Hibridi ljudi i životinja

poruka: 180
|
čitano: 28.494
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
protjeran
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
tnakir kaže...
Mentalist kaže...
tnakir kaže...

Zanima me kako ce katolici reagirati na ovo. Sa jedne strane imaju Boga koji osudjuje ikakvo petljanje u procese prirode, a sa druge strane, ovo im mozda izlijeci tumor, alzhajmerovu, leukemiju, produzi zivot za 100 godina i slicno. Zanima me vole li vise svoj zivot ili svoga Boga.

 Kao da ih itko slusa...

 

Ima li u nas u Evropi onako ludih katolika kao sto su prikazani u filmovima oni seljaci iz nizinskih dijela USA koji se bave poljoprivredom?

Mormona? Mislim da ne. I mislim da oni nisu katolici. Katolici pripadaju rimokatolickoj crkvi.

 Ispade mi katolika, a mislio sam reci vjernika.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
16 godina
neaktivan
offline
Hibridi ljudi i životinja

Mislim da ipak misli na Amiše. Nema ih kod nas.

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
15 godina
neaktivan
offline
Hibridi ljudi i životinja

Uh na trenutak sam pomislio da otimaju ljude pa na njima rade pokuse....ne daj boze.

 

Po meni, ti "mutanti" nisu ljudska bica. Koliko sam shvatio, oni nemaju svijest covjeka. Ako ce se pomocu njih naci lijek za sidu, rak itd... onda zasto ne?

 

15 godina
offline
Hibridi ljudi i životinja

Podržavam ovakva istraživanja.

Napredak je nezaustavljiv pa kakav god da on vama nekima čudan bio.

 

Do the inposible, see the invisible ROW ROW FIGHT THE POWER
13 godina
offline
Hibridi ljudi i životinja

 

@M_dipl. sigurno nisam u stanju voditi raspravu na tvom području, ali stojim iza svojih "ležernih" stavova.. čovijek je na prvom mjestu i točka, nije bitno izvodili se pokusi na fetusima, mutantima, štakorima, štenadi, ovčicama, majmunčićima ili mačićima.

 

po pitanjima abortusa i eutanazije je moj i vjerojatno u određenoj situaciji bilo čiji ego jači od bilo kakve etičnosti.

 

radije bi da me netko eutanizira, nego da se pred smrt mučim u krevetu, a poznajem i puno istomišljenika. Također da znam da ne mogu uzdržavati dijete, ili da ne želim dijete sa određenom osobom ili bilo koji drugi sličan razlog.. abortus bez diskusije

 

po meni je manje etično imati dijete u lošim financijskim/društvenim/socijalnim uvijetima, nego jednostavno pobaciti nešto što ne kmelji vrišti i razmišlja

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2011 15:37 (nine).
16 godina
neaktivan
offline
Hibridi ljudi i životinja

Ok, etika je super i sve to, al lako je raspravljati o etičnosti kad se tebe nešto ne tiče...

Ili raspravljati o eutanaziji sve dok se ti ne nađeš da tebe pitaju želiš li da ti eutanaziraju majku ili oca...

Onda više nije tak lako o tome raspravljati...

Isto tako, lako je osuđivati druge i reći, abortus niej u redu, neetičan je, zlo...

Al kad ti dobiješ prinovu, bez primanja, obrazovanja, s odbacivanjem okoline...e stari moj, onda ti nije do etike...{#}

sve je stvar situacije...milijun situacija, milijun pitanja i problema, a isto toliko rješenja...

Psssssst Zecovi spavaju
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
nine kaže...

 

@M_dipl. sigurno nisam u stanju voditi raspravu na tvom području, ali stojim iza svojih "ležernih" stavova.. čovijek je na prvom mjestu i točka, nije bitno izvodili se pokusi na fetusima, mutantima, štakorima, štenadi, ovčicama, majmunčićima ili mačićima.

 

po pitanjima abortusa i eutanazije je moj i vjerojatno u određenoj situaciji bilo čiji ego jači od bilo kakve etičnosti.

 

radije bi da me netko eutanizira, nego da se pred smrt mučim u krevetu, a poznajem isto puno istomišljenika. Također da znam da ne mogu uzdržavati dijete, ili da ne želim dijete sa određenom osobom ili bilo koji drugi sličan razlog.. abortus bez diskusije

 

  Što ako netko od tebe traži da obaviš eutanaziju? Slušala sam predavanje o ljudima koji bi takav posao trebali obavljati. Navodno to ne mogu biti zdravstveni djelatnici već posebno educirane osobe koje bi bile u stanju emocionalno se izolorati. Neki koji su napravili eutanaziju (zapravo više od 70% ako se dobro sjećam) su zatražili pomoć psihijatra jer nisu mogli podnijeti taj čin iako su prije samog obavljanja zastupali pozitivan stav.

 

Slična je stvar sa ženama koje su abortirale. Ostaju psihičke posljedice sa kojima se nisu spremni svi nositi.

 

Ne znam koliko koristi možemo imati od ovih spajanja genetskih materijala različitih vrsta, pogotovo zato jer do sada nisu objavljeni nikakvi pozitivni rezultati (što ne znači da ih nije bilo, ali nitko ih nikada nije spominjao). Kod nas medicinara često se spominje ironičan prizvuk napretku: "Što medicina više napreduje, to su ljudi bolesniji."

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
thuglife kaže...

Zašto to misliš, ti bi radije da smo tamo gdje smo bili prije recimo... tisuću godina, gdje umireš od prehlade ili u 40ima ako imaš sreće ( život i zdravlje su sam oprimjeri, ima toga još jako jako puno )?

 

Glupost. Čovijek i danas može umrijeti od prehlade, gripe i sličnih gluposti. O tome odlučuje čovijekov imunološki sustav, a ne Plicet tablete ili Andoli.

 

I'll be back
13 godina
neaktivan
offline
Hibridi ljudi i životinja

Sto bi to vrijedilo čovječanstvu. Lijek za milijune,  nebi imalo previše hrane za sve stanovnike planeta, porasla bi cijena hrane,nafte svega. Zato i postoje bolesti, da pobije stanovnistva i da bi drugi mogli zivjeti. Sve je to složen proces tako da bi izliječenje izliječilo xx milijuna ljudi a ubilo vise ljudi.

 

15 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
tnakir kaže...

Zanima me kako ce katolici reagirati na ovo. Sa jedne strane imaju Boga koji osudjuje ikakvo petljanje u procese prirode, a sa druge strane, ovo im mozda izlijeci tumor, alzhajmerovu, leukemiju, produzi zivot za 100 godina i slicno. Zanima me vole li vise svoj zivot ili svoga Boga.

Jeste hebeni naivci da je to strašno. Šta vi doista vjerujete tim glupostima o napredku u (svakodnevnoj) medicini i lakšem lječenju običnih smrtnika?


Za večinu tumora danas postoji ljek, no terapiju tim čudotvornim tableticama nemože si priuštit svak, zapravo rijetko tko može. Onda kakve koristi ja imam od takvih istraživanja?

Ja naprosto nemogu vjerovat kako tako naivno vjerujete da se sve to čini u dobrobit čovječanstva.. To se čini u dobrobit Veoma bogatih pojedinaca koji vjerojatno i financiraju takve projekte, a često i sama vojska ima prste....

I'll be back
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2011 16:37 (microman).
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
microman kaže...
thuglife kaže...

Zašto to misliš, ti bi radije da smo tamo gdje smo bili prije recimo... tisuću godina, gdje umireš od prehlade ili u 40ima ako imaš sreće ( život i zdravlje su sam oprimjeri, ima toga još jako jako puno )?

 

Glupost. Čovijek i danas može umrijeti od prehlade, gripe i sličnih gluposti. O tome odlučuje čovijekov imunološki sustav, a ne Plicet tablete ili Andoli.

 

Dao sam primjer, koliko medicina pomaže u svemu, ne samo kod bolesti koje si ti naveo ( najosnovnije ), očito si krivo shvatio.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
microman kaže...
tnakir kaže...

Zanima me kako ce katolici reagirati na ovo. Sa jedne strane imaju Boga koji osudjuje ikakvo petljanje u procese prirode, a sa druge strane, ovo im mozda izlijeci tumor, alzhajmerovu, leukemiju, produzi zivot za 100 godina i slicno. Zanima me vole li vise svoj zivot ili svoga Boga.

Jeste hebeni naivci da je to strašno. Šta vi doista vjerujete tim glupostima o napredku u (svakodnevnoj) medicini i lakšem lječenju običnih smrtnika?


Za večinu tumora danas postoji ljek, no terapiju tim čudotvornim tableticama nemože si priuštit svak, zapravo rijetko tko može. Onda kakve koristi ja imam od takvih istraživanja.

Ja naprosto nemogu vjerovat kako tako naivno vjerujete da se sve to čini u dobrobit čovječanstva.. To se čini u dobrobit Veoma bogatih pojedinaca koji vjerojatno i financiraju takve projekte, a često i sama vojska ima prste....

Kaj im to znači, na kraju svi umiremo, nitko nije ništa u grob odnjeo, ni pop, ni car, ni tat, kao što pjesma kaže..:)

eto, vidi sad Luke Bebića, kaj mu znači kaj je krao, lovio u mutnom, ne može ni govoriti...sve dođe kad tad, na isto, na brutalno čisti kraj....gdje novci i moć ne pomažu...{#}

Psssssst Zecovi spavaju
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
thuglife kaže...
microman kaže...
thuglife kaže...

Zašto to misliš, ti bi radije da smo tamo gdje smo bili prije recimo... tisuću godina, gdje umireš od prehlade ili u 40ima ako imaš sreće ( život i zdravlje su sam oprimjeri, ima toga još jako jako puno )?

 

Glupost. Čovijek i danas može umrijeti od prehlade, gripe i sličnih gluposti. O tome odlučuje čovijekov imunološki sustav, a ne Plicet tablete ili Andoli.

 

Dao sam primjer, koliko medicina pomaže u svemu, ne samo kod bolesti koje si ti naveo ( najosnovnije ), očito si krivo shvatio.

Dakle ja sam citirao podcrtanu rečenicu koja je totalna glupost. Nadalje ti si spomenuo prehladu, a ne ja.

Medicina pomeže kome pomaže, običan smrtnik nema koristi od nje niti će ikada imati. Za prehlade, gripe i slične gluposti ti treba jedino dobar vlastiti imunološki sustav, a doktora tada trebaš samo za Doznaku ili ispričnicu.

I'll be back
14 godina
neaktivan
offline
Hibridi ljudi i životinja

microman pričaš gluposti

kad se otkrije lijek za npr. rak istina je da će bit u početku samo za bogate, naravno, ali će s vremenom sve više i više biti bliži nama

jesi ti ikad čua da se ljudski životni vijek konstantno produžuje? pa za to je zaslužna znanost i medicina

One bright morning when my work is over I will fly away home ...Bob Marley
13 godina
protjeran
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
Cerina15 kaže...

microman pričaš gluposti

kad se otkrije lijek za npr. rak istina je da će bit u početku samo za bogate, naravno, ali će s vremenom sve više i više biti bliži nama

jesi ti ikad čua da se ljudski životni vijek konstantno produžuje? pa za to je zaslužna znanost i medicina

lijek za rak postoji... hibridi ljudi i zivotinja su i moralno i revolucionarno stvar koju treba primjeniti

i apsolutno podrzavam.

recimo prijeti li nam zatopljenje, gen neke zivotinje zasluzan joj za debljinu koze nam je spas....

ali necu dalje jer ce me i ovdije popljuvat

15 godina
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
nick_01 kaže...
Cerina15 kaže...

microman pričaš gluposti

kad se otkrije lijek za npr. rak istina je da će bit u početku samo za bogate, naravno, ali će s vremenom sve više i više biti bliži nama

jesi ti ikad čua da se ljudski životni vijek konstantno produžuje? pa za to je zaslužna znanost i medicina

lijek za rak postoji... hibridi ljudi i zivotinja su i moralno i revolucionarno stvar koju treba primjeniti

i apsolutno podrzavam.

recimo prijeti li nam zatopljenje, gen neke zivotinje zasluzan joj za debljinu koze nam je spas....

ali necu dalje jer ce me i ovdije popljuvat

Naravno da cemo te popljuvati kad pricas gluposti. Kakve veze ima debljina koze sa globalnim zatopljenjem i kako deblja koza omogucava lakse odvodjenje topline? Ajd plz ugasi svoj account i odi igrat igre.

Ovaj forumaš je tolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti slobodna od ugnjetavanja zbog svojih liberalnih mišljenja
13 godina
protjeran
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
tnakir kaže...
nick_01 kaže...
Cerina15 kaže...

microman pričaš gluposti

kad se otkrije lijek za npr. rak istina je da će bit u početku samo za bogate, naravno, ali će s vremenom sve više i više biti bliži nama

jesi ti ikad čua da se ljudski životni vijek konstantno produžuje? pa za to je zaslužna znanost i medicina

lijek za rak postoji... hibridi ljudi i zivotinja su i moralno i revolucionarno stvar koju treba primjeniti

i apsolutno podrzavam.

recimo prijeti li nam zatopljenje, gen neke zivotinje zasluzan joj za debljinu koze nam je spas....

ali necu dalje jer ce me i ovdije popljuvat

Naravno da cemo te popljuvati kad pricas gluposti. Kakve veze ima debljina koze sa globalnim zatopljenjem i kako deblja koza omogucava lakse odvodjenje topline? Ajd plz ugasi svoj account i odi igrat igre.

deblja koza je veci otpor stetnim suncevim zrakama

eto ko sto sam rekao, vec je pocelo pljuvanje u prazno

15 godina
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
nick_01 kaže...
tnakir kaže...
nick_01 kaže...
Cerina15 kaže...

microman pričaš gluposti

kad se otkrije lijek za npr. rak istina je da će bit u početku samo za bogate, naravno, ali će s vremenom sve više i više biti bliži nama

jesi ti ikad čua da se ljudski životni vijek konstantno produžuje? pa za to je zaslužna znanost i medicina

lijek za rak postoji... hibridi ljudi i zivotinja su i moralno i revolucionarno stvar koju treba primjeniti

i apsolutno podrzavam.

recimo prijeti li nam zatopljenje, gen neke zivotinje zasluzan joj za debljinu koze nam je spas....

ali necu dalje jer ce me i ovdije popljuvat

Naravno da cemo te popljuvati kad pricas gluposti. Kakve veze ima debljina koze sa globalnim zatopljenjem i kako deblja koza omogucava lakse odvodjenje topline? Ajd plz ugasi svoj account i odi igrat igre.

deblja koza je veci otpor stetnim suncevim zrakama

eto ko sto sam rekao, vec je pocelo pljuvanje u prazno

Da, veca koza = vise materijala za kreiranje melanoma ;D

Ovaj forumaš je tolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti slobodna od ugnjetavanja zbog svojih liberalnih mišljenja
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
Cerina15 kaže...

microman pričaš gluposti

kad se otkrije lijek za npr. rak istina je da će bit u početku samo za bogate, naravno, ali će s vremenom sve više i više biti bliži nama

jesi ti ikad čua da se ljudski životni vijek konstantno produžuje? pa za to je zaslužna znanost i medicina

Ljek za neke vrste raka postoji, samo ne za tebe, ne za mene i ne za 99% Hrvata.

I'll be back
13 godina
protjeran
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
microman kaže...
Cerina15 kaže...

microman pričaš gluposti

kad se otkrije lijek za npr. rak istina je da će bit u početku samo za bogate, naravno, ali će s vremenom sve više i više biti bliži nama

jesi ti ikad čua da se ljudski životni vijek konstantno produžuje? pa za to je zaslužna znanost i medicina

Ljek za neke vrste raka postoji, samo ne za tebe, ne za mene i ne za 99% Hrvata.

za sve nas, ovisi kolko se potrudimo

lijekovi su u prirodi između kojih je i indijska konoplja, poznata po tome da lijeci gotovo svaku bolest i svaku vrstu raka

tj, ulje indijsker konoplje.

kostica marelice isto, .....

Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2011 17:06 (nick_01).
15 godina
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
nick_01 kaže...
microman kaže...
Cerina15 kaže...

microman pričaš gluposti

kad se otkrije lijek za npr. rak istina je da će bit u početku samo za bogate, naravno, ali će s vremenom sve više i više biti bliži nama

jesi ti ikad čua da se ljudski životni vijek konstantno produžuje? pa za to je zaslužna znanost i medicina

Ljek za neke vrste raka postoji, samo ne za tebe, ne za mene i ne za 99% Hrvata.

za sve nas, ovisi kolko se potrudimo

lijekovi su u prirodi između kojih je i indijska konoplja, poznata po tome da lijeci gotovo svaku bolest i svaku vrstu raka

tj, ulje indijsker konoplje.

kostica marelice isto, .....

Ja neznan sta ljudi umiru od tumora ko ludi. Da sam to znao dao bi pokojnom djedu da zvace kostice od marelica, dan danas bi bio ziv, nebi umro od tumora kostiju

Ovaj forumaš je tolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti slobodna od ugnjetavanja zbog svojih liberalnih mišljenja
Poruka je uređivana zadnji put uto 26.7.2011 17:07 (tnakir).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
nick_01 kaže...

lijek za rak postoji...

  Ti znaš nešto što mi ne znamo?

Postoji i lijek za AIDS ako ćemo tako, ali izliječenje je za sada manje od 1%. Naravno da će u primarnoj fazi uporabe svaki lijek biti dostupan samo za one koji imaju novca iako je s moralne i svake druge strance to nedopustivo, ali u takvom svijetu živimo.

Nekada davno su ljudi umirali od upale slijepog crijeva, zato jer su liječnici operirali samo one koji su im mogli platiti.

 

Što se imunog sustava tiče microman je djelomično u pravu. Zaista ovisi o imunom sustavu hoćemo li se razboliti ili ne, ali zahvaljujući npr. cjepivima ne moramo se čak ni razboljeti. Patogeni su svuda oko nas, ali i u nama. Imuni sustav je prva crta obrane, ali kad on zakaže postoje metode kojima ipak možemo spriječiti najgore posljedice.

 

Ono što microman zaboravlja je da imuni sustav ne reagira na sve bolesti. Tromboza, infarkt, embolija, moždani udar, hipertenzija... ne izazivaju upalnu reakciju i na neki način zaobilaze imuni sustav, a najveća stopa smrtnosti je upravo od tih bolesti. S druge strane kada bismo mogli spriječiti njihov nastanak, koji je uz okolišne čimbenike rizika također djelomično i genetsko nasljeđe, dobili bismo puno manju smrtnost i poboljšali kvalitetu života.

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja

Dao sam primjer, koliko medicina pomaže u svemu, ne samo kod bolesti koje si ti naveo ( najosnovnije ), očito si krivo shvatio.

Dakle ja sam citirao podcrtanu rečenicu koja je totalna glupost. Nadalje ti si spomenuo prehladu, a ne ja.

Medicina pomeže kome pomaže, običan smrtnik nema koristi od nje niti će ikada imati. Za prehlade, gripe i slične gluposti ti treba jedino dobar vlastiti imunološki sustav, a doktora tada trebaš samo za Doznaku ili ispričnicu.

I onda ja pišem totalne gluposti, super. {#}

Više niakd nemoj popiti ni jedan lijek, otići doktoru, na hitnu ili išta, nek ti cura rodi na kauču kad za to bude vrijeme...

Što će to tebi.

First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi...
13 godina
protjeran
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
tnakir kaže...
nick_01 kaže...
microman kaže...
Cerina15 kaže...

microman pričaš gluposti

kad se otkrije lijek za npr. rak istina je da će bit u početku samo za bogate, naravno, ali će s vremenom sve više i više biti bliži nama

jesi ti ikad čua da se ljudski životni vijek konstantno produžuje? pa za to je zaslužna znanost i medicina

Ljek za neke vrste raka postoji, samo ne za tebe, ne za mene i ne za 99% Hrvata.

za sve nas, ovisi kolko se potrudimo

lijekovi su u prirodi između kojih je i indijska konoplja, poznata po tome da lijeci gotovo svaku bolest i svaku vrstu raka

tj, ulje indijsker konoplje.

kostica marelice isto, .....

Ja neznan sta ljudi umiru od tumora ko ludi. Da sam to znao dao bi pokojnom djedu da zvace kostice od marelica, dan danas bi bio ziv, nebi umro od tumora kostiju

ne poznajes svijet u kojemu zivis

hvala na laganom pljuvanju, pretpiostavio sam vec

papa

13 godina
protjeran
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
GigaGirl kaže...
nick_01 kaže...

lijek za rak postoji...

  Ti znaš nešto što mi ne znamo?

Postoji i lijek za AIDS ako ćemo tako, ali izliječenje je za sada manje od 1%. Naravno da će u primarnoj fazi uporabe svaki lijek biti dostupan samo za one koji imaju novca iako je s moralne i svake druge strance to nedopustivo, ali u takvom svijetu živimo.

Nekada davno su ljudi umirali od upale slijepog crijeva, zato jer su liječnici operirali samo one koji su im mogli platiti.

 

Što se imunog sustava tiče microman je djelomično u pravu. Zaista ovisi o imunom sustavu hoćemo li se razboliti ili ne, ali zahvaljujući npr. cjepivima ne moramo se čak ni razboljeti. Patogeni su svuda oko nas, ali i u nama. Imuni sustav je prva crta obrane, ali kad on zakaže postoje metode kojima ipak možemo spriječiti najgore posljedice.

 

Ono što microman zaboravlja je da imuni sustav ne reagira na sve bolesti. Tromboza, infarkt, embolija, moždani udar, hipertenzija... ne izazivaju upalnu reakciju i na neki način zaobilaze imuni sustav, a najveća stopa smrtnosti je upravo od tih bolesti. S druge strane kada bismo mogli spriječiti njihov nastanak, koji je uz okolišne čimbenike rizika također djelomično i genetsko nasljeđe, dobili bismo puno manju smrtnost i poboljšali kvalitetu života.

dobarome lijecniku neko drag da ima rak izlijecio bi ga u 99% i to uljem konoplje i cajem kostica od marelica

niti jednom tabletom

tablete nisu zdravlje, tablete su trziste

13 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
nick_01 kaže...

dobarome lijecniku neko drag da ima rak izlijecio bi ga u 99% i to uljem konoplje i cajem kostica od marelica

niti jednom tabletom

tablete nisu zdravlje, tablete su trziste

  A opet znam mnoge liječnike koji nisu mogli pomoći ni samima sebi pa su umrli od karcinoma. Ovaj pridjev dobar mi nije potpuno jasan.

The more you live, the less you die. (Janis Joplin)
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
thuglife kaže...

I onda ja pišem totalne gluposti, super. {#}

Više niakd nemoj popiti ni jedan lijek, otići doktoru, na hitnu ili išta, nek ti cura rodi na kauču kad za to bude vrijeme...

Što će to tebi.

Inače popio sam ja mnogo-mnogo ljekova pošto sam do svoje 15 godine bolovao od epilepsije i zbog tih ljekova konstantno sam imao problema sa jetrima i bubrzima. No zanimljivo je da kada sam samovoljno prestao uzimat te ljekove i hodat na terapije da od tada niti jedan jedini epileptički napad. Nadalje za prehlade, gripe i takve gluposti doktoru jedino idem po doznaku.

Što se tiče poroda, ja se samo pitam kako su se onda prije djeca rađala?

 

I'll be back
15 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
GigaGirl kaže...

 

Ono što microman zaboravlja je da imuni sustav ne reagira na sve bolesti. Tromboza, infarkt, embolija, moždani udar, hipertenzija... ne izazivaju upalnu reakciju i na neki način zaobilaze imuni sustav, a najveća stopa smrtnosti je upravo od tih bolesti. S druge strane kada bismo mogli spriječiti njihov nastanak, koji je uz okolišne čimbenike rizika također djelomično i genetsko nasljeđe, dobili bismo puno manju smrtnost i poboljšali kvalitetu života.

Pa eto objasni mi kako te medicina može izlječiti od moždanog udara ili infarkta? a još veča ironija je u tome da uzrok infarkta ili moždanog udara biva u lošim čovijekovim navikama.

I'll be back
14 godina
protjeran
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
microman kaže...
thuglife kaže...

I onda ja pišem totalne gluposti, super. {#}

Više niakd nemoj popiti ni jedan lijek, otići doktoru, na hitnu ili išta, nek ti cura rodi na kauču kad za to bude vrijeme...

Što će to tebi.

Inače popio sam ja mnogo-mnogo ljekova pošto sam do svoje 15 godine bolovao od epilepsije i zbog tih ljekova konstantno sam imao problema sa jetrima i bubrzima. No zanimljivo je da kada sam samovoljno prestao uzimat te ljekove i hodat na terapije da od tada niti jedan jedini epileptički napad. Nadalje za prehlade, gripe i takve gluposti doktoru jedino idem po doznaku.

Što se tiče poroda, ja se samo pitam kako su se onda prije djeca rađala?

 

 

Moj dedo je u svojoj 71 godini, nakon 15 godina pijenja oko 20 vrsta razlicitih lijekova pomislio Osjecam se dobro, kako cu znati da li sam ozdravio ako stalno pijem lijekove, prestao je piti lijekove i u 2 sata ujutro hitna ga je odvukla. Ostao je ziv.

Ako je jedini zivot koji imam onaj na BUG-u, da li to znaci da ja nemam zivota?
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hibridi ljudi i životinja
nick_01 kaže...

za sve nas, ovisi kolko se potrudimo

lijekovi su u prirodi između kojih je i indijska konoplja, poznata po tome da lijeci gotovo svaku bolest i svaku vrstu raka

tj, ulje indijsker konoplje.

kostica marelice isto, .....

Aaaaaa, u tome je caka? Daj reci mi od koga vutru nabavljaš da i ja uzmem malo!

Some people say that if you play a Windows install CD backwards you will hear demon voices commanding you to worship Satan. But that's nothing. If you play it forward it will install Windows.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice