Šta vas nervira u zivotu? zaključana tema

poruka: 1.552
|
čitano: 185.106
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
neaktivan
offline
Sta vas nervira u zivotu?

 

Video sam da ovakva tema postoji,ali je vezana za nerviranje uz  racunar(igre,...),a ova bi bila zamisljena za iznosenje vaseg  nezadovoljstva na zivotnom planu

 

Mislio sam da bi mogli da kazete sta vas nervira na globalnom planu i na licnom planu(vase okruzenje,...) i date kratko obrazlozenje.

 

Cilj ove teme je da se u razgovoru sa ostalim forumasima vidi sta vas izbaci iz takta,da li se i kako to moze resiti i sta oni misle je li to vredno gubljenja zivaca....

 

Napomenuo bih da izbegavate licna prepucavanja i koriscenje vulgarnih reci kako tema ne bi bila zakljucana i pre nego sto zazivi..

 

Evo ja bih poceo iznosenjem svoje liste:

 

Na globalnom planu nerviraju me:kapitalizam,nemastina,ratovi,monopol...jer su te pojave posledica poremecenog sistema vrednosti i favorizovanje licnog interesa sa trendom konstantnog pogorsavanja kako vreme odmice.

 

Na licnom planu nerviraju me:nevaspitani i iskljucivi ljudi(a i forumasi),laz,licemerje,naturanje muzickog ukusa,gorde i fensi devojke,stalno potenciranje iskljucivog znacaja skolovanja,neuki i frustrirani poslodavci,nepravedno slabo placeni poslovi i precenjeni sa druge strane,placljivi i maco tipovi....Na neke od ovih stvari vec mozemo da uticemo,ili bar da im se oduprememo,koliko je u nasoj moci.

 

A mozete oblikovati temu i sami,ja sam samo dao smernice da ne bi otisli u offtopic

 

Nemojte spamovati,pisite slobodno i realno....

15 godina
neaktivan
offline
Sta vas nervira u zivotu?

..generalno to što si naveo smeta i mene(to su neka opća mjesta)a sad vidićemo oće li tema zaživjeti,pa ćemo nastavitOsmijeh

moljac
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2009 9:46 (seneka).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sta vas nervira u zivotu?
murasaki kaže...

 

 

Na globalnom planu nerviraju me:kapitalizam,nemastina,ratovi,monopol...jer su te pojave posledica poremecenog sistema vrednosti i favorizovanje licnog interesa sa trendom konstantnog pogorsavanja kako vreme odmice.

 

Na licnom planu nerviraju me:nevaspitani i iskljucivi ljudi(a i forumasi),laz,licemerje,naturanje muzickog ukusa,gorde i fensi devojke,stalno potenciranje iskljucivog znacaja skolovanja,neuki i frustrirani poslodavci,nepravedno slabo placeni poslovi i precenjeni sa druge strane,placljivi i maco tipovi....Na neke od ovih stvari vec mozemo da uticemo,ili bar da im se oduprememo,koliko je u nasoj moci.

 

Slažem se s svime navedenim!!!

15 godina
neaktivan
offline
Sta vas nervira u zivotu?

Ako uzmem ono đšto mene osobno tišti i živcira ovih dana je fakultet i roditelji. Ako se pitate zašto, a odgovor je vrlo jednostavan.

 

Početkom semestra (1. god računarstva na ETF-u u Osijeku) radio sam paralelno uz fakultet pola godine i naravno u tom periodu nisam ništa stigao. Sad imam previše zaostataka (potpise i gluposti sam sve riješio i to tako da još ima šanse), a ispitni rokovi su počeli. Moram učit, neda mi se, ma ono u banani sam ... Naravno roditelji sa pitanjima jel ide kako učenje jesi dao šta i ostalim glupostima i njihovim pametovanjima kako sam prije trebao misliti o nekim stvarima uopće ne pomažu ...

 

Svjetskih pitanja se ne želim doticati.

"ne prestajemo se igrati zato što ostarimo, starimo zato što se prestajemo igrati" - Flegma
15 godina
neaktivan
offline
Sta vas nervira u zivotu?

Mene nerviraju ovakve teme koje smanjuju kvalitetu foruma jel ovo je ipak IT forum i ovakvim temama se samo smanjuje preglednost foruma, postoji Birc postoje nespavalice ja mislim da su to teme u kojima se može pričati o svemu a ne otvarati ovakve. Samo me zanima kada e se pojaviti tema koliko ste puta u danu obukli različite čarape...

15 godina
offline
Sta vas nervira u zivotu?

Momak je fino stavio temu pod ostalo tako da to ne spada pod tu tvoju IT klasifikaciju...

 

Tema je ok... 

He who dares, wins
15 godina
neaktivan
offline
Sta vas nervira u zivotu?

u zadnje vrijeme kad neko nabije muziku na slušalicama da čuje cijeli tramvaj i kad neko smrdi odurno u tramvaju ili ždere u tramvaju i pljuje po meni, a i standardno me babe živciraju :D

Bolje ispasti budala nego iz vlaka!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sta vas nervira u zivotu?
malina22 kaže...

Momak je fino stavio temu pod ostalo tako da to ne spada pod tu tvoju IT klasifikaciju...

 

Tema je ok... 

 Nije fora u tome gdje je stavio temu nego mi se čini da kvalititeta foruma kao takvog opada jer kad sam se prijavio bilo je puno više tema o problemima, a sada je sve više ovakvih tema puno više nego prije. naveo je temu kojaj edosta slična ovoj mogao je pitati onog tko je pokrenuo temu da li se slaže za to da se malo skrene samo sa kompova i to je to možda još zamoliti modove da promijene naslov i to je to.

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sta vas nervira u zivotu?
Seky kaže...
malina22 kaže...

Momak je fino stavio temu pod ostalo tako da to ne spada pod tu tvoju IT klasifikaciju...

 

Tema je ok... 

 Nije fora u tome gdje je stavio temu nego mi se čini da kvalititeta foruma kao takvog opada jer kad sam se prijavio bilo je puno više tema o problemima, a sada je sve više ovakvih tema puno više nego prije. naveo je temu kojaj edosta slična ovoj mogao je pitati onog tko je pokrenuo temu da li se slaže za to da se malo skrene samo sa kompova i to je to možda još zamoliti modove da promijene naslov i to je to.

 Seky,ipak se ne bih slozio sa tobom..U moru prilicno plitkih i nekvalitetnih tema ovde pod sekcijom"Ostalo",mislim da ova tema ima potencijala da zazivi.....Ovo je realna,zivotna tema u kojoj se mogu izneti razni problemi u drustvu sa kojima se suocavamo,a na koje zaista mozemo delom ili u potpunosti uticati...Nemoj tako usko posmatrati stvar,jer ovde mozemo pomoci i u resavanju pojava koje nas zivciraju,a samim tim i podici kvalitet ovog dela foruma...

 

Eto nadam se da si me shvatio,iz tih razloga sam otvorio temu  Namigiva

 

I uzgred,kako si zamislio da se tema zove? Mislim da iz naslova ne moze biti jasnije....pozz  Osmijeh

15 godina
neaktivan
offline
Sta vas nervira u zivotu?

Mislio sam da u onoj temi koju si naveo u prvom postu vezano uz kompove da se ta tema preuredi ako se slažu modovi i onaj tko je pokrenuo temu. Poanta je u tome što je sve manje tema s problemima, pitanjima, najavama novih hardvera, mobitela i ostalog, a sve je više takvih tema u kojima se "chata".

Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2009 11:45 (Seky).
15 godina
neaktivan
offline
Sta vas nervira u zivotu?

Mene nerviraju roditelji kada mi tumace kako sam ovisan o igrama i o kompjuterima.Viče

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
16 godina
offline
Sta vas nervira u zivotu?

Evo što mene nervira: Kad me se proglasi odgovornim i krivim za nešto što netko drugi nije odradio, a ja jesam. E to me nervira...

 

Evo i danas sam ispao "kriv" bivšem šefu što sam na svojoj vlastitoj internet stranici objavio jednu informaciju, a nisam na njegovoj. Usput, ne radim za njega još od Nove godine pa si vi sad vidite! Belji se

...ali sutra, dragi moj Samsone, trofej i slava neće nas zaobići!
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2009 15:15 (cro_blue).
16 godina
offline
Sta vas nervira u zivotu?

Seky ako ti smeta nemoj gledati, jako jednostavno. A u zivotu me ne iritira nekaj previse. Ako me i iritira zaboravim na to nakon 5 minuta, neznam cudan sam neki lik valjda.

People who are crazy enough to think they can change the world are the ones who do.
14 godina
neaktivan
offline
RE: Sta vas nervira u zivotu?
Living.Dead kaže...

Mene nerviraju roditelji kada mi tumace kako sam ovisan o igrama i o kompjuterima.Viče

 Uh,da samo znas kakav je to problem i u mom okruzenju.....Ne optuzuju mene direktno,ali drugovi hoce da mi izlude zbog stalnog prebacivanja ....  Neodlučan .Ja bih jednom pitao sve te roditelje odakle njima opsednutost knjigom i skolom i da li su i oni u mladosti bili "sveci" ili su vrebali svaki slobodan trenutak da se iskradu na korzo! Bilo bi zanimljivo slusati njihova opravdanja...  Osmijeh

14 godina
neaktivan
offline
RE: Sta vas nervira u zivotu?
Aki kaže...

Seky ako ti smeta nemoj gledati, jako jednostavno. A u zivotu me ne iritira nekaj previse. Ako me i iritira zaboravim na to nakon 5 minuta, neznam cudan sam neki lik valjda.

  A tebi Aki svaka cast,to se zove mehanizam odbrane  Osmijeh  Treba se nervirati samo oko bitnih stvari i kad ti kaze neko cije misljenje cenis.Sve ostalo samo tanji zivce i stvara bespotreban stres..Ali izgleda da smo postali preosetljivi pa nas nesvesno i sitnice pogadjaju.......Mršti se

16 godina
offline
Sta vas nervira u zivotu?

E moj trenutacni problem je sto su mi profesori pomaknuli maturu iz struke za jedan dan prije.Sve sam si lijepo isplanirao prema prvom datumu a sad mi se sve izmjesalo,jos imam i hrvatski za ucit za petak nekih 20 stranica,za sutra imam struku nekih 30 stranica tako da pucam po savovima.

Smeta me to sto su ti datumi odredeni 2 mjeseca prije i sad nekom profesoru nesto puhne ili ne pase i to izmjene samo tak i kazu nam dan prije.Smeta mi takva nepravda jer ne mozemo uciniti apsolutno nista proiv toga.

Nakon 3 pive,sve ružne odu doma
16 godina
neaktivan
offline
Sta vas nervira u zivotu?

nerviraju me neki debilni zakoni u isti takvoj državi, nerviraju me brzine(i cijene) interneta u ovoj državi, nerviraju me ameri koji ratuju za naftu i nervira me kad mi gaće uđu, kamo već uđu ^^

C'est la vie
15 godina
neaktivan
offline
Sta vas nervira u zivotu?

Nerviraju me komarci.

Number 1 Zombie!!! Braiiiiinssss!!!
15 godina
protjeran
offline
Sta vas nervira u zivotu?

ne zivcira me nista hmm.......gotovo nista ....samo  nogometni suci jedino me oni mogu razivcirati nista vise

intel-nvidia :( Forever trusting who we are and nothing else matters
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.6.2009 21:00 (hrvatskafarkasevec).
15 godina
offline
Sta vas nervira u zivotu?

Mene živciraju glupi amerikanci koji vele da je glavni grad italije BERLIN LOL (bilo u "putujemo u ameriku" ili kako već)

 

i većina onog šta je forumaš nabrojao u prvom postu.

 

 

Da dodam još : babe koje se prave da su vjernice i idu stalno u crkvu(ima i iznimaka), krenule su u crkvu tek kada osjećaju da su pred krajem života , kur*enje sa killovima u cod-u, gtx295, core i7.

 

To je to.

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
15 godina
offline
Sta vas nervira u zivotu?

mene nervira sto cijene benzina rastu sto cijene raznih proizvoda kamata psenice brasna kruha mlijeka rastu, a plaće ne

NLO - neidentificirani leteći objekt
15 godina
neaktivan
offline
Sta vas nervira u zivotu?

Nerviraju me homoseksualci,sponzoruse i opcenito pametarenje.

15 godina
neaktivan
offline
Sta vas nervira u zivotu?

najvise me nervira - PDV od 22%

                              - pohlepa i gledanje na vlastiti dzep

                              - jos uvijek prisutna ne tolerantnost prema rasama/religijama

                              - feminizam

Made in: Neverland ﺖﺐﮨﺾﻃﮜ
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sta vas nervira u zivotu?
robson kaže...

najvise me nervira - PDV od 22%

                              - pohlepa i gledanje na vlastiti dzep

                              - jos uvijek prisutna ne tolerantnost prema rasama/religijama

                              - feminizam

Zbog cega?

15 godina
offline
Sta vas nervira u zivotu?

Dali sam spomenuo Sanadera, Šukera i cijeli sabor, i onaj sanaderov BMW od 4milijuna kuna kojeg je prodao?Smijeh

MSN i e-mail - drazen016@net.hr
14 godina
offline
Sta vas nervira u zivotu?

Smeta me što sam kao jedinka nemoćan u većini stvari koje bi želio promijeniti u svojoj okolini. Premalo je mojih istomišljenika i ostaje mi samo promatrati sve to skupa sa strane, nadati se nekim boljim vremenima...

They took our jobs!
15 godina
neaktivan
offline
RE: Sta vas nervira u zivotu?
Stimulans kaže...

Smeta me što sam kao jedinka nemoćan u većini stvari koje bi želio promijeniti u svojoj okolini. Premalo je mojih istomišljenika i ostaje mi samo promatrati sve to skupa sa strane, nadati se nekim boljim vremenima...

E da! To bih i ja nadodao.Kao nekakav osjecaj bespomocnosti.

15 godina
offline
RE: Sta vas nervira u zivotu?
Hyperion kaže...

 

 

Da dodam još : babe koje se prave da su vjernice i idu stalno u crkvu(ima i iznimaka), krenule su u crkvu tek kada osjećaju da su pred krajem života

He, he, ja mislim da ipak nikad nije kasno da se netko pokaje pred Bogom kao i pred ljudima, koliko god to izgledalo licemjerno.

 

Sto se tice nerviranja u zivotu bi samo spomenuo (zasada) tri  stvari koje su me danas dovele u stanje smanjene uracunljivosti:

1. Sistem (ne)vrijednosti - glorificiraju se neke ljudske "vrline" koje ne spadaju u vrline....

2. Nezahvalnost djeteta prema roditelju - ovo me je danas izbacilo iz cipela...

3. Narkomani - ne zna covjek  bili se smijao ili plakao njihovoj gluposti.

Silence is golden when you can't think of a good answer. Muhammad Ali
16 godina
neaktivan
offline
RE: Sta vas nervira u zivotu?
robson kaže...

najvise me nervira - PDV od 22%

                              - pohlepa i gledanje na vlastiti dzep

                              - jos uvijek prisutna ne tolerantnost prema rasama/religijama

                              - feminizam

Za prva 3 se ne slažem, ali ovo zadnje nadoknađuje sve.Općenito me živciraju takve pojave tipa pederi pride i feminizam. I da, živciraju me ljudi koje živcira - jos uvijek prisutna ne tolerantnost prema rasama/religijama, čisto zato što se forsaju i prave liberalni. Jbg, da si ti direktor neke avio kompanije, bi li uzeo pilota iz Afganistana? Ili da si vlasnik nekog malo boljeg restorana, bi li zaposlio cigana? Bi li zaposlio pedera u nekom poslu gdje je potrebna interakcija s ljudima?

 

15 godina
neaktivan
offline
RE: Sta vas nervira u zivotu?
VirtUoso kaže...
robson kaže...

najvise me nervira - PDV od 22%

                              - pohlepa i gledanje na vlastiti dzep

                              - jos uvijek prisutna ne tolerantnost prema rasama/religijama

                              - feminizam

Zbog cega?

moje duboke isprike ako sam povrijedio koju damu, brzopletost i nepromisljenost na djelu eto...ne feminizam vec egoizam, nije mi jasno kako sam pomjesao pojmove, no tnx na ispravku, dobro da nije duze ostalo.

Made in: Neverland ﺖﺐﮨﺾﻃﮜ
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice