Sad se Korona može prepoznat po simptomima

poruka: 5
|
čitano: 440
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
4 godine
neaktivan
offline
Sad se Korona može prepoznat po simptomima

Detaljniji opis se nalazi na linku https://www.koronavirus.hr/kako-razlikovati-zarazu-koronavirusom-od-prehlade-i-gripe/105

ja sam snimio ekran pa mozete i odma sliku u prilogu.

 

Pitanje za vas, jesu li stavili dosta informacija da bi mogli prepoznat Koronu u usporedbi sa prehladom i gripom ?

 

 

12 godina
offline
Sad se Korona može prepoznat po simptomima

A realno ovo su smjernice po kojima teško "average joe" može procijeniti jel ima gripu ili coronu, praktički se svi simptomi iz tablice pojavljuju i kod jednog i kod drugog.

 

I već postoji par otvorenih tema, nema potrebe otvarati zasebne teme za svaku sitnicu vezanu uz coronu. 

4 godine
protjeran
offline
Sad se Korona može prepoznat po simptomima

Ja te simptome imam od kad sam poceo raditi a radim vec 20+g, gripu u zivotu nisam imao

4 godine
neaktivan
offline
Re: Sad se Korona može prepoznat po simptomima
darkborg kaže...

A realno ovo su smjernice po kojima teško "average joe" može procijeniti jel ima gripu ili coronu, praktički se svi simptomi iz tablice pojavljuju i kod jednog i kod drugog.

 

I već postoji par otvorenih tema, nema potrebe otvarati zasebne teme za svaku sitnicu vezanu uz coronu. 

 Da. slažem se. ali bolje ovu tablicu nisu ni radili tj totalno glupo po ovome ne mozes ni odvojiti gripu i koronu.  Evo piše za koronu da ne curi nos, kod mene je to uobičajeno i kod gripe ili prehlade zbog osjetlivosti na alergiju.

 

 

U vezi teme, ako moze nek admin spoji sa starom. Nisam znao da je negdje drugdje otvorena.

13 godina
offline
Sad se Korona može prepoznat po simptomima

Kihnuo sam danas ujutro, znači siguran sam 

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice