Pomoć pri odabiru mobitela izdvojena tema

poruka: 38.136
|
čitano: 11.109.311
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Javier kaže...
Javier kaže...
Pozdrav, prije svega tražio sam neke informacije ovdje na forumu, ali nisam ništa našao o ovim telefonima.
Želio bih kupiti jedan od ovih ili možda neki drugi Samsungov model koji je bolji, a cijena je tu negdje.
Cijena im je tu negdje oko 230€ , a najviše sam se zagrijao za J7 .

Eh sad neko ako ima iskustva koji odabrati od ova 3, zašto, i da li mozda ima neki bolji model za ponuditi?

 

Neko? Bilo ko?

 

Prijatelju, izgleda da nema nitko te telefone niti zna išta više o njima osim google pretrage. Ja nisam siguran koliko su ti Samsunzi dobar izbor kad za iste novce ima odličnih kineza u obliku Xiaomija ili Meizua. 

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ispričavam se što dosadjujem, no vidim da u Tele2 S6 ima samo za pretplatu 275 kn mjesečno i ništa jeftinije pa sam odustao. 

Sad me zanima jel dobar Samsung Galaxy Alpha ?

Nikola
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Preporuka za glupofon do 500 kn
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Jole-Ri kaže...

Ispričavam se što dosadjujem, no vidim da u Tele2 S6 ima samo za pretplatu 275 kn mjesečno i ništa jeftinije pa sam odustao. 

Sad me zanima jel dobar Samsung Galaxy Alpha ?

 

Dobar je, samo je baterija malo slabija.

12 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Hvala vam na komentarima.

Da, Alpha ima slabiju bateriju, ja sad imam S4 mini, 1900 mu je bat, a ovome 1860 ako se ne varam.

Nije velika razlka ali je slabija.

S6 mi se čini odličan izbor, no u Tele2 je na pretplatu 260 kn  +  15 za radijske frekvencije nekakve , znači najjeftinija tarifa 260 kn. Puno je to mjesečno davati, ali dobar je mob šta je je.

Nikola
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Ljudi,
Koji je best buy mobitel, a da nije phablet? Gledam mob za ženu... Imala je do sad moj nexus 4, ali treba sada nešto novo...
Znači poželjna je dobra baterija, kamera i da ima dobar signal... Znam da je prije sony xperia z3 comoact bio bestbuy u toj kategoriji... Gledam i ove xiaomije... Trebam novi mobitel, nekoristen.
Hvala unaprijed ☺
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Dan1234567890 kaže...
Ljudi,
Koji je best buy mobitel, a da nije phablet? Gledam mob za ženu... Imala je do sad moj nexus 4, ali treba sada nešto novo...
Znači poželjna je dobra baterija, kamera i da ima dobar signal... Znam da je prije sony xperia z3 comoact bio bestbuy u toj kategoriji... Gledam i ove xiaomije... Trebam novi mobitel, nekoristen.
Hvala unaprijed ☺

 Budžet, otključan ili u kupovina u nekoj od mobilnih mreža, i ako je otključan kupuješ li preko interneta?

9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Može Internet, samo da ima garanciju... Otključan, u slobodnoj prodaji...malo sam. Gledao do sad oneplus x, nexus 5x, meizu i xiaomi... Ali ne znam jel ima sto bolje da je bestbuy...

Thx ☺
13 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav,

htio bi uzet novi mobitel na tarifu cijene od 3000-3500kn, tu mi spadaju s6, lg g4, nexus 5x i xperia z5. Ne znam koji mi se od njih najvise isplati, s6 i nexus 5x imaju samo 32gb memorije bez prosirenja a to bi mi ubrzo moglo postat premalo, a 64gb model s6-ice dodje nekih 800kn vise. Kod lg-a g4 me je samo strah da je malo prevelik, trenutno imam galaxy s3 koji mi je nekako taman velicine. Nikad nisam imao xperie pa ne znam dal z5 toliko vrijedi jer je najskuplji od svih nabrojanih.

Kamera mi nije previse bitna, samo da baterija sto dulje traje i da ima što kvalitetniji zaslon.

Hvala unaprijed :)

Poruka je uređivana zadnji put ned 22.11.2015 23:20 (lukica).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Prioritet baterija - onda xperia.
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

poo ljudi kao sto sama tema kaze trebam pomoc pri odabiru mob.Mobitel mi  treba ponajvise za surfanje te ljeti najvise prijod od 6 mj za odgovaranje mailova preko airbnb jer se bavim turizmom i takoo.Te mu treba nesto povise 5¨5 inca.
Nekako sam gledao izbor izmedu 1.Note 3 znam da je stariji mobiel al mi se baterijom cini kao bolji od 4 i 5
2.Huawei ascend mate 7 cini mi se bao mobitel koji ima najbolji autonomiju od ovih vecih mobitela a i huawei se u posljednje vrijeme uzdize na trzistu
3.Nexus 6 mobitel mi se cini najfluidniji od predhodna 2 modela al mislim da ih je tesko dobavit u hrv
4.Meizu mx5 ne znam puno o ovom mobitelu al neki ljudi ga dosta hvale

Od manjih mobitela jedino dolaze u obzir Z3 jer ne vidim puno razlike izmedu z3 i z5 al z3 je povoljniji sigurno

ne bih nista od lgvih uredaja jer sam imo g2 i nisam bio zadovoljan tj jesam dok nije proslo 4 mj dok nije poceo blokirat

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Znam da sam prije koji dan postavio anketu...

 

Uglavnom mobitel treba biti iz trgovine s racunom. Cijena do 2500kn jer bi islo na rate.

Da li se isplati uzeti Galaxy S5 mini (2200kn) ili dajte svoju preporuku.

 

Bitna mi je baterija da uz neki normalni rad moze izdrzati bez punjaca duze od 14h, da je mobitel cvrst u ruci i da s vremenom ne krcka

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Dan1234567890 kaže...
Može Internet, samo da ima garanciju... Otključan, u slobodnoj prodaji...malo sam. Gledao do sad oneplus x, nexus 5x, meizu i xiaomi... Ali ne znam jel ima sto bolje da je bestbuy...

Thx ☺

1. HTC  One E9+

2. Nexus 5x

3.LG G4 Titan ------ili------ LG G4 Leather 

 

I ako želiš uštedit Asus Zenfone 2

lukica kaže...

Pozdrav,

htio bi uzet novi mobitel na tarifu cijene od 3000-3500kn, tu mi spadaju s6, lg g4, nexus 5x i xperia z5. Ne znam koji mi se od njih najvise isplati, s6 i nexus 5x imaju samo 32gb memorije bez prosirenja a to bi mi ubrzo moglo postat premalo, a 64gb model s6-ice dodje nekih 800kn vise. Kod lg-a g4 me je samo strah da je malo prevelik, trenutno imam galaxy s3 koji mi je nekako taman velicine. Nikad nisam imao xperie pa ne znam dal z5 toliko vrijedi jer je najskuplji od svih nabrojanih.

Kamera mi nije previse bitna, samo da baterija sto dulje traje i da ima što kvalitetniji zaslon.

Hvala unaprijed :)

 LG mobiteli imaju mala kucista a velike ekrane. Mislim da neces imati problema s velicinom.

Iskreno odluka je tvoja, svi mobiteli su odlicni na svoj nacin. Da ja kupujem razmislio bih o s6ici sa 64gb

croGOREatia kaže...

poo ljudi kao sto sama tema kaze trebam pomoc pri odabiru mob.Mobitel mi  treba ponajvise za surfanje te ljeti najvise prijod od 6 mj za odgovaranje mailova preko airbnb jer se bavim turizmom i takoo.Te mu treba nesto povise 5¨5 inca.
Nekako sam gledao izbor izmedu 1.Note 3 znam da je stariji mobiel al mi se baterijom cini kao bolji od 4 i 5
2.Huawei ascend mate 7 cini mi se bao mobitel koji ima najbolji autonomiju od ovih vecih mobitela a i huawei se u posljednje vrijeme uzdize na trzistu
3.Nexus 6 mobitel mi se cini najfluidniji od predhodna 2 modela al mislim da ih je tesko dobavit u hrv
4.Meizu mx5 ne znam puno o ovom mobitelu al neki ljudi ga dosta hvale

Od manjih mobitela jedino dolaze u obzir Z3 jer ne vidim puno razlike izmedu z3 i z5 al z3 je povoljniji sigurno

ne bih nista od lgvih uredaja jer sam imo g2 i nisam bio zadovoljan tj jesam dok nije proslo 4 mj dok nije poceo blokirat

 Jesi li razmišljao o Nexus 5x?

BlackDwarf kaže...

Znam da sam prije koji dan postavio anketu...

 

Uglavnom mobitel treba biti iz trgovine s racunom. Cijena do 2500kn jer bi islo na rate.

Da li se isplati uzeti Galaxy S5 mini (2200kn) ili dajte svoju preporuku.

 

Bitna mi je baterija da uz neki normalni rad moze izdrzati bez punjaca duze od 14h, da je mobitel cvrst u ruci i da s vremenom ne krcka

 Prijatelj mi ima Galaxy s5 mini i zadovoljan je. Koliko ce biti zadovoljan je pravo pitanje, a po specifikacijama i predstavi je solidan mobitel.

16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
ivanoman kaže...

 Prijatelj mi ima Galaxy s5 mini i zadovoljan je. Koliko ce biti zadovoljan je pravo pitanje, a po specifikacijama i predstavi je solidan mobitel.

s5 mini ima sve sto mi treba i sto samsung ima onaj ultra saving mode.

 

mozda ima kakav drugi?

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2015 10:31 (BlackDwarf).
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
BlackDwarf kaže...
ivanoman kaže...

 Prijatelj mi ima Galaxy s5 mini i zadovoljan je. Koliko ce biti zadovoljan je pravo pitanje, a po specifikacijama i predstavi je solidan mobitel.

s5 mini ima sve sto mi treba i sto samsung ima onaj ultra saving mode.

 

mozda ima kakav drugi?

 Nema za tu cijenu u lokalnim dućanima baš dobrih mobitela osim njega.

9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Hvala ti na preporuci, stvarno mi to puno pomaže.
Reci ove linkove sto si poslao su po tebi good buy? Vidim nexus 5x na njuskalu po 3199kn, sto je povoljnije nego u ovom dućanu... Ili se u dućanu gleda cijena bez poreza?
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Pozdrav. Koji bi bio best buy mobitel do 1200 kn max za suprugu i mene: pozivi, poruke, internet, mail, whatsapp, viber, tu i tamo koja slika. Moze sve osim WindowsPhonea i ne s ekranom iznad 5 inča. Bilo bi pozeljno da ima 2GB RAMa, ako je Android. Moze i rabljeno, moze i preko interneta. Hvala

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2015 18:23 (jurica_m).
13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
jurica_m kaže...
Pozdrav. Koji bi bio best buy mobitel do 1200 kn max za suprugu i mene: pozivi, poruke, internet, mail, whatsapp, viber. Moze sve osim WindowsPhonea. Bilo bi pozeljno da ima 2GB RAMa, ako je Android. Moze i rabljeno, moze i preko interneta. Hvala

 http://www.giztop.com/xiaomi/xiaomi-redmi-note2.html

13 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

 Zaboravih napomenuti da ne bi išli iznad 5 inča ekran.

10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Dan1234567890 kaže...
Hvala ti na preporuci, stvarno mi to puno pomaže.
Reci ove linkove sto si poslao su po tebi good buy? Vidim nexus 5x na njuskalu po 3199kn, sto je povoljnije nego u ovom dućanu... Ili se u dućanu gleda cijena bez poreza?

 Ovo je najpovoljnija i najsigurnija cijena trenutno. Pod sigurno, mislim na ducan u kojem kupujes a ne od nekog lika s ciglom  Posalji link od oglasa pa ti javim.

530€=4050kn 

jurica_m kaže...

Pozdrav. Koji bi bio best buy mobitel do 1200 kn max za suprugu i mene: pozivi, poruke, internet, mail, whatsapp, viber, tu i tamo koja slika. Moze sve osim WindowsPhonea i ne s ekranom iznad 5 inča. Bilo bi pozeljno da ima 2GB RAMa, ako je Android. Moze i rabljeno, moze i preko interneta. Hvala

 Asus zenfone 2 2GB RAM

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2015 20:08 (ivanoman).
10 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Evo odlučio sam sastaviti listu mobitela koje smatram najboljima u ponudi trgovine AlzaShop te o kojima bi sigurno trebali razmisliti prilikom kupovine novog.

 

 

1000-2000kn

 

  • HUAWEI P8 Lite - Jedan od elegantnijih uređaja, fluidan i zadovoljava sve zahtjeve prosječnog korisnika smartphone-a. No, s malo starijim hardverom i "napucanom" cijenom, sigurno nije bestbuy za ovaj rang. 
  • ASUS ZenFone 2 Laser - Jeftin, solidan i s odličnom kamerom odskače od konkurencije. Mobitel nema istaknut stil te je jednostavno napravljen. Baterija mu je lošija strana.
  • MEIZU M2 - Ovo je možda i najbolji mobitel u ovom rangu zbog svoje vrlo niske cijene. Mobitel ima lijep dizajn, male dimenzije, procesor mu i nije baš najbolji ali odradi svoj posao vrlo dobro te je zbog toga odličan mobitel za prosječnog korisnika smartphone uređaja.
  • Lenovo P70 - Malo stariji, no još uvijek odličan mobitel. S baterijom visokog kapaciteta mobitel može biti odraditi zahtjevne zadatke te još uvijek ostati budan. Preporučam svim onima koji na mobitelu provode dugo vremena.

 

 

2000-3200kn

  • MEIZU MX5 - Mobitel kojeg smatram najboljim u ovom rangu zbog bogate ponude a male cijene. Hardwer je bez sumlje, jedan od najboljih, a dizajn i ostale mogućnosti mu samo daju još više potencijala. Definitivno bestbuy.
  • LG G3 - Malo stariji, no još uvijek odličan mobitel u ponudi. Sam ekran govori o kvaliteti i mogućnostima koje nudi ovaj mobitel. Ipak, ovo je mobitel kojeg ubrzo više neće biti moguće kupiti kao novog.
  • ASUS ZenFone 2 - Ovo je mobitel koji po hardweru može konkurirati skupljim i vrhunskim mobitelima, no ipak ima malo slabiji dizajn i većih je dimenzija. Definitvno treba razmisliti o kupovini ovog uređaja.

 

3200-4200kn

  • LG G4 Titan - Jedan od vrhunskih, elegatnih mobitela(LG G4 KOŽNA VERZIJA, ne Titan) koji hardwerom i dizajnom konkuriraju mobitelima kao što su Samsung Galaxy S6 i Iphone 6s. Bez većih mana, jedan je od bestbuy u ovom cijenovnom rangu.
  • Nexus 5x - Prvi mobitel s Android 6.0 operacijskim sustavom, jedan od odličnih mobitela s odličnom optimizacijom. Trenutno veće mane nisu uočene jer je mobitel tek stigao na tržište. Moja jedina zamjerka je ekran, a ostalo sve 5 
  • HTC One E9 + - Svima nama poznat, HTC još jednom ima vrhunski mobitel u ponudi. Odličan ekran, tanak, brz i hardwerski moderan mobitel o kojem sigurno treba razmisliti.

 

4200-xxxxx

  • Sony Xperia Z5 Premium 4K - Trenutno mobitel s najvećom rezolucijom ekrana (ispravite me ako griješim), odličnim hardwerom i vrhunskim dizajnom. Cijena mu nije bolja strana no za one zahtjevne i Sonyu vjerne, nije velika stvar.
  • Samsung Galaxy S6 Edge ili Samsung Galaxy S6 - Mobitel s inovativnim zakrivljenim ekranom podigao se na top ljestvicu najboljih smartphone-a. Odličan hardwer i lijep dizajn čine ovaj mobitel savršenim. Ista stvar s S6 samo što ima malo slabiju bateriju i nije zakrivljen 

 

To je to od mene, nadam se da će nekima biti od pomoći. Slobodno me ispravite ako sam negdje pogriješio i iznesite svoje mišljenje. 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 23.11.2015 23:46 (ivanoman).
Moj PC  
3 0 hvala 5
8 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ekipa, molim vas pomoć - trebam izabrati službeni mobitel između slijedećih opcija:

Alcatel IDOL 3 LTE (8GB)

HTC Desire 620

Huawei Ascend P8 Lite

Microsoft Lumia 640

Sony Xperia M4 Aqua

 

Na prvu mi se najviš svidio Sony Xperia al čitam da ima problema s prostorom koji se brzo napuni.

Ne planiram stavljati nešto puno aplikacija jer imam i privatni mob koji to sve ima.

 

VAžna mi je estetika (klasično žensko :)), trajanje baterije, funkcionalnost, brzina...

 

Thanx :)

B. 

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela

Ili Lumia ili Sony

9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

poo ljudi kao sto sama tema kaze trebam pomoc pri odabiru mob.Mobitel mi  treba ponajvise za surfanje te ljeti najvise prijod od 6 mj za odgovaranje mailova preko airbnb jer se bavim turizmom i takoo.Te mu treba nesto povise 5¨5 inca.
Nekako sam gledao izbor izmedu 1.Note 3 znam da je stariji mobiel al mi se baterijom cini kao bolji od 4 i 5
2.Huawei ascend mate 7 cini mi se bao mobitel koji ima najbolji autonomiju od ovih vecih mobitela a i huawei se u posljednje vrijeme uzdize na trzistu
3.Nexus 6 mobitel mi se cini najfluidniji od predhodna 2 modela al mislim da ih je tesko dobavit u hrv
4.Meizu mx5 ne znam puno o ovom mobitelu al neki ljudi ga dosta hvale

Od manjih mobitela jedino dolaze u obzir Z3 jer ne vidim puno razlike izmedu z3 i z5 al z3 je povoljniji sigurno

ne bih nista od lgvih uredaja jer sam imo g2 i nisam bio zadovoljan tj jesam dok nije proslo 4 mj dok nije poceo blokirat

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

poo ljudi kao sto sama tema kaze trebam pomoc pri odabiru mob.Mobitel mi  treba ponajvise za surfanje te ljeti najvise prijod od 6 mj za odgovaranje mailova preko airbnb jer se bavim turizmom i takoo.Te mu treba nesto povise 5¨5 inca.
Nekako sam gledao izbor izmedu 1.Note 3 znam da je stariji mobiel al mi se baterijom cini kao bolji od 4 i 5
2.Huawei ascend mate 7 cini mi se bao mobitel koji ima najbolji autonomiju od ovih vecih mobitela a i huawei se u posljednje vrijeme uzdize na trzistu
3.Nexus 6 mobitel mi se cini najfluidniji od predhodna 2 modela al mislim da ih je tesko dobavit u hrv
4.Meizu mx5 ne znam puno o ovom mobitelu al neki ljudi ga dosta hvale

Od manjih mobitela jedino dolaze u obzir Z3 jer ne vidim puno razlike izmedu z3 i z5 al z3 je povoljniji sigurno

ne bih nista od lgvih uredaja jer sam imo g2 i nisam bio zadovoljan tj jesam dok nije proslo 4 mj dok nije poceo blokirat

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Evo, ovo je jedini koji vidim da prodaje nexus 5x na njusci...
http://www.njuskalo.hr/nokia/nokia-e-5-crna-100-orginal-hr-meni-brza-dostava-zg-hr-oglas-1971494
10 godina
neaktivan
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Baa*** kaže...

Ekipa, molim vas pomoć - trebam izabrati službeni mobitel između slijedećih opcija:

Alcatel IDOL 3 LTE (8GB)

HTC Desire 620

Huawei Ascend P8 Lite

Microsoft Lumia 640

Sony Xperia M4 Aqua

 

Na prvu mi se najviš svidio Sony Xperia al čitam da ima problema s prostorom koji se brzo napuni.

Ne planiram stavljati nešto puno aplikacija jer imam i privatni mob koji to sve ima.

 

VAžna mi je estetika (klasično žensko :)), trajanje baterije, funkcionalnost, brzina...

 

Thanx :)

B. 

 Definitivno Huawei Ascend P8 lite. Pročitaj moj post za taj cijenovni rang  

croGOREatia kaže...

poo ljudi kao sto sama tema kaze trebam pomoc pri odabiru mob.Mobitel mi  treba ponajvise za surfanje te ljeti najvise prijod od 6 mj za odgovaranje mailova preko airbnb jer se bavim turizmom i takoo.Te mu treba nesto povise 5¨5 inca.
Nekako sam gledao izbor izmedu 1.Note 3 znam da je stariji mobiel al mi se baterijom cini kao bolji od 4 i 5
2.Huawei ascend mate 7 cini mi se bao mobitel koji ima najbolji autonomiju od ovih vecih mobitela a i huawei se u posljednje vrijeme uzdize na trzistu
3.Nexus 6 mobitel mi se cini najfluidniji od predhodna 2 modela al mislim da ih je tesko dobavit u hrv
4.Meizu mx5 ne znam puno o ovom mobitelu al neki ljudi ga dosta hvale

Od manjih mobitela jedino dolaze u obzir Z3 jer ne vidim puno razlike izmedu z3 i z5 al z3 je povoljniji sigurno

ne bih nista od lgvih uredaja jer sam imo g2 i nisam bio zadovoljan tj jesam dok nije proslo 4 mj dok nije poceo blokirat

 Nexus 6 ako ti nije prevelik, ako je onda mx5 je tvoj odabir  Preporučam ti da pogledaš također Nexus 5x

Dan1234567890 kaže...

Hvala. Taj model ima 16gb a i sam link me zacudio. Koja Nokia??? I procesor mu je dosta, dosta slabiji 

Poruka je uređivana zadnji put uto 24.11.2015 11:56 (ivanoman).
14 godina
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Ljudi, treba mi mobitel za osobu od 50 godina, uglavnom nista posebno, gledam nesto polovno, koristit ce whatsapp, viber i skype..

500-600 kuna, sta mislite sta da uzmem, gledao sam Lumiu 530, a neke androide, ali ne znam ima li ijedan sa bar 1gb RAM, sve su sa po 512mb, sto mi se cini premalo bez obzira sto ce prakticki samo ove tri aplikacije koristiti

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Pomoć pri odabiru mobitela
Pezer kaže...

Ljudi, treba mi mobitel za osobu od 50 godina, uglavnom nista posebno, gledam nesto polovno, koristit ce whatsapp, viber i skype..

500-600 kuna, sta mislite sta da uzmem, gledao sam Lumiu 530, a neke androide, ali ne znam ima li ijedan sa bar 1gb RAM, sve su sa po 512mb, sto mi se cini premalo bez obzira sto ce prakticki samo ove tri aplikacije koristiti

 

Ovaj nije los: doogee leo (680kn)

http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
14 godina
neaktivan
offline
Pomoć pri odabiru mobitela

Za one koji traže mob do 1600kn ovo su najbolji mobiteli koji se mogu uzest za te novce i dajem vam link za usporedbu istih.
http://www.devicespecifications.com/en/comparison/60bb4a6c6

Odlučio sam kupit Zopo Speed 7 jer mi se čini ipak od ova 4 najbolji, a i dobio sam jako veliku preporuku od prijatelja koji ga koristi (čovjek koristi jako puno mob i traje mu baterija dan ipo).

 
2 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice