Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O izdvojena tema

poruka: 10.423
|
čitano: 2.457.660
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Stigla Nonda iz amerike za par dolara sta je bila... Iznenadujuce nizak profil... Moram jos probat kako radi...
VenAtoR#2231
Moj PC  
4 0 hvala 4
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
jocommb kaže...
Stigla Nonda iz amerike za par dolara sta je bila... Iznenadujuce nizak profil... Moram jos probat kako radi...

Meni isto stigla neki dan. Radi dobro. Scan ne znam kolko je pouzdan posto je trenutno sve ok s autom. Ne daje detalje scana, ali skenira hrpu toga. Jedino s cim imam problema je milage, ne mogu si namjestit da pokazuje kilometrazu od odredjene tocke, kao da se nece logirat kak spada, iako sam vec logiran. Ako skuzis foru s tim slobodno javi. Pokazivanje brzine i ostaloga u dashboardu je precizno.

14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

I meni je stiglo jučer.
Jeste li uspjeli spojiti s nekom third party aplikacijom?

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
kratos091 kaže...

I meni je stiglo jučer.
Jeste li uspjeli spojiti s nekom third party aplikacijom?

 koja je razlika između nonde ZUS i kineskih obd-a od par dolara?

12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Kineski od par dolara ti imaju fake ELM327 cip koji cesto nema sve protokole tako da ne moze ocitat sva vozila, i "pravi kinez" kosta dosta

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

https://www.nonda.co/products/smart-vehicle-health-monitor-mini?header=y

 

da li je i za nas u europi besplatan samo pošatrina ili?

 

EDIT 8.94 dolara

Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 11:43 (dejo74).
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
jocommb kaže...
Stigla Nonda iz amerike za par dolara sta je bila... Iznenadujuce nizak profil... Moram jos probat kako radi...

 Stiglo i meni jučer, nisam stigao javiti pošto nisam bio sjedao za komp

LOL: Crobrother
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Moze netko istestirat malo kako radi? S nekim drugim aplikacijama? 

Po mogucnosti ako moze netko spojit na laptop preko bluetootha pa isprobat neki pc program za dijagnostiku?

 

Imam vcds, al ovakva igracka bi mi dobro dosla za druge aute

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
dejo74 kaže...

https://www.nonda.co/products/smart-vehicle-health-monitor-mini?header=y

 

da li je i za nas u europi besplatan samo pošatrina ili?

 

EDIT 8.94 dolara

 Narucio, valjda je provjerena stranica :)

13 godina
online
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

narucio sam i ja. :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ekipa, nemojte se zaletavati (kao što smo mi  ). Pričekajte da vidimo može li se spojiti s nekom third party aplikacijom i što sve može.
Kad se pokušam direkt spojiti, iz Bluetooth postavki, traži me PIN, jedino se kroz njihov app spoji.

HTC 10 | (HTC 8X :) no more)
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Bacio malo oko po netu oko tog obd scannera. Vise negativnih nego pozitivnih stvari. Dolaze iz kine niti rebrandirani, krepaju nakon nekog vremena, znaju osiguraci izgorit radi koristenja itd. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

za 65 kuna nemam šta previše razmisljati :D
budemo vidjeli

11 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

yep i moje razmišljanje je bilo za te pare ko ga jebe, pa sad nakon što sam ga uštekao i eto iz znatiželje proskenirao auto, auto istog trena baca grešku espa i javlja da servisiram auto- p.s. njihov app javlja da je sve ok


Beerman
Poruka je uređivana zadnji put čet 14.5.2020 18:09 (Homer J. Simpson).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
The_Fichek kaže...
jocommb kaže...
Stigla Nonda iz amerike za par dolara sta je bila... Iznenadujuce nizak profil... Moram jos probat kako radi...

Meni isto stigla neki dan. Radi dobro. Scan ne znam kolko je pouzdan posto je trenutno sve ok s autom. Ne daje detalje scana, ali skenira hrpu toga. Jedino s cim imam problema je milage, ne mogu si namjestit da pokazuje kilometrazu od odredjene tocke, kao da se nece logirat kak spada, iako sam vec logiran. Ako skuzis foru s tim slobodno javi. Pokazivanje brzine i ostaloga u dashboardu je precizno.

 Ma ja ni auto nemogu nac 🤣... Imam Astru GTC 2006. Godina i nema je na listi njihovoj u aplikaciji...nisam bas puno ni cacko... Al ja imam i TorquePro app isto jer sam koristio vec kineske ODB-e...imao sam povezan tablet u autu.. google Nexus i to sve sam se zezao neko vrijeme https://www.opelclub.hr/forum/viewtopic.php?f=37&t=66233

 

Kad probam javim... i moze vam pokazat samo podatke koje auto ima, znaci koje senzore ima auto to moze pokazat... ja ih nemam puno jer je auto stariji ali sto noviji auto vise senzora....

VenAtoR#2231
10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Meni radi na Twingu xD Nisam pokusavao s 3rd app i ne znam s kojom bi testiraou tom slucaju? Meni se cini da to nece ic, ali ako netko ima ideju sta i kako da napravim moze. Ovo je inace njihova lite verzija health monitora tako da je nezahvalno ocekivat cudesa. Cudo je da uopce dijele ista za dzabe posto su americka firma. Ak oces bolje moras platit vise.. Imaju jos dosta takvih stvarcica koje se sve povezuju u njihovoj ZUS aplikaciji. Sto se tice kineskih modela moze slobodno link na njih da znamo usporedit, eventualno kupit bolje..

6 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

njihov app radi i sa elm 327 kinezima od 3 dolara,po appu to je običan kineski elm zato i dijele za đabe samo poštarina

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ja sam imao više kineskih elm327 i niti jedan nije imao protokol za Octaviu 2001 i Astru 2000. Bas me zanima hoće ovaj

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Trebate traziti moda da vam razdvoji postove i preseli u podforum, nazove ga OBDII pribor ili OBDII alati.

Inace, imam BlueDriver OBDII reader, super je, mogucnosti su stvarno dobre, s obzirom na cijenu,

jedino sto nemaj podatke VIN-ova za EU vozila, a tu je problem sama EU, jer im zbog GDPR-a blokiran EU VIN-ovima,

te ne mogu automatski prepoznati automobil u Softwareu.

 

Posteni su, sam uredjaj je 111€, software i nadogradnje softwarea su free.

Steel for Humans, Silver for Monsters, Gold for the Witcher...
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
offline
16 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Možeš podići u dućanu sad sam ja naručio

BF3:fluffy_inside
14 godina
online
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Ako netko ima kod za popust za eKupi bio bi zahvalan.

 

Btw. ako netko zna, prije su mi dolazili njihovi kuponi na mail, ali zadnjih pola godine ništa. Zna li netko možda zbog čega?

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
mariolla79 kaže...

Neznam jel bilo ali ako.kome treba cablemod ima ciscenje nekih artikala na 50% pa mozda nekom nekaj treba...ja si mozda naruvim kompletne kablove..sam moram vidjet boje..ak ne onda samo nove ekstenzije

Ako ce si netko uzimati imam kod od 20%, ali samo za njihove kablove iz Configurator ponude, znaci one koje custom narucite nakon kaj poklikate sta ocete iz cablemod configuratora sto je naravno neisplativije od ovih 50% bundleova, ali ako nekom treba nek se javi. Inace, moram rec da mi nije jasan njihov shipping od 20 USD flat. Ako ce tko narucivati neka javi. Ja cekam da white kablovi, tocnije ekstenzije, prestanu biti out of stock..

13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
The_Fichek kaže...

Ako ce si netko uzimati imam kod od 20%, ali samo za njihove kablove iz Configurator ponude, znaci one koje custom narucite nakon kaj poklikate sta ocete iz cablemod configuratora sto je naravno neisplativije od ovih 50% bundleova, ali ako nekom treba nek se javi. Inace, moram rec da mi nije jasan njihov shipping od 20 USD flat. Ako ce tko narucivati neka javi. Ja cekam da white kablovi, tocnije ekstenzije, prestanu biti out of stock..

Pa nisu out of stock kolko ja vidim...Ali 15€ shipping, i čini mi se da ne dobiješ niti jedan cable comb, nije baš neki deal ako je tako. Ja imam OVO, i veoma sam zadovoljan i dobiš 2 comba, već sam ih par puta preporučio.

 

10 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Bundle koji je trenutno na akciji je out of stock u bijeloj i drugim raznim bojama:

15 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
insomniac kaže...
Links ima ljute popuste na garage sale danas i sutra. 

Upravo sam ulovio R5 3600 za 999kn.

https://www.links.hr/hr/article/links-garage-sale
Gdje si tu garage popusti, u svim Links trgovinama ili?

Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
markoal kaže...
insomniac kaže...
Links ima ljute popuste na garage sale danas i sutra. 

Upravo sam ulovio R5 3600 za 999kn.

https://www.links.hr/hr/article/links-garage-sale
Gdje si tu garage popusti, u svim Links trgovinama ili?

https://www.links.hr/hr/procesor-amd-ryzen-5-3600-box-s-am4-3-6ghz-hexacore-wraith-stealth-050600100

 

 

Online očito, ali rasprodano...Zna li netko koliko je bilo komada?

6 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
Zna li netko koliko je bilo komada?
9
13 godina
offline
Re: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O
dejo74 kaže...
Zna li netko koliko je bilo komada?
9

Eh, jebiga...Vrh cijena, čudno za Links.

13 godina
offline
Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver] - P&O

Bagatela za takav proc, ko je ugrabio lijepo je prošao.

Some people are like clouds. When they disappear, it’s a beautiful day.
Moj PC  
1 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Popusti, akcije i dobre ponude[Hardver]
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice