E-propusnice

poruka: 13
|
čitano: 3.235
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
E-propusnice

pozz

 

s obzirom na nastalu situaciju oko epidemije,

dali je tko pokušao napraviti zahtjev za izdavanje e-propusnice preko https://epropusnice.gov.hr/

nemogu se ulogirati u korisničko sučelje ( koristim e-građanin-e pass) tj nemam nigdje link za ulogirati se??

 

 

 

10 godina
offline
Re: E-propusnice
zoki07 kaže...

pozz

 

s obzirom na nastalu situaciju oko epidemije,

...

 Nisam 100% sigurna, ali mislim da se ti kao građanin ni ne možeš ulogirati i tražiti propusnicu. I dalje ide onaj sistem poslodavac/civilna zaštita/ doktor ti tražiš od njih a oni ih izdaju preko e-propusnice. Bar sam ja to tak skužila. 

Hoy te he vuelto a recordar. Venias hacia mi, te oia sonreir. Hoy me dio por llorar. Me di cuenta que sin ti jamas sere feliz.
16 godina
online
Re: E-propusnice
zoki07 kaže...
nemogu se ulogirati u korisničko sučelje ( koristim e-građanin-e pass) tj nemam nigdje link za ulogirati se??

Izgleda da još nije pušteno u pogon.

Valjda će do 6.4. osposobiti :)

Imam i ja revolut pozivnice s novcima i besplatnom dostavom, pa slobodno se javite. | Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
11 godina
offline
Re: E-propusnice
Bitno da su dali na sva zvona - od danas dostupno...
13 godina
neaktivan
offline
E-propusnice

ekipa od danas je tek proradio link :)

16 godina
offline
E-propusnice

Ja sam se uspio ulogirati bez problema (koristim od prije sustav e-građani) i napraviti zahtjev, sada čekam odgovor.

13 godina
offline
E-propusnice

Ja sam sada probao, ali šteka stranica za poludit.

 

I ne kužim, ja ulazim sa svojim e-građanin accountom, i onda izdajem propusnicu kao poslodavac (ja sam vlasnik firme)? Sustav automatski povezuje mene sa firmom?

14 godina
neaktivan
offline
Re: E-propusnice
Naravno da se je sad stranica srusila.
7 godina
protjeran
offline
E-propusnice

Previse azilanata je pokusalo otvoriti ePropusnicu

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
16 godina
online
Re: E-propusnice
M0by kaže...
Naravno da se je sad stranica srusila.

 Što si drugo očekivao :)

Imam i ja revolut pozivnice s novcima i besplatnom dostavom, pa slobodno se javite. | Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
16 godina
offline
E-propusnice

Meni poslodavac napravio moju.

13 godina
offline
E-propusnice

Budući da je nemoguće dobiti nekoga na telefon za podršku, zna li netko kako treba postupiti sa propusnicama ukoliko se mora izvršiti posao/servisna aktivnost u nekom drugom gradu? Razlog odobrenja na propusnici piše samo s posla/na posao, tj. to bi značilo da je odobreno ići od kuće do posla. A šta ako netko treba ići na servis negdje na drugi kraj Hrvatske? Je li dovoljan putni nalog poslodavca? 

16 godina
online
E-propusnice

Iz Jutarnjeg :)

Naime, kad osoba kao građanin ode na stranicu eproposnice.gov.hr, otvara se pet polja. Građanin bi se trebao moći ulogirati sa svojim podacima samo u rubrici Ulaz za građane. No, iz nekog se razloga građani sa svojim osobnim podacima mogu ulogirati i u rubrici Ulaz za poslodavce.

Nakon što u toj kategoriji ispune sve potrebne podatke i pošalju ih, sustav ih nakon nekog vremena obavijesti da su sami sebi odobrili zahtjev i na mail dobiju propusnicu.

Tako se dizajnira sustav

Imam i ja revolut pozivnice s novcima i besplatnom dostavom, pa slobodno se javite. | Do not approach me unannounced – especially while I am eating!
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice