Hakiranje zaključana tema

poruka: 11
|
čitano: 3.036
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
neaktivan
offline
Hakiranje

Znate li neke aplikacije koje služe za hakovanje...?

14 godina
neaktivan
offline
Hakiranje

Ne znamo.

9 godina
neaktivan
offline
Re: Hakiranje
Eldoxy kaže...

Znate li neke aplikacije koje služe za hakovanje...?

 FB onlajn haker
Ukucaš svoju sifru i mail i oni ti poštom pošalju podatke od onoga kog hakiraš....

9 godina
protjeran
offline
Hakiranje

Imas aplikaciju u HAKU pa je popuni i eto sluzbeni si "haker"

13 godina
neaktivan
offline
Hakiranje

Ima dosta potpuno legalnog softvera i programskih jezika koji se mogu koristiti u tu svrhu samo moraš imati znanje stoga ako hoćeš biti haker počni učiti. Nego da te pitam što želiš hakirati? ako je u pitanju fb,mail,igre,bankovni račun....  u koliko imaš pristup tom računalu kupiš hardverski key logger  i samo ga priključiš  kasnije ga pokupiš i to je to. Ma da može i softverski key logger ali njega je lako otkriti jer svako računalo ima antivirusni program koji će ga najvjerojatnije tetektirati i blokirati.

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.11.2015 23:03 (expert man).
11 godina
offline
Re: Hakiranje
Eldoxy kaže...

Znate li neke aplikacije koje služe za hakovanje...?

Link

 

Koristi na vlastitu odgovornost.

8 godina
protjeran
offline
Hakiranje

da li si cuo za pretrazivac ,,google,, ?

8 godina
neaktivan
offline
Re: Hakiranje

Na Google-u ništa nema, a iako ima nešto ne radi...

12 godina
offline
Re: Hakiranje
Eldoxy kaže...

Znate li neke aplikacije koje služe za hakovanje...?

 Znam!

13 godina
neaktivan
offline
Re: Hakiranje
Lol, ova tema je sprdnja.
Vječni izazivač na gostujućem terenu.Moj blog:http://thebluedrag.blogspot.com/ Svi smo mi jedna velika obitelj sa prezimenom Čovječanstvo
14 godina
offline
Hakiranje

mislim da ovo ide pod ključ xd ...ugl što se tiće wireless mreža bilo tko sa malo mozga može naći tutorijale na youtube-u i google-u , premda je to sve otežano pošto je wpa2 enkripcija postala normalna,te je onda dosta otežano probijanje ,a što se tice paypal-a nez što da komentiram xd ugl. moderatori LOCK

McLaren Mercedes:1974.Emerson Fittipaldi-1976.James Hunt-1984.Niki Lauda-1985.-1986.Alain Prost-1988.Ayrton Senna-1989.Alain Prost-1990.-1991.-Ayrton Senna-1998.-1999.Mika Hakkinen-2008.Lewis Hamilton
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice