Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.800
|
čitano: 10.878.649
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

I to sve ovisi i o osobi i o načinu korištenja. 

Ovaj koji gunđa sa 8T bi vjerojatno gunđao i sa nekim flagshipom. Ljudi se žale na samsunge, iphone, huaweie pa tako i na xiaomie. Povuci paralelu sa autima. Ajmo uzeti Alfe. 90% svijeta zajebava alfiste sa spikom da se žene za automehaničara, a opet hrpa ljudi vozi Alfu. 

Što se bugova tiče, to se dešava kod novih nadogradnji i uglavnom se vrlo brzo ispravi. Ukucaj u google "battery problem" i dodaj bilo koji model mobitela i naći ćeš nešto po forumima. 

Ukratko, nema Xiaomi toliko problema da se moraš oslanjati na sreću kod kupnje. Pričamo o top 5 proizviđaču na svijetu. Nije to Umidigi. 

8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
9s uzmi zbog sd.
 
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

pa i RN8t ima SD slot ?

Ju je je? Je ju je!
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Mislio je na proc...snapdragon kod 9..a mediatek kod 8t

BBall,Tech,Ink and Familly..all the way....
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

RN8t ima Snapića 665

Ju je je? Je ju je!
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
U biti bolje uzmi neki Realme 5Pro ili X2 ili 6pro
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Gogo222 kaže...
U biti bolje uzmi neki Realme 5Pro ili X2 ili 6pro

 To su telefoni od 200,250e ja ovdje pitam za nesto od 150,170e..

8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Skupi malo para i kupi Realme
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Već mi je lagano zlo od Xaomija, mada moj Mi8SE se neda :)
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Realme 6s ti je tanman po cijeni
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

što uzeti za 2500 kn?

 

 

3 MI 9T
6 MI Note 10 Lite
2 Realme 6 pro
1 Realme X2
Poruka je uređivana zadnji put pet 14.8.2020 16:15 (BoTiA).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, gledam uzeti Xiaomi Redmi Note 8 Pro za 1600kn. Ima što bolje za te novce? 

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Arai kaže...

Pozdrav, gledam uzeti Xiaomi Redmi Note 8 Pro za 1600kn. Ima što bolje za te novce? 

Kupuješ kod nas ili vani?

14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ovog spomenutog sam našao kod nas, ali ako ima kakva opcija vani također dolazi u obzir. Gledam potrošiti nekih 1500 kuna. 

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Arai kaže...

Ovog spomenutog sam našao kod nas, ali ako ima kakva opcija vani također dolazi u obzir. Gledam potrošiti nekih 1500 kuna. 

Vani imaš Xiaomi Redmi Note 9 Pro za oko 230$.

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Arai kaže...

Pozdrav, gledam uzeti Xiaomi Redmi Note 8 Pro za 1600kn. Ima što bolje za te novce? 

 Realme 6s kod nas 1360kn. Za te novce nema bolje i imaš HR garanciju.

 

https://www.atel.hr/hrvatski/detalji-proizvoda_16/realme-6s-4-64-gb-lunar-white_62941/?utm_source=nabava.net&utm_campaign=nabava.net&utm_medium=click

11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Vezano za moj upit za kupovinu mobitela online izvana našao sam sljedeća 2 linka za Huawei P40 pro:

 

Link 1

 

Link 2

 

Čini mi se OK cijena s poštarinom. Mislite li da je sigurno na taj način kupovati? Garancija bi pretpostavljam trebala biti EU, 2 godine.

 
0 0 hvala 1
5 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav ljudi! 

 

Bratić bi htio kupit Xiaomi mobitel do 2000 kn, dali bi mogli preporučit?

 

Kakvi su ovi Redmi note 9s, 9pro i 9T što se tiče procesora i baterije?

Poruka je uređivana zadnji put uto 18.8.2020 8:38 (Osječanin).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
@voci

Selleri imaju dobre ocjene tako da ne bi trebalo biti problema sa dostavom uređaja.
A šta se tiče P40 Pro, odličan uređaj ako si spreman na nedostatak Google servisa, tj. imaš alternative u vezi toga.
Obzirom na veliki budžet, imaš nekoliko opcija.
S20+ je zicer čak i uz lošiji Exynos u odnosu na Snapdragonu.
Običan Note 10 isto stane u budžet, olovčica je plus.
LG Velvet je po meni dosta podcijenjen. Nema najjači proc, ali sve ostalo je tu plus npr. bonus u vidu utor za slušalice. I osobno dizajnom najljepši bez grbe na leđima
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Upravo došao doma, preuzeo novi android mobilni gadget, slike iskutijejavanja su ispod 

Ukratko, crna boja iznenađujuće odlična, težinom uopće nije težak, dimenzije za moju ruku optimalne ( govorim za sada samo o držanju ), maskica izgleda sasvim u redu makar meni ne leže prozirne, i to je ukratko to! 

Detaljniju recenziju kada večeras otvorim novu temu, o ovim mobilnim gadgetima! 

ATJ Lučko
Moj PC  
2 0 hvala 2
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav !

 

Našao sam novi Poco F1 za 1600 kn. 

Važna je baterija i ponekad kamera.

Dali je zastario s obzirom da je iz 2018 god. ?

Kakva mu je konkurencija ova ekipa iz Redmi note serije po pitanju baterije i kamere ?

Ovo je max iznos od 1600 kn.
Ima što bolje u Hr za taj iznos ? 

Znači mobitel iz trgovine. 


Zahvaljujem !

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Hvala! 

Odustao od p40 pro. Ipak ne bih mogao bez Google mapa. 

Predbilježio se za narudžbu za s20+ na tcom webshopu, ali koliko sad vidim mislim da ću odustati jer se naveliko priča o pregrijavanju i lošoj bateriji. Sve sam bliži odabiru oneplus 8 pro. Jedino me muči što u linksu akcija traje još samo danas, a nisam siguran da se mogu tako brzo odlučiti za kupovinu od preko 6000 kn. 

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
voci kaže...

Hvala! 

Odustao od p40 pro. Ipak ne bih mogao bez Google mapa. 

Predbilježio se za narudžbu za s20+ na tcom webshopu, ali koliko sad vidim mislim da ću odustati jer se naveliko priča o pregrijavanju i lošoj bateriji. Sve sam bliži odabiru oneplus 8 pro. Jedino me muči što u linksu akcija traje još samo danas, a nisam siguran da se mogu tako brzo odlučiti za kupovinu od preko 6000 kn. 

 Xiaomi Mi 10 ili Mi 10 Pro?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
CyberDemonVZ kaže...
voci kaže...

Hvala! 

Odustao od p40 pro. Ipak ne bih mogao bez Google mapa. 

Predbilježio se za narudžbu za s20+ na tcom webshopu, ali koliko sad vidim mislim da ću odustati jer se naveliko priča o pregrijavanju i lošoj bateriji. Sve sam bliži odabiru oneplus 8 pro. Jedino me muči što u linksu akcija traje još samo danas, a nisam siguran da se mogu tako brzo odlučiti za kupovinu od preko 6000 kn. 

 Xiaomi Mi 10 ili Mi 10 Pro?

 A bi rado. Sad imam 2 xiaomija. Stari note 4 za privatne svrhe i službeni note 7. No problem je što bi htio obje kartice u jedan mob, a globalne verzije imaju samo single sim ako sam dobro pohvatao. 

12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
voci kaže...
CyberDemonVZ kaže...
voci kaže...

Hvala! 

Odustao od p40 pro. Ipak ne bih mogao bez Google mapa. 

Predbilježio se za narudžbu za s20+ na tcom webshopu, ali koliko sad vidim mislim da ću odustati jer se naveliko priča o pregrijavanju i lošoj bateriji. Sve sam bliži odabiru oneplus 8 pro. Jedino me muči što u linksu akcija traje još samo danas, a nisam siguran da se mogu tako brzo odlučiti za kupovinu od preko 6000 kn. 

 Xiaomi Mi 10 ili Mi 10 Pro?

 A bi rado. Sad imam 2 xiaomija. Stari note 4 za privatne svrhe i službeni note 7. No problem je što bi htio obje kartice u jedan mob, a globalne verzije imaju samo single sim ako sam dobro pohvatao. 

 Tako je, globalna verzija ima single sim.

Ali kolega u Mi 10 temi je ubacio dual sim adapter, snimio novi firmware i uredno mu radi dual sim.

Ako želiš out of the box dual sim, onda preskoči.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
OnePlus 8 Pro još ispada najbolja kupnja. Huawei nema Google apps, iPhonei preskupi i ograničeni, Samsung i Exynos - fuj, Šaomi i MIUI-još veći fuj 😁
Moj PC  
1 4 hvala 0
12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

pozz ljudi ima netko iskustva sa realme 6 Pro? gledao sam izmedu njega i p40 lite i a71 i jos par modela i realme mi se cini nekako najkompletniji...na mall hr vidio sam da je za oko 3000 kn..misljenje?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Koja 3 soma, imaš ga u Linksu za 2150
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

to mi je prvo izbacilo na mall hr..ugl naso sam i jeftinije nego kako vam se cini taj mobitel

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
vepar kaže...
OnePlus 8 Pro još ispada najbolja kupnja. Huawei nema Google apps, iPhonei preskupi i ograničeni, Samsung i Exynos - fuj, Šaomi i MIUI-još veći fuj 😁

Može info kad si zadnji put koristio MIUI i koju verziju?

 

Pitam jer su recenzenti oduševljeni sa MIUI12 i stavljaju ga u sam vrh UI-a. Neću navoditi svoje mišljenje da ne ispadnem pristran pa evo par drugih mišljenja:

 

od min 4:30

 

od min 5:40

čovjek kaže da je "apsolutely amazing...."

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice