[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

poruka: 982
|
čitano: 275.584
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
z33 kaže...
Fero kaže...
z33 kaže...

jel moguce instalirati samo CWM, bez instalacije roma/kernela?

 Da ako je u zipu iz recovery moda mobitela sa SD card  ili tar formatu preko Odina ali moraš ga naći na Xda forumu ili googlaj. Za tvoj model moba.

znaci, trebam nac cwm.tar i flashat ga sa odinom?

 Da ako ga nađeš u tar formatu samostalno bez stavljanja custom roma ali čitaj dobro postupak stavljanja ako ga nađeš mada bi bilo bolje kada bi našao u zipu i sa sd card u recovery modu flashao tako bi bilo jednostavnije i dobio bi CWM koji bi ti zamijenio orginalni recovery koji sada imaš.

Traži i čitaj to je obavezno jer može biti problema tako da ostaneš sa problemom i dalje ne ide nego stavljanje stock roma opet preko Odina.

 

Pogledaj ovu temu od poćetka možda nešto nađeš što bi ti bilo korisno.

Pozz !!

Sve se nema.Možeš mislit.
14 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
cecenac kaže...

evo novi magabassbeats koji je navodno bolji od beats audio enginea i dolbya.

 

http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1602753

Na kojem romu si isprobao?(ako si mozda na froyo onda da se vratim...na CM7 sam samo zbog muzike{#})

:D
Poruka je uređivana zadnji put pon 16.4.2012 20:39 (CroNk3r).
15 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

nigdje ne mogu nac cwm tar, totalno sam izgubljen s ovim mobitelom ^^

prijatelj mi dao da mu fixam gps, ali one jednostavne metode ne pomazu, pa sam zelio pokusat sa custom romovima/kernelima, ali sam prvo htio napravit nand backup stock roma . to je sve vrlo jednostavno islo, preko rom managera(ili preko adb) i cwm sa mobitelima koje sam do sad koristio(LG, HTC).

 

edit: kernel se flasha potpuno isto kao rom? (u odinu)

Poruka je uređivana zadnji put pon 16.4.2012 20:46 (z33).
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
z33 kaže...

nigdje ne mogu nac cwm tar, totalno sam izgubljen s ovim mobitelom ^^

prijatelj mi dao da mu fixam gps, ali one jednostavne metode ne pomazu, pa sam zelio pokusat sa custom romovima/kernelima, ali sam prvo htio napravit nand backup stock roma . to je sve vrlo jednostavno islo, preko rom managera(ili preko adb) i cwm sa mobitelima koje sam do sad koristio(LG, HTC).

 

edit: kernel se flasha potpuno isto kao rom? (u odinu)

Da

12 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
z33 kaže...

nigdje ne mogu nac cwm tar, totalno sam izgubljen s ovim mobitelom ^^

prijatelj mi dao da mu fixam gps, ali one jednostavne metode ne pomazu, pa sam zelio pokusat sa custom romovima/kernelima, ali sam prvo htio napravit nand backup stock roma . to je sve vrlo jednostavno islo, preko rom managera(ili preko adb) i cwm sa mobitelima koje sam do sad koristio(LG, HTC).

 

edit: kernel se flasha potpuno isto kao rom? (u odinu)

 Evo ovako za sada koliko sam vidio nema Cwm za taj model, ali pronađen je osnov ili ti open code za pisanje Cwm-a za  navedeni mob na xda forumu.

Sve se nema.Možeš mislit.
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
CroNk3r kaže...

Na kojem romu si isprobao?(ako si mozda na froyo onda da se vratim...na CM7 sam samo zbog muzike{#})

  Na cm7, froyo ne podrzaje ekvalizatore. meni se zvuk cini bolji nego stock. dal je bolji od beatsa, nemam pojma.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
15 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

Na kraju sam flasho Kyrillos v9.6 i G3MOD 2.4.1, tak da je to rješeno, jer se u kernelu nalazi CWM for G3MOD. Naso sam stock rom ako zatreba, tak da nece bit problema.

14 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
cecenac kaže...
CroNk3r kaže...

Na kojem romu si isprobao?(ako si mozda na froyo onda da se vratim...na CM7 sam samo zbog muzike{#})

  Na cm7, froyo ne podrzaje ekvalizatore. meni se zvuk cini bolji nego stock. dal je bolji od beatsa, nemam pojma.

Bolji je od beatsa, isprobao

:D
12 godina
neaktivan
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

jeli ima neko matičnu ploču od Samsung Galaxy 3 (GT-I5800),da mu se razbio ekran ili slično

Marina Pehar
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

Imam pitanje, kako da neke aplikacije prilikom skidanja sa Marketa i instaliranja na uredaj prebacim na SD karticu, posto nemam vise memorije na mobitelu.. Imam samo 19MB a na SD kartici 785.

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
XVII Mini kaže...

Imam pitanje, kako da neke aplikacije prilikom skidanja sa Marketa i instaliranja na uredaj prebacim na SD karticu, posto nemam vise memorije na mobitelu.. Imam samo 19MB a na SD kartici 785.

Imas odlican program koji se zove Link2SD.

Imas tu tutorial kako namjestiti sve. Samo prati to i sve bude OK. Meni radi savrseno

It's better to keep your mouth shut and give the impression that you're stupid than to open it and remove all doubt.
15 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
goodye kaže...
XVII Mini kaže...

Imam pitanje, kako da neke aplikacije prilikom skidanja sa Marketa i instaliranja na uredaj prebacim na SD karticu, posto nemam vise memorije na mobitelu.. Imam samo 19MB a na SD kartici 785.

Imas odlican program koji se zove Link2SD.

Imas tu tutorial kako namjestiti sve. Samo prati to i sve bude OK. Meni radi savrseno

Ja imam aplikaciju G3Mod i u njoj se nalaze opcije : Data2SD i App2SD

Dali one kad ih pokrenem rade istu stvar kao Link2SD ?

 

http://www.youtube.com/watch?v=2vBnjv9tf9M
Poruka je uređivana zadnji put pon 23.4.2012 13:54 (AmonZero).
14 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
AmonZero kaže...
goodye kaže...
XVII Mini kaže...

Imam pitanje, kako da neke aplikacije prilikom skidanja sa Marketa i instaliranja na uredaj prebacim na SD karticu, posto nemam vise memorije na mobitelu.. Imam samo 19MB a na SD kartici 785.

Imas odlican program koji se zove Link2SD.

Imas tu tutorial kako namjestiti sve. Samo prati to i sve bude OK. Meni radi savrseno

Ja imam aplikaciju G3Mod i u njoj se nalaze opcije : Data2SD i App2SD

Dali one kad ih pokrenem rade istu stvar kao Link2SD ?

 

yep.

:D
14 godina
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

Malo je zamrla tema...

 

Evo da vas probudim malo, na Antutu benchmarku sam uspio napraviti 1947 score s kyorarom-om.

 

EDIT: evo 1964, imam jos par stvarcica za isprobati i sutra saljem how to

:D
Poruka je uređivana zadnji put pet 27.4.2012 20:33 (CroNk3r).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

Gotovo testiranje:

Dobitna kombinacija (1965 score):

RAM manager pro na Hard Gaming

Kyorarom

Fugumod Ultra

Sad cu jos isprobati igrice s chainfireom na ovoj "platformi"

:D
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
CroNk3r kaže...

Gotovo testiranje:

Dobitna kombinacija (1965 score):

RAM manager pro na Hard Gaming

Kyorarom

Fugumod Ultra

Sad cu jos isprobati igrice s chainfireom na ovoj "platformi"

Stavljam ovo! nemogu više istrpit cm7 a8, ima bugova. Mobitel mi se često kad zaključam screen zamrzne i moran vadit bateriju ..

 

Kažeš kyorarom + fugumod ultra + sta je to ram manager pro na hard gaming :P ?

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
14 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
cecenac kaže...
CroNk3r kaže...

Gotovo testiranje:

Dobitna kombinacija (1965 score):

RAM manager pro na Hard Gaming

Kyorarom

Fugumod Ultra

Sad cu jos isprobati igrice s chainfireom na ovoj "platformi"

Stavljam ovo! nemogu više istrpit cm7 a8, ima bugova. Mobitel mi se često kad zaključam screen zamrzne i moran vadit bateriju ..

 

Kažeš kyorarom + fugumod ultra + sta je to ram manager pro na hard gaming :P ?

Programcic koji ti odreduje kako ce se ram koristiti, hard gaming mode ti ulaze skoro sav RAM u trenutno aktivnu aplikaciju, a ostale tolko to da rade(one koje su u pozadini.)

:D
14 godina
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

Novi Kyorarom: http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=1629127

 

ICS based. Nisam isprobao, ne mislim isprobati, al siguran sam da ce biti najbolji ICS ROM kroz neko vrijeme.

 

Govori se i o kyoraromu na GB-u, al nikako da izade...

:D
Moj PC  
0 0 hvala 1
15 godina
neaktivan
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

Odustao sam od svih tih silnih custom romova i vratio se na stock. Baterija mi traje evo 78 sat i na 80%! Nemogu vjerovat! (doduše uz minimalmo korištenje: pola sata razgovora dnevno, nekoliko poruka i pola sata na dan online).

Zasad mi je favorit Kyrillos 10.2 ali pošto su prisutni problemi (ne radi video snimanje i problemi sa codecima) odustao sam od njega ali mi se sviđaju neki CM tweakovi.

Šteta da nisam dovoljn pametan pa da sebi napravim rom po želji:(

World Championships: 7, GP started: 292, GP wins: 91, Podium finishes: 154, Pole positions: 68, Fastest laps: 76, Points: 1,519
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

Kad smo vec kod toga, ja planiram na ljeto probati sloziti svoj rom.

 

EDIT: i vjerujem da cu failati {#}

:D
Poruka je uređivana zadnji put uto 1.5.2012 19:37 (CroNk3r).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

Ah Kyorarom radi flawles, napunio preksinoc 75% baterije uz koristenje wirelessa i surfanje sinoc.. super smooth, sve radi ko urica, pravo osvjezenje nakon cm7...

 

Al i dalje ostajem pri tome kad skroz srede fimg gpu i zavrse cm9 da ce to bit 7 puta bolji mob nego stock. vec sad na test build 4 je cm9 skoro bolji od cm7 na kojem se radi vec jako dugo.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
14 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
cecenac kaže...

Ah Kyorarom radi flawles, napunio preksinoc 75% baterije uz koristenje wirelessa i surfanje sinoc.. super smooth, sve radi ko urica, pravo osvjezenje nakon cm7...

 

Al i dalje ostajem pri tome kad skroz srede fimg gpu i zavrse cm9 da ce to bit 7 puta bolji mob nego stock. vec sad na test build 4 je cm9 skoro bolji od cm7 na kojem se radi vec jako dugo.

Al opet s druge strane mozes primjetiti da je i cm9 malo zastao jer su dosli oni veci problemcici za rijesiti, a ne ove laganice koje marcellusbe zna napamet iz iskustva s CM7...

:D
12 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

Kad tom ispegla gpu drivere, performance ce bit dobar. Bez fimg gpu drivera na kojima se radi android 2.3 i 4.0 ne mogu funkcionirat uopce. Jedini problemi koji su ostali su bluetooth (ne znam jel to vise iko koristi :P) i kamera. Onda ce to ic iz alphe u betu, pa ce se tweakat i nadam se na kraju zavrsit. Je sad malo zapelo, al valjda ce se to dovrsit.

Sometimes I feel like a prophet, misunderstood and under gun like a new disease disease disease
11 godina
neaktivan
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

Uređaj za oko 1000 kuna radi odlično. Ne može se očekivati previše. Imam ga jednu godinu i za mene je sasvim dobar.

Touch radi super, baterija može izdržati oko tjrdan dana. 

14 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
tom45 kaže...

Uređaj za oko 1000 kuna radi odlično. Ne može se očekivati previše. Imam ga jednu godinu i za mene je sasvim dobar.

Touch radi super, baterija može izdržati oko tjrdan dana. 

Da ga jos flashas radio bi odlicnoodlicno(odlicno x 2 {#}) samo bi ti baterija trajala max 3 dana...

:D
13 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
CroNk3r kaže...
tom45 kaže...

Uređaj za oko 1000 kuna radi odlično. Ne može se očekivati previše. Imam ga jednu godinu i za mene je sasvim dobar.

Touch radi super, baterija može izdržati oko tjrdan dana. 

Da ga jos flashas radio bi odlicnoodlicno(odlicno x 2 {#}) samo bi ti baterija trajala max 3 dana...

Točno to.Samo moraju sredit drivere i OpenGL na CM7 i sve super

robimarko@gmail.com
14 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
robimarko kaže...
CroNk3r kaže...
tom45 kaže...

Uređaj za oko 1000 kuna radi odlično. Ne može se očekivati previše. Imam ga jednu godinu i za mene je sasvim dobar.

Touch radi super, baterija može izdržati oko tjrdan dana. 

Da ga jos flashas radio bi odlicnoodlicno(odlicno x 2 {#}) samo bi ti baterija trajala max 3 dana...

Točno to.Samo moraju sredit drivere i OpenGL na CM7 i sve super

kaze tom s xda da nije to tezak posao njemu, ali nema vremena bas i da kad nade vremena da ce to biti gotovo tak da ce CM7 uskoro zavladati.{#}

:D
12 godina
neaktivan
offline
[Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)

pozdrav raja...jel se neko zabavljao sa spb shell launcherom mozda...ja sam probao ali izgleda da nije bas za ovaj mobitel...:)

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: [Review/Tutoriali]SAMSUNG Galaxy 3 (GT-I5800)
asko221 kaže...

pozdrav raja...jel se neko zabavljao sa spb shell launcherom mozda...ja sam probao ali izgleda da nije bas za ovaj mobitel...:)

Definitivno nije, on trazi puno od gpu-a koji je nasem mobitelu najslabija strana...

:D
13 godina
protjeran
offline
Re: Besplatan unlock Samsung Galaxy 3 uređaja

ja ga uspio unlockat

nasao sam u retku 40A03 DA i zamjenio sa DB i uspjelo je:D

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice