Pozdrav iz Chernobyla

poruka: 44
|
čitano: 8.978
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Pozdrav iz Chernobyla

Pozdrav iz Chernobyla u slikama, danas ...

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro http://www.dailymotion.com/video/x44dz_chernobyl-ghost-town-for-1000-years_creation?from=rss
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2009 9:46 (stalker).
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pozdrav iz Chernobyla

Evo još malo slika ...

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro http://www.dailymotion.com/video/x44dz_chernobyl-ghost-town-for-1000-years_creation?from=rss
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pozdrav iz Chernobyla

I još malo ...

s.t.a.l.k.e.r. semi-pro http://www.dailymotion.com/video/x44dz_chernobyl-ghost-town-for-1000-years_creation?from=rss
16 godina
offline
Pozdrav iz Chernobyla

To si ti bio ili?

 

Jerbo, ja već neko vrijeme planiram otići u razgledavanje.

 

Problem je što takva razgledavanja omogućavaju samo agencije iz Ukrajine.

NIje čak niti pretjerano skupo.

 

Problem je doći do Ukrajine i organizirati sve to.

I have visited the hidden parts of the world. I have fought in both world wars, served the liberty in many others. I have saved the world from alien invasions and mutants. I have won the olimpics, and i was awarded the world footballer of the year award. I'm a gamer. And what have you done recently?
15 godina
protjeran
offline
Pozdrav iz Chernobyla

neseriiiiiiiiiiiiiiiiiiiii Smijeh

q6600(3.420ghz )+cooler ThermalRight Ultra 120....2x2gb corsair xms2...hdd320gb....sapphire 3870x2...asus maximus formula
16 godina
offline
RE: Pozdrav iz Chernobyla
http://www.ukrcam.com/tour/tour_3.html

Evo tu imate i jednu od ponuda.
Postoje i višednevne.

Neke uključuju i ulazak u samu kontrolnu sobu reaktora, te ulazak u neboder i osnovnu školu itd.
I have visited the hidden parts of the world. I have fought in both world wars, served the liberty in many others. I have saved the world from alien invasions and mutants. I have won the olimpics, and i was awarded the world footballer of the year award. I'm a gamer. And what have you done recently?
15 godina
offline
Pozdrav iz Chernobyla

Heheh, baza je. Prepoznajem dosta stvari it cod-a 4, pogotovo onaj park iz misije one "shoot, one kill", koliko me je namućija i iznervira čini mi se neću ga nikad zaboravit. Smijeh

Intel Q6600 @ 3,2 GHz + BigTyphoon 120 Asus P5K-E/WIFI-AP 2GB @ 800 MHz Kingston Asus EN9600GT @ 750/1900/1000 WD 320GB Antec Sonata III Antec EarthWatts 500W
16 godina
neaktivan
offline
Pozdrav iz Chernobyla

Znači da su se radijacijske razine u Pripyatu raspršile? I oko same centrale?

Avatar odgovara mojim reakcijama dok čitam ovaj forum...
16 godina
offline
RE: Pozdrav iz Chernobyla
Dosta su pale razine. Dovoljno da više nije fatalno. Ali kada se ide u kontrolnu sobu obavezno je odijelo i svašta nešto.

Zadnjih par godina se već odlazi u 'Zonu'. :)

Prvi je sa time počeo jedan frajer kaj je živio u Pripyatu kao mali, pa je zapravo ishodio dozvolu za vođenje turista.

Naravno postoje mjere opreza, u principu se ne preporučuje hodati po bilo čemu osim asfalta, ne znam ni ja sam zašto.

Uglavnom, naći ću ti putopis jednog fotografa koji je tamo išao, pa ima stvarno zanimljivih fotki a i tekst je odličan.

Zanimljivo je kako je radijacija neravnomjerna. Tipa stojiš na jednom mjestu i nije strašno velika, a već 2 koraka dalje je desetak puta veća.
I have visited the hidden parts of the world. I have fought in both world wars, served the liberty in many others. I have saved the world from alien invasions and mutants. I have won the olimpics, and i was awarded the world footballer of the year award. I'm a gamer. And what have you done recently?
15 godina
neaktivan
offline
Pozdrav iz Chernobyla
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2009 10:21 (vjeko).
16 godina
neaktivan
offline
Pozdrav iz Chernobyla

Zanimljivo, Tjernobil kako ukrajinci kažu.....

Također prepoznajem par objekata iz call of Dutya 4, ajde barem nešto realno...

Hmm...vidiš nisam znao da se je radijacija smanjila toliko da se može slobodno hodati tamoNeodlučan

Vidio sam da ti na onom instrumentu pokazuje ~1.4 nečega, zanima me kolika je normalna vrjednost, ozračenosti valjda.

15 godina
online
Pozdrav iz Chernobyla

Predobre fotografije,zbilja se vidi po čemu je igra napravljena...samo što je ovo u Real Resolution-u...heheheheheheBelji seCool

CPU: C2D E 4300 OC@2700 Mhz, GPU: Gigabyte Radeon HD 4850 512 Mb, MBO: Gigabyte GA-P35-DS3L rev 2.0, HDD: Seagate 320&500 Gb, MEM: Kingmax PC 6400 3 Gb DDR2 800 Mhz DC,OC@900 Mhz, PWR: Fortron Blue Storm II 500 W, LCD: LG L194WT
16 godina
offline
RE: Pozdrav iz Chernobyla
http://www.carlmontgomery.com/tag/chernobyl/

Evo jedan od putopisa. Ali nije to ono što tražim.

Kad nađem stavit ću.

P.S. Na tom linku imate usporedbe zračenja itd.
I have visited the hidden parts of the world. I have fought in both world wars, served the liberty in many others. I have saved the world from alien invasions and mutants. I have won the olimpics, and i was awarded the world footballer of the year award. I'm a gamer. And what have you done recently?
15 godina
neaktivan
offline
Pozdrav iz Chernobyla

Lijepe slike (koliko to mogu bit nakon katastrofe).Evo link od stranice Elene Filatove.Zena se vozika na motoru i slika po Chernobilu i okolici.

World championships:7,GP started:250,GP wins:91,Podium finishes:154,Pole positions:68,Fastest laps:76,Points:1,369
16 godina
neaktivan
offline
Pozdrav iz Chernobyla

Isti CoD4 :D Napetije je dok cijelu igru prođeš samo sa snajperom, bez zamjene za AK47 ili upotrebe onog pištolja :D

Danas je teško biti glup. Konkurencija je prejaka! http://www.freewebs.com/horagio/
16 godina
neaktivan
offline
Pozdrav iz Chernobyla

wow, kak fora, ja bi svjetleći bug pa da mogu u mraku čitat xD, LOL

16 godina
offline
Pozdrav iz Chernobyla

http://www.nikongear.com/Chernobyl/Chernobyl_1.php

 

Evo našao sam onaj putopis. Vrhunsko štivo. Svakako pročitajte.

I have visited the hidden parts of the world. I have fought in both world wars, served the liberty in many others. I have saved the world from alien invasions and mutants. I have won the olimpics, and i was awarded the world footballer of the year award. I'm a gamer. And what have you done recently?
16 godina
offline
Pozdrav iz Chernobyla

Najefektnija mi je ova slika sa ispucalom bojom na ogradi i elektranom u pozadini.

Fear leads to anger,anger leads to hate,hate leads to suffering.
15 godina
neaktivan
offline
RE: Pozdrav iz Chernobyla
RePlaY kaže...

Heheh, baza je. Prepoznajem dosta stvari it cod-a 4, pogotovo onaj park iz misije one "shoot, one kill", koliko me je namućija i iznervira čini mi se neću ga nikad zaboravit. Smijeh

 da stvarno...
Napojnica je ulaganje u buducnost
15 godina
neaktivan
offline
Pozdrav iz Chernobyla

Oduvijek sam htjeo ic tamo...

Al sve jedno ta radijacija koja nije smrtonosna vise, al jos uvijek postoji 20% veca sansa da cete dobit rak provodeci i jedan dan tamo...

Jednom sam vidio na netu od nekog lika koji je tamo priije 2 godine mjerio radijaciju (u pripyat i okolici).

I kaze da je naj jednostavnij objasnit kolicinu radijecije tamo ovako>

---1 dan provest sada u Pripyatu je isto kao da radiolog provede 6 godina na radnom mjestu.

To skoro pa nema nikakve opasnosti i istina da to nisu ista ozracivanja al tako je mogao opista (tako se povecava postotak sanse da se dobije rak)

16 godina
neaktivan
offline
Pozdrav iz Chernobyla

evo malo usporedbe CoD-a i stvarne lokacije :=)

 

pravi bazen pravi bazen
CoD 4 CoD 4
pravi bazen pravi bazen
Only God (& mod) can judge me
Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2009 14:37 (Core2Duo2).
15 godina
neaktivan
offline
Pozdrav iz Chernobyla

Odlično, baš su me dirnule na neki način ove slike...Plač

Q6600 (3.2Ghz), BigTyp 120vx, 8800gt, 2GB ram, gigabyte p35 ds3....
15 godina
neaktivan
offline
Pozdrav iz Chernobyla

lol pazi da nam se nevratis sa 3 ruke..

salim se nemojte ozbiljno shvatit

AMD Phenom X3 2.1GHz | 2gb ram | HD4650 1024MB |ASUS M2N Motherboard
15 godina
protjeran
offline
Pozdrav iz Chernobyla

OMG!!

 

pa nisam normalan tamo ići, pa da se vratim s jednom rukom više.......iako bi to bilo baš fora

ja mogu nacrtati sliku svog avatara markerom. http://s6.ba.bitefight.org/c.php?uid=40139
15 godina
neaktivan
offline
Pozdrav iz Chernobyla

Stvarno fascinantno koliko ima puno slika koje podsjecaju na Call of Duty 4.

Posebno one sa vrtuljcima i onim auticima, i ove iznad mojeg posta.

 

Dokaz da su ljudi iz CoD-a obisli mjesta (dobro, mozda nisu obisli nego nasli po netu slike), i onda pokusali sto realnije docarati Černobil u igri.

 

A i slike su ti dosta dobre.

Ne vidaju se svaki dan ovako opustoseni prizori na slikama.

New Prison Break Promo: http://www.youtube.com/watch?v=9rFxSsDm0wY
15 godina
protjeran
offline
RE: Pozdrav iz Chernobyla
rise against kaže...

OMG!!

 

pa nisam normalan tamo ići, pa da se vratim s jednom rukom više.......iako bi to bilo baš fora

 cura/žena ti se nebi bunila
www.ddoxy.blogspot.com
16 godina
neaktivan
offline
Pozdrav iz Chernobyla

Netko ja zabrijo na S.T.A.L.K.E.R....

djevice,padobranci mineri griješe samo jednom! Postao sam ateista;ubili su boga u meni...
15 godina
offline
Pozdrav iz Chernobyla

Evo jedan video o Chernobylu. Traje oko pola sata.

 

Edit: Evo još jedan

Poruka je uređivana zadnji put sri 8.4.2009 20:37 (Ivan M.).
16 godina
neaktivan
offline
Pozdrav iz Chernobyla

Vrijeme je učinilo svoje. Kao da je nedavno bio neki opaki rat na tom području.

 

Al kao što su mnogi primijetili, ovo opako liči na CoD. BTW, kolko vam je trebalo da pređete tu misiju na veteran? Ja nisam uspio... Ono kad je vaš suborac ranjen pa vam pomaže pucati po neprijatelju, a neprijatelja ima kao termita, a pomoć stiže tek za par minuta...

Stan: Mr. Garrison, haven't you noticed that Timmy is retarded? Mr. Garrison: Don't call people names Stan!
16 godina
neaktivan
offline
RE: Pozdrav iz Chernobyla
i_rambo_plache kaže...

Vrijeme je učinilo svoje. Kao da je nedavno bio neki opaki rat na tom području.

 

Al kao što su mnogi primijetili, ovo opako liči na CoD. BTW, kolko vam je trebalo da pređete tu misiju na veteran? Ja nisam uspio... Ono kad je vaš suborac ranjen pa vam pomaže pucati po neprijatelju, a neprijatelja ima kao termita, a pomoć stiže tek za par minuta...

 Poanta je u tome da si odmah nabaviš AK47 umjesto pištolja i taktički postaviš one nagazne mine ili kako da to nazovem. Stavi staroga bolje naprijed, on super puca, a ti pokrivaj samo dok dođu blizu s AK47. I idi u poziciju gdje ne možeš dobro gađati s snajperom, neće niti oni tebe odalamiti. Ostalo je tvoj skill u gađanju i refleksi s povratom granatama :D
Danas je teško biti glup. Konkurencija je prejaka! http://www.freewebs.com/horagio/
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice