Radi li Samsung Flow na windows 7?

poruka: 10
|
čitano: 3.724
|
moderatori: pirat, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Radi li Samsung Flow na windows 7?

Pozdrav, pošto nisam našao odgovor na ovo pitanje nigdje na forumu pokrečem ovu temu. Može li mi itko reči može li se Samsung Flow instalirati na windows7 i ako može kako? Htjeo bi to jer sam vidio da se tako može odgovarat na poruke (obične i whatsapp) ali i igrati mobilne igre dok se mobitel puni pa je uvijek napunjen iako sam igrao igre. U slučaju da nemogu samsung flow, ima li itko neko drugo rješenje u obliku sličnog programa koji to može?

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Radi li Samsung Flow na windows 7?

Ne može, to je app iz Windows Storea kojeg na sedmici nema. Alternativa je SideSync, al to kolko znam nije podržano od S8 serije.

Moj PC  
1 0 hvala 1
10 godina
neaktivan
offline
Re: Radi li Samsung Flow na windows 7?

Ima li ikoja druga alternativa jer ja bas imam S8 xD ili ako se može pokretat preko win7 jer na drugom ssd-u imam win10 al ga ne koristim jer mi je star pc i igre koje mogu nak nap pokretat preko win7, na win10 uzasno koce i jednostavno su neigrive :( (iako sam iskljucio virus protection na win10 i ostale stvari sto bi mogle smanjit lag)

7 godina
protjeran
offline
Radi li Samsung Flow na windows 7?

Za WhatsApp imas desktop aplikaciju, a druge android igre mozes pokrenuti u nekom od windows emulatora.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher... Cyberpunk for PCMR
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Radi li Samsung Flow na windows 7?
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.5.2021 11:56 (Lil Dice).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Radi li Samsung Flow na windows 7?

A taj sidesync sam skinuo na win7 i to otvara ali imam problem. Nemogu naci sidesync ni na samsung store niti play store. Jedini side sync na play store je od nekog izdavaca pod nazivom Publico Apps a ne od Samsung Electronics kao Samsung Flow i skoro sve recenzije su negativne u smislu da neradi uopce. Imate mozda kakve informacije jel to sigurno skinut ili?

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.5.2021 17:13 (NistaNeznam).
9 godina
offline
Re: Radi li Samsung Flow na windows 7?

Zato sam ti i stavio sam ti link za apk https://www.apkmirror.com/apk/samsung-electronics-co-ltd/sidesync/sidesync-4-7-9-3-release/samsung-sidesync-4-7-9-3-android-apk-download/

 

Skineš apk, prebaciš na mob i instaliraš ručno. Ovo s Play Stora nemoj instaliravat to je neki fejk.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Radi li Samsung Flow na windows 7?

Aha super, moze samo jos neki instruction kako se to radi? Jer nikada nisam skinuo nis na pc i stavio na mob (od aplikacija). Uvijek sam samo klik klik preko play stora i gotovo xD

 

9 godina
offline
Re: Radi li Samsung Flow na windows 7?

Znači odeš na taj link gore i klikneš download apk. Skinut će ti se datoteka .apk, spojiš mobitel usb kablom na računalo i kopiraš isto kao npr. slike, glazbu... Na mobu u file manageru (upravitelj datoteka) ju pronađeš i instaliraš. Možda će ti se pojavit da dozvoliš "instalaciju iz nepoznatih izvora", to možeš slobodno, apkmirror.com je legit stranica i apk je original.

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.5.2021 17:45 (Lil Dice).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Radi li Samsung Flow na windows 7?

Oh super, sta bi ja bez Vas :D Jedino mi nije jasno zasto su tako glupo ogranicili samsung flow samo na windows10 al eto. Hvala jos jednom :D

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice