Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.873
|
čitano: 10.905.166
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zalman1 kaže...
bodija kaže...

 Ja nebi

 

 Ni ja, ne želim ni zamišljat RMA proceduru i navlačenje s nekim kinezom koji ne zna engleski oko preskupog mobitela, biti bez njega tko zna koliko mjeseci i sve to uz upitan ishod.

Najbolje kupiti kod nas i imati uredno 2 godine jamstva.

Istina, kod nas sve ide ko po loju. 

11 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Hvala na odgovorima, iako mislim da nisam blize odluci 

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pa evo... To je stvarno dobra cijena za Mi 9 128GB. A spletom okolnosti imao sam danas u rukama A80 i mrcinski to mob, ekrančina. Puno mu se smanjila cijena od izlaska

Mi 9

A80

Moj PC  
1 0 hvala 0
5 godina
protjeran
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

S10e  top uređaj 2.800 kn kad odbiješ pdv

 

Vrlo kompaktan i praktičan sa iznenađujuće velikim ekranom

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Wh1T3L10n kaže...
BorgMater kaže...

Na goldwayu sam i kupovao, nakon sto sam unio podatke o kartici i lupio buy, izasla mi je obavijest kako su im potrebni dodatni podaci za "Appeal" i da moram pricekat 3 dana kako bi me "verificirali".

 Svasta...
 Prvi puta cujem za ovako nesto...

 Bok , pogledaj si inbox..

15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Kupiti Xiaomi Redmi 8T ili Xiaomi A3? Da li 8T ima notifikacijsku ledicu? 

1 Xiaomi Redmi Note 8T
8 Xiaomi A3
Procesor: AMD64 X2 5400+Matična Ploča: GIGABYTE M52-LRAM: 3GB (3*1) DDR2 HDD:WD 640 GB Grafička Kartica: ATI Radeon 3650 512 MB DDR3
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ako ti nije bitan nfc onda definitivno mi a3.
Nema notifikacijsku ledicu 8T.
15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ima li kakav kupon za Xiaomi Mi a3?

Procesor: AMD64 X2 5400+Matična Ploča: GIGABYTE M52-LRAM: 3GB (3*1) DDR2 HDD:WD 640 GB Grafička Kartica: ATI Radeon 3650 512 MB DDR3
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav. Dvoumim se uzet Honor 20 Pro. Mobitel mi je bas po mjeri. Dobra kamera, dobra baterija i fluidan je.

 

E sad kaj mene muci je cijela situacija oko Trumpa i Huaweia/Honora. Imam nekako osjecaj da ce se sve rijesiti kroz par mjeseci i da ne bi trebalo biti problema.

Azuriranja za Honor 20 Pro i dalje idu, te je dobio i Android 10.

 

No strah me ako se ne rijesi. Za godinu, dvije, mobitel ce mozda biti neupotrebljiv, kome to prodat ako se ukinu google aplikacije  ili podrska. Sto vi mislite, da li se isplati uzimat Honor 20 pro i riskirat.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Prijedlozi mobitela cca 1500kn, iz nasih trgovina,jake baterije, velikog ekrana, solidne kamere, najvise ce se koristiti za internet razne app za komunikaciju bez igrica. Gledala sam Xiaomi, interesira me misljenje sto je najbolji izbor Hvala unaprijed

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Bestbuy za 1000-1500kn? Ženi mi crkao prekjučer, a njenoj ujni prije par dana pa gledaju da dobiju što više za što manje, pogotovo mi draga očekuje da joj ja kupim -.-" Dragoj NFC je bitan za wave2pay plaćanje.

 

medoplavi kaže...

Prijedlozi mobitela cca 1500kn, iz nasih trgovina,jake baterije, velikog ekrana, solidne kamere, najvise ce se koristiti za internet razne app za komunikaciju bez igrica. Gledala sam Xiaomi, interesira me misljenje sto je najbolji izbor Hvala unaprijed

 Tako nekako tražim

 

U BUG 322 vidio sam Honor 10 lite za ~1200kn kao BESTBUY i Huawei P30 Lite NAŠ IZBOR.

LOL: Crobrother
Poruka je uređivana zadnji put sub 4.1.2020 11:35 (Najbrži).
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ako treba NFC onda bi jedna od najjeftinijih i najboljih opcija bio Xiaomi redmi note 8t. Po mom mišljenju, naravno. 

Što se tiče  mobitela jake baterije, velikog ekrana i solidne kamere, ja bi se protegao parsto kuna i išao na xiaomi redmi note 8 pro. 

11 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
hardcoree kaže...

Ako treba NFC onda bi jedna od najjeftinijih i najboljih opcija bio Xiaomi redmi note 8t. Po mom mišljenju, naravno. 

Što se tiče  mobitela jake baterije, velikog ekrana i solidne kamere, ja bi se protegao parsto kuna i išao na xiaomi redmi note 8 pro. 

 Znaci Xiaomi ipak dode kao najbolji izbor!?

8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Po mom mišljenju, da. Pogledajte da li će još netko imati kakve ideje. 

14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ako nekoga zanima, Mi8 je na akciji na Alzashopu:

https://www.alzashop.com/xiaomi-mi-8-64gb-lte-black-d5355878.htm
 
0 0 hvala 1
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Flas1987 kaže...

Pozdrav. Dvoumim se uzet Honor 20 Pro. Mobitel mi je bas po mjeri. Dobra kamera, dobra baterija i fluidan je.

 

E sad kaj mene muci je cijela situacija oko Trumpa i Huaweia/Honora. Imam nekako osjecaj da ce se sve rijesiti kroz par mjeseci i da ne bi trebalo biti problema.

Azuriranja za Honor 20 Pro i dalje idu, te je dobio i Android 10.

 

No strah me ako se ne rijesi. Za godinu, dvije, mobitel ce mozda biti neupotrebljiv, kome to prodat ako se ukinu google aplikacije  ili podrska. Sto vi mislite, da li se isplati uzimat Honor 20 pro i riskirat.

 Svi Huawei mobiteli koji su izašli sa Google servisima imat će stalnu podršku. Dakle nije moguće nikakvo ukidanje nakon.

Slobodno možeš uzeti bez brige uzeti Honor 20 Pro ako ti se sviđa

12 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
zuper kaže...
Flas1987 kaže...

Pozdrav. Dvoumim se uzet Honor 20 Pro. Mobitel mi je bas po mjeri. Dobra kamera, dobra baterija i fluidan je.

 

E sad kaj mene muci je cijela situacija oko Trumpa i Huaweia/Honora. Imam nekako osjecaj da ce se sve rijesiti kroz par mjeseci i da ne bi trebalo biti problema.

Azuriranja za Honor 20 Pro i dalje idu, te je dobio i Android 10.

 

No strah me ako se ne rijesi. Za godinu, dvije, mobitel ce mozda biti neupotrebljiv, kome to prodat ako se ukinu google aplikacije  ili podrska. Sto vi mislite, da li se isplati uzimat Honor 20 pro i riskirat.

 Svi Huawei mobiteli koji su izašli sa Google servisima imat će stalnu podršku. Dakle nije moguće nikakvo ukidanje nakon.

Slobodno možeš uzeti bez brige uzeti Honor 20 Pro ako ti se sviđa

Fascinantno je kako ljudi gutaju ovakav tip informacija. Očito je cilj ostvaren, jer on nikada nije ni bio "zabraniti" Huawei već usporiti ili zaustaviti njihovu ekspanziju. Naravno da neće ništa biti od zabrane.

Dakle, kolega Flas1987 , ukoliko ti se sviđa Huawei i zadovoljava tvoje želje kupi ga, Google će na njemu sigurno raditi i za pet godina.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put sub 4.1.2020 21:58 (mzopg).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ja imam xiaomi mobitele zadnjih 5g. Prvo note 4x a sad note 7. Nikad nisam imao nikakvih problema tako da ti preporucam bilo sta od njih

www.giftingjunction.com
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav svima. Trebao bih preporuku mobitela kojeg je moguće kupiti kod nas, a da je u cjenovnom rangu do 2000, max 2200 kuna. Vidim da se nudi P30 Lite, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Galaxy A40 i Galaxy A50. Koji mobitel biste mi Vi preporučili? Hvala unaprijed :)

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Steve Jobs: 1955 - 2011 David Bowie 1947-2016
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Mi 9 Lite

Moj PC  
2 0 hvala 1
8 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Od navedenih, moj izbor bi bio redmi note 8 pro (i općenito do 2000kn).

15 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Mi 9 Lite

Procesor: AMD64 X2 5400+Matična Ploča: GIGABYTE M52-LRAM: 3GB (3*1) DDR2 HDD:WD 640 GB Grafička Kartica: ATI Radeon 3650 512 MB DDR3
 
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
alen4430 kaže...

Pozdrav svima. Trebao bih preporuku mobitela kojeg je moguće kupiti kod nas, a da je u cjenovnom rangu do 2000, max 2200 kuna. Vidim da se nudi P30 Lite, Xiaomi Redmi Note 8 Pro, Galaxy A40 i Galaxy A50. Koji mobitel biste mi Vi preporučili? Hvala unaprijed :)

- Xiaomi Mi 8

- Xiaomi Mi Mix 2s

- Honor 10

 

Nikad ne kupuj bilo kakve "lite" verzije mobitela jer su uvijek osakaćeni i softverski inferiorni modeli, bolje je neki prošlogodišnji flagship.

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
@medoplavi Mi A3
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.1.2020 5:03 (jurica_m).
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mi A3
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav, zanima me neki mob do 2800KN

Da je kamera dobra, pristojna baterija po mogućnosti 3.5mm

Mob samo ne bi trebo bit veci od 6inča, pošto je za sestru

Predlago sam joj Xiaomi Mi 9T i Honor 20 no kaze da joj je to preveliko

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
6996 kaže...

Pozdrav, zanima me neki mob do 2800KN

Da je kamera dobra, pristojna baterija po mogućnosti 3.5mm

Mob samo ne bi trebo bit veci od 6inča, pošto je za sestru

Predlago sam joj Xiaomi Mi 9T i Honor 20 no kaze da joj je to preveliko

A jeli ih vidjela drzala u ruci?

Kuci imam stari redmi note 4 koji je gabaritima nesto kraci/nizi cca 5mm, al zato nesto siri, a skoro cijeli 1 inc ima manji zaslon u odnosu na mi9t

 

https://m.gsmarena.com/compare.php3?idPhone1=8580&idPhone2=9738

 

Ono sto hocu reci, sta je imala prije? Jer veci zaslon ne znaci i veci telefon

 

Objasni lijepo sestri :)

 

Za te novce se svasta moze naci, samo nek odluci sta znaci preveliko

Poruka je uređivana zadnji put ned 5.1.2020 19:40 (16OR).
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Huawei P30 ako se za te novce ili oko može naći na oglasu.
S10e također, ali on je malo skuplji novi
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ja imam Honor 10, ona ne bi ništa sto je puni vece od toga

Sve preko 6inca je previše, nije praktično bar za nju

8 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Možda Xiaomi mi 9 se ? Nema 3,5 , baterija nije neko čudo, ali mislim da dan korištenja izdrži bez beda, a to je prosječnom korisniku dovoljno. Cjenovno i dimenzijama upada u ono što tražiš, a i po ostalim specifikacijama je sasvim uredan telefon...

U drugom slučaju, ako ta opcija dolazi obzir, probati njuškalo i ganjati Huawei p30 ili samsung s10e kako je već navedeno.

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice