Poklanjam 18mil. dolara

poruka: 11
|
čitano: 4.334
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
3 godine
protjeran
offline
Poklanjam 18mil. dolara (spam?)

Pozdrav, evo dobio mail da sam nasljednik 18mil dolara nekog poginulog bogataša i sad njegov odvjetnik od mene trazi ime i prezime, tel i adresu da mu se javim da podjelimo to

 

Draga VL. moje ime i prezime
Ja sam odvjetnik Pedro Nicolas Mendoza, odvjetnik pokojnog Ing. Michal (moje prezime), državljanin vaše zemlje i bivši direktor (Gas Natural Fenosa, S.à) španjolske tvrtke koja se bavi prirodnim plinom i električnom energijom. 1. svibnja 2015. Moj klijent, njegova supruga i jedina kći sudjelovali su u prometnoj nesreći. Nažalost. Kad su se s obitelji vratili s odmora. Izgubili su živote. Moj klijent imao je bankovni depozit od 18,7 milijuna USD.
Međutim, pokušao sam kontaktirati bilo kojeg člana njegove obitelji putem ministra vanjskih poslova. ali bio sam neuspješan. Tada sam odlučio pratiti svoje prezime putem interneta kako bih pronašao nekoga iz njegove obitelji ili nacionalnosti. Tko se preziva isto kao i moj preminuli klijent koji treba biti podnesen za ovaj zahtjev. Kao što zahtijeva španjolska politika nasljeđivanja. Želim vas upoznati s ovom izjavom jer imate isto prezime i nacionalnost kao i vaša pokojna inteligencija. Da bih na vaš račun prebacio ukupni depozit od 18,7 milijuna američkih dolara, a ja ću doći u vašu zemlju da podijelim novac. i dijelimo fond od 45% za mene i 45% za vas i 10% za sirotište u Češkoj i Španjolskoj.
Svi nasljedni dokumenti izmijenit će se u vaše ime i poslati vam kao ovlašteni primatelj. Jamčim da će se to učiniti u skladu sa zakonskim sporazumom koji će vas zaštititi od bilo kojeg područja prava. i ako ovu tvrdnju ne podnesem nikome. Banka će taj fond prenijeti na financijski račun španjolske vlade kao nekorporativni fond.
DOPUNITE PRIJAVU ZA BANKU
Tvoje puno ime: ..............
Vaša adresa:.......................
Telefon: .....................
Čekam vaš hitni odgovor kako bih vam mogao pružiti više detalja.
S poštovanjem,
Pedro Nicolás Mendoza Law Firm.


jel još netko dobio ovakav mail?

Poruka je uređivana zadnji put uto 10.11.2020 18:13 (KingMaster).
13 godina
offline
Poklanjam 18mil. dolara

Nemoj nista o sebi davat.

12 godina
offline
Re: Poklanjam 18mil. dolara (spam?)
KingMaster kaže...

Pozdrav, evo dobio mail da sam nasljednik 18mil dolara nekog poginulog bogataša i sad njegov odvjetnik od mene trazi ime i prezime, tel i adresu da mu se javim da podjelimo to

 


Međutim, pokušao sam kontaktirati bilo kojeg člana njegove obitelji putem ministra vanjskih poslova. ali bio sam neuspješan. Tada sam odlučio pratiti svoje prezime putem interneta kako bih pronašao nekoga iz njegove obitelji ili nacionalnosti. Tko se preziva isto kao i moj preminuli klijent koji treba biti podnesen za ovaj zahtjev. Kao što zahtijeva španjolska politika nasljeđivanja. Želim vas upoznati s ovom izjavom jer imate isto prezime i nacionalnost kao i vaša pokojna inteligencija. Da bih na vaš račun prebacio ukupni depozit od 18,7 milijuna američkih dolara, a ja ću doći u vašu zemlju da podijelim novac. i dijelimo fond od 45% za mene i 45% za vas i 10% za sirotište u Češkoj i Španjolskoj.

 Sve ti je rečeno...

3 godine
protjeran
offline
Re: Poklanjam 18mil. dolara
Haha
12 godina
suspendiran
offline
Poklanjam 18mil. dolara

.

13 godina
offline
Re: Poklanjam 18mil. dolara
Spam
11 godina
offline
Poklanjam 18mil. dolara

Ma nist

Poruka je uređivana zadnji put sri 11.11.2020 7:48 (GSP).
16 godina
offline
Poklanjam 18mil. dolara

Za 18m bi mu reko da dode kod mene doma na janjetinu i prasetinu oduzme si troskove i uzme pola iznosa za trud.

 

A kaj se podataka tice tu je gdpr jbg...hahaha :D

7 godina
protjeran
offline
Poklanjam 18mil. dolara

Vece su sanse da ti se javi slobodna napaljena Jasmina, koja je 5km daleko od tebe

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
13 godina
offline
Poklanjam 18mil. dolara

Šta si lud davat odvjetniku 45% novca kojeg si nasljedio, reci mu da moze dobit 10% umjesto sirotišta a tebi 90% pa da onda mozete nastaviti dalje.

4 godine
offline
Re: Poklanjam 18mil. dolara
I spam je napredovao ipc 21%
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice