Tunngle beta nalazenje prijatelja..

poruka: 8
|
čitano: 7.719
|
moderatori: Lazarus Long, pirat, XXX-Man, DrNasty, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
16 godina
offline
Tunngle beta nalazenje prijatelja..

Nedavno sam instalirao  program Tunngle, s zeljom da se mi nademo i odigramo koju partiju Toca Race driver 3 . Uspjeli smo se naci, ubacili smo se u kontakte i  odvozili smo nekoliko runda... Sad frend ima apetit da vidi kako ide FarCry2..

 Koliko sam shvatio,, treba na lijevoj skupini uzeti shooter i naci FarCry2 i ubaciti ga u bookmark.. tako je i moj frend uradio .. cim smo se nasli u chat room . na desnoj strani imamo puuuuno nickova gamera.. problem je sto jse ne mozemo naci. Ja njega kao ni on mene..

Pretpostavljam je problem u tome, sto mi prikaze samo prvih 25-30 ( nisam siguran), a u toj sobi je 110 gamera bilo..

Te tako ga ne mogu ubaciti u bookmark te igre

 

 Moze li mi netko , tupcu trknutom, objasniti, kako to rijesiti..

Ovo mi je prvi put, da koristim taj program..saroliko je, malo smeta, iritantan, ali sto je, je... radi svoje

Znaci, trebam pomoc, kako mogu frenda naci u toj gomili i ubaciti ga u svoj bookmark zeljene  igre...

Hvala i uzivajte

Nije mi rodendan danas!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tunngle beta nalazenje prijatelja..

dodaš ga na fendlistu čini mi se

14 godina
neaktivan
offline
Tunngle beta nalazenje prijatelja..

ne moras g ati vidit u onoj listi sa strane. ako mu kazes udi u room taj i taj broj 2 npr jedno vrijeme za crysis2 je bilo 50 romova.

glavno je da ste u istom roomu. i odite u igru neka napravi on ili ti igru i nek ti se prikljuci the end

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Tunngle beta nalazenje prijatelja..

Tako je, glavno je da ste u istoj sobi, a bookmark služi da nemoraš ponovo tražiti sobu

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Tunngle beta nalazenje prijatelja..

Možete mi malo objasnit taj Tungle betu. Sve sam uradio i spojio se sve ok na f1 2010 i kad idem da mi nađe onaj ko server ona mi ga nađe ali se neće spojit piše "Disconnect error" zašto to piše?

Hvala

Kruger
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Tunngle beta nalazenje prijatelja..

Bok nije me dugo bilo....

 Znaci , ako sam u bookmark ubacio jednu igru Race driver 3 i njega u frendlistu stavio i on potvrdio.. vise ne moram za svaku neku drugu igru, praviti sobu i ubacivati frerndove igrace  ..?..

 

Ako cemo malo probati, npr. CoD 1 da vidimo 2WW, onda ne moram praviti room za tu igru, nego je dovoljno iz sobe race driver 3 .. spojimo se i .. u CoC 2ww mozemo igrati?..

 ako je tako. dobro je to,  nije lose...

dobro je to onda..

 Moram napomenuti da na pocetku su znali obavjestavati da ima problema s portanjem, a ako tunngle radi da se ne obracamo paznju na to.. e sad ni toga vise nema. pa mogu reci da cudom sve stima...

 

Hvala i zelim vam ugodnu zabavu

 

Nije mi rodendan danas!!
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tunngle beta nalazenje prijatelja..

Ne moraš nikakve frendove dodavati! Nek si svi stave u bookmark od sobe koju igru igrate, da ju lakše nađete i gotovo.

 

I ne radiš ti sobe, nego se samo priključuješ, desno vidiš ljude koji su u sobi i nemoraš ih dodavati u frendove da bi igrali zajedno

Lt.Lowenbrau prozvan cheaterom preko 9000 puta
15 godina
offline
Re: Tunngle beta nalazenje prijatelja..

Koje sve igrice igrate preko tunngle-a ? 

Ja igram (dirt2,1nsane,css,risk,gtaIV,farcry2,blur i Crashtime4)

ⓑⓤⓖ░░▒▓███✰✰►◕‿◕◄✰✰███▓▒░░ⓑⓤⓖ
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice