Realme GT 2 / GT2 Pro

poruka: 41
|
čitano: 21.662
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Realme GT 2 / GT2 Pro
Vidim da je telefon najavljen za naše tržište, i da bi uskoro u ožujku trebao konacno doci u prodaju.
Još od prosinca pratim ovaj model i zbilja mi se sviđa.

Ima li ovdje još koga da ga zanima ovaj model?
Planira li ga kupiti?

GT2
https://www.gsmarena.com/realme_gt2-11307.php

GT2 pro
https://www.gsmarena.com/realme_gt2_pro-11228.php
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Realme GT 2 / GT2 Pro

Zanimljiv model, ovisi koliko €

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Realme GT 2 / GT2 Pro
thebatman kaže...

Zanimljiv model, ovisi koliko €

Pa piše ti na kraju specki. Običan 600€, a Pro 750€.

Blago rečeno cijene su otišle u kur...c.

14 godina
offline
Re: Realme GT 2 / GT2 Pro
Lonely Boy kaže...

Razmišljao sam međutim kako i prošle godine tako i ove godine odbija me još jedan loš soc iz qc-a,
exynos se također nije proslavio stoga izgleda da ostajem pri starom lgu g6 pa možda uberem iphone
14 ili pričekam da vidim što će ponuditi iduća godina.

Nisam koristio njihove telefone, ali koliko sam čitao, mislim da je Realme dosta dobro riješio hlađenje na svojim modelima sa SD888.

Navodno imaju puno manje problema nego ostali, ali to bi trebalo provjerit prije kupovine.-

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Realme GT 2 / GT2 Pro

Usporedba GT2 Pro i Xiaomi 12 Pro

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
7 godina
offline
Realme GT 2 / GT2 Pro

Ja sam baš naručio gt2 preko španjolskog amazona. Gledao san preko Aliexpressa bio je 3000kn plus carina + davanja državi (šta već su izmislili) ili ovako preko amazona španjolskog di je 100€ prednaruđba trenutno. Javin još dojmove kad stigne. Stari mi note 3 koji san uzeo sa aliexpressa i dalje je fenomenalan aj jednostavno baterija traje 3/4 dana.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Realme GT 2 / GT2 Pro
Kod nas ga jos uvijek nema,vec 2-3 mjeseca ga guglam,dok i dode u prodaju vise mi nece ni biti zanimljiv..
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Realme GT 2 / GT2 Pro
Tek je predstavljena globalna verzija ima nekih 20 dana, mogla se je jedino kupiti kineska verzija (predstavljena prije nove godine) ... s kojom je jedina razlika frekvencijski pojas za signal.
11 godina
offline
Re: Realme GT 2 / GT2 Pro

Danas sam opazio gt 2 na mobileshopu za cca 3800kn,i sad gledam nema ga,vec je rasprodan.
Valjda ce uskoro i u nase trgovine neke.

 

pro modela nikako nema

Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Poruka je uređivana zadnji put ned 3.4.2022 0:42 (mp3david).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Realme GT 2 / GT2 Pro

GT2 bijeli od 128gb bude na mobile shopu 3550kn i to bude dva tri dana i svako malo rasprodan.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Realme GT 2 / GT2 Pro
Iz neutrina i tia mobitela kazu da ga jos uvijek nemaju,nemaju ni dobavljaci. Pitanje je dal ce uredaj doci do nas i kada..
Sa mobileshopa nemos uopce narucit pouzecem pa me strah.
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
5 godina
offline
Realme GT 2 / GT2 Pro

h

Poruka je uređivana zadnji put ned 3.4.2022 16:17 (Buki6).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Realme GT 2 / GT2 Pro
U Alzashopu GT2 je 509€....
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Realme GT 2 / GT2 Pro
479€ 256GB u Mediamarkt.
669€ GT 2 Pro
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Realme GT 2 / GT2 Pro
Realme GT2 ocito ni nece kod nas doci, a na mobileshopu mu je cijena stvarno povoljna.
Ali neznam, nebih placao unaprijedu opisu pise da nude placanje pouzecem, ali te opcije nema :/

Edit: Zapravo ima opcije za placanje pouzecem, sad sam bas pokusao se logirati na racun i tek tada nudi opciju pouzeca.
Ali nema Pro verzije i ponudi...
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Poruka je uređivana zadnji put pon 11.4.2022 17:01 (mp3david).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Realme GT 2 / GT2 Pro

Dva puta sam kupovao kod njih, LG G2 i Motorolu G7 Power. Što se tiče dostave i plaćanja, sve ok. Garanciju nikad nisam imao potrebe koristi, fala bogu 

 

Trading Shenzen - GT2 Pro, 637 eur.

 

https://tradingshenzhen.com/en/realme-gt-2-realme-gt-2-pro/realme-gt-2-pro-8gb256gb

Poruka je uređivana zadnji put pon 11.4.2022 19:36 (vepar).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Realme GT 2 / GT2 Pro

Čisto da dam koji osvrt. GT2 128GB cca 480eura došao doslovno za 3 dana. Piše na Amazonovoj stranici 3god garancije (doduse neznam di da to provjerim. Uglavnom, glavna kamera vrhunska, ove ostale dvi ko da ih i nema. Ali sve u svemu mobitel je stvarno super s tim da realme ui nije bloatan sa svakakvin aplikacijama. Stock kamera je super sa tim da sam bez roota instalirao i Gcam koja još bolja. s mobitelom sam zadovoljan (nekih 3650kn), kad pogledaš da se za nekih 2500 2600kn prodaju smeža od mobitela ...ovaj je deifnitivno osvježenje.

 
3 0 hvala 3
14 godina
offline
Re: Realme GT 2 / GT2 Pro
m0mm0 kaže...

Čisto da dam koji osvrt. GT2 128GB cca 480eura došao doslovno za 3 dana. Piše na Amazonovoj stranici 3god garancije (doduse neznam di da to provjerim. Uglavnom, glavna kamera vrhunska, ove ostale dvi ko da ih i nema. Ali sve u svemu mobitel je stvarno super s tim da realme ui nije bloatan sa svakakvin aplikacijama. Stock kamera je super sa tim da sam bez roota instalirao i Gcam koja još bolja. s mobitelom sam zadovoljan (nekih 3650kn), kad pogledaš da se za nekih 2500 2600kn prodaju smeža od mobitela ...ovaj je deifnitivno osvježenje.

 Da, imam već 2 realme-a i to mi se sviđa kod Realme UI-a kaj nije previše natrpan sa nepotrebnim app-ovima koji možeš izbrisat bez ADB-a i slično. 

11 godina
offline
Re: Realme GT 2 / GT2 Pro
Po prvoj recenziji na nasim prostorima, jasno je da je dosta velika razlika izmedu pro modela i obicnog,a pro modela nema ni na mobileshopu.
Mislim da ova godina ni nije neka za kupovinu novog mobača, prvi puta da i ja mogu reci da mi je moj Oneplus 8 sasvim dovoljno jak za sve moje potrebe, a ja ga bas preopterecujem, a ni ne grije se previše kao ovi novi Snapdragoni.
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Realme GT 2 / GT2 Pro
Ima GT2 Pro 12GB/256GB kod Telemacha.
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.4.2022 23:20 (Oldy).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Realme GT 2 / GT2 Pro
Polako stize i kod nas,ali je cijena preskupa...sad jedino sta vrijedi je cekati dok se pojavi na njuskalu..
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
9 godina
neaktivan
offline
Re: Realme GT 2 / GT2 Pro
Kakva ti je kamera na uređaju?
Pogledao sam dosta recenzija neki kažu da Realmi UI je užasan, dok ga druhi hvale. Neki pišu da im kasne notifikacije na Realme uređajima. Je li i kod tebe takva situacija?
6 godina
offline
Re: Realme GT 2 / GT2 Pro
Flas1987 kaže...
Kakva ti je kamera na uređaju?
Pogledao sam dosta recenzija neki kažu da Realmi UI je užasan, dok ga druhi hvale. Neki pišu da im kasne notifikacije na Realme uređajima. Je li i kod tebe takva situacija?

 

Imao sam Realme 6 dosta dugo i Realme UI mi je bio čist solidan, skoro kao stock samo nadograđen sa svačim nečim. Nikakvih problema s notifikacijama nije bilo. 

14 godina
offline
Re: Realme GT 2 / GT2 Pro
Imao sam hrpu Realmija, i sad ih imamo 3 u kući. Nikakvih problema s notifikacijama....
Moj PC  
0 0 hvala 1
7 godina
offline
Realme GT 2 / GT2 Pro

realme ui je skoro kao stock android sada samo čekam andorid 13 ....pro već ima beta andorid 13. Što se tiče razlike pro i običnog je praktički samo ultrawide i mikroskopska kamera, te nestobolji amoled ekran (što se ne može tek tako primjetit) i metalni okvir. Sve u svemu za 3500kn pre zadovoljan pogotovo sad kad vidim da smeće od poco f4 GT (puno sam očekiva) dođe 4500kn.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Realme GT 2 / GT2 Pro
I ja sam sad gledao taj Poco F4 GT, ali za 4500kn (u pretprodaji) inace je 4900 za 8/128GB nema sta trazit.
Da je 12/256gb nebih nista rekao.
GT 2 12/256 kosta ispod 4000kn na mobileshopu
Moj Youtube kanal - DAKI92 (Subscribe me for more videos)
9 godina
neaktivan
offline
Re: Realme GT 2 / GT2 Pro
Evo. DXoMark objavio rezultate za Realme GT2 Pro.
Ocjenu 120 je dobio. Nije lose nije lose.

https://www.dxomark.com/smartphones/Realme/GT-2-Pro
Poruka je uređivana zadnji put uto 31.5.2022 18:41 (Flas1987).
 
0 0 hvala 1
11 godina
offline
Realme GT 2 / GT2 Pro

Malo dižem temu, GT2 pro je dosta jeftiniji na tom mobileshop.eu ,kod nas ga i baš nema za kupiti,jel to legit dućan?

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Realme GT 2 / GT2 Pro

Od njih sam davno kupio LG G2 i Motorolu G7 Power i nisam imao problema. Nisam morao koristiti garanciju, ali dosta se ljudi žalilo na taj shop. Kakva je sad situacija ne znam. Oni za svoje proizvode nude EU garanciju ili njihovu. Ako se odlučiš preporučujem da uzmeš s EU garancijom.

 

Ovaj recimo...

 

https://www.mobileshop.eu/realme/mobile-phones/gt2-pro-5g-dual-sim-256gb-12gb-ram/

Moj PC  
1 0 hvala 1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice