Čovjekovo pravo na život

poruka: 41
|
čitano: 7.982
|
moderatori: DrNasty, pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
neaktivan
offline
Čovjekovo pravo na život

Evo baš sam maloprije sjedio i razmišljao o tome, dali čovjek ima pravo na život? Mislim, OK je da internet bude 300,400 ma i 999999 kn mjesečno jer on nije esencijalan za život. Ali plačati Elektri struju i Komunalcu vodu samo zato da bih preživio, PA EIIII, ČOVJEČE??? Znači da ako ja npr. kad napunim 18 i zaposlim se i sve super radim, ali se firma raspadne i ja više nemam posla što bi značilo da nemam ni novca - ja više ne bih mogao plačati struju, vodu, hranu i ostalo! Znači da bih umro je nisam imao stvari potrebne za život! Zar je Bog kad je stvarao zemlju rekao čovjeku da jedini način da preživi na ovoj zemlji je da radi kao stoka da bih MOGAO PLATITI ELEKTRI STRUJU I KOMUNALCU VODU (već zamišljam te stihove u bibiliji:

" I zadnji dan, nakon što stvori čovjeka, Stvoritelj nadoda:

  Ti češ raditi kao stoka,

   puzati po zemlji kao puž,

   samo da bih zaradio da

   si lijepo platiš elektrici i

   komunalčeku vodicu i strujicu!

  Ako tako nebude, vidjamo se onda

  gore kod mene za tren oka."


A zar nije to išlo nekako ovako: 

" Na svoju sliku stvori Jahve čovjeka, I blagoslovi ih Bog i reče im: "Plodite se, i množite, i napunite zemlju, i sebi je podložite! Vladajte ribama u moru i pticama u zraku i svim živim stvorovima što puze po zemlji!..."

TO I OVO:

"Sa svakoga stabla u vrtu slobodno jedi, ali sa stabla spoznaje dobra i zla da nisi jeo! U onaj dan u koji s njega okusiš, zacijelo ćeš umrijeti!" I reče Jahve, Bog: "Nije dobro da čovjek bude sam: načinit ću mu pomoć kao što je on." Tada Jahve, Bog, načini od zemlje sve životinje u polju i sve ptice u zraku i predvede ih čovjeku da vidi kako će koju nazvati, pa kako koje stvorenje čovjek prozove, da mu tako bude ime. Čovjek nadjene imena svoj stoci, svim pticama u zraku i životinjama u polju. No čovjeku se ne nađe pomoć kao što je on. Tada Jahve, Bog, pusti tvrd san na čovjeka te on zaspa, pa mu izvadi jedno rebro, a mjesto zatvori mesom. Od rebra što ga je uzeo čovjeku napravi Jahve, Bog, ženu pa je dovede čovjeku. Nato čovjek reče: "Gle, evo kosti od mojih kostiju, mesa od mesa mojega! Ženom neka se zove, od čovjeka kad je uzeta!" ... izgon iz Edena... Svojoj ženi čovjek nadjene ime Eva, jer je majka svima živima.

 

I u vrijeme Isusa, iako su postojali robovi, svi su opet odnekale imali rijeku da piju vodu i da ulove životinje pa pojedu....a danas jedva da to možeš jer pazi, RIJEKA U KOJOJ ŽELIŠ PIT VODU JE POD ZAŠTITOM UNESCO-a -.- ili NEMOŽEŠ TU ŽIVOTINJU UHVATITI JER JE TO ONDA KRIVOLOV -.- ma daj, molim te!!!!!

I nije samo to, danas ne možeš niti izrazit svoje mišljenje jer ako npr. kažeš da si za Dinamo, a živiš u Dalmaciji, možeš se pozdravit sa životom... tako je i sa stilom oblačenja, slušanja glazbe, fimova, itd... Al dobro, to "JOŠ NEKAKO" mogu razumit jer je to spor između dvoje ljudi ali da država tj. svijet ZABRANJUJE ESENCIJALNE STVARI JER NEMAŠ PARA, to je stvarno horor....

 

 

real master for every game
13 godina
offline
Čovjekovo pravo na život

Niko ti nebrani da odes u šumu živiti. Tamo netrebas placati nikakve komunalije, a hranu lovi sam.

Bang!
12 godina
offline
Re: Čovjekovo pravo na život

I zaposlenici elektra i komunalnog su ljudi, koji su završili fakultete (elektrotehnika, a za ovo drugo neznam) da bi radili. Elektro ti dostavlja, isporučuje, prenosi struju do tvog doma i čini je tebi upotrebljivom u onom obliku kojem je ti koristiš kako bi dobio nešto.

 

Komunalno ista stvar.

 

Ako ti se ne sviđa usluga, možeš slobodno otkazati obje usluge, i ne plaćaš.

 

P.S Kada bi se dokazalo da je bog među nama onda bi to donekle vrijedilo. :) Ovako ti ja kao agnostička osoba mogu samo odgovoriti da to slobodno možeš prekrižiti što piše u jednoj knjizi (biblija) jer to danas nema gotovo nikakve veze s vezom.

13 godina
neaktivan
offline
Čovjekovo pravo na život

Al ne mislim ja na te stvari, nego da se danas trebaju ESENCIJALNE stvari PLAČATI..... šta je komunalac stvorio vodu pa da ju ima pravo naplačivati? Mi bi trebali stvari potrebne za život imati besplatno.... vidite i sami koliko ljudi u Africi stradavaju jer nisu u mogučnosti si sve to priuštiti.... kao i Romi, a i u hrvatskoj ima prosjaka koji žive i spavaju na ulici.... mislim da bi svatko od nas trebao imati PRAVO NA ŽIVOT , a ne: DAJ PARE IL' CRKNI!

real master for every game
13 godina
neaktivan
offline
Čovjekovo pravo na život

Teško da religiju možeš iskoristit kao argument u današnjem svijetu.

Jel bilo bi malo nezgodno da se današnja ekonomija ponaša u skladu s Biblijom , a zbog mnogih razloga to je nemoguća misija.

Ti moš slobodno ići živit u šumu niko ti to ne brani , a to što plaćaš struju i vodu , jbg ništa nie đabe :P

I see no changes wake up in the morning and I ask myself is life worth living should I blast myself?
13 godina
neaktivan
offline
Re: Čovjekovo pravo na život
JokeKralj kaže...

Ti moš slobodno ići živit u šumu niko ti to ne brani , a to što plaćaš struju i vodu , jbg ništa nie đabe :P

To i govorim, trebali bi imati PRAVO NA ŽIVOT, a ne: DAJ PARE IL' CRKNI , kao što sam naveo u poruci iznad.

real master for every game
Poruka je uređivana zadnji put uto 4.10.2011 15:50 (master4games).
13 godina
offline
Čovjekovo pravo na život

Shitty troll is shitty

Bang!
12 godina
offline
Re: Čovjekovo pravo na život
master4games kaže...

Al ne mislim ja na te stvari, nego da se danas trebaju ESENCIJALNE stvari PLAČATI..... šta je komunalac stvorio vodu pa da ju ima pravo naplačivati? Mi bi trebali stvari potrebne za život imati besplatno.... vidite i sami koliko ljudi u Africi stradavaju jer nisu u mogučnosti si sve to priuštiti.... kao i Romi, a i u hrvatskoj ima prosjaka koji žive i spavaju na ulici.... mislim da bi svatko od nas trebao imati PRAVO NA ŽIVOT , a ne: DAJ PARE IL' CRKNI!

  Da, komunalac ti je isporučio vodu - Dakle isporuka vode na tvome mjestu, prolazak vode kroz filtere (kako bi bila pitka tebi na kraju), akumulacija vode.... Sve to košta. Nitko ti neće besplatno isporučiti i nikada niti neće. Na selima se voda ne isporučuje - Koriste bunare, seljački nepravilno rečeno "Čatrinje" i sasvim normalno žive.

 

Nebi trebali imati besplatno, jer je nekoma ta voda kruh koji on jede (izvor zarade).

12 godina
neaktivan
offline
Re: Čovjekovo pravo na život
master4games kaže...

Evo baš sam maloprije sjedio i razmišljao o tome, dali čovjek ima pravo na život? Mislim, OK je da internet bude 300,400 ma i 999999 kn mjesečno jer on nije esencijalan za život. Ali plačati Elektri struju i Komunalcu vodu samo zato da bih preživio, PA EIIII, ČOVJEČE??? Znači da ako ja npr. kad napunim 18 i zaposlim se i sve super radim, ali se firma raspadne i ja više nemam posla što bi značilo da nemam ni novca - ja više ne bih mogao plačati struju, vodu, hranu i ostalo! Znači da bih umro je nisam imao stvari potrebne za život! Zar je Bog kad je stvarao zemlju rekao čovjeku da jedini način da preživi na ovoj zemlji je da radi kao stoka da bih MOGAO PLATITI ELEKTRI STRUJU I KOMUNALCU VODU (već zamišljam te stihove u bibiliji:

" I zadnji dan, nakon što stvori čovjeka, Stvoritelj nadoda:

  Ti češ raditi kao stoka,

   puzati po zemlji kao puž,

   samo da bih zaradio da

   si lijepo platiš elektrici i

   komunalčeku vodicu i strujicu!

  Ako tako nebude, vidjamo se onda

  gore kod mene za tren oka."


A zar nije to išlo nekako ovako: 

 

" Na svoju sliku stvori Jahve čovjeka, I blagoslovi ih Bog i reče im: "Plodite se, i množite, i napunite zemlju, i sebi je podložite! Vladajte ribama u moru i pticama u zraku i svim živim stvorovima što puze po zemlji!..."

TO I OVO:

"Sa svakoga stabla u vrtu slobodno jedi, ali sa stabla spoznaje dobra i zla da nisi jeo! U onaj dan u koji s njega okusiš, zacijelo ćeš umrijeti!" I reče Jahve, Bog: "Nije dobro da čovjek bude sam: načinit ću mu pomoć kao što je on." Tada Jahve, Bog, načini od zemlje sve životinje u polju i sve ptice u zraku i predvede ih čovjeku da vidi kako će koju nazvati, pa kako koje stvorenje čovjek prozove, da mu tako bude ime. Čovjek nadjene imena svoj stoci, svim pticama u zraku i životinjama u polju. No čovjeku se ne nađe pomoć kao što je on. Tada Jahve, Bog, pusti tvrd san na čovjeka te on zaspa, pa mu izvadi jedno rebro, a mjesto zatvori mesom. Od rebra što ga je uzeo čovjeku napravi Jahve, Bog, ženu pa je dovede čovjeku. Nato čovjek reče: "Gle, evo kosti od mojih kostiju, mesa od mesa mojega! Ženom neka se zove, od čovjeka kad je uzeta!" ... izgon iz Edena... Svojoj ženi čovjek nadjene ime Eva, jer je majka svima živima.

 

I u vrijeme Isusa, iako su postojali robovi, svi su opet odnekale imali rijeku da piju vodu i da ulove životinje pa pojedu....a danas jedva da to možeš jer pazi, RIJEKA U KOJOJ ŽELIŠ PIT VODU JE POD ZAŠTITOM UNESCO-a -.- ili NEMOŽEŠ TU ŽIVOTINJU UHVATITI JER JE TO ONDA KRIVOLOV -.- ma daj, molim te!!!!!

I nije samo to, danas ne možeš niti izrazit svoje mišljenje jer ako npr. kažeš da si za Dinamo, a živiš u Dalmaciji, možeš se pozdravit sa životom... tako je i sa stilom oblačenja, slušanja glazbe, fimova, itd... Al dobro, to "JOŠ NEKAKO" mogu razumit jer je to spor između dvoje ljudi ali da država tj. svijet ZABRANJUJE ESENCIJALNE STVARI JER NEMAŠ PARA, to je stvarno horor....

 

 

Bog kad je stvarao svijet. {#}

Here come the space cop! Play it cool. Gonna go to the space jail. Guilty of being in space.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Čovjekovo pravo na život
master4games kaže...
JokeKralj kaže...

Ti moš slobodno ići živit u šumu niko ti to ne brani , a to što plaćaš struju i vodu , jbg ništa nie đabe :P

To i govorim, trebali bi imati PRAVO NA ŽIVOT, a ne: DAJ PARE IL' CRKNI , kao što sam naveo u poruci iznad.

A gledaj bez novca svijet bi bio pohlepan i vladao bi kaos , jer većina ljudi bi bili radno nemotivirani te bi iskorištavali tuđu dobrotu. Kako god okreneš utopije nema , po meni koliko god odvratan današnji svijet jest , dobar je kakav je mogao i bit ...

I see no changes wake up in the morning and I ask myself is life worth living should I blast myself?
12 godina
neaktivan
offline
Re: Čovjekovo pravo na život
master4games kaže...

Evo baš sam maloprije sjedio i razmišljao o tome, dali čovjek ima pravo na život? Mislim, OK je da internet bude 300,400 ma i 999999 kn mjesečno jer on nije esencijalan za život. Ali plačati Elektri struju i Komunalcu vodu samo zato da bih preživio, PA EIIII, ČOVJEČE??? Znači da ako ja npr. kad napunim 18 i zaposlim se i sve super radim, ali se firma raspadne i ja više nemam posla što bi značilo da nemam ni novca - ja više ne bih mogao plačati struju, vodu, hranu i ostalo! Znači da bih umro je nisam imao stvari potrebne za život! Zar je Bog kad je stvarao zemlju rekao čovjeku da jedini način da preživi na ovoj zemlji je da radi kao stoka da bih MOGAO PLATITI ELEKTRI STRUJU I KOMUNALCU VODU (već zamišljam te stihove u bibiliji:

" I zadnji dan, nakon što stvori čovjeka, Stvoritelj nadoda:

  Ti češ raditi kao stoka,

   puzati po zemlji kao puž,

   samo da bih zaradio da

   si lijepo platiš elektrici i

   komunalčeku vodicu i strujicu!

  Ako tako nebude, vidjamo se onda

  gore kod mene za tren oka."


A zar nije to išlo nekako ovako: 

 

" Na svoju sliku stvori Jahve čovjeka, I blagoslovi ih Bog i reče im: "Plodite se, i množite, i napunite zemlju, i sebi je podložite! Vladajte ribama u moru i pticama u zraku i svim živim stvorovima što puze po zemlji!..."

TO I OVO:

"Sa svakoga stabla u vrtu slobodno jedi, ali sa stabla spoznaje dobra i zla da nisi jeo! U onaj dan u koji s njega okusiš, zacijelo ćeš umrijeti!" I reče Jahve, Bog: "Nije dobro da čovjek bude sam: načinit ću mu pomoć kao što je on." Tada Jahve, Bog, načini od zemlje sve životinje u polju i sve ptice u zraku i predvede ih čovjeku da vidi kako će koju nazvati, pa kako koje stvorenje čovjek prozove, da mu tako bude ime. Čovjek nadjene imena svoj stoci, svim pticama u zraku i životinjama u polju. No čovjeku se ne nađe pomoć kao što je on. Tada Jahve, Bog, pusti tvrd san na čovjeka te on zaspa, pa mu izvadi jedno rebro, a mjesto zatvori mesom. Od rebra što ga je uzeo čovjeku napravi Jahve, Bog, ženu pa je dovede čovjeku. Nato čovjek reče: "Gle, evo kosti od mojih kostiju, mesa od mesa mojega! Ženom neka se zove, od čovjeka kad je uzeta!" ... izgon iz Edena... Svojoj ženi čovjek nadjene ime Eva, jer je majka svima živima.

 

I u vrijeme Isusa, iako su postojali robovi, svi su opet odnekale imali rijeku da piju vodu i da ulove životinje pa pojedu....a danas jedva da to možeš jer pazi, RIJEKA U KOJOJ ŽELIŠ PIT VODU JE POD ZAŠTITOM UNESCO-a -.- ili NEMOŽEŠ TU ŽIVOTINJU UHVATITI JER JE TO ONDA KRIVOLOV -.- ma daj, molim te!!!!!

I nije samo to, danas ne možeš niti izrazit svoje mišljenje jer ako npr. kažeš da si za Dinamo, a živiš u Dalmaciji, možeš se pozdravit sa životom... tako je i sa stilom oblačenja, slušanja glazbe, fimova, itd... Al dobro, to "JOŠ NEKAKO" mogu razumit jer je to spor između dvoje ljudi ali da država tj. svijet ZABRANJUJE ESENCIJALNE STVARI JER NEMAŠ PARA, to je stvarno horor....

 

 

nije to horor to je 21. stoljece jbt...

vatefak is going on :D
14 godina
protjeran
offline
Čovjekovo pravo na život

Svako život, pa i tvoj i ti oko tebe su slučajnost, nešto što smo svi odlučili odtrpiti. Pristavši na življenje života, pristao si i na uvjete vremena. Ne zaboravi. život uvijek možeš skončati.

 

Problem je tvoj što nisi prihvatio sistem svijeta. Davno smo prevazišli skupljanje bobica, koje ti smatraš nečim uzvišenim (kao i Isusa, koliko vidim).

Da bi živio, jedino što moraš raditi je raditi.

 

Kada bi ovaj savjet prihvatio forestgampovski bio bi jako uspješan, ali si jako lijen. Želiš pravo na život, ali bez rada. Mislio sam i ja, dok sam bio dijete kao ti, da su mi ljudi učinili to, da sam gladan, a da nemam hrane jer ne radim, ali ne.

Evolucija se brine da samo oni željni napretka prolaze najbolje.

 

P.S.

 

Ribe se ne love dok se mrijeste, to je ubistvo životinje dok nosi mlade. Riba se lovi umjetnim mamcem samo u područjima revira.

 

Idi u divljinu i živi kao divljak.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
13 godina
neaktivan
offline
Čovjekovo pravo na život

a dobro je, aj, nedami se sad raspravljat kad niko ne razumi ono što oču reči....

šta bi mi onda smisao života trebao bit da radim ki tovar cili život....pls. gledao sam neki dan na televiziji da govore kako različito ljudi tumače svrhu života( jer opet, voćne mušice žive samo 1 dan) pa onda....

real master for every game
12 godina
neaktivan
offline
Re: Čovjekovo pravo na život
Mentalist kaže...

Svako život, pa i tvoj i ti oko tebe su slučajnost, nešto što smo svi odlučili odtrpiti. Pristavši na življenje života, pristao si i na uvjete vremena. Ne zaboravi. život uvijek možeš skončati.

 

Problem je tvoj što nisi prihvatio sistem svijeta. Davno smo prevazišli skupljanje bobica, koje ti smatraš nečim uzvišenim (kao i Isusa, koliko vidim).

Da bi živio, jedino što moraš raditi je raditi.

 

Kada bi ovaj savjet prihvatio forestgampovski bio bi jako uspješan, ali si jako lijen. Želiš pravo na život, ali bez rada. Mislio sam i ja, dok sam bio dijete kao ti, da su mi ljudi učinili to, da sam gladan, a da nemam hrane jer ne radim, ali ne.

Evolucija se brine da samo oni željni napretka prolaze najbolje.

 

P.S.

 

Ribe se ne love dok se mrijeste, to je ubistvo životinje dok nosi mlade. Riba se lovi umjetnim mamcem samo u područjima revira.

 

Idi u divljinu i živi kao divljak.

koji dobar savjet...

vatefak is going on :D
12 godina
offline
Čovjekovo pravo na život

Smisao života je (po meni) da napraviš koristi čovječanstvu i društvu. Ako si na život došao izležavati se i trošiti bezveze kisik, onda ga radije prepusti drugima da ga troše (okončaj si ga kako kaže Mentalist).

 

Nažalost danas 95% društva neradi nikakvu koristi ka napredku, što je i vidljivo iz ovog tvog posta već u prvoj/drugoj rečenici.

14 godina
moderator
offline
Re: Čovjekovo pravo na život
master4games kaže...

Al ne mislim ja na te stvari, nego da se danas trebaju ESENCIJALNE stvari PLAČATI..... šta je komunalac stvorio vodu pa da ju ima pravo naplačivati? Mi bi trebali stvari potrebne za život imati besplatno.... vidite i sami koliko ljudi u Africi stradavaju jer nisu u mogučnosti si sve to priuštiti.... kao i Romi, a i u hrvatskoj ima prosjaka koji žive i spavaju na ulici.... mislim da bi svatko od nas trebao imati PRAVO NA ŽIVOT , a ne: DAJ PARE IL' CRKNI!

voda iz vodovoda i struja nisu esencijalne stvari za život...

 

da jesu onda bi čovječanstvo davno izumrlo

TROLLBUSTER i službeni distributer pr0n fotografija................na glupa pitanja odgovaram sa: ke????
13 godina
neaktivan
offline
Čovjekovo pravo na život

dobro ok, aj s tim voda ,struja....a što s ovim zadnjim što sam napisao? zar čovjek jedan drugome ima pravo oduzeti život jer ovaj sluša drukčiju muziku, navija za drugi nogometni klub i slično....

real master for every game
12 godina
neaktivan
offline
Re: Čovjekovo pravo na život
master4games kaže...

dobro ok, aj s tim voda ,struja....a što s ovim zadnjim što sam napisao? zar čovjek jedan drugome ima pravo oduzeti život jer ovaj sluša drukčiju muziku, navija za drugi nogometni klub i slično....

ko je rekao da ima???

ali ipak to rade,pogotovo ovi metalci i pankeri...i zato idu u posjet gospodinu Zatvoru :D

vatefak is going on :D
12 godina
offline
Re: Čovjekovo pravo na život

Zapravo, ako netko nekome oduzima život, to su onda cajkeri (mni su već skratili pola života).

 

Ali back on topic, meni je draže ovako nego da ja moram sam ići u prirodu po vodu (mrzim prirodu).

http://steam-expo.com/
16 godina
protjeran
offline
Čovjekovo pravo na život

U pm al vam ova tema glupa na kvadrat i već vidim da će postat kao ona o homićima.

Živi svoj život kako ga ti znaš živjet i pusti ostale da isto tako žive svoj život kako znaju.

Ima nas mac na ovoj planeti i svi smo različiti i to današnje društvo i civilizacija je jedino što nas dijeli od srednjeg vijeka kad smo se klali, palili i nikad nismo razmišljali šta će bit sutra.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Čovjekovo pravo na život
bancic123 kaže...
master4games kaže...

dobro ok, aj s tim voda ,struja....a što s ovim zadnjim što sam napisao? zar čovjek jedan drugome ima pravo oduzeti život jer ovaj sluša drukčiju muziku, navija za drugi nogometni klub i slično....

ko je rekao da ima???

ali ipak to rade,pogotovo ovi metalci i pankeri...i zato idu u posjet gospodinu Zatvoru :D

 

Karlo, jes' to ti? {#}

 

 

Retry. Reboot. Reinstall. Reformat.
13 godina
neaktivan
offline
Re: Čovjekovo pravo na život
hellbyte0 kaže...

U pm al vam ova tema glupa na kvadrat i već vidim da će postat kao ona o homićima.

Živi svoj život kako ga ti znaš živjet i pusti ostale da isto tako žive svoj život kako znaju.

Ima nas mac na ovoj planeti i svi smo različiti i to današnje društvo i civilizacija je jedino što nas dijeli od srednjeg vijeka kad smo se klali, palili i nikad nismo razmišljali šta će bit sutra.

je, je, tu se slažem...

real master for every game
14 godina
protjeran
offline
Re: Čovjekovo pravo na život
hellbyte0 kaže...

U pm al vam ova tema glupa na kvadrat i već vidim da će postat kao ona o homićima.

Živi svoj život kako ga ti znaš živjet i pusti ostale da isto tako žive svoj život kako znaju.

Ima nas mac na ovoj planeti i svi smo različiti i to današnje društvo i civilizacija je jedino što nas dijeli od srednjeg vijeka kad smo se klali, palili i nikad nismo razmišljali šta će bit sutra.

 Nemoj govoriti to svi smo različiti, misliš da to netko ne zna?

Trebao si i dodati da smo si jednaki.

 

Svatko može živjeti sam za sebe za sebe, a ne živjeti za sebe s drugima.

And then father, the Rapture dream was over. You taught me that 'evil' is just a word. Under the skin, it's simple pain. We are Utopia, you and I...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Čovjekovo pravo na život
vlad0 kaže...
bancic123 kaže...
master4games kaže...

dobro ok, aj s tim voda ,struja....a što s ovim zadnjim što sam napisao? zar čovjek jedan drugome ima pravo oduzeti život jer ovaj sluša drukčiju muziku, navija za drugi nogometni klub i slično....

ko je rekao da ima???

ali ipak to rade,pogotovo ovi metalci i pankeri...i zato idu u posjet gospodinu Zatvoru :D

 

Karlo, jes' to ti? {#}

 

 

ma jok, to je neko deriste sjelo za komp... ima zavidan stadij inteligencije, tako da me nadasve cudi kako uopce pise po ovome forumu.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
16 godina
protjeran
offline
Čovjekovo pravo na život

Ma daj mentalista odhebi.{#}  I ti se kačiš svako malo na nekog sa tim tvojim izokrenutim poretkom riječi.

13 godina
neaktivan
offline
Čovjekovo pravo na život

whouuuu ček, nisam htio da se sad tu svađamo....samo sam želio vaše mišljenje.....

real master for every game
13 godina
neaktivan
offline
Čovjekovo pravo na život

Da zivis u proslosti i da imas vocnjak pun jabuka, a nemas kola isto tako bi platio nekome tko ima kola da ti to preveze nakon sta uberes. Platio bi naravno u jabukama. {#}
Danas placas novcima, elektri sto ti dostavljaju struju, komunalnom sto ti odvozi smece bla bla bla... 

Mene jedino nervira racun za slivne vode...koji k...
5 godina nisam platio niti imam namjeru, nikada nikakva opomena nije dosla i to je to. Porez na budale.
Imam kanalizaciju koju je obitelj platila prije ohoho, a ispred kuce nema nikakvog kanala u koji bi se sljevala voda i kojeg treba odrzavati. Cak stovise, travu uz cestu kosim ja, o svojem trosku pa nek meni drzava onda plati. Samo cekam da dodu u vezi tih slivnih voda pa da ih izbacim iz kuce i kazem nek me tuze..jedva cekam!!

 

The best way to be boring is to leave nothing out.
12 godina
protjeran
offline
Čovjekovo pravo na život

Tvrtkama koje isporučuju struju i vodu plaćaš uslugu, a ne struju. Otiđi do potoka i uzmi vode koliko hoćeš, nitko se neće buniti. Stavi solarne panele na kuću i proizvodi svoju struju, nitko ti neće uzimati novac. Ako ne želiš plaćati struju i vodu ne moraš, a ne moraš niti živjeti u divljini.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Čovjekovo pravo na život
dr.sc. kaže...

Tvrtkama koje isporučuju struju i vodu plaćaš uslugu, a ne struju. Otiđi do potoka i uzmi vode koliko hoćeš, nitko se neće buniti. Stavi solarne panele na kuću i proizvodi svoju struju, nitko ti neće uzimati novac. Ako ne želiš plaćati struju i vodu ne moraš, a ne moraš niti živjeti u divljini.

takoder mozes i sam zaradivat - svoju struju sa solarnih panela koja je visak mozes prodavat.

Ste videli lepote, ko sredi noci Zapiha veter samote Rosa, reke in morja R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
13 godina
neaktivan
offline
Čovjekovo pravo na život

Zbog svjetske krize
Nemam za rizle
Nemam ni ganje aman
Baš bi mi sjelo taman.....

 

.....Banka neće kredit dati
Pustit će me da se patim
Skupa struja, skupa hrana
Kirija od stana {#}

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice