Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.417
|
čitano: 2.442.401
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Deltron0 kaže...
The_Fichek kaže...
rocker55555 kaže...

Phanteks P400A (verzija s prednjim mesh filterom) za 489kn u ADM-u. Mislim da je greška u cijeni, jer je na nabavi najjeftiniji 650kn.

Nije greška. 650kn je RGB verzija s više ventilatora. Relevantne su inače cijene na web stranicama dućana, a ne nabavi. Nabava uvijek malo kasni s updateom cijena. Kako got bilo, jako dobra ponuda da.

 

Mene jedino smeta što bijela verzija nema bijelu unutrašnjost, dok to ima jeftiniji P300 model, no onda je problem što P300 u Air verziji postoji samo u crnoj boji, a onda je još veći problem što zasebni mesh front panel košta 20 dolara. Za kraj, pola od svega navedenog nema u HR..

 

 Šteta što nema prednji filter i što se donji filter kod psu izvlači na strani prema psu. A čini mi se i konstrukcija nije nešto. Što se tiče protoka gamernexus to testira sa fanovima na 100%, greg salazar je isprobao sa 50% pa je imao dosta gore rezultate. Ne vidim zašto svi kupuju ovu kutiju, po meni večini je dovoljan pure base 500 i define C što se tiče protoka, a s tim i manje prašine.

True, ali ta kucista su i skuplja. Za ovu cijenu od 490kn se covjek nema kaj zalit..

R4zOR229 kaže...

Nebitno, jbt kod nas kupovat kucista je jednako ludosti. Izbor je smece, cijene su jos gore. Fino izvana narucist, na kucistu ionako nema kaj pretjerano krepat.

 Gdje vani? Kak ide to sve, jel se stvarno isplati i kolko ispadne dostava itd?

Imas npr. Mindfactory gdje je za vikend BQ PB 500 kostao 50 eura, 500DX 80 eura, DB 700 140 eura. Nedavno je Meshify C kostao 70 eura i sad im NZXT H510 kosta 60 eura: https://www.mindfactory.de/Highlights/MindStar, ALI gdje got narucivao u Njemackoj cijena dostave za nesto vece i teze ce biti veca pa treba biti oprezan. Neki ducani kao spomenuti Caseking salju direkt u HR, a neki kao ovaj Mindfactory mora ici preko posrednika kao sto je Mailboxde, no onda moras biti oprezan s postarinom na tako vece stvari.

 

Bag76 kaže...
Deltron0 kaže...
The_Fichek kaže...
rocker55555 kaže...

Phanteks P400A (verzija s prednjim mesh filterom) za 489kn u ADM-u. Mislim da je greška u cijeni, jer je na nabavi najjeftiniji 650kn.

Nije greška. 650kn je RGB verzija s više ventilatora. Relevantne su inače cijene na web stranicama dućana, a ne nabavi. Nabava uvijek malo kasni s updateom cijena. Kako got bilo, jako dobra ponuda da.

 

Mene jedino smeta što bijela verzija nema bijelu unutrašnjost, dok to ima jeftiniji P300 model, no onda je problem što P300 u Air verziji postoji samo u crnoj boji, a onda je još veći problem što zasebni mesh front panel košta 20 dolara. Za kraj, pola od svega navedenog nema u HR..

 

 Šteta što nema prednji filter i što se donji filter kod psu izvlači na strani prema psu. A čini mi se i konstrukcija nije nešto. Što se tiče protoka gamernexus to testira sa fanovima na 100%, greg salazar je isprobao sa 50% pa je imao dosta gore rezultate. Ne vidim zašto svi kupuju ovu kutiju, po meni večini je dovoljan pure base 500 i define C što se tiče protoka, a s tim i manje prašine.

 Fenomenalno kuciste, Dimitri mu je dao maksimalne ocjene, ja sam zamjenio to kuciste za Fractal R5, pozalio! Inace Pure/define c base s kaljenim staklom je 700kn+ i nije nikako bolja kupnja od nove verzije p400A!

Dimitri realno svako kuciste od brand imena ocijeni maksimalno ili blizu maksimalno. Sto ti je bolje kod P400A, a da Fractal nema? Malo obrazlozi sto te tolko zasmetalo kod Fractala..?

16 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Sto se tice ovog phanteks kucista mozda ne dolazi sa fanovima jer vidim da su opcionalni ovisno o reviziju, pa je mozda zato takva cijena.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Naručuje li možda tko iz Zagreba štogod s eKupija u iznosu većem od 300kn? Ako da, učinio bi mi veliku uslugu ako bih mu se mogao pridružiti artiklom koji mene zanima kao dodanim njegovoj narudžbi te bih molio da me kontaktira. Hvala.

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ne znam o kojoj se cifri radi ali imaju supermarket, pa ako nije veliki rip off mozete usput i shoping obavit da skombinirate do free shipinga. 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
LordNIbbler kaže...

Ne znam o kojoj se cifri radi ali imaju supermarket, pa ako nije veliki rip off mozete usput i shoping obavit da skombinirate do free shipinga. 

 Dobar prijedlog i ideja, međutim potrebna su mi samo dva manja artikla pa ne bih trošio na išta osim toga ako je moguće. Svakako hvala

Hvala Bogu koji je ovom forumu podario Arendelle koja nasmijava i uveseljava sve vlastitim postovima; Bože, vrati nam Vladu da nastavi gdje je stao i sreći te zadovoljstvu neće biti kraja :).
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Gledam upgrade-ati PC s gtx 1070 TI, koja cijena bi se smatrala dobrom ponudom, može i bez garancije, do sad mi ni jedna grafa nije izgorjela pa valjda neće ni ta... 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Blade18 kaže...

Gledam upgrade-ati PC s gtx 1070 TI, koja cijena bi se smatrala dobrom ponudom, može i bez garancije, do sad mi ni jedna grafa nije izgorjela pa valjda neće ni ta... 

 Ovaj način razmišljanja je super način da postaneš vlasnik utega za papir. Kartice krepavaju, možeš kupit 10 koje će raditi godinama i 11. može krepati idući dan.

 

Što se tiče cijene, ja ne bih davao preko 2000kn i to za karticu s jamstvom. Radije potraži RTX 2060 ako ideš preko 2K.

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Blade18 kaže...

Gledam upgrade-ati PC s gtx 1070 TI, koja cijena bi se smatrala dobrom ponudom, može i bez garancije, do sad mi ni jedna grafa nije izgorjela pa valjda neće ni ta... 

Pazi ovo!

msi-nvidia-geforce-gtx-1070-ti-gaming-8gb-gddr5

Survivor - eye of the tiger
6 godina
neaktivan
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
myroman kaže...

https://tehno-mag.hr/kategorija-proizvoda/outlet/?mc_cid=931b27c7b2&mc_eid=2c28ba069d

 

Ima zanimljivih stvari, ali pola toga već nestalo. Pa navalite dok još ima...

 Šta bi tu bilo zanimljivo osim reklame na tehnološkom portalu? Par proizvoda vrijednih spomena, 97% low end proizvoda koji vrijede još manje od navedenih cijena.

 
9 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Festus kaže...
myroman kaže...

https://tehno-mag.hr/kategorija-proizvoda/outlet/?mc_cid=931b27c7b2&mc_eid=2c28ba069d

 

Ima zanimljivih stvari, ali pola toga već nestalo. Pa navalite dok još ima...

 Šta bi tu bilo zanimljivo osim reklame na tehnološkom portalu? Par proizvoda vrijednih spomena, 97% low end proizvoda koji vrijede još manje od navedenih cijena.

 Pa meni je pobjegla elektricna peka s dva tanjura za 299 kn. Zakasnio sam...

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

ima nekih dobrih stvari, sve san pregledao. nazalost kompromitirana ambalaza ili koristeno!

 

ali tko trazi sluse, ili in ear, mogao bi se usreciti ako voli sony ili sennheiser.!!

Survivor - eye of the tiger
9 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ag008

 

Sad je cijena €104.99, javi ovdje ako ti stvarno pošalju, baš me zanima..

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

https://www.hotukdeals.com/deals/512gb-sandisk-ultra-microsd-uhs-i-card-ps1801-new-accounts-delivered-at-wd-shop-3526133

 

 

https://www.hotukdeals.com/deals/2tb-my-passport-for-mac-from-wd-ps1521-at-wd-shop-3526366

 

Neki su po stranim forumima naručivali i 20-ak komada, bilo je je 512GB SSD-ova za 10 eura itd. "Akcija" je počela još prije 8 sati

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ag008 kaže...

https://shop.westerndigital.com/en-ie/products/portable-drives/wd-my-passport-for-mac-usb-3-0-hdd#WDBA2D0020BBL-WESN

 

WD 2TB My-passport disk za 20 eura, dostava besplatna, osvježavajte stranice jer je wd stranica preopterećena

 

edit:naručio jedan

 Malo sam gledao komentare. Nažalost u pitanju je glitch na stranici, većinu stvari su ljudima otkazali.

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
0 0 hvala 1
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Da se nadovezem, sve komponente s ciscenja zaliha imaju 12mj jamstva. Pitao sam za Thermalright hladnjake posto znam da su vrlo dobri iz iskustva, no nemaju AM4 bracket. Seasonic 520W fanless napajanje mi je isto bilo jako primamljivo, ali 12mj jamstva za napajanje koje je izaslo prije 5+g i koje ima samo 12mj jamstva, a nema ventilatora da hladi komponente je ipak mozda mali rizik. Fractal Node 202 za 375kn isto mozda nije los deal, ali pise vidljivi tragovi koristenja. Za kraj, imaju 500GB WD Black SN750 NVMe za 600kn sto nije super cijena za ciscenje zaliha, ali je 200kn jeftinije od ostalih istih sa nabave.

11 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
The_Fichek kaže...

Seasonic 520W fanless napajanje mi je isto bilo jako primamljivo, ali 12mj jamstva za napajanje koje je izaslo prije 5+g i koje ima samo 12mj jamstva, a nema ventilatora da hladi komponente je ipak mozda mali rizik

 treba se raspitati u seasonic korisničkoj službi za garanciju, takvo napajanje za 470 kuna je ravno dobitku na lutriji

da nisam prije par godina uzeo sisu prime 750w, za ovo bi se sigurno raspitao

6 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
The_Fichek kaže..

Da se nadovezem, sve komponente s ciscenja zaliha imaju 12mj jamstva. Pitao sam za Thermalright hladnjake posto znam da su vrlo dobri iz iskustva, no nemaju AM4 bracket. Seasonic 520W fanless napajanje mi je isto bilo jako primamljivo, ali 12mj jamstva za napajanje koje je izaslo prije 5+g i koje ima samo 12mj jamstva, a nema ventilatora da hladi komponente je ipak mozda mali rizik. Fractal Node 202 za 375kn isto mozda nije los deal, ali pise vidljivi tragovi koristenja. Za kraj, imaju 500GB WD Black SN750 NVMe za 600kn sto nije super cijena za ciscenje zaliha, ali je 200kn jeftinije od ostalih istih sa nabave.

 ja sam ubo zotac amp gtx 960 piše 24 mjeseca pored proizvoda

 

https://www.mikronis.hr/Proizvod/vga-zotac-nvidia-geforce-gtx960-amp-edition-2gb-gddr5-ciscenje-zaliha-p-n-zt-90303-10m/7871

16 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
picajzla0707 kaže...
The_Fichek kaže...

Seasonic 520W fanless napajanje mi je isto bilo jako primamljivo, ali 12mj jamstva za napajanje koje je izaslo prije 5+g i koje ima samo 12mj jamstva, a nema ventilatora da hladi komponente je ipak mozda mali rizik

 treba se raspitati u seasonic korisničkoj službi za garanciju, takvo napajanje za 470 kuna je ravno dobitku na lutriji

da nisam prije par godina uzeo sisu prime 750w, za ovo bi se sigurno raspitao

To je otišlo prvi dan po objavi, ne ažuriraju web.

 

14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Mladen kaže...
picajzla0707 kaže...
The_Fichek kaže...

Seasonic 520W fanless napajanje mi je isto bilo jako primamljivo, ali 12mj jamstva za napajanje koje je izaslo prije 5+g i koje ima samo 12mj jamstva, a nema ventilatora da hladi komponente je ipak mozda mali rizik

 treba se raspitati u seasonic korisničkoj službi za garanciju, takvo napajanje za 470 kuna je ravno dobitku na lutriji

da nisam prije par godina uzeo sisu prime 750w, za ovo bi se sigurno raspitao

To je otišlo prvi dan po objavi, ne ažuriraju web.

 

 

 

  Ma ja ih kontaktirao i sve što valja ili piše na upit toga nema. 

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Thermalright Le Grand Macho je izvrstan hladnjak, a dostupan, barem je bio prije par dana. Iz nekog glupog razloga nema AM4 bracket, vjerojatno jer si je netko uzeo posto nema ambalaze, barem su mi tako rekli preko maila. Ako netko to kupi i slucajno dobije AM4 bracket koji mu ne treba, molim lijepo na PM poslati poruku :P

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Bok

je li uzimao tko sa wd store? Koliko treba da dode?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Tony1999 kaže...

Bok

je li uzimao tko sa wd store? Koliko treba da dode?

 Tony1999 4 dana. Uglavnom prije dođe nego što oni napišu rok isporuke.

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Ja sam čekao paket s wd storea 10 dana. Odmah sam platio i prva 3 dana uopće nisam dobio potvrdu da sam platio odnosno kupio ssd. Tek nakon par mailova sam 5ti dan dobio potvrdu na mail.
Paket stigao ok pakiran, malo hladan support. Uređaj radi odlično.
Moj PC  
1 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Evo ja baš gledam wd store i gledam ssd black od 250GB NVMe i kod nas u protisu debelo jeftiniji nego na wd storeu. Jel ja nešto ne gledam dobro ili šta?
12 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
crozoki kaže...
Evo ja baš gledam wd store i gledam ssd black od 250GB NVMe i kod nas u protisu debelo jeftiniji nego na wd storeu. Jel ja nešto ne gledam dobro ili šta?

 Tako je. WD store ima neobično visoke cijene. Vjerojatno ono: "preporučena cijena". A dućani dobiju popuste na količinu, pa valjda još spuste itd...

 

Nego, na WD storeu imaš tri prilike za kupiti:

1. kad imaju neku akciju

2. refurbished proizvodi

3. kod za popust (studenti, umirovljenici...)

 

A najbolje se kad istovremeno uleti svo troje!

 

EDIT: Primjer: WD Blue SN5500 NVMe od 1TB sa studentskim popustom je 780kn. Kod nas je najpovoljniji 980kn.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put ned 6.9.2020 10:56 (CyberDemonVZ).
7 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ima li na marketu nesto "kvalitetnih" laptopa polovnih? Trebalo bi mi nesto za pogledat film i tu i tamo mozda zaigrat nesto. Da vuče barem cs go na 100-200fps (min detalji) i da su tipke normalne veličine (veliki arrow keys i po mogucnosti ISO enter key). Pretpostavljam da novo necu naći ispod 3500kn za ovo sto mi treba, a toliko mi se ne daje. 

 

*ne zelim da itko trazi ovo za mene, no u slucaju da netko od vas ima informaciju ili se razumije bar malo na sto da se usredotocim prilikom kupnje, podijelite. Hvala. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
2 0 hvala 0
10 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Pozdrav , frend zeli kupit wow kuciste  tocnije NZXT H510 Alliance Mid  pa ukoliko netko zna di ga ima u eu da shipaju u hr zahvaljujem   sry ako je of topic

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

To je bilo eventno kuciste, sluzbeno vise nije u ponudi, ali nadje se negdje skladisteno.

 

https://geizhals.at/nzxt-h510-alliance-schwarz-ca-h510b-wa-a2216661.html

https://www.amazon.de/-/en/Alliance-Limited-Tempered-Gaming-Window/dp/B084PCTQSF/

 

Cijena na Amazonu je jos i OK, s obzirom da je cijena bila eventna od 200€,

pa sve do 239€.

 

https://www.nzxt.com/retailers?region=Europe&country=&retailer_type=

 

Tu si mozes pogledati sve distributere i partnere, i pogledati dali imaju ili ne.

 

Al mislim da je veoma glupo platiti kuciste 3x vise, samo zato sto ima oslikano

WoW Aliance / Horde.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Čitatelj kaže...

...

 Zahvaljujem, istog smo misljenja, no ocito fancy mu je to, a i  main game pa , bilo je u ipona al atm nema na stranici, poslali smo upit i tamo i kod nekih nasih do sad tko je odgovorio nema. Al hvala na trudu. 

Nisam vjerovao, dok nisam vidio, a kad sam vidio, nisam mogao vjerovati!
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice