reći i da igre potiču na ubijanje. Ne kužim kakve veze Bruno kao film ima veze s ovime. Opet, sve se svodi je li osoba normalna.

 

ONTOPIC: Nevjerojatno mi je ovo. Toga samo u lijepoj našoj ima. Zapravo, nije mi niti previše čudno jer što očekujete od Vlade koja je opkrala narod? Konačno smo dobili tu PRILIKU da imamo svoju državu, ali pohlepa nema granica, makar u pitanju bio cijeli narod. Takvu gamad bi stavio u zatvor. Ako ih pustiš i još jednom naprave isto sranje, nema više "nisam htio". Te "ljude" bi kaznio zločinom koji su počinili.

 

Ne, odma ih kamenovat... Za preljub kamenovat... Zar kradju rezat ruku...

 

Pogresno razmisljanje.

a.k.a dr. House, ali to je ime bilo zauzeto....
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2009 16:09 (Mentalist).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sta se dogadja s nasim drustvom ?
Mentalist kaže...
š jednom naprave isto sranje, nema više "nisam htio". Te "ljude" bi kaznio zločinom koji su počinili.

 

Ne, odma ih kamenovat... Za preljub kamenovat... Zar kradju rezat ruku...

 

Pogresno razmisljanje.

ali za neke stvari nemozes napraviti istu kaznu ...

 

u singaporeu je bio slucaj austrianca (ako se sjecam dobro) i sverca droge...

 

sutkinja: - tko vam je spremao torbu za putovanje

okrivljenik: - ja

sutkinja: vjesanje za 2 dana

 

BANG

 

za dva dana okrivljenik visi na glavnom trgu uz prijenos na nacionalnoj televiziji a trgh pun ljudi... dovidenja...

 

natpisi i molbe raznih institucija, politicara udruga itd...

tuziteljevo pitanje je bilo: - dali ste vi sudac okrivljeniku ili mi ?

 

BANG

 

visi za 2 dana !

 

happy end

 

 

potpis :D
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sta se dogadja s nasim drustvom ?
Hacker-ri kaže...
Mentalist kaže...
š jednom naprave isto sranje, nema više "nisam htio". Te "ljude" bi kaznio zločinom koji su počinili.

 

Ne, odma ih kamenovat... Za preljub kamenovat... Zar kradju rezat ruku...

 

Pogresno razmisljanje.

ali za neke stvari nemozes napraviti istu kaznu ...

 

u singaporeu je bio slucaj austrianca (ako se sjecam dobro) i sverca droge...

 

sutkinja: - tko vam je spremao torbu za putovanje

okrivljenik: - ja

sutkinja: vjesanje za 2 dana

 

BANG

 

za dva dana okrivljenik visi na glavnom trgu uz prijenos na nacionalnoj televiziji a trgh pun ljudi... dovidenja...

 

natpisi i molbe raznih institucija, politicara udruga itd...

tuziteljevo pitanje je bilo: - dali ste vi sudac okrivljeniku ili mi ?

 

BANG

 

visi za 2 dana !

 

happy end

 

 

odvratno.

When i get sad, i stop being sad and be awesome instead. True story.
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sta se dogadja s nasim drustvom ?
SPAWNK4MPER ti mama kaže...
Hacker-ri kaže...
....

 

odvratno.

razlog?

covjek je ubio- biva ubijen

covjek je silovao- biva silovan

covjek je ukrao- e vise nece

covjek je dilao- e vise nece

covjek je nekome razlio kiselinu po licu- ni taj se vise nece gledat u ogledalo

covjek je nekoga oslijepio- progledati nece

 

cista ravnoteza u svemiru...

Inace nisam neki pokvareni tip, ali se ne vodim onom ...tko tebe kamenom... jer odavno se zna da se kamen mora vratit nazad za balans svijeta

potpis :D
14 godina
neaktivan
offline
Sta se dogadja s nasim drustvom ?

Shvatit ce drzava jednoga dana da grijesi..a taj dan ce biti kad ljudi uzmu stvar u svoje ruke. A doci ce to uskoro.

14 godina
neaktivan
offline
Sta se dogadja s nasim drustvom ?

Slazem se apsolutno sa hacker ri. Prvi put blaga kazna ili opomena, drugi put kazna istovjetna onome sto si pocinio.

 

A sto se tice ovih sto ljude batinaju bez razloga i uniste im ili oduzmu zivot..dati specijalcima da im polome i ruke i noge sa pendrecima.

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2009 16:48 (!mpact35).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sta se dogadja s nasim drustvom ?
!mpact35 kaže...

Slazem se apsolutno sa hacker ri. Prvi put blaga kazna ili opomena, drugi put kazna istovjetna onome sto si pocinio.

 

A sto se tice ovih sto ljude batinaju bez razloga i uniste im ili oduzmu zivot..dati specijalcima da im polome i ruke i noge sa pendrecima.

1. nikakve opomene ne dolaze u obzir... covjek je vec sa 12 godina dovoljno bistar da zna sta se moze sta ne, kakve opomene kakvi pakraci... gdje je bila opomena pretucenoj zeni od strane pijanog suproga, ili opljackanoj prodavacici na salteru? kakva prokleta opomena :D gaziii

 

2. ma kojim specijalcima, treba tad onima u zatvoru da mu polome noge...

 

u americi u zatvoru nedao bog da dode pedofil, ili jos gore silovatelj maloljetne djece... ta ne bude kaznjen zatvorom, vec onim u zatvoru ;D a to je stotine napaljenih misica :D

potpis :D
14 godina
neaktivan
offline
Sta se dogadja s nasim drustvom ?

A ok, uglavnom se slazemo. Ma jadno, potpuno..

14 godina
neaktivan
offline
Sta se dogadja s nasim drustvom ?

zamoliti ču kapetanicu Janeway da pozove BORG-a da asimiliraju Zemlju.tada čemo svi biti jedan um i biti če mir i sklad

Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2009 16:55 (volturi).
15 godina
neaktivan
offline
Sta se dogadja s nasim drustvom ?

neznam, možda bi odmah istovjetna kazna bila prestroga. čovjek se može za*ebat jednom, možda se zbuni, ponese ga situacija, bude pijan ili ko zna šta pa učini nešto loše.

za drugi put svakako treba stroga kazna. ko za ovog idiota koji je prebio prvo ritza i sad ovog dečka :( to treba izprebijat!

When i get sad, i stop being sad and be awesome instead. True story.
14 godina
neaktivan
offline
Sta se dogadja s nasim drustvom ?

Evo jos jedan primjer. U mome gradu ovu subotu u narodnjackom klubu incident.

 

15-godisnjak nozem 11 puta ubo 16-godisnjaka. Razlog: ovaj ga slucajno okrznuo ramenom u prolazu.

 

Sta tu rec? Koja kazna je za to dobra? I sta ocekivati od nase drzave?

 

16 godina
neaktivan
offline
RE: Sta se dogadja s nasim drustvom ?
SPAWNK4MPER ti mama kaže...

neznam, možda bi odmah istovjetna kazna bila prestroga. čovjek se može za*ebat jednom, možda se zbuni, ponese ga situacija, bude pijan ili ko zna šta pa učini nešto loše.

za drugi put svakako treba stroga kazna. ko za ovog idiota koji je prebio prvo ritza i sad ovog dečka :( to treba izprebijat!

aha...

ubio je Luku pa ga treba opomenut...

jebi ga, covjek se zanese?

 

EDIT: kako bi razmisljao da te netko ozljedi bez nekog razloga? onako bzv

potpis :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2009 16:56 (Hacker-ri).
15 godina
neaktivan
offline
Sta se dogadja s nasim drustvom ?

Treba promjeniti drustvo od temelja a ne krenuti sa vrha. Puno toga je zakazalo i zato se svakojaka sra..a desavaju. Veliki problem je i u zakonima jer danas ljudski zivot gotovo i ne vrijedi. Ubijes covjeka i dobijes 3 godine jer kao u trenutku ubojstva nisi bio pri sebi.

Dodje mi da opljackam banku i odlezim koju godinu (ako budem dobar mozda i manje) i to je to.

World championships:7, GP started:250, GP wins:91, Podium finishes:154, Pole positions:68, Fastest laps:76, Points:1,369
15 godina
neaktivan
offline
Sta se dogadja s nasim drustvom ?

jednostavno nam treba maloljetnički zatvor i pravo pravosuđe...

Bolje biti 100 godina bogataš nego 7 dana siromah
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sta se dogadja s nasim drustvom ?
!mpact35 kaže...

Evo jos jedan primjer. U mome gradu ovu subotu u narodnjackom klubu incident.

 

15-godisnjak nozem 11 puta ubo 16-godisnjaka. Razlog: ovaj ga slucajno okrznuo ramenom u prolazu.

 

Sta tu rec? Koja kazna je za to dobra? I sta ocekivati od nase drzave?

 

Polomit mu sve prste na rukama, JEDAN PO JEDAN (jako bitno u situaciji)

nakon toga mu jedan po jedan rezat pilom, i to rucnom, nenazubljenom 

 

EDIT: zao mu je

potpis :D
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2009 16:59 (Hacker-ri).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sta se dogadja s nasim drustvom ?
Hacker-ri kaže...
!mpact35 kaže...

Evo jos jedan primjer. U mome gradu ovu subotu u narodnjackom klubu incident.

 

15-godisnjak nozem 11 puta ubo 16-godisnjaka. Razlog: ovaj ga slucajno okrznuo ramenom u prolazu.

 

Sta tu rec? Koja kazna je za to dobra? I sta ocekivati od nase drzave?

 

Polomit mu sve prste na rukama, JEDAN PO JEDAN (jako bitno u situaciji)

nakon toga mu jedan po jedan rezat pilom, i to rucnom, nenazubljenom 

daj popij nesto za smirenje. :)

netreba nasilje, mislim da bi bilo dovoljno strašno da mu oduzmu najbolje godine, 15-30 sa kaznom zatvora od 15 godina hehehe NAJMANJE 15 godina!

When i get sad, i stop being sad and be awesome instead. True story.
14 godina
protjeran
offline
Sta se dogadja s nasim drustvom ?

A da uvedemo fašizam?

 

sory ako sam krivo svatio neke postove

Sk8er Boi
16 godina
neaktivan
offline
Sta se dogadja s nasim drustvom ?

Sramota, možeš pobrat batine, bilo kada bilo gdje bilo kako od bilo koga..Ovo što se događa danas je čisto pubertetsko dokazivanje, bez ikakvog razloga, a opet to se ne sankcionira kako treba

15 godina
neaktivan
offline
Sta se dogadja s nasim drustvom ?

Problem je sto su kazne preblage i nisu jednake za sve. Dok se to ne promjeni netreba ni ocekivati pomake. I dalje ce se ovakve stvari desavati-nazalost.

World championships:7, GP started:250, GP wins:91, Podium finishes:154, Pole positions:68, Fastest laps:76, Points:1,369
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.10.2009 17:03 (F1-IVO).
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sta se dogadja s nasim drustvom ?
Ige kaže...

Sramota, možeš pobrat batine, bilo kada bilo gdje bilo kako od bilo koga..Ovo što se događa danas je čisto pubertetsko dokazivanje, bez ikakvog razloga, a opet to se ne sankcionira kako treba

pubertet cca zavrsava u 21. sta je poslije?

potpis :D
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice