Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 37.915
|
čitano: 10.910.749
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Ako ti nije bed sa njuškala uzeti, pogledaj novi HTC 10. On je baš robusne izrade
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Dobri su općenito Leeco (bivši LETV) mobiteli. Najveća mana je što nemaju utor za sd karticu. Sve drugo je OK. Prije su bili nešto skuplji a sad im pada cijena. Navodno je firma u problemima i pitanje je podrške. Svejedno i dalje izbacuju nove modele.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Koliko vidim LeEco Le S3 nema LTE 800 frekvenciju, i nema 3.5 mm ulaz za slusalice. Znaci ako se zeli slusati mjuza ili pricat handfree treba nabavit jos i bluetooth slusalice sa mikrofonom.
Posto je dual sim trebao bi imat mogucnost sd kartice umjesto 2.sima?
Kome ne smeta tih par detalja mislim da je ovo je dobra ponuda za 1200 kuna

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
I android 6.0. vjerojatno nece biti sluzbene nadogradnje, pa ostaju ROM-ovi
 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav. Uskoro kupujem mobitel i neodlucan sam u izboru, doduse nisam ni neki poznavatelj pa bi mi pomoc dobro dosla. Najbitnije na mobitelu mi je kamera, vecinom cu ga koristiti za slikavanje na putovanjima  i čitanje online članaka, kindla i sl. Daklle igrice ne igram niti namjeravam.

Budžet mi je negdje 2500 kn, naravno da bi htio da cijena bude što niža. Ugl ja sam istraživajući naišao na potencijalne buduce kupnje a to su:

LG G5 SE

Honor 8

Huawei P9

LG V20..iako je malo skuplji pa se svako malo predomisljam

Honor 6X

 

Dakle što vi mislite, imate li vi neke prijedloge? 

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ima na njusci nov Samsung S7 za 2500kn! Ima i jeftinije pa pogledaj ako hoces! Lp!

 

http://www.njuskalo.hr/samsung-galaxy-s7/galaxy-s7-32-gb-crni-zapakirano-oglas-23927296

Odmori se u Istini! :))
Poruka je uređivana zadnji put ned 12.11.2017 0:22 (veseli007).
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
srcetame123 kaže...

Pozdrav. Uskoro kupujem mobitel i neodlucan sam u izboru, doduse nisam ni neki poznavatelj pa bi mi pomoc dobro dosla. Najbitnije na mobitelu mi je kamera, vecinom cu ga koristiti za slikavanje na putovanjima  i čitanje online članaka, kindla i sl. Daklle igrice ne igram niti namjeravam.

Budžet mi je negdje 2500 kn, naravno da bi htio da cijena bude što niža. Ugl ja sam istraživajući naišao na potencijalne buduce kupnje a to su:

LG G5 SE

Honor 8

Huawei P9

LG V20..iako je malo skuplji pa se svako malo predomisljam

Honor 6X

 

Dakle što vi mislite, imate li vi neke prijedloge? 

Ako u Elipsu još uvijek traje Huawei akcija, možeš dobiti Honor 8 za 2400 kn. S dodatnom garancijom na ekran uključenom u cijenu. EDIT: nema ih više.

 

Honor 6X izbjegavaj kao i G5 SE (LG ima ponešto problema s trajanjem matičnih ploča iako nisam čuo za probleme na G5). S7 možeš naći na njuškalu za te novce i to je vrlo vrlo dobra kupovina, a i AMOLED zaslon može pomoći s čitanjem članaka. 

6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ne znam, radije bi kupio novi mobitel nego sa njuškala. A i samsung me ne privlaci nešto.

Jel ima tko P9 lite, kakav je mobitel opcenito, kakva mu je kamera?

 
1 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
srcetame123 kaže...

Ne znam, radije bi kupio novi mobitel nego sa njuškala. A i samsung me ne privlaci nešto.

Jel ima tko P9 lite, kakav je mobitel opcenito, kakva mu je kamera?

 

Moto G5 plus ima dobru kameru.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Jedna dvojba: LG V20 ili Huawei Mate 10 lite 😎 Cijena im je otprilike ista no Huawei je tek izasao a LG je lanjski model no idalje jako zanimljiv....Kamera, baterija?
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pozdrav!
Ima netko da zna dali ima kod nas za kupiti skin sticker cover? Tnx!

Sry, sta nisam u temi! :)
Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Bio u sličnoj situaciji i danas naručio u elipsu Huawei P9 za 2699 preko webshopa.. vagao i odvagnuo..

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav.
Molio bih za pomoć. Trenutno imam S4 mini star xy godina i već je u banani. Htio bih si kupit novi mob, a dosad sam imao samo Samsunge i vrlo sam zadovoljan s njima.
Radim dosta u radioni, mehanici itd, pa su mi se Samsungi pokazali vrlo izdržljivi (padali su na pod, ulje, vodu i nijednom nikad ništa). Imam budžet od nekih 1500 kn s tim da neću nikakve pretplate i slično. Zapeli su mi za oko sljedeći modeli: J3 2017-1500 kn, J5 2016-1400 kn te bih se mogao produžiti još 200 kn da uzmem J5 2017- 1700 kn.

Molim pomoć, ako znate za kakve mane tih mobitela, i koji mi se najbolje isplati uzet.

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

ZAsto J5? Uzmi neki tipa s6 active ako se mozes uklopiti....

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

A neću ja sad s njim nogomet igrat, pazim ja na mobitel, al desi se.
I hoću novi mob kupit.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Baci pogled i na huawei p9 lite. Odlican mob. Ja sam komplet sa samunga presao na huawei.... P9 P10 p9 lite i P10 lite.....

7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Došlo je ono doba godine pa dajte preporuku ili alternativu navedenom. Oko 5.5", 4+ GB RAM, Oreo poželjan, cca 3300+ mAh...

HTC U11+: brate preskupo.

Huawei Mate 10 Pro: nisam fan cijene i 18:9 omjera ekrana

OnePlus 5T: izbjegavaju Oreo što će imati posljedice na dulje staze. Iako je cijena OK.

Samsung Galaxy S8+: infinity display mi je meh (smeta za grip).

Samsung Galaxy Note 8: 18,5:9+cijena (iako se da naći za manje od Mate 10 Pro) mi nisu baš nešt.

Sony Xperia XZ Premium: iako se narod kune u suprotno sumnjiva mi je baterija.

LG V30: još uvijek ga nema, a i preskup je.

LG G6: no.

Razer Phone: katastrofa svjetlina i trajanje baterije.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
robogo kaže...
Došlo je ono doba godine pa dajte preporuku ili alternativu navedenom. Oko 5.5", 4+ GB RAM, Oreo poželjan, cca 3300+ mAh...

HTC U11+: brate preskupo.

Huawei Mate 10 Pro: nisam fan cijene i 18:9 omjera ekrana

OnePlus 5T: izbjegavaju Oreo što će imati posljedice na dulje staze. Iako je cijena OK.

Samsung Galaxy S8+: infinity display mi je meh (smeta za grip).

Samsung Galaxy Note 8: 18,5:9+cijena (iako se da naći za manje od Mate 10 Pro) mi nisu baš nešt.

Sony Xperia XZ Premium: iako se narod kune u suprotno sumnjiva mi je baterija.

LG V30: još uvijek ga nema, a i preskup je.

LG G6: no.

Razer Phone: katastrofa svjetlina i trajanje baterije.

 A onda ništa.. :D

13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Oneplus će dobiti Oreo do kraja godine sigurno

 

BTW HTC U11 je u Njemačkoj trenutno na 480€što je odlična cijena

Poruka je uređivana zadnji put uto 14.11.2017 14:12 (zuper).
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
robogo kaže...
Došlo je ono doba godine pa dajte preporuku ili alternativu navedenom. Oko 5.5", 4+ GB RAM, Oreo poželjan, cca 3300+ mAh...

HTC U11+: brate preskupo.

Huawei Mate 10 Pro: nisam fan cijene i 18:9 omjera ekrana

OnePlus 5T: izbjegavaju Oreo što će imati posljedice na dulje staze. Iako je cijena OK.

Samsung Galaxy S8+: infinity display mi je meh (smeta za grip).

Samsung Galaxy Note 8: 18,5:9+cijena (iako se da naći za manje od Mate 10 Pro) mi nisu baš nešt.

Sony Xperia XZ Premium: iako se narod kune u suprotno sumnjiva mi je baterija.

LG V30: još uvijek ga nema, a i preskup je.

LG G6: no.

Razer Phone: katastrofa svjetlina i trajanje baterije.

 Nokia 3310. 

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pa onda Xiaomi Mi A1 :D

Pucaaaajjjj :)
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Mi A1 je na papiru solidan, ali ne volem što Xiaomi forsira samsungovski raspored tipki.


Trenutno čekam da vidim što će OnePlus reći s 5T, ako mi se ne svidi, idem po Mate 9 i gotovo.
6 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Što odabrati od ova 3 mobitela: Lenovo K6 note, Huawei p9 lite ili xiaomi redmi 4 prime?

Cijenom su mi dostupni u rangu od 1200-1350kn.

Znači treba mi dobra kamera i brz mobitel.

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
kresho1604 kaže...

Što odabrati od ova 3 mobitela: Lenovo K6 note, Huawei p9 lite ili xiaomi redmi 4 prime?

Cijenom su mi dostupni u rangu od 1200-1350kn.

Znači treba mi dobra kamera i brz mobitel.

 neka me netko ispravi ako grijesim?

6 godina
protjeran
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
kresho1604 kaže...

Što odabrati od ova 3 mobitela: Lenovo K6 note, Huawei p9 lite ili xiaomi redmi 4 prime?

Cijenom su mi dostupni u rangu od 1200-1350kn.

Znači treba mi dobra kamera i brz mobitel.

 Ni jedan od tih nema baš nešto dobru kameru, ali mislim da je tu P9 lite najbolji izbor, sad jedino ne znam jel misliš na P9 iz 2016. ili 2017. godine, ali oba su dobra.

http://dukedantalion.weebly.com/
15 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

jel ima bolju kameru p9 lite ili mi a1?

i koji bi vi uzeli?

4 p9 lite
9 mi a1
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Mi A1 ima dosta bolju kameru i njega bi naravno prije uzeo nego P9 Lite
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ekipa potreban mi je novi mob po mogucnosti da ima dobru bateriju i kameru,veliki bi bio plus da ima brzo punjenje

Zapeo sam za 3  mobitela pa bi volio da mi predlozite sto uzet.Inace do sad sam imao z3 

 

1. je https://www.elipso.hr/mobile/mobiteli/HUAWEI-P9-TITANIUM-GREY/ zanima ma me dal se izplati nakon z3 uzet p9.Znam da i p9 vec polako ide u proslost!

Kamera je sigurno bolja za bateriju ne bih znao

 

2.https://www.elipso.hr/mobile/mobiteli/HUAWEI-HONOR-9-SIVI/

 

3.https://www.elipso.hr/mobile/mobiteli/HUAWEI-MATE10-LITE-BLACK/ danas sam bas naletio na ovaj mate 10 nisam imo pojma da imaju lite verziju.Na prvi pogled mi izgleda vrh bas me zanima sto vi mislite o ovom modelu

 

Te naravno sta mi od ova 3 mobitela predlozit?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela
Ako si spreman dati 3400, uzmi LG G6. Bolji od svih navedenih
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Jos bolje da uzme Samsung S8. Jel? Od 3 navedena najjaci je Honor 9. Sjajan mob koji je samo u prvih 28 dana prodan u preko milijun komada. (P.s.Kako ne volim kad ljudi pitaju za neke modele a netko odgovori nesto sasvim deseto.)
 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice