WindowsPhone - Općenito

poruka: 19.924
|
čitano: 2.752.541
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Čitatelj kaže...

Da, mobitel je super kupnja. U EU nova 950 (ne XL) je oko 330€, sta ces bolje za te novce.

 hp-a za 300 eura

iPhone is a smartphone for dumb people
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Nema ispod 730€.

7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Te sam linkove i ja nedavno stavio - al cini se da su to demo uredjaji, ili izlozbeni. Pitanje je u kakvom je stanju display i baterija.

 

Ne vjerujem da je ogreban, ali najcesce zna biti upecenih logo-oa od losih promo reklama.

16 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Trebalo bi proveriti, ali piše "Condition: New", mislim da bi morali da naglase da se radi o demo primercima.

WP/WM fanovi, prestanite više lagat ovaj napaćeni narod, nemate to pravo!
Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Cini mi se da se moramo hardwerski ponoviti sa mobitelima,ja razmisljam o l950 a evo i Karlanal o HP elite x3 ,bas bih volo procitati utiske o HP-u
 
0 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Vjerujem da je HP isto vrhunski - kao i 950/XL, tako da tu nema greske.

 

HP je cak i jaci, procesor, vise rama, a i zvucnici su daleko bolji.

 

Kamera mu je najslabiji dio na mobitelu, ali nije kao kod losih kineza od 100€.

 

https://www.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=7262&idPhone2=7263&idPhone3=7954

15 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
uragan kaže...
Cini mi se da se moramo hardwerski ponoviti sa mobitelima,ja razmisljam o l950 a evo i Karlanal o HP elite x3 ,bas bih volo procitati utiske o HP-u

 karl razmišlja o hp-u samo da bi  ga žena prestala maltretirat po cili dan kako  ne može igrat hungry cells

iPhone is a smartphone for dumb people
12 godina
odjavljen
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

 

Stavi na Slow Insider i dobit ćeš zadnji build prije puštanja i to je to.

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
To mi nije nesto napeta stvar,moja l650 mi je hardwerski postala preslaba pa zato ocu l950
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
WindowsPhone - Općenito

Kako da u registryu uredim tako da MSovi serveri vide moju 640XL kao 650 tako da mogu dobit offical FCU.

Trenutno imam 1709 10.0.15254.1 verziju(Insider Slow).

Picnio sam virtualni RAM na 1024, da mi multitasking bude brži.

 

Uradio...

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.10.2017 14:47 (Dex.pwn).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
WindowsPhone - Općenito

Jel netko zna šta se još s registriem može uradit na mobitelu? Tipa izmjenit neke postavke, prozirnost, boja ovo ono...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito

Pozdrav,
Zanima me da li je netko imao problema s WinPhone 10 trgovinom, tj. da se ne moze uopce pristupit trgovini (pogledaj sliku)? Kako rjesiti ovaj problem?
Unaprijed hvala :)

Poruka je uređivana zadnji put pet 20.10.2017 15:54 (bartul).
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
WindowsPhone - Općenito

Ukratko, nakon povečanja virtualnog RAMa na 640XL(s 256MB na 1024MB). Vrti Edge, FB, Mess, Insta u pozadini bez problema.

Treba manje od 2s da se app otvori, tj da bude funkcionalna.

Jedino se nadam da će Mess uskoro dobit pozive. Koliko vidim ima ikonica ali je onemogučeno.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Što se tiče problema sa trgovinom, meni je pomoglo prebacivanje regije na US
8 godina
neaktivan
offline
WindowsPhone - Općenito

koliko se može dobiti odnosno tražiti za L950 DualSim / 03.2016 / dodatno mozo crna maska + Ikea QI bežični punjač + zamjenska baterija? Mint stanje. 

Poruka je uređivana zadnji put sub 21.10.2017 11:49 (zaposleni_server).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Ja sam svoju 950 xl,mint stanje,sva oprema,garancija do 12.mjeseca prodao za 1000kn,prvo sam tražio 1300kn ,niko se nije javljao tako da vidi 1200-1300kn.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
WindowsPhone - Općenito

Dugo vec ne pratim mobitele pa me zanima kakvo je danas stanje po pitanju podrske i aplikacija? Konkretno me zanima kakve su i dali uopce ima sljedecih appova: Facebook, Whatsapp, Instagram, Messanger, Uber? To su te neke aplikacije bez kojih se danas tesko moze pa da pitam. Inace model konkretno koji pikiram je Lumia 550.

Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
WindowsPhone - Općenito

Nikad gore stanje. MS je službeno napusio Windows Phone, sada su izdali zadnji build i više ih neće biti. Kupi Android neki.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Paolo Maldini kaže...

Nikad gore stanje. MS je službeno napusio Windows Phone, sada su izdali zadnji build i više ih neće biti. Kupi Android neki.

 

Sumnjam da cu dobit bog zna kakav android za 300-400kn koliko bi izdvojio.

6 godina
protjeran
offline
WindowsPhone - Općenito

U tom slučaju onda može Lumia neka. Imaj na umu da su mnogo ljudi želi pošto poto riješiti Lumia. Gledaj Njuškalo i ruši im cijene na 200-300kn netko će pristati.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Paolo Maldini kaže...

U tom slučaju onda može Lumia neka. Imaj na umu da su mnogo ljudi želi pošto poto riješiti Lumia. Gledaj Njuškalo i ruši im cijene na 200-300kn netko će pristati.

 

Znam, na to i ciljam. Jednostavno potraznja je nikakva i ljudi ih se samo zele rijesit pa nisu tako losa kupovina za nezahtjevnu osobu.

7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
@gamer34 - imaš sve to, i podrška je sigurna do 2021. godine.
14 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
gamer34 kaže...

Dugo vec ne pratim mobitele pa me zanima kakvo je danas stanje po pitanju podrske i aplikacija? Konkretno me zanima kakve su i dali uopce ima sljedecih appova: Facebook, Whatsapp, Instagram, Messanger, Uber? To su te neke aplikacije bez kojih se danas tesko moze pa da pitam. Inace model konkretno koji pikiram je Lumia 550.

 Postoje sve nabrojane.

edit: ne vidjeh post iznad..

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.10.2017 17:02 (passat).
14 godina
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Dex.pwn kaže...

Ukratko, nakon povečanja virtualnog RAMa na 640XL(s 256MB na 1024MB). Vrti Edge, FB, Mess, Insta u pozadini bez problema.

Treba manje od 2s da se app otvori, tj da bude funkcionalna.

Jedino se nadam da će Mess uskoro dobit pozive. Koliko vidim ima ikonica ali je onemogučeno.

 Kako se to može napraviti, povećati virtualni RAM, ja imam L640, jel se može i na njoj to napraviti.

12 godina
odjavljen
offline
WindowsPhone - Općenito

Na svakom ko ima W10M

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
Podrška sigurna do 2021. godine 🤣

Nije sutra sigurna a ne 4 godine.
 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: WindowsPhone - Općenito
@AnđeoGabrijel21 - ne tamburaj gluposti.

Podrška ide najmanje dvije godine od zadnje prodaje uređaja. To je prema uvjetima korištenja. Sada se zna da će HP prodavati X3 do 2019. To je službena izjava HP-a. Što znači da je podrška OS-a osigurana do 2021. godine. Ako neki proizvođač bude radio uređaje i dulje od toga, onda će i podrška OS- a biti dulja od 2021.g.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice