Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.419
|
čitano: 2.443.589
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Netherwind cijena i tipkovnica !!!

 

.....ali onda mali ENTER!!!

 

 

 

 

Survivor - eye of the tiger
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Imas u oglasima sa velikim enterom prodaje covjek. A i nije najbolja low-profile sigurno, ima puno boljih izbora vani nazalost u Hr bas i ne. 1600 kn po redovnoj cijeni za abs tipke koje ce se izlizati sigurno, a izbor za zamjenu je nikakav.

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.4.2022 19:59 (monsieur).
11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pise u opisu da je US layout, hr print. Odustao sam.

Survivor - eye of the tiger
Moj PC  
3 0 hvala 2
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ne znam u kojem svemiru je to najbolja mehanicka tipkovnica. Za tu lovu na candykeys se naruci puno, puno kvalitetnija stvar sa switchevima koje hoces. Sto je iduce? Logitech zvucnici po mnogima najbolji zvucnici?

Moj PC  
0 1 hvala 0
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Preporučujem svima da daleko u širokom luku izbjegavaju supernet. Narudzba narucena u petak čim je nabava net notifikacija došla. Sada javljaju nedostupno. Ili nikad nisu ni imali, ili su imali maksimalno jednu grafičku dostupnu bez ažuriranja stanja.
 
2 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Jure123321 kaže...
Preporučujem svima da daleko u širokom luku izbjegavaju supernet. Narudzba narucena u petak čim je nabava net notifikacija došla. Sada javljaju nedostupno. Ili nikad nisu ni imali, ili su imali maksimalno jednu grafičku dostupnu bez ažuriranja stanja.

 i cinilo mi se da bi bilo previse dobro da bi bila istina 3700 naso najeftiniju da bi ova 2.557,50 kn bila lol

7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Update:
U petak za vrijeme radnog vremena sve raspoložive artikle kupila jedna osoba. Radno vrijeme od 8 - 16:00
Na internetskoj stranici stavili ažuriranu cijenu u 18:00 u petak.
 
1 0 hvala 0
3 godine
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja uzeo 3 komada

Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
redragonNG kaže...
Jure123321 kaže...
Preporučujem svima da daleko u širokom luku izbjegavaju supernet. Narudzba narucena u petak čim je nabava net notifikacija došla. Sada javljaju nedostupno. Ili nikad nisu ni imali, ili su imali maksimalno jednu grafičku dostupnu bez ažuriranja stanja.

 i cinilo mi se da bi bilo previse dobro da bi bila istina 3700 naso najeftiniju da bi ova 2.557,50 kn bila lol

 3158kn je cijena inace ,a ne 3700.btw uskoro ce cijena svuda bit 2500 tak da nisi nis propustio i ne znam cemu takva navala i drame.

Poruka je uređivana zadnji put ned 10.4.2022 21:06 (njuskac).
9 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
njuskac kaže...
redragonNG kaže...
Jure123321 kaže...
Preporučujem svima da daleko u širokom luku izbjegavaju supernet. Narudzba narucena u petak čim je nabava net notifikacija došla. Sada javljaju nedostupno. Ili nikad nisu ni imali, ili su imali maksimalno jednu grafičku dostupnu bez ažuriranja stanja.

 i cinilo mi se da bi bilo previse dobro da bi bila istina 3700 naso najeftiniju da bi ova 2.557,50 kn bila lol

 3158kn je cijena inace ,a ne 3700.btw uskoro ce cijena svuda bit 2500 tak da nisi nis propustio i ne znam cemu takva navala i drame.

 Imas dojavu kad tocno posto si toliko uvjeren?

10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Cijene padaju svaki dan ak nisi primijetio ili mislis da ce vjecno bit 3150kn?

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Perix, njihov mail.
Prodano svih 7 komada oko 13h u petak

Edit: 9* komada od iste osobe
Poruka je uređivana zadnji put ned 10.4.2022 21:29 (Jure123321).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ljudi, daj skuzite vise te WEB-shopove. Ako je cijena kriva van radnog vremena i jos na vikend, onda je to obicna reklama.

 

Oni imaju komad il 2 po toj cifri, a ostalo je bajka.

 

Sretno i pametno naruciocima i citaocima.

 

Lp

Survivor - eye of the tiger
Moj PC  
6 0 hvala 0
3 godine
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Meni isto javili da nemaju na stanju, ugl scamali malo ali ajd... nego kako ide taj mailboxde, razmisljam upiknut 6700xt, dosta je povolnije nego u hr
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
metallic kaže...

Ljudi, daj skuzite vise te WEB-shopove. Ako je cijena kriva van radnog vremena i jos na vikend, onda je to obicna reklama.

 

Oni imaju komad il 2 po toj cifri, a ostalo je bajka.

 

Sretno i pametno naruciocima i citaocima.

 

Lp

 meni je to onda više antireklama...

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
David87 kaže...
metallic kaže...

Ljudi, daj skuzite vise te WEB-shopove. Ako je cijena kriva van radnog vremena i jos na vikend, onda je to obicna reklama.

 

Oni imaju komad il 2 po toj cifri, a ostalo je bajka.

 

Sretno i pametno naruciocima i citaocima.

 

Lp

 meni je to onda više antireklama...

Naravno, ima nas jos bas takvih kao ti.

 

Iako to je proracunata kocka manjih shopova koji grade popularnost nabrzaka, ne misleci o ugledu.

 

Treba im rast, a nema vremena za odrziv razvoj u ovim danima. A tu je takodjer i mala do nikakva lojalnost kupaca u doba internet kupnje.

 

Pozz

Survivor - eye of the tiger
11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ne kuzim kakvo otvorenje Mall Mega Shopa u King Crossu kad je vec odavno otvorena tamo njihova poslovnica...

 
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Veća je fora od kuda su povukli Sony PlayStation 5 po 3859kn, i to 38 kom.

Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
T-bone's kaže...

Veća je fora od kuda su povukli Sony PlayStation 5 po 3859kn, i to 38 kom.

 Tko zna. Imali su ih i prije par mjeseci za istu cijenu. Također samo uz preuzimanje u shopu.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Da li ima koji kolega forumas iz Zagreba da ce toga dana ici na taj Mall dan? Volio bih uzeti ovu Huntsman, ali nisam taj dan ni slobodan, a ni iz Zagreba. 

 
0 0 hvala 0
3 godine
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

https://www.links.hr/hr/smartphone-realme-8-6-4-4gb-64gb-android-11-punk-crni-0401001072?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

Nedavno je bila akcija i na Razer mis gdje sam napravio naruđbu (ostalo jos cca 5 komada), mišonja je netragom nestao, jedina obavijest koju sam dobio je bila da cu biti obavijesten mailom kad dode bla bla

Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Boris grozni kaže...

https://www.links.hr/hr/smartphone-realme-8-6-4-4gb-64gb-android-11-punk-crni-0401001072?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

Nedavno je bila akcija i na Razer mis gdje sam napravio naruđbu (ostalo jos cca 5 komada), mišonja je netragom nestao, jedina obavijest koju sam dobio je bila da cu biti obavijesten mailom kad dode bla bla

 U 3 sata sinoć je tako već stajalo (rasprodano) ali je kolega Cryogenic jutros nazvao Links i dogovorio ipak kupovinu po toj cijeni (824,50 kuna).

Moš probati i ti u ponedjeljak...

Post kolege Cryogenic gdje je to rekao je, nažalost, obrisan u temi "Popusti, akcije hardver"...

Nisam ja ništa prčko.
3 godine
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Spiridon kaže...
Boris grozni kaže...

https://www.links.hr/hr/smartphone-realme-8-6-4-4gb-64gb-android-11-punk-crni-0401001072?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

Nedavno je bila akcija i na Razer mis gdje sam napravio naruđbu (ostalo jos cca 5 komada), mišonja je netragom nestao, jedina obavijest koju sam dobio je bila da cu biti obavijesten mailom kad dode bla bla

 U 3 sata sinoć je tako već stajalo (rasprodano) ali je kolega Cryogenic jutros nazvao Links i dogovorio ipak kupovinu po toj cijeni (824,50 kuna).

Moš probati i ti u ponedjeljak...

Post kolege Cryogenic gdje je to rekao je, nažalost, obrisan u temi "Popusti, akcije hardver"...

 Ma nezanimaju me ta posla ako je cijena bila kriva i sl. miš je bio doslovno 80kn(Razer Basilisk v3) na popustu obavio sam kupnju a od kupnje niti a, znaci ignor na 100%! Neznam jel si to bostaju trgovinu ili kaj ali je debilno i vjerujem da se to nesmije raditi!

https://www.links.hr/hr/memorijska-kartica-sandisk-sdxc-extreme-pro-64-gb-sdsdxxy-064g-gn4in-class-10-v30-uhs-i-u3-170mb-s-300900562?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

14-tog sam uzeo i ovo, još ništa

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.4.2022 18:14 (Boris grozni).
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Jure123321 kaže...
Čini mi se dobra cijena za streamer combo.

https://www.gamershop.hr/pc/hyperx-streamer-starter-pack

Koji točno model Cloudica je u tom combu zna netko?

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
The_Fichek kaže...
Jure123321 kaže...
Čini mi se dobra cijena za streamer combo.

https://www.gamershop.hr/pc/hyperx-streamer-starter-pack

Koji točno model Cloudica je u tom combu zna netko?

 Cloud Core, ne znam jel se radi o USB verziji ili 3.5mm, jer USB verzija je dosta nova na trzistu i nesto bolja (ima zvucnu i 7.1), dok je ona 3.5mm onaj stari model (opet dobar). Iako mislim da je streamer pack trebao doc sa DTS verzijom (bezicne cloud Core) a ne zicne.

7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Danas mi je došlo. Riječ je o 3.5mm slušalicama. Po onome što sam čitao usb ionako samo služi za davanje 7.1 virtualnog surround sound-a koji mi je ionako neki gimmick.
Slušalice su dobre, mikrofon ima problema s niskim tonovima u smislu da svako tapkanje po stolu osjeti.
Treba nabaviti nekakav shockmount.
Sve u svemu za cijenu okej, jedino eto kod mikrofona je problematično to što hvata sve živo što radim po stolu.
Pa eto ako nekom pomogne.
Iskreno radije bi uzeo alphice i pričekao nekakav sale za skuplji mikrofon sa shockmountom.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.4.2022 18:56 (Jure123321).
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
hahhaajaads kaže...
Jure123321 kaže...
Čini mi se dobra cijena za streamer combo.

https://www.gamershop.hr/pc/hyperx-streamer-starter-pack

 Top cijena, uz to u istom ducanu ima i

 

 Hyperx Cloud Alpha za 394kn

 

 Osobno da nemam stolni mikrofon radije bi uzeo gornji streamer pack, ako imate vec dobar mikrofon onda su alphice tip top za ovu cijenu.

 Uzeo ih, kvaliteta zvuka je odlična samo su mi jako tihe, pojačam sve na maks i  čini mi se ko da su na 50% u usporedbi sa starim sluškama.

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
J(CRO) kaže...
hahhaajaads kaže...
Jure123321 kaže...
Čini mi se dobra cijena za streamer combo.

https://www.gamershop.hr/pc/hyperx-streamer-starter-pack

 Top cijena, uz to u istom ducanu ima i

 

 Hyperx Cloud Alpha za 394kn

 

 Osobno da nemam stolni mikrofon radije bi uzeo gornji streamer pack, ako imate vec dobar mikrofon onda su alphice tip top za ovu cijenu.

 Uzeo ih, kvaliteta zvuka je odlična samo su mi jako tihe, pojačam sve na maks i  čini mi se ko da su na 50% u usporedbi sa starim sluškama.

Koje si uzeo tocno uzeo, core ili Alpha? Za Alpha je pozeljno imat malo bolju maticnu, tj. zvucnu i pojacalo na njoj ili vanjski DAC/AMP da izvuces max.

7 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ako imas Hyperx core ne znam jesi li na kontroleru od slušalica mijenjao. Ja sam imao isti prvi dojam kad sam na windowsu pojacao i onda primijetio da ima kotač na slušalicama za pojačati. S time pojačanim su mi poprilično glasne.
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.4.2022 16:34 (Jure123321).
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Jure123321 kaže...
Ako imas Hyperx core ne znam jesi li na kontroleru od slušalica mijenjao. Ja sam imao isti prvi dojam kad sam na windowsu pojacao i onda primijetio da ima kotač na slušalicama za pojačati. S time pojačanim su mi poprilično glasne.

 Hyperx Cloud Alpha imam, i u pravu si nisam primijetio kotačić na žici skroz je sitan ... navrnuo sam ga do kraja sad dere guzove kolko je dobar zvuk.

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice